Spelprogram - Pojkar K

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Pojkar K Röd, Svart, Svart
IFK Mariefred Pojkar K blå, vit, blå
Järna SK Hölö Järna IB Pojkar K Svart, Svart, Svart
Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar K Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Gul Pojkar K Vita, Svarta, Vita
Katrineholms IBF Vit Pojkar K Vita, Svarta, Vita
Malmköpings IBF Pojkar K Röd, Vit, Vit
Mesta IBK Pojkar K Svart, Svart
Nyfors IK Pojkar K
Nykvarns IF Svart Pojkar K Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Pojkar K Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Orange Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Vit Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06-Svart Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Pojkar K Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Röd Pojkar K Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Pojkar K Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Pojkar K SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-11-23 10:30 1 Ekbackskyrkans IBK Pojkar K - Katrineholms IBF Gul Pojkar K Jens Bergström, Lars Gustavsson Vidåkershallen
2013-11-23 10:30 1 Torshälla IBK Röd Pojkar K - Onyx IBS P06 Vit Jens Bergström, Hugo Österberg Vidåkershallen
Omgång 2
2013-11-24 10:15 2 IFK Mariefred Pojkar K - Nykvarns IF Svart Pojkar K Ingela Hedlund, Per-Erik Nerby Mariefreds Sporthall
2013-11-24 10:15 2 Telge SIBK Pojkar K - Onyx IBS P06-Svart Martin Nerby, Ingela Hedlund Mariefreds Sporthall
Omgång 3
2013-12-01 10:15 3 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar K - Nykvarns IF Vit Pojkar K Camilla Örnebro, Michaela Westerberg Hölö Allaktivitetshall
2013-12-01 10:15 3 Trosa Edanö IBK Pojkar K - Onyx IBS P06 Orange Andreas Hanna, Camilla Örnebro Hölö Allaktivitetshall
Omgång 4
2013-12-14 08:15 4 Malmköpings IBF Pojkar K - Torshälla IBK Svart Pojkar K Ludwig Modh, Jesper Dal Malmköpings Sporthall
2013-12-14 08:15 4 Katrineholms IBF Vit Pojkar K - Ekbackskyrkans IBK Pojkar K Simon Ström, Jesper Dal Malmköpings Sporthall
Omgång 5
2013-12-15 10:15 5 Nyfors IK Pojkar K - Mesta IBK Pojkar K Anton Carlsson, Kaj Munhoz Arfvidsson Vilsta Sporthall
2013-12-15 10:15 5 Torshälla IBK Röd Pojkar K - Katrineholms IBF Gul Pojkar K Anton Carlsson, Lucaz Lange Vilsta Sporthall
Omgång 6
2014-01-11 09:15 6 Mesta IBK Pojkar K - Torshälla IBK Svart Pojkar K Kaj Munhoz Arfvidsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2014-01-11 09:15 6 Malmköpings IBF Pojkar K - Nyfors IK Pojkar K Ludwig Modh, Martin Lindberg Gökstensskolan
Omgång 7
2014-01-11 08:15 7 Nykvarns IF Svart Pojkar K - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar K Adrian Ceder, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-01-11 08:15 7 IFK Mariefred Pojkar K - Telge SIBK Pojkar K Filip Hynninen, Robin Hynninen Björkestahallen
Omgång 8
2014-01-12 10:00 8 Katrineholms IBF Vit Pojkar K - Ekbackskyrkans IBK Pojkar K Daniel Gustafsson, Måns Ericsson Duveholmshallen
2014-01-12 10:00 8 Onyx IBS P06 Orange - Torshälla IBK Röd Pojkar K Daniel Gustafsson, Filip Broström Duveholmshallen
Omgång 9
2014-01-19 14:15 9 Onyx IBS P06 Vit - Trosa Edanö IBK Pojkar K Maja Ericson, Michaela Westerberg Herrhagsskolan
2014-01-19 14:15 9 Onyx IBS P06-Svart - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar K Maja Ericson, Ilze Björk Herrhagsskolan
Omgång 10
2014-01-19 10:00 10 Katrineholms IBF Gul Pojkar K - Malmköpings IBF Pojkar K Saga Espebo-Rosén, Alexandra Kvist Duveholmshallen
2014-01-19 10:00 10 Onyx IBS P06 Orange - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar K Simon Ström, Alexandra Kvist Duveholmshallen
Omgång 11
2014-01-26 11:15 11 Nykvarns IF Vit Pojkar K - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar K Karljohan Ahlroth, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-01-26 11:15 11 Mesta IBK Pojkar K - Onyx IBS P06-Svart Karljohan Ahlroth, Robin Hynninen Björkestahallen
Omgång 12
2014-01-26 09:15 12 Telge SIBK Pojkar K - Trosa Edanö IBK Pojkar K Ingela Hedlund, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-01-26 09:15 12 Nyfors IK Pojkar K - IFK Mariefred Pojkar K Ingela Hedlund, Attila Levente Juhasz Wasa Sporthall
Omgång 13
2014-02-02 09:15 13 Torshälla IBK Svart Pojkar K - Nykvarns IF Svart Pojkar K Ludwig Achrenius Gökstensskolan
2014-02-02 09:15 13 Katrineholms IBF Vit Pojkar K - Onyx IBS P06 Vit Martin Lindberg, Ludwig Achrenius Gökstensskolan
Omgång 14
2014-02-08 14:15 14 Onyx IBS P06 Orange - Nykvarns IF Vit Pojkar K Emilija Romatié, Ilze Björk Herrhagsskolan
2014-02-08 14:15 14 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar K - Ekbackskyrkans IBK Pojkar K Michaela Westerberg, Ilze Björk Herrhagsskolan
Omgång 15
2014-02-22 09:15 15 Torshälla IBK Röd Pojkar K - Malmköpings IBF Pojkar K Martin Lindberg, Ludwig Modh Ellfolk Arena
2014-02-22 09:15 15 Nyfors IK Pojkar K - Mesta IBK Pojkar K Martin Lindberg, Charlie Videgren Ellfolk Arena
Omgång 16
2014-03-22 12:30 16 Onyx IBS P06-Svart - Telge SIBK Pojkar K Camilla Örnebro, Ilze Björk Ramdalshallen
2014-03-22 12:30 16 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar K - IFK Mariefred Pojkar K Camilla Örnebro, Andreas Hanna Ramdalshallen
Omgång 17
2013-11-24 10:30 17 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar K - Nykvarns IF Vit Pojkar K Fares Youssef, Jesper Asplund Hölö Allaktivitetshall
2013-11-24 10:30 17 Trosa Edanö IBK Pojkar K - Torshälla IBK Svart Pojkar K Rickard Söderberg, Jesper Höglund Hölö Allaktivitetshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis