Spelprogram - Flickor 03

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Marinblå, Marinblå, Vit
Eken IBK limegrön, Svart, Svart
FBC Lerum Röd, Röd, Vit
IBK Göteborg Vit, Svart, Svart
Landvetter IBK
Lindås IBK Svart, Svart, Svart
Onsala IBK Rosa/Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Svart Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK Vit Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Varla IBK Gbg Svart/Lila, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Ale IBF - Landvetter IBK Nödinge Sporthall
IBK Göteborg - FBC Lerum Svingelns Sporthall
Lindås IBK - Eken IBK Salming (X3M) Arena
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Vit Mölnlycke Idrottshall
Ale IBF - IBK Göteborg Nödinge Sporthall
Onsala IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Rydets Idrottshall
Varla IBK Gbg - Lindås IBK Fjärås Idrottshall
Landvetter IBK - FBC Lerum Önnerödshallen
IBK Göteborg - Eken IBK Svingelns Sporthall
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Ale IBF Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK Vit - Varla IBK Gbg Mölnlycke Idrottshall
FBC Lerum - Lindås IBK Hjällsnäshallen
Landvetter IBK - Onsala IBK Önnerödshallen
Eken IBK - Ale IBF Ekenskolan
FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Vit Hjällsnäshallen
Varla IBK Gbg - Onsala IBK Fjärås Idrottshall
Lindås IBK - Landvetter IBK Salming (X3M) Arena
Eken IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Ekenskolan
Pixbo Wallenstam IBK Vit - Lindås IBK Mölnlycke Idrottshall
Onsala IBK - FBC Lerum Rydets Idrottshall
Varla IBK Gbg - Landvetter IBK Fjärås Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg Mölnlycke Idrottshall
Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Önnerödshallen
Lindås IBK - Onsala IBK Salming (X3M) Arena
FBC Lerum - Varla IBK Gbg Hjällsnäshallen
Omgång 1
2013-10-05 14:00 1 Eken IBK - Varla IBK Gbg Emilia Axelsson, Moa Rylander Ekenskolan
2013-10-06 10:30 1 Ale IBF - Onsala IBK Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2013-10-06 13:00 1 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2013-10-06 13:30 1 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
Omgång 2
2013-10-13 09:00 2 Onsala IBK - IBK Göteborg Kapareskolan
2013-10-13 09:30 2 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Eken IBK Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-10-13 12:00 2 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming (X3M) Arena
2013-10-13 13:20 2 Varla IBK Gbg - Ale IBF Lindälvshallen
Omgång 3
2013-10-19 14:00 3 Eken IBK - Landvetter IBK Lukas Axelsson, Emilia Axelsson Ekenskolan
2013-10-20 11:00 3 IBK Göteborg - Lindås IBK Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2013-10-20 12:00 3 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Varla IBK Gbg Gisela Jägebratt, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2013-10-20 14:20 3 Ale IBF - FBC Lerum Robin Bodefjord, Patrik Jonasson Bohushallen
Omgång 4
2013-11-10 10:00 4 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2013-11-10 13:00 4 Onsala IBK - Eken IBK Presseskolan
2013-11-10 13:30 4 Varla IBK Gbg - IBK Göteborg Lindälvshallen
2013-11-10 14:30 4 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Ale IBF Maryana Stifanos, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall
Omgång 5
2013-11-23 12:15 5 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Onsala IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Redfoxhallen
2013-11-23 14:00 5 Eken IBK - FBC Lerum Felicia Krouthén Ekenskolan
2013-11-23 14:30 5 IBK Göteborg - Landvetter IBK Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2013-11-24 16:20 5 Ale IBF - Lindås IBK Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
Omgång 6
2013-11-30 10:00 6 Eken IBK - Lindås IBK Christina Karlsson, Sara Karlholm Ekenskolan
2013-12-01 13:00 6 Landvetter IBK - Ale IBF Elias Filhage, Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2013-12-01 13:20 6 FBC Lerum - IBK Göteborg Erik Ström, Axel Andersson Rydsbergshallen
2013-12-01 16:00 6 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
Omgång 7
2013-12-07 16:00 7 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Onsala IBK Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-12-08 10:00 7 IBK Göteborg - Ale IBF Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2013-12-08 10:00 7 Lindås IBK - Varla IBK Gbg Elin Lövdahl, Lovisa Järås Salming (X3M) Arena
2013-12-08 15:15 7 FBC Lerum - Landvetter IBK Erik Ström, Axel Andersson Hjällsnäshallen
Omgång 8
2013-12-14 09:00 8 Eken IBK - IBK Göteborg Anna Sköldberg, Felicia Krouthén Ekenskolan
2013-12-14 10:00 8 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Svart Thomas Johansson Ale Gymnasium
2013-12-15 13:20 8 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Vit Lindälvshallen
2013-12-15 13:30 8 Lindås IBK - FBC Lerum Elin Lövdahl, Sofia Ericsson Salming (X3M) Arena
2013-12-15 16:00 8 Onsala IBK - Landvetter IBK Presseskolan
Omgång 9
2014-01-11 10:40 9 Ale IBF - Eken IBK Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2014-01-12 09:00 9 Landvetter IBK - Lindås IBK Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Landvetter Idrottshall
2014-01-12 11:00 9 Onsala IBK - Varla IBK Gbg Kapareskolan
2014-01-12 12:00 9 Pixbo Wallenstam IBK Vit - FBC Lerum Rebecca Anderson, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
Omgång 10
2014-01-19 08:00 10 FBC Lerum - Onsala IBK Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-01-19 11:40 10 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Jakob Ericson, Emil Wålinder Askims Sporthall
2014-01-19 12:30 10 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Eken IBK Rebecca Anderson, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2014-01-19 14:10 10 Landvetter IBK - Varla IBK Gbg Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
Omgång 11
2014-01-25 16:40 11 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Landvetter IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2014-02-02 09:00 11 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Svart Paul Dybjer, Joakim Ljungberg Torpahallen
2014-02-02 13:20 11 Varla IBK Gbg - FBC Lerum Lindälvshallen
2014-02-02 13:30 11 Onsala IBK - Lindås IBK Presseskolan
Omgång 12
2014-02-23 11:00 12 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-02-23 11:30 12 Pixbo Wallenstam IBK Vit - IBK Göteborg Maryana Stifanos, Maryana Stifanos Wallenstamhallen
2014-02-23 12:30 12 Onsala IBK - Ale IBF Presseskolan
2014-02-23 15:00 12 Varla IBK Gbg - Eken IBK Fjärås Idrottshall
Omgång 13
2014-03-01 13:10 13 Eken IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Lukas Axelsson, Louise Elgquist Ekenskolan
2014-03-01 17:30 13 Ale IBF - Varla IBK Gbg Thomas Johansson Ale Gymnasium
2014-03-02 11:00 13 IBK Göteborg - Onsala IBK Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-03-02 13:30 13 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Rebecca Anderson, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
Omgång 14
2014-03-09 09:00 14 Landvetter IBK - Eken IBK Elias Filhage, Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2014-03-09 10:50 14 FBC Lerum - Ale IBF Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2014-03-09 12:30 14 Lindås IBK - IBK Göteborg Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2014-03-29 17:00 14 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Svart Lindälvshallen
Omgång 15
2014-03-15 11:00 15 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Vit Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Ale Gymnasium
2014-03-15 13:00 15 Eken IBK - Onsala IBK Christina Karlsson Ekenskolan
2014-03-15 14:30 15 IBK Göteborg - Varla IBK Gbg Paul Dybjer, Joakim Ljungberg Torpahallen
2014-03-16 16:30 15 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall
Omgång 16
2014-03-23 08:30 16 Landvetter IBK - IBK Göteborg Robin Petersson-Bark, Robin Boqvist Landvetter Idrottshall
2014-03-23 12:00 16 Lindås IBK - Ale IBF Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2014-03-23 14:40 16 FBC Lerum - Eken IBK Daniel Algurén, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2014-03-23 16:00 16 Onsala IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Presseskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis