Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P11 Håkan Idberg hakan.idberg@gmail.com 072-712 60 05 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Röd, Röd, Vit
Ljungbyholms GOIF P10-11 Gul, Röd, Röd
Nybro IBK P10 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK P11-12/1 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Sandbäckshults IBK P09-10 Mattias Henriksson 0700001178 Svart, Svart, Svart/Gula
Westerviks IBK P10 Andreas Ek Andreasek1982@gmail.com 073-683 56 47 Svart, Svart, Svart
Vimmerby IBK P11/1 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 11:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-27 11:00 1 Nybro IBK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-27 12:00 1 Vimmerby IBK P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-27 12:00 1 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-27 13:00 1 Vimmerby IBK P11/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-27 13:00 1 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 2
2019-10-13 12:00 2 CL 98 IC P11 - Westerviks IBK P10 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-10-13 12:40 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-13 13:20 2 Ljungbyholms GOIF P10-11 - CL 98 IC P11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-13 14:00 2 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-13 14:40 2 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Westerviks IBK P10 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-13 15:20 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - CL 98 IC P11 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 3
2019-11-10 12:00 3 Sandbäckshults IBK P09-10 - CL 98 IC P11 Krungårdshallen
2019-11-10 12:40 3 Nybro IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Krungårdshallen
2019-11-10 13:20 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 Krungårdshallen
2019-11-10 14:00 3 CL 98 IC P11 - Nybro IBK P10 Krungårdshallen
2019-11-10 14:40 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - CL 98 IC P11 Krungårdshallen
2019-11-10 15:20 3 Nybro IBK P10 - Sandbäckshults IBK P09-10 Krungårdshallen
Omgång 4
2019-11-16 13:00 4 Nybro IBK P11-12/1 - Westerviks IBK P10 OG-Hallen 3-manna 50
2019-11-16 13:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Vimmerby IBK P11/1 OG-Hallen 3-manna
2019-11-16 14:00 4 Vimmerby IBK P11/1 - Nybro IBK P11-12/1 OG-Hallen 3-manna 50
2019-11-16 14:00 4 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 OG-Hallen 3-manna 50
2019-11-16 15:00 4 Vimmerby IBK P11/1 - Westerviks IBK P10 OG-Hallen 3-manna 50
2019-11-16 15:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Nybro IBK P11-12/1 OG-Hallen 3-manna
Omgång 5
2019-11-24 10:00 5 Vimmerby IBK P11/1 - CL 98 IC P11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-11-24 10:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-11-24 11:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Vimmerby IBK P11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-11-24 11:00 5 CL 98 IC P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-11-24 12:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - CL 98 IC P11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-11-24 12:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Vimmerby IBK P11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 6
2019-12-01 11:00 6 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P10 Lars-Ove Ohlsson, Emma Kristiansson Bökensved Sporthall 3-manna
2019-12-01 11:00 6 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Ellinor Johansson, Annie Magnusson Bökensved Sporthall 3-manna
2019-12-01 12:00 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Westerviks IBK P10 Ellinor Johansson, Annie Magnusson Bökensved Sporthall 3-manna
2019-12-01 12:00 6 Nybro IBK P10 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Lars-Ove Ohlsson, Emma Kristiansson Bökensved Sporthall 3-manna
2019-12-01 13:00 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Nybro IBK P10 Lars-Ove Ohlsson, Emma Kristiansson Bökensved Sporthall 3-manna
2019-12-01 13:00 6 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Westerviks IBK P10 Ellinor Johansson, Annie Magnusson Bökensved Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-12-15 11:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-12-15 11:00 7 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-12-15 12:00 7 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-12-15 12:00 7 Sandbäckshults IBK P09-10 - Westerviks IBK P10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-12-15 13:00 7 Nybro IBK P11-12/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-12-15 13:00 7 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
Omgång 8
8 Vimmerby IBK P11/1 - Nybro IBK P10 Ljungbyholms Sporthall
8 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-15 10:00 8 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Vimmerby IBK P11/1 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-15 11:00 8 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-15 11:30 8 Nybro IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-15 12:00 8 Nybro IBK P10 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 9
2020-01-06 09:30 9 Nybro IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 OG-Hallen 3-manna
2020-01-06 09:30 9 CL 98 IC P11 - Sandbäckshults IBK P09-10 OG-Hallen 3-manna
2020-01-06 10:30 9 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P10 OG-Hallen 3-manna
2020-01-06 10:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - CL 98 IC P11 OG-Hallen 3-manna
2020-01-06 11:30 9 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 OG-Hallen 3-manna
2020-01-06 11:30 9 CL 98 IC P11 - Nybro IBK P10 OG-Hallen 3-manna
Omgång 10
2020-01-19 10:00 10 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2020-01-19 10:00 10 Vimmerby IBK P11/1 - Westerviks IBK P10 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2020-01-19 11:00 10 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2020-01-19 11:00 10 Nybro IBK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2020-01-19 12:00 10 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2020-01-19 12:00 10 Vimmerby IBK P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 11
2020-02-02 11:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-02 11:00 11 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-02 12:00 11 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-02 12:00 11 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-02 13:00 11 Nybro IBK P11-12/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-02 13:00 11 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
Omgång 12
2020-02-01 11:00 12 CL 98 IC P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Kalmar Sporthall D-hall
2020-02-01 11:00 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Nybro IBK P10 Kalmar Sporthall D-hall 3-manna
2020-02-01 11:40 12 Nybro IBK P10 - CL 98 IC P11 Kalmar Sporthall D-hall 3-manna
2020-02-01 11:40 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Kalmar Sporthall D-hall 3-manna
2020-02-01 12:20 12 Nybro IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 Kalmar Sporthall D-hall
2020-02-01 12:20 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - CL 98 IC P11 Kalmar Sporthall D-hall 3-manna
Omgång 13
2020-02-08 11:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 Krungårdshallen
2020-02-08 11:40 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Krungårdshallen
2020-02-08 12:20 13 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Sandbäckshults IBK P09-10 Krungårdshallen
2020-02-08 13:00 13 Vimmerby IBK P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Krungårdshallen
2020-02-08 13:40 13 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Vimmerby IBK P11/1 Krungårdshallen
2020-02-08 14:20 13 Sandbäckshults IBK P09-10 - Vimmerby IBK P11/1 Krungårdshallen
Omgång 14
2020-02-16 11:00 14 Nybro IBK P11-12/1 - Nybro IBK P10 OG-Hallen 3-manna
2020-02-16 11:00 14 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 OG-Hallen 3-manna
2020-02-16 12:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Nybro IBK P11-12/1 OG-Hallen 3-manna
2020-02-16 12:00 14 Nybro IBK P10 - Westerviks IBK P10 OG-Hallen 3-manna
2020-02-16 13:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Nybro IBK P10 OG-Hallen 3-manna
2020-02-16 13:00 14 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P11-12/1 OG-Hallen 3-manna
Omgång 15
2020-03-07 14:00 15 Vimmerby IBK P11/1 - CL 98 IC P11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-03-07 14:00 15 Nybro IBK P11-12/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-03-07 15:00 15 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Vimmerby IBK P11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-03-07 15:00 15 CL 98 IC P11 - Nybro IBK P11-12/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-03-07 16:00 15 Ljungbyholms GOIF P10-11 - CL 98 IC P11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-03-07 16:00 15 Nybro IBK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 16
2020-02-29 11:00 16 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Peter Johansson, Emma Kristiansson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2020-02-29 11:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 Annie Magnusson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
2020-02-29 12:00 16 Sandbäckshults IBK P09-10 - Westerviks IBK P10 Peter Johansson, Annie Magnusson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2020-02-29 12:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Emma Kristiansson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
2020-02-29 13:00 16 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Annie Magnusson, Emma Kristiansson Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
2020-02-29 13:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Westerviks IBK P10 Peter Johansson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis