Spelprogram - Flickor E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Flens IBF Flickor E svart/lila, svart, svart
IFK Gnesta Flickor E Blå/vit, blå, blå
Katrineholms IBF Gul Flickor E Vita, Svarta, Vita
Katrineholms IBF Svart Flickor E Vita, Svarta, Vita
Nyfors IK Flickor E
Onyx IBS F05/06 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Flickor E Röd, Röd, Röd
Torshälla IBK Röd Flickor E Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Flickor E Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
2014-01-18 10:30 Flens IBF Flickor E - Torshälla IBK Svart Flickor E Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 10:30 Katrineholms IBF Gul Flickor E - Onyx IBS F05/06 Hälleforsnäs Sporthall
2014-02-01 09:30 Torshälla IBK Röd Flickor E - Strängnäs IBK Flickor E Gökstensskolan
Omgång 1
2013-10-20 09:15 1 Katrineholms IBF Gul Flickor E - Torshälla IBK Röd Flickor E Zemone Samuelsson, Alexandra Kvist Duveholmshallen
2013-10-20 09:15 1 Flens IBF Flickor E - Strängnäs IBK Flickor E Zemone Samuelsson, Hanna Wallén Duveholmshallen
Omgång 2
2013-11-10 09:20 2 Onyx IBS F05/06 - IFK Gnesta Flickor E Ilze Björk, Maja Ericson Herrhagsskolan
2013-11-10 09:20 2 Torshälla IBK Svart Flickor E - Katrineholms IBF Svart Flickor E Ilze Björk, Emilija Romatié Herrhagsskolan
Omgång 3
2013-11-30 12:15 3 Strängnäs IBK Flickor E - Onyx IBS F05/06 Kim Ekenhall, Fares Youssef Karinslundshallen
2013-11-30 12:15 3 Torshälla IBK Röd Flickor E - Katrineholms IBF Gul Flickor E Kim Ekenhall, Joacim Hansson Karinslundshallen
Omgång 4
2013-12-08 10:30 4 IFK Gnesta Flickor E - Torshälla IBK Svart Flickor E Jesper Asplund, Rickard Söderberg Frejahallen
2013-12-08 10:30 4 Nyfors IK Flickor E - Katrineholms IBF Svart Flickor E Jesper Asplund, Nils Sjöblom Frejahallen
Omgång 6
2014-01-25 09:30 6 Torshälla IBK Röd Flickor E - IFK Gnesta Flickor E Anton Carlsson, Ludwig Modh Ellfolk Arena
2014-01-25 09:30 6 Strängnäs IBK Flickor E - Katrineholms IBF Svart Flickor E Anton Carlsson, Martin Lindberg Ellfolk Arena
Omgång 7
2014-02-01 09:30 7 Torshälla IBK Svart Flickor E - Strängnäs IBK Flickor E Martin Lindberg, Ludwig Achrenius Gökstensskolan
2014-02-01 09:30 7 Katrineholms IBF Gul Flickor E - IFK Gnesta Flickor E Martin Lindberg, Lucaz Lange Gökstensskolan
Omgång 8
2014-03-02 11:30 8 Katrineholms IBF Svart Flickor E - Nyfors IK Flickor E Charlie Videgren, Pontus Gustafsson Duveholmshallen
2014-03-02 11:30 8 Onyx IBS F05/06 - Torshälla IBK Röd Flickor E Charlie Videgren, Daniel Gustafsson Duveholmshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis