Spelprogram - P10

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bräcke SK
Hammerdals IF Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
IBK Strömsund Svart , Svart, Svart
Jemtland Innebandy U 1
Jemtland Innebandy U 2
Jemtland Innebandy U 3
Krokoms IBK Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2009-11-22 10:00 1 Hammerdals IF - Jemtland Innebandy U 3 Utrikeshallen
2009-11-22 12:00 1 Bräcke SK - Jemtland Innebandy U 2 Utrikeshallen
2010-02-13 13:00 1 Jemtland Innebandy U 1 - IBK Strömsund Strömsunds sporthall
Omgång 2
2009-11-22 15:00 2 IBK Strömsund - Bräcke SK Utrikeshallen
2010-01-30 13:00 2 Jemtland Innebandy U 3 - Jemtland Innebandy U 1 Gunder Hägghallen
2010-02-27 10:00 2 Krokoms IBK - Hammerdals IF Utrikeshallen
Omgång 3
2010-01-17 13:00 3 Jemtland Innebandy U 1 - Krokoms IBK Krokomshallen
2010-01-30 14:00 3 Jemtland Innebandy U 2 - IBK Strömsund Gunder Hägghallen
2010-02-13 15:00 3 Bräcke SK - Jemtland Innebandy U 3 Strömsunds sporthall
Omgång 4
2010-01-17 14:00 4 Jemtland Innebandy U 3 - Jemtland Innebandy U 2 Krokomshallen
2010-01-30 15:00 4 Krokoms IBK - Bräcke SK Gunder Hägghallen
2010-02-13 16:00 4 Hammerdals IF - Jemtland Innebandy U 1 Strömsunds sporthall
Omgång 5
2009-12-13 11:00 5 Bräcke SK - Hammerdals IF Torvalla sporthall
2009-12-13 16:00 5 Jemtland Innebandy U 2 - Krokoms IBK Torvalla sporthall
2010-02-27 11:00 5 IBK Strömsund - Jemtland Innebandy U 3 Utrikeshallen
Omgång 6
2009-11-22 11:00 6 Krokoms IBK - IBK Strömsund Utrikeshallen
2010-01-17 11:00 6 Hammerdals IF - Jemtland Innebandy U 2 Krokomshallen
2010-01-30 10:00 6 Jemtland Innebandy U 1 - Bräcke SK Gunder Hägghallen
Omgång 7
2009-11-22 14:00 7 Jemtland Innebandy U 3 - Krokoms IBK Utrikeshallen
2009-11-22 16:00 7 Jemtland Innebandy U 2 - Jemtland Innebandy U 1 Utrikeshallen
2010-02-27 16:00 7 IBK Strömsund - Hammerdals IF Utrikeshallen
Omgång 8
2009-12-13 15:00 8 Hammerdals IF - IBK Strömsund Torvalla sporthall
2010-01-17 10:00 8 Krokoms IBK - Jemtland Innebandy U 3 Krokomshallen 63
2010-02-27 15:00 8 Jemtland Innebandy U 1 - Jemtland Innebandy U 2 Utrikeshallen
Omgång 9
2010-01-30 16:00 9 Jemtland Innebandy U 2 - Hammerdals IF Gunder Hägghallen
2010-02-13 10:00 9 IBK Strömsund - Krokoms IBK Strömsunds sporthall
2010-02-27 12:00 9 Bräcke SK - Jemtland Innebandy U 1 Utrikeshallen
Omgång 10
2010-01-17 15:00 10 Hammerdals IF - Bräcke SK Krokomshallen
2010-01-30 11:00 10 Jemtland Innebandy U 3 - IBK Strömsund Gunder Hägghallen
2010-02-13 14:00 10 Krokoms IBK - Jemtland Innebandy U 2 Strömsunds sporthall
Omgång 11
2009-11-22 13:00 11 Jemtland Innebandy U 1 - Hammerdals IF Utrikeshallen
2010-02-27 13:00 11 Jemtland Innebandy U 2 - Jemtland Innebandy U 3 Utrikeshallen
2010-02-27 14:00 11 Bräcke SK - Krokoms IBK Utrikeshallen
Omgång 12
2009-12-13 12:00 12 IBK Strömsund - Jemtland Innebandy U 2 Torvalla sporthall
2009-12-13 13:00 12 Krokoms IBK - Jemtland Innebandy U 1 Torvalla sporthall
2009-12-13 14:00 12 Jemtland Innebandy U 3 - Bräcke SK Torvalla sporthall
Omgång 13
2009-12-13 10:00 13 Jemtland Innebandy U 1 - Jemtland Innebandy U 3 Torvalla sporthall
2010-01-17 12:00 13 Bräcke SK - IBK Strömsund Krokomshallen
2010-01-30 12:00 13 Hammerdals IF - Krokoms IBK Gunder Hägghallen
Omgång 14
2010-01-17 16:00 14 IBK Strömsund - Jemtland Innebandy U 1 Krokomshallen
2010-02-13 11:00 14 Jemtland Innebandy U 2 - Bräcke SK Strömsunds sporthall
2010-02-13 12:00 14 Jemtland Innebandy U 3 - Hammerdals IF Strömsunds sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis