Spelprogram - Pojkar J

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Flens IBF Pojkar J svart/lila, svart, svart
IFK Gnesta Pojkar J Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Pojkar J blå, vit, blå
IK Standard Pojkar J Svart, Svart, Vit
Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Pojkar J Vita, Svarta, Vita
Mesta IBK Pojkar J Svart, Svart
Nyfors IK Pojkar J
Nykvarns IF Svart Pojkar J Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Pojkar J Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P05 Orange Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P05 Svart Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK svart pojk 05 j Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Vit Pojkar J Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Pojkar J Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Röd Pojkar J Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Pojkar J Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Vit Pojkar J Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Pojkar J SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
2014-02-01 14:30 Telge SIBK Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Karinslundshallen
Omgång 1
2013-11-03 10:15 1 Telge SIBK Pojkar J - Nykvarns IF Vit Pojkar J Robin Hynninen, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-11-03 11:00 1 Onyx IBS P05 Svart - Nyfors IK Pojkar J Caroline Skoglund, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-11-03 11:45 1 Nyfors IK Pojkar J - Telge SIBK Pojkar J Robin Hynninen, Caroline Skoglund Wasa Sporthall
2013-11-03 12:30 1 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Robin Hynninen, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-11-03 13:15 1 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Caroline Skoglund, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-11-03 14:00 1 Telge SIBK Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Robin Hynninen, Caroline Skoglund Wasa Sporthall
Omgång 2
2014-03-01 09:00 2 IFK Gnesta Pojkar J - Trosa Edanö IBK Pojkar J Jesper Inola, Fares Youssef Frejahallen
2014-03-01 09:45 2 Torshälla IBK Röd Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Jesper Inola, Ingela Hedlund Frejahallen
2014-03-01 10:30 2 Katrineholms IBF Pojkar J - IFK Gnesta Pojkar J Ingela Hedlund, Fares Youssef Frejahallen
2014-03-01 11:15 2 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Jesper Inola, Fares Youssef Frejahallen
2014-03-01 12:00 2 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Jesper Inola, Ingela Hedlund Frejahallen
2014-03-01 12:45 2 IFK Gnesta Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Ingela Hedlund, Fares Youssef Frejahallen
Omgång 3
2013-11-16 09:15 3 IFK Mariefred Pojkar J - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-16 10:00 3 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-16 10:45 3 Torshälla IBK Vit Pojkar J - IFK Mariefred Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-16 11:30 3 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - Nykvarns IF Svart Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-16 12:15 3 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-16 13:00 3 IFK Mariefred Pojkar J - Nykvarns IF Svart Pojkar J Per-Erik Nerby, Martin Nerby Mariefreds Sporthall
Omgång 4
2013-11-17 09:15 4 IK Standard Pojkar J - Trosa Edanö IBK Pojkar J Hugo Österberg, Martin Dalsgard Hållstahallen
2013-11-17 10:00 4 Onyx IBS P05 Orange - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Daniel Gustafsson, Martin Dalsgard Hållstahallen
2013-11-17 10:45 4 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J - IK Standard Pojkar J Hugo Österberg, Daniel Gustafsson Hållstahallen
2013-11-17 11:30 4 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Hugo Österberg, Martin Dalsgard Hållstahallen
2013-11-17 12:15 4 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Daniel Gustafsson, Martin Dalsgard Hållstahallen
2013-11-17 13:00 4 IK Standard Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Hugo Österberg, Daniel Gustafsson Hållstahallen
Omgång 5
2013-11-23 10:15 5 Flens IBF Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Albin Dahlqvist, Linus Lundström Hälleforsnäs Sporthall
2013-11-23 11:00 5 Torshälla IBK Svart Pojkar J - Telge SIBK Pojkar J Simon Ström, Linus Lundström Hälleforsnäs Sporthall
2013-11-23 11:45 5 Telge SIBK Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Albin Dahlqvist, Simon Ström Hälleforsnäs Sporthall
2013-11-23 12:30 5 Katrineholms IBF Pojkar J - Torshälla IBK Svart Pojkar J Albin Dahlqvist, Linus Lundström Hälleforsnäs Sporthall
2013-11-23 13:15 5 Katrineholms IBF Pojkar J - Telge SIBK Pojkar J Simon Ström, Linus Lundström Hälleforsnäs Sporthall
2013-11-23 14:00 5 Flens IBF Pojkar J - Torshälla IBK Svart Pojkar J Albin Dahlqvist, Simon Ström Hälleforsnäs Sporthall
Omgång 6
2013-11-24 09:15 6 Mesta IBK Pojkar J - Nykvarns IF Svart Pojkar J Lucaz Lange, Anton Carlsson Vilsta Sporthall
2013-11-24 10:00 6 Onyx IBS P05 Orange - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Kaj Munhoz Arfvidsson, Anton Carlsson Vilsta Sporthall
2013-11-24 10:45 6 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - Mesta IBK Pojkar J Lucaz Lange, Kaj Munhoz Arfvidsson Vilsta Sporthall
2013-11-24 11:30 6 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Lucaz Lange, Anton Carlsson Vilsta Sporthall
2013-11-24 12:15 6 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Kaj Munhoz Arfvidsson, Anton Carlsson Vilsta Sporthall
2013-11-24 13:00 6 Mesta IBK Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Lucaz Lange, Kaj Munhoz Arfvidsson Vilsta Sporthall
Omgång 7
2013-12-08 09:15 7 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J - IFK Gnesta Pojkar J Fares Youssef, Camilla Örnebro Hölö Allaktivitetshall
2013-12-08 10:00 7 IFK Mariefred Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Ville Koskinen, Camilla Örnebro Hölö Allaktivitetshall
2013-12-08 10:45 7 Torshälla IBK Röd Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Fares Youssef, Ville Koskinen Hölö Allaktivitetshall
2013-12-08 11:30 7 IFK Gnesta Pojkar J - IFK Mariefred Pojkar J Fares Youssef, Camilla Örnebro Hölö Allaktivitetshall
2013-12-08 12:15 7 IFK Gnesta Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Ville Koskinen, Camilla Örnebro Hölö Allaktivitetshall
2013-12-08 13:00 7 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J - IFK Mariefred Pojkar J Fares Youssef, Ville Koskinen Hölö Allaktivitetshall
Omgång 8
2013-12-08 10:15 8 Nyfors IK Pojkar J - Mesta IBK Pojkar J Lucaz Lange, Jesper Höglund Vilsta Sporthall
2013-12-08 11:00 8 Flens IBF Pojkar J - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Lucaz Lange, Marcus Bergman Vilsta Sporthall
2013-12-08 11:45 8 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Jesper Höglund, Marcus Bergman Vilsta Sporthall
2013-12-08 12:30 8 Mesta IBK Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Lucaz Lange, Jesper Höglund Vilsta Sporthall
2013-12-08 13:15 8 Mesta IBK Pojkar J - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Lucaz Lange, Marcus Bergman Vilsta Sporthall
2013-12-08 14:00 8 Nyfors IK Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Jesper Höglund, Marcus Bergman Vilsta Sporthall
Omgång 9
2014-01-11 09:15 9 Onyx IBS P05 Orange - IK Standard Pojkar J Lukas Malmqvist, Michaela Westerberg Herrhagsskolan
2014-01-11 10:00 9 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Torshälla IBK Svart Pojkar J Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-11 10:45 9 Torshälla IBK Svart Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Michaela Westerberg, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-11 11:30 9 IK Standard Pojkar J - Nykvarns IF Vit Pojkar J Lukas Malmqvist, Michaela Westerberg Herrhagsskolan
2014-01-11 12:15 9 IK Standard Pojkar J - Torshälla IBK Svart Pojkar J Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-11 13:00 9 Onyx IBS P05 Orange - Nykvarns IF Vit Pojkar J Michaela Westerberg, John Gustavsson Herrhagsskolan
Omgång 10
2014-01-11 14:15 10 Onyx IBS P05 Svart - IFK Mariefred Pojkar J Andreas Hanna, Alexander Hanna Herrhagsskolan
2014-01-11 15:00 10 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Andreas Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-11 15:45 10 Torshälla IBK Vit Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Alexander Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-11 16:30 10 IFK Mariefred Pojkar J - Nykvarns IF Svart Pojkar J Andreas Hanna, Alexander Hanna Herrhagsskolan
2014-01-11 17:15 10 IFK Mariefred Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Andreas Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-11 18:00 10 Onyx IBS P05 Svart - Nykvarns IF Svart Pojkar J Alexander Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
Omgång 11
2014-02-01 09:15 11 Torshälla IBK Röd Pojkar J - Mesta IBK Pojkar J Anton Carlsson, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2014-02-01 10:00 11 Flens IBF Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Kaj Munhoz Arfvidsson, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2014-02-01 10:45 11 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Anton Carlsson, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
2014-02-01 11:30 11 Mesta IBK Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Anton Carlsson, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2014-02-01 12:15 11 Mesta IBK Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Kaj Munhoz Arfvidsson, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2014-02-01 13:00 11 Torshälla IBK Röd Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Anton Carlsson, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
Omgång 12
2014-02-01 12:15 12 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - Telge SIBK Pojkar J Attila Levente Juhasz, Therese Jonsson Karinslundshallen
2014-02-01 13:00 12 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Nykvarns IF Vit Pojkar J Ingela Hedlund, Therese Jonsson Karinslundshallen
2014-02-01 13:45 12 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Attila Levente Juhasz, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2014-02-01 14:30 12 Telge SIBK Pojkar J - Trosa Edanö IBK Pojkar J Attila Levente Juhasz, Therese Jonsson Karinslundshallen
2014-02-01 15:15 12 Telge SIBK Pojkar J - Nykvarns IF Vit Pojkar J Ingela Hedlund, Therese Jonsson Karinslundshallen
2014-02-01 16:00 12 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - Trosa Edanö IBK Pojkar J Attila Levente Juhasz, Ingela Hedlund Karinslundshallen
Omgång 13
2014-02-15 11:15 13 Katrineholms IBF Pojkar J - IK Standard Pojkar J Zemone Samuelsson, Hugo Österberg Duveholmshallen
2014-02-15 12:00 13 Torshälla IBK Vit Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Zemone Samuelsson, Andreas Öhlin Duveholmshallen
2014-02-15 12:45 13 Nyfors IK Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Andreas Öhlin, Hugo Österberg Duveholmshallen
2014-02-15 13:30 13 IK Standard Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Zemone Samuelsson, Hugo Österberg Duveholmshallen
2014-02-15 14:15 13 IK Standard Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Zemone Samuelsson, Andreas Öhlin Duveholmshallen
2014-02-15 15:00 13 Katrineholms IBF Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Andreas Öhlin, Hugo Österberg Duveholmshallen
Omgång 14
2014-02-22 12:15 14 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - Torshälla IBK Svart Pojkar J Albin Dahlqvist, Hugo Österberg Thomashallen
2014-02-22 13:00 14 IFK Gnesta Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Albin Dahlqvist, Andreas Öhlin Thomashallen
2014-02-22 13:45 14 Onyx IBS P05 Svart - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Andreas Öhlin, Hugo Österberg Thomashallen
2014-02-22 14:30 14 Torshälla IBK Svart Pojkar J - IFK Gnesta Pojkar J Albin Dahlqvist, Hugo Österberg Thomashallen
2014-02-22 15:15 14 Torshälla IBK Svart Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Albin Dahlqvist, Andreas Öhlin Thomashallen
2014-02-22 16:00 14 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - IFK Gnesta Pojkar J Andreas Öhlin, Hugo Österberg Thomashallen
Omgång 15
2014-03-08 09:15 15 Torshälla IBK Svart Pojkar J - IK Standard Pojkar J Ludwig Modh, Ludwig Achrenius Ellfolk Arena
2014-03-08 10:00 15 Telge SIBK Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Ludwig Modh, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-03-08 10:45 15 Onyx IBS P05 Orange - Torshälla IBK Svart Pojkar J Linus Lundström, Ludwig Achrenius Ellfolk Arena
2014-03-08 11:30 15 IK Standard Pojkar J - Telge SIBK Pojkar J Ludwig Modh, Ludwig Achrenius Ellfolk Arena
2014-03-08 12:15 15 IK Standard Pojkar J - Onyx IBS P05 Orange Ludwig Modh, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-03-08 13:00 15 Torshälla IBK Svart Pojkar J - Telge SIBK Pojkar J Linus Lundström, Ludwig Achrenius Ellfolk Arena
Omgång 16
2014-03-15 09:15 16 Torshälla IBK Vit Pojkar J - Nyfors IK Pojkar J Ludwig Achrenius, Fares Youssef Ellfolk Arena
2014-03-15 10:00 16 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - IFK Mariefred Pojkar J Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-03-15 10:45 16 IFK Mariefred Pojkar J - Torshälla IBK Vit Pojkar J Anton Carlsson, Fares Youssef Ellfolk Arena
2014-03-15 11:30 16 Nyfors IK Pojkar J - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Ludwig Achrenius, Fares Youssef Ellfolk Arena
2014-03-15 12:15 16 Nyfors IK Pojkar J - IFK Mariefred Pojkar J Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-03-15 13:00 16 Torshälla IBK Vit Pojkar J - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Anton Carlsson, Fares Youssef Ellfolk Arena
Omgång 17
2014-03-16 11:15 17 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Mesta IBK Pojkar J Robin Hynninen, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-03-16 12:00 17 Katrineholms IBF Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Robin Hynninen, Ingela Hedlund Björkestahallen
2014-03-16 12:45 17 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J - Nykvarns IF Vit Pojkar J Ingela Hedlund, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-03-16 13:30 17 Mesta IBK Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Robin Hynninen, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-03-16 14:15 17 Mesta IBK Pojkar J - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar J Robin Hynninen, Ingela Hedlund Björkestahallen
2014-03-16 15:00 17 Nykvarns IF Vit Pojkar J - Katrineholms IBF Pojkar J Ingela Hedlund, Filip Hynninen Björkestahallen
Omgång 18
2014-03-22 08:15 18 Trosa Edanö IBK Pojkar J - IFK Gnesta Pojkar J Christoffer Iwar, Anton Jagersten Hedebyhallen
2014-03-22 09:00 18 Onyx IBS P05 Svart - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Christoffer Iwar, Ivar Berglund Hedebyhallen
2014-03-22 09:45 18 Strängnäs IBK Vit Pojkar J - Trosa Edanö IBK Pojkar J Ivar Berglund, Anton Jagersten Hedebyhallen
2014-03-22 10:30 18 IFK Gnesta Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Christoffer Iwar, Anton Jagersten Hedebyhallen
2014-03-22 11:15 18 IFK Gnesta Pojkar J - Strängnäs IBK Vit Pojkar J Christoffer Iwar, Ivar Berglund Hedebyhallen
2014-03-22 12:00 18 Trosa Edanö IBK Pojkar J - Onyx IBS P05 Svart Ivar Berglund, Anton Jagersten Hedebyhallen
Omgång 19
2014-03-22 11:15 19 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Strängnäs IBK svart pojk 05 j Fares Youssef, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-03-22 12:00 19 Flens IBF Pojkar J - Torshälla IBK Röd Pojkar J Fares Youssef, Ingela Hedlund Björkestahallen
2014-03-22 12:45 19 Torshälla IBK Röd Pojkar J - Nykvarns IF Svart Pojkar J Ingela Hedlund, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-03-22 13:30 19 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - Flens IBF Pojkar J Fares Youssef, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-03-22 14:15 19 Strängnäs IBK svart pojk 05 j - Torshälla IBK Röd Pojkar J Fares Youssef, Ingela Hedlund Björkestahallen
2014-03-22 15:00 19 Nykvarns IF Svart Pojkar J - Flens IBF Pojkar J Ingela Hedlund, Robin Hynninen Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis