Spelprogram - Pojkar 03 Serie B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Blå Marinblå, Marinblå, Vit
Bergums IF Blå, Blå, Vit
Eken IBK Gul limegrön, Svart, Svart
FBC Lerum Blå Röd, Röd, Vit
Floda IBK Vit, Vit, Vit
IBF Backadalen Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden svart Vit, Svart, Svart
IK Zenith Grön Grön, Vit, Grön
IK Zenith Vit Grön, Vit, Grön
Kärra IBK Vit Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK
Lindome IBK Lila Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Röd Svart, Svart, Svart
Marstrands IBK röd, svart, svart
Myggenäs IBK Göteborg Grön, Svart, Svart
Mölndals IBF P03 2 Röd, Röd, Röd
Orust IBK
Partille IBS Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Röd Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Varla IBK Gbg Svart Svart/Lila, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Röd Skånhällaskolan
Orust IBK - Eken IBK Gul Henåns Sporthall
IBF Älvstranden svart - Myggenäs IBK Göteborg Lundbystrand
Ale IBF Blå - Bergums IF Nödinge Sporthall
IK Zenith Vit - Floda IBK Björlanda Idrottshall
Partille IBS - Marstrands IBK Partillebohallen
Mölndals IBF P03 2 - IK Zenith Grön Katrinebergshallen
FBC Lerum Blå - Kärra IBK Vit Hjällsnäshallen
Lindås IBK Röd - Varla IBK Gbg Svart Salming (X3M) Arena
Landvetter IBK - IBF Backadalen Önnerödshallen
Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Backadalen Mölnlycke Idrottshall
Varla IBK Gbg Svart - Landvetter IBK Lindälvshallen
Kärra IBK Vit - Lindås IBK Röd Lillekärrshallen
IK Zenith Grön - FBC Lerum Blå Björlanda Idrottshall
Marstrands IBK - Mölndals IBF P03 2 Mimershus A-hallen
Floda IBK - Partille IBS Alléhallen
Bergums IF - IK Zenith Vit Bergumsskolan
Myggenäs IBK Göteborg - Ale IBF Blå Häggvallsskolan
Eken IBK Gul - IBF Älvstranden svart Ekenskolan
Lindome IBK Lila - Orust IBK Skånhällaskolan
Mölndals IBF P03 2 - Floda IBK Katrinebergshallen
FBC Lerum Blå - Marstrands IBK Hjällsnäshallen
Lindås IBK Röd - IK Zenith Grön Salming (X3M) Arena
Landvetter IBK - Kärra IBK Vit Önnerödshallen
IBF Backadalen - Varla IBK Gbg Svart Skälltorpsskolan
Orust IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Henåns Sporthall
IBF Älvstranden svart - Lindome IBK Lila Lundbystrand
Ale IBF Blå - Eken IBK Gul Nödinge Sporthall
IK Zenith Vit - Myggenäs IBK Göteborg Björlanda Idrottshall
Partille IBS - Bergums IF Partillebohallen
Omgång 1
2013-10-05 10:00 1 Lindome IBK Lila - Ale IBF Blå Kornelia Ärlig, Sara Karlholm Almåshallen
2013-10-05 13:00 1 Eken IBK Gul - IK Zenith Vit Emilia Axelsson, Christina Karlsson Ekenskolan
2013-10-06 08:00 1 IK Zenith Grön - Landvetter IBK Andreas Augustsson, Albin Jangeborg Björlanda Idrottshall
2013-10-06 09:15 1 Myggenäs IBK Göteborg - Partille IBS Häggvallsskolan
2013-10-06 11:00 1 Bergums IF - Mölndals IBF P03 2 Erik Wallén, Oliver Eliasson Bergumsskolan
2013-10-06 12:30 1 Floda IBK - FBC Lerum Blå Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-10-06 12:30 1 Orust IBK - IBF Älvstranden svart Svanesunds Sporthall
2013-10-06 14:00 1 Marstrands IBK - Lindås IBK Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-10-06 15:30 1 Varla IBK Gbg Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Lindälvshallen
2014-01-12 12:20 1 Kärra IBK Vit - IBF Backadalen Patric Ekdahl, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
Omgång 2
2013-10-12 12:00 2 Mölndals IBF P03 2 - Myggenäs IBK Göteborg Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2013-10-12 14:40 2 Varla IBK Gbg Svart - Kärra IBK Vit Lindälvshallen
2013-10-13 08:20 2 Partille IBS - Eken IBK Gul Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-10-13 08:30 2 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden svart Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-10-13 09:00 2 FBC Lerum Blå - Bergums IF Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2013-10-13 10:00 2 Lindås IBK Röd - Floda IBK Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming (X3M) Arena
2013-10-13 11:40 2 IBF Backadalen - IK Zenith Grön David Ganefalk, David Ganefalk
2013-10-13 12:00 2 IK Zenith Vit - Lindome IBK Lila Adam Lindell, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-10-13 12:00 2 Landvetter IBK - Marstrands IBK Rebecca Anderson, Rebecca Anderson Landvetter Idrottshall
2013-10-13 14:20 2 Ale IBF Blå - Orust IBK Patrik Jonasson, Tobias Fri Bohushallen
Omgång 3
2013-10-19 11:00 3 Eken IBK Gul - Mölndals IBF P03 2 Moa Rylander, Christina Karlsson Ekenskolan
2013-10-19 13:00 3 Lindome IBK Lila - Partille IBS Josefine Olsson, Matilda Torstensson Almåshallen
2013-10-20 10:00 3 Kärra IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd Sebastian Dahlbom, Lukas Lindberg Kärra Sporthall
2013-10-20 10:00 3 IBF Älvstranden svart - Ale IBF Blå Morgan Ekberg, David Ganefalk
2013-10-20 11:00 3 Bergums IF - Lindås IBK Röd Elin Ågren, Kajsa Karlsson Bergumsskolan
2013-10-20 13:00 3 Orust IBK - IK Zenith Vit Svanesunds Sporthall
2013-10-20 14:00 3 Marstrands IBK - IBF Backadalen Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-10-20 15:45 3 Myggenäs IBK Göteborg - FBC Lerum Blå Häggvallsskolan
2013-10-20 17:10 3 Floda IBK - Landvetter IBK John Lans, Emma Söderqvist Alléhallen
2013-11-27 18:10 3 IK Zenith Grön - Varla IBK Gbg Svart Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
Omgång 4
2013-11-09 10:00 4 Mölndals IBF P03 2 - Lindome IBK Lila Amanda Idborg, Fanny Hellmers Katrinebergshallen
2013-11-09 17:20 4 Varla IBK Gbg Svart - Marstrands IBK Lindälvshallen
2013-11-10 08:00 4 FBC Lerum Blå - Eken IBK Gul Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2013-11-10 09:00 4 IK Zenith Vit - IBF Älvstranden svart Andreas Augustsson, Albin Jangeborg Sjumilahallen
2013-11-10 09:30 4 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Blå Elin Djerf, Maryana Stifanos Wallenstamhallen
2013-11-10 09:50 4 IBF Backadalen - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Skälltorpsskolan
2013-11-10 10:00 4 Partille IBS - Orust IBK Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Lexby Idrottshall
2013-11-10 11:00 4 Kärra IBK Vit - IK Zenith Grön Anton Johansson, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2013-11-10 11:30 4 Lindås IBK Röd - Myggenäs IBK Göteborg Martin Solaja, Martin Solaja Askims Sporthall
2013-11-10 12:00 4 Landvetter IBK - Bergums IF Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
Omgång 5
2013-11-23 11:00 5 Eken IBK Gul - Lindås IBK Röd Linus Casselgård, Christina Karlsson Ekenskolan
2013-11-24 09:00 5 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2013-11-24 11:00 5 Bergums IF - IBF Backadalen David Nordström, Emil Hammarstrand Bergumsskolan
2013-11-24 11:00 5 Lindome IBK Lila - FBC Lerum Blå Matilda Olsson, Louise Elgquist Almåshallen
2013-11-24 12:15 5 Myggenäs IBK Göteborg - Landvetter IBK Häggvallsskolan
2013-11-24 12:30 5 Orust IBK - Mölndals IBF P03 2 Svanesunds Sporthall
2013-11-24 15:00 5 Marstrands IBK - Kärra IBK Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-11-24 15:20 5 Ale IBF Blå - IK Zenith Vit Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
2013-11-24 17:00 5 Floda IBK - Varla IBK Gbg Svart David Nordström, Emil Hammarstrand Alléhallen
2013-11-24 20:00 5 IBF Älvstranden svart - Partille IBS Simon Hitzeroth, John Ekberg
Omgång 6
2013-11-30 09:10 6 Partille IBS - Ale IBF Blå Axel Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-11-30 13:40 6 FBC Lerum Blå - Orust IBK Gustav Svenningsson, Anton Hansen Rydsbergshallen
2013-11-30 15:30 6 Mölndals IBF P03 2 - IBF Älvstranden svart Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-12-01 10:00 6 Kärra IBK Vit - Floda IBK Alexander Karlsson, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2013-12-01 10:00 6 IK Zenith Grön - Marstrands IBK William Hilmersson, William Hilmersson Sjumilahallen
2013-12-01 11:30 6 Lindås IBK Röd - Lindome IBK Lila Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2013-12-01 12:00 6 Landvetter IBK - Eken IBK Gul Elias Filhage, Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2013-12-01 13:00 6 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Vit Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-12-01 14:40 6 Varla IBK Gbg Svart - Bergums IF Lindälvshallen
2013-12-01 16:00 6 IBF Backadalen - Myggenäs IBK Göteborg Elvira Begic, David Ganefalk Skälltorpsskolan
Omgång 7
2013-12-07 10:45 7 Ale IBF Blå - Mölndals IBF P03 2 Tobias Fri Ale Gymnasium
2013-12-07 11:00 7 Eken IBK Gul - IBF Backadalen Christina Karlsson Ekenskolan
2013-12-07 14:00 7 Lindome IBK Lila - Landvetter IBK Almåshallen
2013-12-08 09:00 7 IK Zenith Vit - Partille IBS William Hilmersson, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2013-12-08 09:15 7 Myggenäs IBK Göteborg - Varla IBK Gbg Svart Häggvallsskolan
2013-12-08 10:00 7 IBF Älvstranden svart - FBC Lerum Blå Morgan Ekberg, Morgan Ekberg Lundbystrand
2013-12-08 11:00 7 Bergums IF - Kärra IBK Vit Albin Gustafsson, John Lans Bergumsskolan
2013-12-08 11:15 7 Marstrands IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus B-hallen
2013-12-08 14:00 7 Floda IBK - IK Zenith Grön Otto Broberg, Erik Wallén Alléhallen
2014-03-30 11:00 7 Orust IBK - Lindås IBK Röd Svanesunds Sporthall
Omgång 8
2013-12-14 09:00 8 Mölndals IBF P03 2 - IK Zenith Vit Josefin Torell Höjesjö, Fanny Hellmers Aktiviteten
2013-12-15 10:00 8 Kärra IBK Vit - Myggenäs IBK Göteborg Sebastian Dahlbom, Lukas Lindberg Kärra Sporthall
2013-12-15 11:00 8 FBC Lerum Blå - Ale IBF Blå Gustav Svenningsson, Anton Hansen Rydsbergshallen
2013-12-15 11:00 8 IK Zenith Grön - Bergums IF Carl Kajsjö, Andre Schoultz Björlanda Idrottshall
2013-12-15 11:30 8 Lindås IBK Röd - IBF Älvstranden svart Isak Larsson, Isak Larsson Salming (X3M) Arena
2013-12-15 12:00 8 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Partille IBS Sofia Greftén, Amanda Wetterström Wallenstamhallen
2013-12-15 12:00 8 Landvetter IBK - Orust IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-12-15 15:00 8 IBF Backadalen - Lindome IBK Lila Elvira Begic, David Ganefalk Skälltorpsskolan
2013-12-15 15:00 8 Marstrands IBK - Floda IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2014-01-25 16:00 8 Varla IBK Gbg Svart - Eken IBK Gul Lindälvshallen
Omgång 9
2014-01-11 09:00 9 Partille IBS - Mölndals IBF P03 2 Philip Blom, Philip Blom Jonsereds Idrottshall
2014-01-11 11:00 9 Eken IBK Gul - Kärra IBK Vit Christina Karlsson, Louise Elgquist Ekenskolan
2014-01-11 11:15 9 Myggenäs IBK Göteborg - IK Zenith Grön Häggvallsskolan
2014-01-11 15:30 9 Orust IBK - IBF Backadalen Henåns Sporthall
2014-01-12 08:00 9 IK Zenith Vit - FBC Lerum Blå Daniel Sternebratt, Victor Mannerstråle Björlanda Idrottshall
2014-01-12 10:00 9 Lindome IBK Lila - Varla IBK Gbg Svart Marcus Karlsson, Jonathan Johansson Streteredsskolan
2014-01-12 10:00 9 IBF Älvstranden svart - Landvetter IBK John Ekberg, Simon Hitzeroth
2014-01-12 11:00 9 Bergums IF - Marstrands IBK Matilda Rosenlöf, Amanda Löfvenius Bergumsskolan
2014-01-12 14:40 9 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Oliver Eliasson, Otto Broberg Alléhallen
2014-01-12 15:20 9 Ale IBF Blå - Lindås IBK Röd Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
Omgång 10
2014-01-19 08:30 10 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Mölndals IBF P03 2 Amanda Wetterström, Sofia Greftén Mölnlycke Idrottshall
2014-01-19 10:00 10 Lindås IBK Röd - IK Zenith Vit Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming (X3M) Arena
2014-01-19 10:40 10 IBF Backadalen - IBF Älvstranden svart Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2014-01-19 11:00 10 Kärra IBK Vit - Lindome IBK Lila Lukas Börjesson, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2014-01-19 11:00 10 IK Zenith Grön - Eken IBK Gul Freddie Andreasson, Jesper Gunnarsson Björlanda Idrottshall
2014-01-19 11:30 10 Marstrands IBK - Myggenäs IBK Göteborg Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2014-01-19 12:10 10 FBC Lerum Blå - Partille IBS Anton Hansen, Gustav Svenningsson Hjällsnäshallen
2014-01-19 13:10 10 Landvetter IBK - Ale IBF Blå Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2014-01-19 13:20 10 Varla IBK Gbg Svart - Orust IBK Lindälvshallen
2014-01-19 14:50 10 Floda IBK - Bergums IF Albin Gustafsson, John Lans Alléhallen
Omgång 11
2014-01-31 18:00 11 Myggenäs IBK Göteborg - Floda IBK Häggvallsskolan
2014-02-01 10:00 11 IBF Älvstranden svart - Varla IBK Gbg Svart David Ganefalk, Simon Hitzeroth
2014-02-01 10:00 11 Mölndals IBF P03 2 - FBC Lerum Blå Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-02-01 11:00 11 Ale IBF Blå - IBF Backadalen Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Ale Gymnasium
2014-02-01 14:00 11 Eken IBK Gul - Marstrands IBK Louise Elgquist Ekenskolan
2014-02-02 08:00 11 IK Zenith Vit - Landvetter IBK Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2014-02-02 08:00 11 Partille IBS - Lindås IBK Röd Axel Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2014-02-02 11:00 11 Bergums IF - Pixbo Wallenstam IBK Röd Emil Hammarstrand, David Nordström Bergumsskolan
2014-02-02 11:20 11 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön Josefine Olsson, Moa Dahl Streteredsskolan
2014-02-02 13:30 11 Orust IBK - Kärra IBK Vit Svanesunds Sporthall
Omgång 12
2014-02-23 09:00 12 Lindås IBK Röd - Mölndals IBF P03 2 Jakob Ericson, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2014-02-23 09:00 12 IK Zenith Grön - Orust IBK Carl Kajsjö, Andre Schoultz Sjumilahallen
2014-02-23 10:00 12 Kärra IBK Vit - IBF Älvstranden svart Alexander Karlsson, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2014-02-23 11:00 12 Bergums IF - Myggenäs IBK Göteborg Kajsa Karlsson, Emma Söderqvist Bergumsskolan
2014-02-23 12:00 12 Landvetter IBK - Partille IBS Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-02-23 12:30 12 Varla IBK Gbg Svart - Ale IBF Blå Fjärås Idrottshall
2014-02-23 14:00 12 Marstrands IBK - Lindome IBK Lila Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2014-02-23 14:30 12 Pixbo Wallenstam IBK Röd - FBC Lerum Blå Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2014-02-23 15:40 12 Floda IBK - Eken IBK Gul Robin Göransson, Jonas Fors Novahallen
2014-02-23 16:00 12 IBF Backadalen - IK Zenith Vit Elvira Begic, David Ganefalk Skälltorpsskolan
Omgång 13
2014-03-01 11:00 13 Eken IBK Gul - Bergums IF Lukas Axelsson, Louise Elgquist Ekenskolan
2014-03-01 11:00 13 Ale IBF Blå - Kärra IBK Vit Robin Bodefjord, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2014-03-01 11:00 13 Partille IBS - IBF Backadalen Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2014-03-01 12:00 13 Mölndals IBF P03 2 - Landvetter IBK Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2014-03-02 09:00 13 IK Zenith Vit - Varla IBK Gbg Svart Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2014-03-02 09:30 13 FBC Lerum Blå - Lindås IBK Röd Felix Bark Peterson, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-03-02 10:15 13 Myggenäs IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Röd Häggvallsskolan
2014-03-02 13:30 13 Lindome IBK Lila - Floda IBK Emma Clarin, Matilda Olsson Almåshallen
2014-03-02 13:30 13 Orust IBK - Marstrands IBK Henåns Sporthall
2014-03-02 14:30 13 IBF Älvstranden svart - IK Zenith Grön John Ekberg, Simon Hitzeroth
Omgång 14
2014-03-07 18:00 14 Myggenäs IBK Göteborg - Eken IBK Gul Häggvallsskolan
2014-03-08 17:20 14 Varla IBK Gbg Svart - Partille IBS Lindälvshallen
2014-03-09 08:00 14 Landvetter IBK - FBC Lerum Blå Elias Filhage, Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2014-03-09 09:00 14 IK Zenith Grön - Ale IBF Blå William Hilmersson, William Hilmersson Sjumilahallen
2014-03-09 10:00 14 Kärra IBK Vit - IK Zenith Vit Sebastian Dahlbom, Lukas Lindberg Kärra Sporthall
2014-03-09 10:30 14 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Röd Elin Djerf, Gustav Djerf Wallenstamhallen
2014-03-09 11:00 14 Bergums IF - Lindome IBK Lila Vendela Nilsson, Amanda Löfvenius Bergumsskolan
2014-03-09 12:00 14 Marstrands IBK - IBF Älvstranden svart Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2014-03-09 13:30 14 IBF Backadalen - Mölndals IBF P03 2 Elvira Begic, David Ganefalk Skälltorpsskolan
2014-03-09 14:50 14 Floda IBK - Orust IBK Albin Gustafsson, John Lans Novahallen
Omgång 15
2014-03-15 10:00 15 Mölndals IBF P03 2 - Varla IBK Gbg Svart Josefin Torell Höjesjö, Amanda Idborg Aktiviteten
2014-03-15 11:00 15 Eken IBK Gul - Pixbo Wallenstam IBK Röd Christina Karlsson Ekenskolan
2014-03-15 13:00 15 Partille IBS - Kärra IBK Vit Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2014-03-16 09:00 15 IBF Älvstranden svart - Floda IBK David Ganefalk, Simon Hitzeroth
2014-03-16 10:00 15 Lindome IBK Lila - Myggenäs IBK Göteborg Louise Elgquist Almåshallen
2014-03-16 10:00 15 IK Zenith Vit - IK Zenith Grön Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2014-03-16 12:00 15 Lindås IBK Röd - Landvetter IBK Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming (X3M) Arena
2014-03-16 13:30 15 FBC Lerum Blå - IBF Backadalen Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-03-16 15:20 15 Ale IBF Blå - Marstrands IBK Robin Bodefjord, Thomas Johansson Bohushallen
2014-03-16 15:30 15 Orust IBK - Bergums IF Svanesunds Sporthall
Omgång 16
2014-03-22 11:00 16 Eken IBK Gul - Lindome IBK Lila Christina Karlsson Ekenskolan
2014-03-22 15:15 16 Myggenäs IBK Göteborg - Orust IBK Häggvallsskolan
2014-03-23 10:00 16 Kärra IBK Vit - Mölndals IBF P03 2 Patric Ekdahl, Lukas Börjesson Kärra Sporthall
2014-03-23 11:00 16 Bergums IF - IBF Älvstranden svart Vendela Nilsson, Amanda Löfvenius Bergumsskolan
2014-03-23 12:00 16 IBF Backadalen - Lindås IBK Röd Elvira Begic, David Ganefalk Skälltorpsskolan
2014-03-23 13:00 16 Marstrands IBK - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2014-03-23 13:40 16 Floda IBK - Ale IBF Blå Vendela Nilsson, Elin Ågren Novahallen
2014-03-23 14:30 16 Varla IBK Gbg Svart - FBC Lerum Blå Lindälvshallen
2014-03-23 15:30 16 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Landvetter IBK Rebecca Anderson, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2014-03-23 15:40 16 IK Zenith Grön - Partille IBS Carl Kajsjö, Andre Schoultz Björlanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis