Spelprogram - Damsenior

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bua IF Orange , Svart, Svart
Falkenbergs IBK Staffan Sjöberg staffan@fibk.info 072-766 05 16 svart/svart/svart
IBK Puma Gul, Svart, Svart
Onsala IBK Mattias Hermansson mattias.hermansson@soprasteria.com 0708-966065 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Träslövsläge IF Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK Sebastian Kruuse Sebastian.kruuse@gmail.com 0730-83 48 88 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF Dam Div1 Blå, Blå, Blå
Varla IBK Dam Niklas Käll nk@niklaskall.se 076-051 09 05 LilaSvart/Svart/Svart
Veddige IBK GUL, SVART, SVART
Vinbergs IBS Joakim Käki joakim.kaki@softdesign.se 070-935 80 03 Blå/vit/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-10 19:45 1 Onsala IBK - Bua IF 4 - 3 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Presse Idrottshall
2019-10-11 19:30 1 Falkenbergs IBK - Veddige IBK 14 - 2 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Kattegatthallen
2019-10-12 15:00 1 Warberg IBF Dam Div1 - Träslövsläge IF 5 - 4 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-10-13 12:00 1 IBK Puma - Tvååkers IBK 2 - 6 Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Våxtorpshallen
2019-10-13 13:30 1 Vinbergs IBS - Varla IBK Dam 4 - 9 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Vinbergs Idrottshall 50
Omgång 2
2019-10-18 19:00 2 Tvååkers IBK - Falkenbergs IBK 1 - 10 Kent Svensson, Magnus Gullquist Tvååkers Idrottshall
2019-10-19 16:00 2 Bua IF - Träslövsläge IF 3 - 2 Jonas Söderberg, Marcus Gustafsson Bua Idrottshall
2019-10-19 16:30 2 IBK Puma - Vinbergs IBS 7 - 5 Tobias Anderberg, Jacob Johansson Våxtorpshallen
2019-10-19 18:30 2 Varla IBK Dam - Onsala IBK 6 - 5 Jonas Söderberg, Marcus Gustafsson Aranäshallen 220
2019-10-20 13:00 2 Veddige IBK - Warberg IBF Dam Div1 2 - 10 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Vidhögehallen 54
Omgång 3
2019-10-25 18:30 3 Vinbergs IBS - Falkenbergs IBK 1 - 10 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Vinbergs Idrottshall 60
2019-10-26 16:00 3 Bua IF - Warberg IBF Dam Div1 2 - 6 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Bua Idrottshall
2019-10-26 16:30 3 Träslövsläge IF - Varla IBK Dam 2 - 6 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Ankarhallen
2019-10-27 12:00 3 Veddige IBK - Tvååkers IBK 1 - 5 Oscar Strömberg, Victor Strömberg Vidhögehallen 42
2019-10-27 20:00 3 Onsala IBK - IBK Puma 15 - 0 Oscar Strömberg, Victor Strömberg Presse Idrottshall 43
Omgång 4
2019-11-05 20:15 4 Varla IBK Dam - Bua IF 3 - 0 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Lindälvshallen
2019-11-08 19:30 4 Veddige IBK - Vinbergs IBS 6 - 7 e.förl. Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Vidhögehallen 64
2019-11-09 14:00 4 Falkenbergs IBK - Onsala IBK 3 - 5 Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Kattegatthallen 85
2019-11-10 12:00 4 IBK Puma - Träslövsläge IF 5 - 8 Eino Kozan, Jonas Söderberg Våxtorpshallen
2019-11-10 18:00 4 Tvååkers IBK - Warberg IBF Dam Div1 2 - 5 Victor Strömberg, Oscar Strömberg Tvååkers Idrottshall
Omgång 5
2019-11-12 20:00 5 Träslövsläge IF - Falkenbergs IBK 5 - 16 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Ankarhallen
2019-11-14 19:00 5 Bua IF - IBK Puma 7 - 2 Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Bua Idrottshall
2019-11-15 19:00 5 Tvååkers IBK - Vinbergs IBS 5 - 4 Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Tvååkers Idrottshall 102
2019-11-17 12:00 5 Veddige IBK - Onsala IBK 2 - 8 Oscar Strömberg, Kent Svensson Vidhögehallen 62
2019-11-19 20:15 5 Warberg IBF Dam Div1 - Varla IBK Dam 2 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Omgång 6
2019-11-19 20:00 6 Träslövsläge IF - Veddige IBK 7 - 6 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Ankarhallen
2019-11-21 20:00 6 Vinbergs IBS - Warberg IBF Dam Div1 1 - 7 Kent Svensson, Magnus Gullquist Vinbergs Idrottshall
2019-11-23 13:00 6 Falkenbergs IBK - Bua IF 17 - 0 Kent Svensson, Magnus Gullquist Kattegatthallen 35
2019-11-23 14:30 6 IBK Puma - Varla IBK Dam 5 - 10 Jonas Söderberg, Eino Kozan Våxtorpshallen 36
2019-11-24 17:30 6 Onsala IBK - Tvååkers IBK 4 - 1 Oscar Strömberg, Kent Svensson Presse Idrottshall
Omgång 7
2019-11-26 20:00 7 Warberg IBF Dam Div1 - IBK Puma 11 - 2 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-11-26 20:00 7 Varla IBK Dam - Falkenbergs IBK 7 - 9 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Lindälvshallen 140
2019-11-28 19:00 7 Bua IF - Veddige IBK 6 - 8 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Bua Idrottshall
2019-11-29 19:00 7 Tvååkers IBK - Träslövsläge IF 4 - 8 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Tvååkers Idrottshall
2019-11-30 13:30 7 Vinbergs IBS - Onsala IBK 4 - 13 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Vinbergs Idrottshall 45
Omgång 8
2019-12-02 20:00 8 Falkenbergs IBK - IBK Puma 12 - 5 Oscar Strömberg, Victor Strömberg Kattegatthallen
2019-12-04 19:30 8 Bua IF - Tvååkers IBK 8 - 4 Kent Svensson, Magnus Gullquist Bua Idrottshall
2019-12-04 20:00 8 Träslövsläge IF - Vinbergs IBS 5 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Ankarhallen
2019-12-04 20:00 8 Veddige IBK - Varla IBK Dam 4 - 13 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Vidhögehallen 52
2019-12-05 19:45 8 Onsala IBK - Warberg IBF Dam Div1 2 - 2 e.förl. Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Presse Idrottshall 70
Omgång 9
2019-12-10 19:30 9 IBK Puma - Veddige IBK 5 - 6 Mikael Wiklund, Marcus Gustafsson Våxtorpshallen
2019-12-13 19:30 9 Warberg IBF Dam Div1 - Falkenbergs IBK 3 - 2 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-12-14 14:45 9 Träslövsläge IF - Onsala IBK 2 - 6 Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Ankarhallen
2019-12-14 16:30 9 Vinbergs IBS - Bua IF 6 - 5 Marcus Gustafsson, Mikael Wiklund Vinbergs Idrottshall 45
2019-12-14 18:30 9 Varla IBK Dam - Tvååkers IBK 7 - 5 Jonas Löfwander, Mats Andersson Aranäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis