Poängliga - DM Damer



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Sara Gunnarsson Sten Sture BK 3 7 6 13 0
2. Fanny Bromark Sten Sture BK 2 7 6 13 0
3. Emmy Eriksson Sten Sture BK 3 9 3 12 0
4. Nora Susztak Sten Sture BK 3 4 7 11 0
5. Elin Rhöös Sten Sture BK 2 7 3 10 0
6. Emelie Ljung Sten Sture BK 3 3 6 9 0
7. Julia Aldén Almunge IK 2 6 1 7 0
8. Amanda Delgado Johansson Sten Sture BK 3 3 4 7 0
9. Ina Rhöös Sten Sture BK 2 2 5 7 0
10. Emma Ljunglöf Almunge IK 2 6 0 6 0
11. Maria Lindberg Stenhagens KK 1 5 1 6 0
12. Amanda Stolpe Almunge IK 2 3 3 6 0
13. Josefine Jonsson SK Vide 3 3 3 6 0
14. Michaela Larsson Alunda IBF 3 2 4 6 0
15. Linda Thorström Rimbo IBK 2 4 1 5 0
16. Sofia Kercevic Fyrislunds BK 2 4 1 5 0
17. Evelina Anbo Fyrislunds BK 2 4 1 5 0
18. Caroline Strömgren Sten Sture BK 2 2 3 5 0
19. Sara Nähl Fyrislunds BK 2 0 5 5 0
20. Linn Karlsen Almunge IK 2 4 0 4 0
21. Sofie Paulsson Sten Sture BK 2 3 1 4 0
22. Cecilia Wretling Alunda IBF 3 3 1 4 2
23. Frida Noaksson Almunge IK 2 2 2 4 0
24. Berglund Jenny Lek SK Vide 1 2 2 4 0
25. Marielle Westlund Almunge IK 2 2 2 4 0
26. Johanna Armstrand Alunda IBF 3 2 2 4 2
27. Lovisa Håkansson SK Vide 3 1 3 4 0
28. Elin Gabrielsson Sten Sture BK 3 1 3 4 0
29. Clara Söderlund SK Vide 2 1 3 4 0
30. Matilda Åström Alunda IBF 3 3 0 3 0
31. Emma Westerlund Alunda IBF 2 3 0 3 0
32. Cia Håkansson Arlanda IBF 1 3 0 3 4
33. Ida Lundin SK Vide 2 2 1 3 0
34. Linda Emanuelsson SK Vide 2 2 1 3 0
35. Jennie Söderholm Gottsunda IBF 2 2 1 3 0
36. Evelina Simonsen SK Vide 2 2 1 3 0
37. Jennifer Rönnqvist IFK Dannemora/Ö 2 2 1 3 0
38. Isabelle Nelin Almunge IK 2 2 1 3 0
39. Emma Johansson Sten Sture BK 2 2 1 3 0
40. Ida Uddhammar Alunda IBF 3 2 1 3 2
41. Julia Torstensson Gottsunda IBF 2 1 2 3 0
42. Amanda Lundgren Sten Sture BK 2 1 2 3 0
43. Madelen Johansson Enköpings IBK 2 2 0 2 0
44. Sofie Thoudal SK Vide 2 2 0 2 0
45. Maria Sohlin Arlanda IBF 1 2 0 2 0
46. Linda Nilsson Alunda IBF 3 2 0 2 0
47. Linda Gillingsjö Uppsala Teknologer 1 2 0 2 0
48. Maja Brodin IFK Dannemora/Ö 2 2 0 2 0
49. Malin Brolund Gottsunda IBF 2 2 0 2 0
50. Sofia Kristina Thor Livets Ord IF 1 2 0 2 0
51. Maja Andersson FBC Uppsala 1 2 0 2 0
52. Matilda Orebrand Gottsunda IBF 2 2 0 2 0
53. Frida Bergvall Hagunda IF 1 2 0 2 0
54. Emma Olausson Tiunda IF 1 2 0 2 2
55. Cecilia Erngren FBC Uppsala 1 1 1 2 0
56. Camilla Johansson IFK Dannemora/Ö 1 1 1 2 0
57. Linda Hamberg Fyrislunds BK 2 1 1 2 0
58. Elin Ekman Tanndal SK Vide 2 1 1 2 0
59. Linnéa Söderberg Rimbo IBK 1 1 1 2 0
60. Maria Berghäll Tiunda IF 1 1 1 2 0
61. Melinda Englund Enköpings IBK 2 1 1 2 0
62. Minna Ramsell FBC Uppsala 1 1 1 2 0
63. Linda Johansson Rimbo IBK 2 1 1 2 0
64. Johanna Salmi IS Saga 1 1 1 2 0
65. Sanna Widh FBC Uppsala 1 1 1 2 0
66. Emelie Eriksson Stenhagens KK 1 1 1 2 0
67. Sarah Nyberg Stenhagens KK 1 1 1 2 0
68. Moa Olsson Alunda IBF 2 1 1 2 0
69. Sofia Mattsson Hagunda IF 1 1 1 2 0
70. Emma Rosén Gottsunda IBF 2 0 2 2 0
71. Jennie Sjöström Enköpings IBK 1 0 2 2 0
72. Pernilla Bengtsson Almunge IK 2 0 2 2 0
73. Anne-Merethe Lund Arlanda IBF 1 0 2 2 0
74. Hanna Gusén Rasbo IK 1 0 2 2 0
75. Vanessa Sarajlija FBC Uppsala Ungdom 1 1 0 1 0
76. Josefin Redtzer SK Vide 1 1 0 1 0
77. Johanna Bäckström Enköpings IBK 2 1 0 1 0
78. Emma Hammarsten Sten Sture BK 1 1 0 1 0
79. Sofia Bayard IFK Dannemora/Ö 2 1 0 1 0
80. Camilla Papmehl-Dufay Tobo/Örbyhus FF 1 1 0 1 0
81. Eriksson Emma Mörk Rasbo IK 1 1 0 1 0
82. Hedvig Gåve Gottsunda IBF 1 1 0 1 0
83. Malin Lund IFK Dannemora/Ö 2 1 0 1 0
84. Susanne Mattsson Rimbo IBK 1 1 0 1 0
85. Johanna Axelsson Livets Ord IF 1 1 0 1 0
86. Rebecka Riendeau Rasbo IK 1 1 0 1 0
87. Lisa Rask Björklinge BK 1 1 0 1 0
88. Emma Helgesson IFK Dannemora/Ö 2 1 0 1 0
89. Erika Petersson Rasbo IK 1 1 0 1 0
90. Hanna Loder Livets Ord IF 1 1 0 1 0
91. Frida Westerberg Tobo/Örbyhus FF 1 1 0 1 0
92. Malin Von Knorring Fyrislunds BK 1 1 0 1 0
93. Johanna Åkerlund IFK Dannemora/Ö 2 1 0 1 0
94. Isabelle Eriksson Enköpings IBK 2 1 0 1 0
95. Martina Söderberg Tobo/Örbyhus FF 1 1 0 1 0
96. Ingrid Johansson Gottsunda IBF 2 1 0 1 0
97. Emma Johansson Hagunda IF 1 1 0 1 0
98. Frida Viklund Björklinge BK 1 1 0 1 0
99. Fanny Jansson IS Saga 1 1 0 1 0
100. Lovisa Annerwall IS Saga 1 1 0 1 0
101. Emilia Orebrand Stenhagens KK 1 1 0 1 0
102. Rebecca Ögren Björklinge BK 1 1 0 1 0
103. Madeleine Lennartsson Livets Ord IF 1 1 0 1 0
104. Julia Andersson Rasbo IK 1 1 0 1 0
105. Lisa Vester Uppsala Teknologer 1 1 0 1 0
106. Fanny Schenning Enköpings IBK 1 1 0 1 0
107. Madeleine Hurtig SK Vide 3 1 0 1 0
108. Johansson Sabina Norbäck Björklinge BK 1 1 0 1 2
109. Karin Setterlöf FBC Uppsala 1 1 0 1 2
110. Amanda Armstrand Alunda IBF 2 1 0 1 2
111. Amanda Åhman SK Vide 3 1 0 1 2
112. Caroline Mandergrehn Arlanda IBF 1 0 1 1 0
113. Clara Falk Björklinge BK 1 0 1 1 0
114. Linnea Karlsson Stenhagens KK 1 0 1 1 0
115. Emma Ejdhagen Stenhagens KK 1 0 1 1 0
116. Martina Esevik Rasbo IK 1 0 1 1 0
117. Lingzi Annie Zhao IS Saga 1 0 1 1 0
118. Erika Eriksson Rasbo IK 1 0 1 1 0
119. Sophia Holmgren Alunda IBF 3 0 1 1 0
120. Millros Frida Thorell Enköpings IBK 1 0 1 1 0
121. Kajsa Mattsson Hagunda IF 1 0 1 1 0
122. Marie Redander Alunda IBF 3 0 1 1 0
123. Isabella Pakola Livets Ord IF 1 0 1 1 0
124. Jenny Jensen Livets Ord IF 1 0 1 1 0
125. Gunnel Bodin Tobo/Örbyhus FF 1 0 1 1 0
126. Lovisa Levréus SK Vide 2 0 1 1 0
127. Esther Loder Livets Ord IF 1 0 1 1 0
128. Therese Pehrsson Stenhagens KK 1 0 1 1 0
129. Fanny Hansson FBC Uppsala Ungdom 1 0 1 1 0
130. Andrea Pettersson Alunda IBF 3 0 1 1 0
131. Lisa Ruhngård Hagunda IF 1 0 1 1 0
132. Ebba Wahlund Gottsunda IBF 2 0 1 1 0
133. Rebekkah Nordberg Rimbo IBK 2 0 1 1 0
134. Linda Noppa Fyrislunds BK 2 0 1 1 0
135. Julia Blomqvist IS Saga 1 0 1 1 0
136. Loise Karlsson Enköpings IBK 2 0 1 1 0
137. Malin Palm Uppsala Teknologer 1 0 1 1 0
138. Karin Strand Gottsunda IBF 2 0 1 1 2
139. Klara Edlund SK Vide 3 0 0 0 0
140. Gabriella Jansson Almunge IK 2 0 0 0 0
141. Frida Morell IFK Dannemora/Ö 1 0 0 0 0
142. Matilda Jansson Storvreta IBK 1 0 0 0 0
143. Sofie Åhman Alunda IBF 3 0 0 0 0
144. Gunnel Johansson Arlanda IBF 1 0 0 0 0
145. Maria Berggren Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
146. Madeleine Söderberg IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 0
147. Linnéa Widén FBC Uppsala 1 0 0 0 0
148. Ingrid Arvidsson Gottsunda IBF 2 0 0 0 0
149. Stina Wretling Fyrislunds BK 1 0 0 0 0
150. Rebecca Moregård Storvreta IBK 1 0 0 0 0
151. Linn Törn Weijmar Morgongåva SK 1 0 0 0 0
152. Lydia Junebjörk Björklinge BK 1 0 0 0 0
153. Lina Brynö FBC Uppsala 1 0 0 0 0
154. Elin Jansson Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
155. Jennie Margareta Wahlberg Rimbo IBK 1 0 0 0 0
156. Sofia Ek-Berggren Storvreta IBK 1 0 0 0 0
157. Josefin Jonasson Sten Sture BK 2 0 0 0 0
158. Tova Boustedt Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
159. Emelie Broman IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 0
160. Säfström Olivia Rosén Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
161. Filippa Lövgren Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
162. Rebecka Larsson Storvreta IBK 1 0 0 0 0
163. Madeléne Wandeby Livets Ord IF 1 0 0 0 0
164. Sara Jansson Rasbo IK 1 0 0 0 0
165. Sandra Karlsson Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
166. Beatrice Stenmark IS Saga 1 0 0 0 0
167. Emma Hellberg Alunda IBF 3 0 0 0 0
168. Malin Wängelin Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
169. Carolin Westerlund IFK Dannemora/Ö 1 0 0 0 0
170. Hanna Johansson IS Saga 1 0 0 0 0
171. Denise Höglund IS Saga 1 0 0 0 0
172. Amanda Gezelius Storvreta IBK 1 0 0 0 0
173. Sofia Sundberg Morgongåva SK 1 0 0 0 0
174. Johanna Thörnqvist Rimbo IBK 2 0 0 0 0
175. Sandra Dahlin Enköpings IBK 2 0 0 0 0
176. Jaqueline Lindén Björklinge BK 1 0 0 0 0
177. Therése Brösemyr FBC Uppsala 1 0 0 0 0
178. Maja Arbin Tiunda IF 1 0 0 0 0
179. Malin Ljung Storvreta IBK 1 0 0 0 0
180. Viktoria Nilsson Stenhagens KK 1 0 0 0 0
181. Caroline Karin Hille Karlsson SK Vide 2 0 0 0 0
182. Julia Andersson Rasbo IK 1 0 0 0 0
183. Sanna Solid Storvreta IBK 1 0 0 0 0
184. Maria Karlsson Enköpings IBK 1 0 0 0 0
185. Caroline Rosengren Almunge IK 2 0 0 0 0
186. Louisa Göransson Storvreta IBK 1 0 0 0 0
187. Josefine Fernqvist Alunda IBF 3 0 0 0 0
188. Josefin Mattsson Stenhagens KK 1 0 0 0 0
189. Siri Holmgren Rasbo IK 1 0 0 0 0
190. Maria Melinder IS Saga 1 0 0 0 0
191. Emma Jonsson SK Vide 1 0 0 0 0
192. Josefin Bodin Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
193. Emelie Karlberg Storvreta IBK 1 0 0 0 0
194. Kristin Andersson Tiunda IF 1 0 0 0 0
195. Annelie Hult FBC Uppsala 1 0 0 0 0
196. Petronella Flink Tiunda IF 1 0 0 0 0
197. Ida Strömbeck Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
198. Linda Nystrand Storvreta IBK 1 0 0 0 0
199. Ellinor Larsen Gottsunda IBF 2 0 0 0 0
200. Olivia Schink Tiunda IF 1 0 0 0 0
201. ellinor Eriksson Mikaelsdotter Rasbo IK 1 0 0 0 0
202. Matilda Kardell IS Saga 1 0 0 0 0
203. Camilla Lundqvist Gottsunda IBF 2 0 0 0 0
204. Clara Norström Livets Ord IF 1 0 0 0 0
205. Linda Gustafsson FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
206. Jonna Persson Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
207. Caroline Pettersson FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
208. Josefin Strömquist Hagunda IF 1 0 0 0 0
209. Linda Krammer Rimbo IBK 2 0 0 0 0
210. Jennifer Retsmar Rimbo IBK 1 0 0 0 0
211. Felicia Stolt Rasbo IK 1 0 0 0 0
212. Michaela Eriksson SK Vide 1 0 0 0 0
213. Marie Petersson IFK Dannemora/Ö 1 0 0 0 0
214. Helena Herrala Stenhagens KK 1 0 0 0 0
215. Fanny Jannerlid Söderberg Hagunda IF 1 0 0 0 0
216. Matilda Färnkvist Enköpings IBK 2 0 0 0 0
217. Karin Jones Stenhagens KK 1 0 0 0 0
218. Eriksson Amanda Ekbom Morgongåva SK 1 0 0 0 0
219. Karin Karlsson Stenhagens KK 1 0 0 0 0
220. Mia Kinnunen Enköpings IBK 1 0 0 0 0
221. Emma Åkerman FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
222. Evelina Alexandersson Rasbo IK 1 0 0 0 0
223. Ragnhild Jonasdottir FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
224. Elin Sarapik Tiunda IF 1 0 0 0 0
225. Sara Trolte Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
226. Pernilla Lillieholm SK Vide 3 0 0 0 0
227. Sara Bengtsson Tiunda IF 1 0 0 0 0
228. Sarah Svensson Alunda IBF 3 0 0 0 0
229. Sara Årehed Storvreta IBK 1 0 0 0 0
230. Johanna Edström Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
231. Jannica Ling Stenhagens KK 1 0 0 0 0
232. Sara Berggren Storvreta IBK 1 0 0 0 0
233. Kristina Sundin IS Saga 1 0 0 0 0
234. Elin Lundberg FBC Uppsala 1 0 0 0 0
235. Emelie Andersson Morgongåva SK 1 0 0 0 0
236. Isabell Hoff Tiunda IF 1 0 0 0 0
237. Linnea Järefjord Rimbo IBK 1 0 0 0 0
238. Malin Widén FBC Uppsala 1 0 0 0 0
239. Petra Johansson Livets Ord IF 1 0 0 0 0
240. Susanne Häggström Arlanda IBF 1 0 0 0 0
241. Linda Dolk IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 0
242. Amanda Rosengren-Blom Sten Sture BK 1 0 0 0 0
243. Sandra Ahlm Stenhagens KK 1 0 0 0 0
244. Christine Andersson Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
245. Erica Hallström Fyrislunds BK 1 0 0 0 0
246. Marika Tuovila Rimbo IBK 1 0 0 0 0
247. Anna Hellman Björklinge BK 1 0 0 0 0
248. Mimmi Gustafsson Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
249. Hanna Björkenius Storvreta IBK 1 0 0 0 0
250. Anna Gahlin Fyrislunds BK 2 0 0 0 0
251. Johanna Lundvall Livets Ord IF 1 0 0 0 0
252. Matilda Sofia Lindroth FBC Uppsala 1 0 0 0 0
253. Emma Eriksson Tiunda IF 1 0 0 0 0
254. Linnéa Eriksson FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
255. Lisa Svärd FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
256. Veronika Kindvall IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 0
257. Viktoria Törnqvist Rimbo IBK 2 0 0 0 0
258. Jessica Söderberg Björklinge BK 1 0 0 0 0
259. Andrea Lind FBC Uppsala 1 0 0 0 0
260. Mathilda Sörensson Rimbo IBK 2 0 0 0 0
261. Emma Pakola FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
262. Anna Syse Storvreta IBK 1 0 0 0 0
263. Isabelle Öjdahl Nygren Stenhagens KK 1 0 0 0 0
264. Louise Ragnarsson Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
265. Rebecka Kronstrand Livets Ord IF 1 0 0 0 0
266. Sara Wikberg FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
267. Nicole Coldevin Enköpings IBK 2 0 0 0 0
268. Nathalie Lund FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
269. Johanna Sunde Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
270. Hanna Cardell Sten Sture BK 1 0 0 0 0
271. Martina Austad Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
272. Sandra Pettersson Hagunda IF 1 0 0 0 0
273. Emmali Nordengrim Rimbo IBK 1 0 0 0 0
274. Malin Helles Livets Ord IF 1 0 0 0 0
275. Hedvig Söderström Morgongåva SK 1 0 0 0 0
276. Julia Frank Björklinge BK 1 0 0 0 0
277. Karin Andersson Fyrislunds BK 1 0 0 0 0
278. Maja Holmkvist Enköpings IBK 2 0 0 0 0
279. Stina Kajtorp Tiunda IF 1 0 0 0 0
280. Jasmine Berglund Arlanda IBF 1 0 0 0 0
281. Sofie Eriksson Björklinge BK 1 0 0 0 0
282. Cecilia Björk SK Vide 2 0 0 0 0
283. Johanna Kardell IS Saga 1 0 0 0 0
284. Ebba Olaisson Storvreta IBK 1 0 0 0 0
285. Pernilla Danielsson Arlanda IBF 1 0 0 0 0
286. Mathilda Söderlund FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
287. Agnes Forslund Stenhagens KK 1 0 0 0 0
288. Michaela Pålsson Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
289. Malin Kristoffersson Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
290. Angelica Jansson SK Vide 1 0 0 0 0
291. Karin Johannesson Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
292. Hanna Jonsson Fyrislunds BK 1 0 0 0 0
293. Anna Gertz FBC Uppsala 1 0 0 0 0
294. Sofie De Jounge Fyrislunds BK 2 0 0 0 0
295. Diana Larsson Gottsunda IBF 2 0 0 0 0
296. Johanna Gabrielsson Tiunda IF 1 0 0 0 0
297. Lina Arnbom Sten Sture BK 2 0 0 0 0
298. Josefine Gadle Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 0
299. Emilie Pinola Enköpings IBK 1 0 0 0 0
300. Sandra Vestberg IFK Dannemora/Ö 1 0 0 0 0
301. Maja Brodin Alunda IBF 1 0 0 0 0
302. Teresia Broberg Sten Sture BK 3 0 0 0 0
303. Deborah Egbudiwe Livets Ord IF 1 0 0 0 0
304. Anna Stenquist IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 0
305. Jennie Wikner Björklinge BK 1 0 0 0 0
306. Ulrika Lundgren Gottsunda IBF 1 0 0 0 0
307. Maria Janson Enköpings IBK 1 0 0 0 0
308. Amanda Sporrong Rimbo IBK 2 0 0 0 0
309. Malin Wellén SK Vide 3 0 0 0 0
310. Anna Brynö Hagunda IF 1 0 0 0 0
311. Gisela Fredriksson SK Vide 1 0 0 0 0
312. Evelina Sparf FBC Uppsala 1 0 0 0 0
313. Petra Larsson Björklinge BK 1 0 0 0 0
314. Magdalena Sjelin FBC Uppsala 1 0 0 0 0
315. Jenny Fernberg Storvreta IBK 1 0 0 0 0
316. Joanna Arbil Almunge IK 1 0 0 0 0
317. Caroline Aveholt Fyrislunds BK 1 0 0 0 0
318. Claudia Lai IS Saga 1 0 0 0 0
319. Amanda Wall Sten Sture BK 1 0 0 0 0
320. Catharina Hartikainen Arlanda IBF 1 0 0 0 0
321. Matilda Lindström Roempke IS Saga 1 0 0 0 0
322. Emma Bergström FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 0
323. Sofia Mattsson Stenhagens KK 1 0 0 0 0
324. Ulla Karlsson Rasbo IK 1 0 0 0 0
325. Shadi Amid Hägg Fyrislunds BK 2 0 0 0 0
326. Cecilia Ohlsson Tiunda IF 1 0 0 0 0
327. Miriam Kronstrand Livets Ord IF 1 0 0 0 0
328. Malin Arlasjö Stenhagens KK 1 0 0 0 0
329. Ebba Lundell Morgongåva SK 1 0 0 0 0
330. Cecilia Stolt FBC Uppsala 1 0 0 0 0
331. Johanna Löfgren SK Vide 2 0 0 0 2
332. Felicia Törnqvist Rimbo IBK 2 0 0 0 2
333. Magdalena Karpmyr FBC Uppsala Ungdom 1 0 0 0 2
334. Emelie Holling Morgongåva SK 1 0 0 0 2
335. Bakir Ivon Kurdu Morgongåva SK 1 0 0 0 2
336. Anna Lager Tobo/Örbyhus FF 1 0 0 0 2
337. Rebecka Angerbjörn Livets Ord IF 1 0 0 0 2
338. Alexandra Larsson Rasbo IK 1 0 0 0 2
339. Veronica Lotthagen Arlanda IBF 1 0 0 0 2
340. Maria Andersson Morgongåva SK 1 0 0 0 2
341. Eln Sjöström Cedervall Morgongåva SK 1 0 0 0 2
342. Renée Söderström IFK Dannemora/Ö 2 0 0 0 2
343. Frida Larsson Morgongåva SK 1 0 0 0 2
344. Amanda Hanning Morgongåva SK 1 0 0 0 2
345. Ebba Fritz Enköpings IBK 1 0 0 0 2
346. Sofi Jansson Rasbo IK 1 0 0 0 2
347. Annamaria Holm Björklinge BK 1 0 0 0 4
348. Wendela Malmlöv Almunge IK 2 0 0 0 10
349. Jessica Carstad Rimbo IBK 2 0 0 0 30

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis