Spelprogram - Pojkar div. 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ankarsvik BK -03 svart Svart, Svart, Svart
BK Sundsvall -03 Väst
BK Sundsvall -03-03 Nord
Fränsta IK -04 svart, svart, svart
Granlo BK 03-04 Röd Röd, Röd, Röd
Gullänget-Kroksta IBS Blå/vit, Blå, Blå
Jemtland Innebandy Blå/svart, Svart, Svart
Klockarbergets BK -03 Gul, Svart, Svart
Moälvens IBK -03 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC -03 A Orange, Svart, Orange
Vattjoms IK -03 vit Vit, Röd, Vit
Örnsköldsvik IBK -02-03 A Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-12-22 10:15 1 Sundsvall City IBC -03 A - BK Sundsvall -03-03 Nord Alexander Bergman, Henrik Persson Höglunda
2013-12-22 11:00 1 Ankarsvik BK -03 svart - Klockarbergets BK -03 Alexander Bergman, Henrik Persson Höglunda
2013-12-22 11:45 1 BK Sundsvall -03 Väst - Granlo BK 03-04 Röd Alexander Bergman, Henrik Persson Höglunda
2013-12-22 12:30 1 Sundsvall City IBC -03 A - Klockarbergets BK -03 Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Höglunda
2013-12-22 13:15 1 Ankarsvik BK -03 svart - Granlo BK 03-04 Röd Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Höglunda
2013-12-22 14:00 1 BK Sundsvall -03 Väst - BK Sundsvall -03-03 Nord Alexander Bergman, Henrik Persson Höglunda
2013-12-22 14:45 1 Sundsvall City IBC -03 A - Granlo BK 03-04 Röd Alexander Bergman, Henrik Persson Höglunda
2013-12-22 15:30 1 Ankarsvik BK -03 svart - BK Sundsvall -03-03 Nord Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Höglunda
2013-12-22 16:15 1 BK Sundsvall -03 Väst - Klockarbergets BK -03 Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Höglunda
Omgång 2
2013-10-19 10:15 2 Vattjoms IK -03 vit - Gullänget-Kroksta IBS Jan Lindberg, Alexander Andersson Matfors Sporthall
2013-10-19 11:00 2 Fränsta IK -04 - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Jan Lindberg, Alexander Andersson Matfors Sporthall
2013-10-19 11:45 2 Jemtland Innebandy - Moälvens IBK -03 1 - 0 Jan Lindberg, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2013-10-19 12:30 2 Vattjoms IK -03 vit - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Alexander Andersson, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2013-10-19 13:15 2 Fränsta IK -04 - Moälvens IBK -03 Alexander Andersson, Jan Lindberg Matfors Sporthall
2013-10-19 14:00 2 Jemtland Innebandy - Gullänget-Kroksta IBS Jan Lindberg, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2013-10-19 14:45 2 Vattjoms IK -03 vit - Moälvens IBK -03 Jan Lindberg, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2013-10-19 15:30 2 Fränsta IK -04 - Gullänget-Kroksta IBS Jan Lindberg, Alexander Andersson Matfors Sporthall
2013-10-19 16:15 2 Jemtland Innebandy - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Jan Lindberg, Alexander Andersson Matfors Sporthall
Omgång 3
2013-11-03 09:15 3 Gullänget-Kroksta IBS - Sundsvall City IBC -03 A 8 - 2 Peder Lövdahl, Ivica Matanovic Skyttis Arena
2013-11-03 10:00 3 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Ankarsvik BK -03 svart 0 - 6 Peder Lövdahl, Ivica Matanovic Skyttis Arena
2013-11-03 10:45 3 Moälvens IBK -03 - BK Sundsvall -03 Väst OW (0 - 5) Peder Lövdahl, Ivica Matanovic Skyttis Arena
2013-11-03 11:30 3 Gullänget-Kroksta IBS - Ankarsvik BK -03 svart 7 - 6 Peder Lövdahl, Ivica Matanovic Skyttis Arena
2013-11-03 12:15 3 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - BK Sundsvall -03 Väst OW (0 - 5) Kent Eriksson, Marcus Vallin Skyttis Arena
2013-11-03 13:00 3 Moälvens IBK -03 - Sundsvall City IBC -03 A 4 - 3 Kent Eriksson, Marcus Vallin Skyttis Arena
2013-11-03 13:45 3 Gullänget-Kroksta IBS - BK Sundsvall -03 Väst OW (0 - 5) Kent Eriksson, Marcus Vallin Skyttis Arena
2013-11-03 14:30 3 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Sundsvall City IBC -03 A 6 - 6 Göran Norberg, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
2013-11-03 15:15 3 Moälvens IBK -03 - Ankarsvik BK -03 svart 7 - 7 Göran Norberg, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
Omgång 4
2013-11-03 10:15 4 BK Sundsvall -03-03 Nord - Vattjoms IK -03 vit Anders Strindlund, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 11:00 4 Klockarbergets BK -03 - Fränsta IK -04 Anders Strindlund, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 11:45 4 Granlo BK 03-04 Röd - Jemtland Innebandy Anders Strindlund, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 12:30 4 BK Sundsvall -03-03 Nord - Fränsta IK -04 Robert Lundqvist, Robert Lundqvist, Anders Strindlund Höglunda
2013-11-03 13:15 4 Klockarbergets BK -03 - Jemtland Innebandy Anders Strindlund, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 14:00 4 Granlo BK 03-04 Röd - Vattjoms IK -03 vit Anders Strindlund, Hugo Torell Hagström Höglunda
2013-11-03 14:45 4 BK Sundsvall -03-03 Nord - Jemtland Innebandy Hugo Torell Hagström, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 15:30 4 Klockarbergets BK -03 - Vattjoms IK -03 vit Hugo Torell Hagström, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
2013-11-03 16:15 4 Granlo BK 03-04 Röd - Fränsta IK -04 Hugo Torell Hagström, Robert Lundqvist, Robert Lundqvist Höglunda
Omgång 5
2013-11-17 11:15 5 BK Sundsvall -03-03 Nord - Gullänget-Kroksta IBS Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 12:00 5 Klockarbergets BK -03 - Örnsköldsvik IBK -02-03 A 2 - 1 Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 12:45 5 Granlo BK 03-04 Röd - Moälvens IBK -03 Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 13:30 5 BK Sundsvall -03-03 Nord - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 14:15 5 Klockarbergets BK -03 - Moälvens IBK -03 13 - 3 Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 15:00 5 Granlo BK 03-04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS Yngwe Lindström
2013-11-17 15:45 5 BK Sundsvall -03-03 Nord - Moälvens IBK -03 Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 16:30 5 Klockarbergets BK -03 - Gullänget-Kroksta IBS 3 - 7 Yngwe Lindström, Pontus Markström
2013-11-17 17:15 5 Granlo BK 03-04 Röd - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Yngwe Lindström, Pontus Markström
Omgång 6
2013-11-24 09:30 6 Vattjoms IK -03 vit - Sundsvall City IBC -03 A 4 - 8 Yngwe Lindström, Alexander Bergman Fränsta Sporthall
2013-11-24 10:15 6 Fränsta IK -04 - Ankarsvik BK -03 svart 3 - 2 Yngwe Lindström, Alexander Bergman Fränsta Sporthall
2013-11-24 11:00 6 Jemtland Innebandy - BK Sundsvall -03 Väst 9 - 5 Javier Castro, Alexander Bergman Fränsta Sporthall
2013-11-24 11:45 6 Vattjoms IK -03 vit - Ankarsvik BK -03 svart 1 - 2 Javier Castro, Yngwe Lindström Fränsta Sporthall
2013-11-24 12:30 6 Fränsta IK -04 - BK Sundsvall -03 Väst 3 - 5 Javier Castro, Yngwe Lindström Fränsta Sporthall
2013-11-24 13:15 6 Jemtland Innebandy - Sundsvall City IBC -03 A 2 - 1 Alexander Bergman, Javier Castro Fränsta Sporthall
2013-11-24 14:00 6 Vattjoms IK -03 vit - BK Sundsvall -03 Väst 4 - 3 Yngwe Lindström, Alexander Bergman Fränsta Sporthall
2013-11-24 14:45 6 Fränsta IK -04 - Sundsvall City IBC -03 A 7 - 4 Yngwe Lindström, Javier Castro Fränsta Sporthall
2013-11-24 15:30 6 Jemtland Innebandy - Ankarsvik BK -03 svart 13 - 4 Javier Castro, Alexander Bergman Fränsta Sporthall
Omgång 7
2013-12-07 15:45 7 Gullänget-Kroksta IBS - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Per Söderlind, Emma Hägglöf Skyttis Arena
2013-12-07 16:30 7 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Moälvens IBK -03 Per Söderlind, Emma Hägglöf Skyttis Arena
2013-12-07 17:15 7 Moälvens IBK -03 - Gullänget-Kroksta IBS Per Söderlind, Javier Lindström Skyttis Arena
2013-12-08 10:15 7 Sundsvall City IBC -03 A - Ankarsvik BK -03 svart Hanna Laajanen, Joel Klint Höglunda
2013-12-08 11:00 7 BK Sundsvall -03-03 Nord - Klockarbergets BK -03 Hanna Laajanen, Joel Klint Höglunda
2013-12-08 11:45 7 Vattjoms IK -03 vit - Fränsta IK -04 Hanna Laajanen, Joel Klint Höglunda
2013-12-08 12:30 7 Ankarsvik BK -03 svart - BK Sundsvall -03 Väst Joel Klint, Urban Berglund Höglunda
2013-12-08 13:15 7 Klockarbergets BK -03 - Granlo BK 03-04 Röd 7 - 6 Anders Strindlund, Urban Berglund Höglunda
2013-12-08 14:00 7 Fränsta IK -04 - Jemtland Innebandy Anders Strindlund, Urban Berglund Höglunda
2013-12-08 14:45 7 BK Sundsvall -03 Väst - Sundsvall City IBC -03 A Robert Lundqvist, Robert Lundqvist, Anders Strindlund Höglunda
2013-12-08 15:30 7 Granlo BK 03-04 Röd - BK Sundsvall -03-03 Nord Robert Lundqvist, Robert Lundqvist, Urban Berglund Höglunda
2013-12-08 16:15 7 Jemtland Innebandy - Vattjoms IK -03 vit Robert Lundqvist, Robert Lundqvist, Urban Berglund Höglunda
Omgång 8
2014-02-02 10:15 8 BK Sundsvall -03-03 Nord - Sundsvall City IBC -03 A Peterson Lugero, Kaj Larsson Timrå Sporthall
2014-02-02 11:00 8 Klockarbergets BK -03 - Ankarsvik BK -03 svart Peterson Lugero, Kaj Larsson Timrå Sporthall
2014-02-02 11:45 8 Granlo BK 03-04 Röd - BK Sundsvall -03 Väst David Lundgren, Kaj Larsson Timrå Sporthall
2014-02-02 12:30 8 BK Sundsvall -03-03 Nord - Ankarsvik BK -03 svart Peterson Lugero, David Lundgren Timrå Sporthall
2014-02-02 13:15 8 Klockarbergets BK -03 - BK Sundsvall -03 Väst Oskar Nilsefur, David Lundgren Timrå Sporthall
2014-02-02 14:00 8 Granlo BK 03-04 Röd - Sundsvall City IBC -03 A David Lundgren, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
2014-02-02 14:45 8 BK Sundsvall -03-03 Nord - BK Sundsvall -03 Väst Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
2014-02-02 15:30 8 Klockarbergets BK -03 - Sundsvall City IBC -03 A Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
2014-02-02 16:15 8 Granlo BK 03-04 Röd - Ankarsvik BK -03 svart Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
Omgång 9
2014-01-11 10:30 9 Gullänget-Kroksta IBS - Vattjoms IK -03 vit Henrik Johansson, Joakim Nydahl Skyttis Arena
2014-01-11 11:15 9 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Fränsta IK -04 Henrik Johansson, Joakim Nydahl Skyttis Arena
2014-01-11 12:00 9 Moälvens IBK -03 - Jemtland Innebandy Göran Norberg, Mikael Berglund Skyttis Arena
2014-01-11 12:45 9 Gullänget-Kroksta IBS - Fränsta IK -04 Göran Norberg, Mikael Berglund Skyttis Arena
2014-01-11 13:30 9 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Jemtland Innebandy Javier Lindström, Kent Eriksson Skyttis Arena
2014-01-11 14:15 9 Moälvens IBK -03 - Vattjoms IK -03 vit Javier Lindström, Kent Eriksson Skyttis Arena
2014-01-11 15:00 9 Gullänget-Kroksta IBS - Jemtland Innebandy Javier Lindström, Kent Eriksson Skyttis Arena
2014-01-11 15:45 9 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Vattjoms IK -03 vit Henrik Johansson, Joakim Nydahl Skyttis Arena
2014-01-11 16:30 9 Moälvens IBK -03 - Fränsta IK -04 Henrik Johansson, Joakim Nydahl Skyttis Arena
Omgång 10
2014-02-09 10:15 10 Sundsvall City IBC -03 A - Gullänget-Kroksta IBS Urban Berglund, Tobias Jonasson Skönsbergshallen
2014-02-09 11:00 10 Ankarsvik BK -03 svart - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Urban Berglund, Tobias Jonasson Skönsbergshallen
2014-02-09 11:45 10 BK Sundsvall -03 Väst - Moälvens IBK -03 Joel Klint, Tobias Jonasson Skönsbergshallen
2014-02-09 12:30 10 Sundsvall City IBC -03 A - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Urban Berglund, Joel Klint Skönsbergshallen
2014-02-09 13:15 10 Ankarsvik BK -03 svart - Moälvens IBK -03 Urban Berglund, Tobias Jonasson Skönsbergshallen
2014-02-09 14:00 10 BK Sundsvall -03 Väst - Gullänget-Kroksta IBS Tobias Jonasson, Joel Klint Skönsbergshallen
2014-02-09 14:45 10 Sundsvall City IBC -03 A - Moälvens IBK -03 Urban Berglund, Joel Klint Skönsbergshallen
2014-02-09 15:30 10 Ankarsvik BK -03 svart - Gullänget-Kroksta IBS Urban Berglund, Joel Klint Skönsbergshallen
2014-02-09 16:15 10 BK Sundsvall -03 Väst - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Urban Berglund, Joel Klint Skönsbergshallen
Omgång 11
2014-02-08 09:30 11 Vattjoms IK -03 vit - BK Sundsvall -03-03 Nord Yngwe Lindström, David Lundgren Fränsta Sporthall
2014-02-08 10:15 11 Fränsta IK -04 - Klockarbergets BK -03 Yngwe Lindström, Joel Klint Fränsta Sporthall
2014-02-08 11:00 11 Jemtland Innebandy - Granlo BK 03-04 Röd Joel Klint, David Lundgren Fränsta Sporthall
2014-02-08 11:45 11 Vattjoms IK -03 vit - Klockarbergets BK -03 Yngwe Lindström, Joel Klint Fränsta Sporthall
2014-02-08 12:30 11 Fränsta IK -04 - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, David Lundgren Fränsta Sporthall
2014-02-08 13:15 11 Jemtland Innebandy - BK Sundsvall -03-03 Nord Joel Klint, David Lundgren Fränsta Sporthall
2014-02-08 14:00 11 Vattjoms IK -03 vit - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, Joel Klint Fränsta Sporthall
2014-02-08 14:45 11 Fränsta IK -04 - BK Sundsvall -03-03 Nord Yngwe Lindström, David Lundgren Fränsta Sporthall
2014-02-08 15:30 11 Jemtland Innebandy - Klockarbergets BK -03 Joel Klint, David Lundgren Fränsta Sporthall
Omgång 12
2014-03-09 10:15 12 Gullänget-Kroksta IBS - BK Sundsvall -03-03 Nord 0 - 0 Anna Sundberg, Javier Lindström Skyttis Arena
2014-03-09 11:00 12 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Klockarbergets BK -03 Anna Sundberg, Per Söderlind Skyttis Arena
2014-03-09 11:45 12 Moälvens IBK -03 - Granlo BK 03-04 Röd 11 - 4 Anna Sundberg, Javier Lindström Skyttis Arena
2014-03-09 12:30 12 Gullänget-Kroksta IBS - Klockarbergets BK -03 Anna Sundberg, Javier Lindström Skyttis Arena
2014-03-09 13:15 12 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Granlo BK 03-04 Röd Emma Hägglöf, Tommy Nordin Skyttis Arena
2014-03-09 14:00 12 Moälvens IBK -03 - BK Sundsvall -03-03 Nord 8 - 8 Emma Hägglöf, Tommy Nordin Skyttis Arena
2014-03-09 14:45 12 Gullänget-Kroksta IBS - Granlo BK 03-04 Röd Maria Dahlin, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
2014-03-09 15:30 12 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - BK Sundsvall -03-03 Nord Maria Dahlin, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
2014-03-09 16:15 12 Moälvens IBK -03 - Klockarbergets BK -03 OW (0 - 5) Maria Dahlin, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
Omgång 13
2014-02-23 10:15 13 Sundsvall City IBC -03 A - Vattjoms IK -03 vit Joel Klint, Oscar Moss Höglunda
2014-02-23 11:00 13 Ankarsvik BK -03 svart - Fränsta IK -04 Joel Klint, Oscar Moss Höglunda
2014-02-23 11:45 13 BK Sundsvall -03 Väst - Jemtland Innebandy Rickard Engman, Joel Klint Höglunda
2014-02-23 12:30 13 Sundsvall City IBC -03 A - Fränsta IK -04 Rickard Engman, Oscar Moss Höglunda
2014-02-23 13:15 13 Ankarsvik BK -03 svart - Jemtland Innebandy Erik Dahlqvist, Oskar Nilsefur Höglunda
2014-02-23 14:00 13 BK Sundsvall -03 Väst - Vattjoms IK -03 vit Tobias Jonasson, Oskar Nilsefur Höglunda
2014-02-23 14:45 13 Sundsvall City IBC -03 A - Jemtland Innebandy Erik Dahlqvist, Tobias Jonasson Höglunda
2014-02-23 15:30 13 Ankarsvik BK -03 svart - Vattjoms IK -03 vit Urban Berglund, Jennie Renström Höglunda
2014-02-23 16:15 13 BK Sundsvall -03 Väst - Fränsta IK -04 Urban Berglund, Jennie Renström Höglunda
Omgång 14
2014-03-16 09:15 14 Ankarsvik BK -03 svart - Sundsvall City IBC -03 A Hugo Torell Hagström, Erik Dahlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 10:00 14 Klockarbergets BK -03 - BK Sundsvall -03-03 Nord Hugo Torell Hagström, Erik Dahlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 10:45 14 Fränsta IK -04 - Vattjoms IK -03 vit Hugo Torell Hagström, Erik Dahlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 11:15 14 Örnsköldsvik IBK -02-03 A - Gullänget-Kroksta IBS Emma Hägglöf, Fredrik Söderholm Skyttis Arena
2014-03-16 11:30 14 BK Sundsvall -03 Väst - Ankarsvik BK -03 svart Tobias Jonasson, Oskar Nilsefur Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 12:15 14 Granlo BK 03-04 Röd - Klockarbergets BK -03 Tobias Jonasson, Oskar Nilsefur Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 12:15 14 Moälvens IBK -03 - Örnsköldsvik IBK -02-03 A Emma Hägglöf, Fredrik Söderholm Skyttis Arena
2014-03-16 13:00 14 Jemtland Innebandy - Fränsta IK -04 Tobias Jonasson, Oskar Nilsefur Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 13:15 14 Gullänget-Kroksta IBS - Moälvens IBK -03 Ewelina Pettersson, Michelle Mårtensson Skyttis Arena
2014-03-16 13:45 14 Sundsvall City IBC -03 A - BK Sundsvall -03 Väst Rickard Engman, William Rikner Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 14:30 14 BK Sundsvall -03-03 Nord - Granlo BK 03-04 Röd Rickard Engman, William Rikner Sundsvalls Sporthall B-hall
2014-03-16 15:15 14 Vattjoms IK -03 vit - Jemtland Innebandy Rickard Engman, William Rikner Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis