Spelprogram - DM Damer

Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Final
2011-09-11 14:00 Final Tobo/Örbyhus FF - Storvreta IBK 0 - 9 Leif Ericsson, Jan-Olov Cederholm Örbyhus Sporthall
2011-09-17 15:10 Final Livets Ord IF - Hagunda IF 2 - 13 Sarah Svensson, Emma Holmqvist Allianshallen B
2011-09-18 15:00 Final SK Vide - Gottsunda IBF 7 - 5 Per-Olof Svensson, Andreas Svensson Alsike sporthall 52
2011-09-20 18:30 Final IS Saga - Stenhagens KK 0 - 2 Parya Rad, Emma Holmqvist Gamlishallen
2011-10-12 20:15 Final Tiunda IF - Alunda IBF 3 - 16 Michaela Pålsson, Josefin Nilsson, Josefin Nilsson Gamlishallen
2011-10-23 17:15 Final Rasbo IK - Valhall IBK 0 - 3 Sarah Svensson, Olle Isacsson Hall 2000
Semifinal
2011-11-09 18:05 Semifinal 4 Storvreta IBK - FBC Uppsala 1 - 8 Parya Rad, Sarah Svensson Allianshallen A
2011-11-20 16:15 Semifinal 7 Rimbo IBK - Björklinge BK 1 - 5 Sarah Svensson, Emma Holmqvist Sparbankshallen 60
2011-11-23 20:20 Semifinal 1 Almunge IK - FBC Uppsala Ungdom 1 - 2 e.förl. Anders Leander, Victor Flemström Almunge Sporthall 84
2011-11-30 20:30 Semifinal 6 Valhall IBK - Västerlöfsta IBF 1 - 5 Simon Hultman, Johan Öberg Fridegårdsskolan
2011-12-07 20:30 Semifinal 2 IFK Dannemora/Ö - SK Vide 3 - 6 Ronnie Eriksson, Johnny Söderqvist Österby Sim o Sporthall
2011-12-13 20:15 Semifinal 8 Fyrislunds BK - Hagunda IF 5 - 8 Simon Andrén, Gustav Adamsson Stenhagenskolans Sporthall
2011-12-19 20:15 Semifinal 5 Stenhagens KK - Alunda IBF 2 - 1 Simon Andrén, Christer Andersson Stenhagen BoKC
2011-12-21 20:10 Semifinal 3 Arlanda IBF - Enköpings IBK 0 - 8 Mikael Eriksson, Peter Ottehall Ekilla Sporthall 40
Kvartsfinal
2012-02-10 19:50 Kvartsfinal 3 Västerlöfsta IBF - Stenhagens KK 4 - 5 Erik Rosvall, Christophe Ruziga Heby Sporthall 110
2012-02-12 17:45 Kvartsfinal 1 SK Vide - FBC Uppsala Ungdom 3 - 0 Simon Hultman, Lars Gustafsson Alsike sporthall 87
2012-02-13 19:30 Kvartsfinal 2 Enköpings IBK - FBC Uppsala 1 - 12 Erik Rosvall, Fabian Fahimi S:t Ilianshallen
2012-02-18 15:30 Kvartsfinal 4 Hagunda IF - Björklinge BK 4 - 2 Ingemar Bodin, Simon Johansson Allianshallen A
1/8-final
2012-03-06 20:15 1/8-final 1 SK Vide - FBC Uppsala 3 - 6 Martin Gustafsson, Andreas Svensson Alsike sporthall 42
2012-03-17 20:15 1/8-final 2 Hagunda IF - Stenhagens KK 3 - 4 Martin Gustafsson, Albin Ruhl Allianshallen A
1/16-final
2012-04-28 15:15 1/16-final 1 Stenhagens KK - FBC Uppsala 4 - 9 Fabian Fahimi, Andreas Bengtsson Stenhagen BoKC

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis