Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gransholms IF P11-12/1 Grön, Vit, Grön
Lagan IBK P10 Magnus Svensson Mag.sven@icloud.com 072-5320007 Svart, Svart, Svart
Ljungby IB P10-11 Kristina Rönn p1011@ljungbyinnebandy.se 0704627445 Vinröd, Svart, Vinröda
Moheda IBK P11 Orange, Orange, Orange
Sävsjö IBK P10/2 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Röd-svart/svart/vit
Vetlanda IBF P10 Mikael Hugosson mikael.hugosson@smalandsvillan.se 070-2928353 Kornblå/, Kornblå/, Blå
Väckelsångs IK P11 Lisbeth Golding lisgolding@hotmail.com 0735326355 Grön/Svart randig, Svart, Svart
Värnamo IK P10/2 Andreas Holmström andreas.holmstrom@srsafety.se 0708560813 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK U P10/6 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 11:00 1 Värnamo IK P10/2 - Växjö IBK U P10/6 Östboskolan 3-manna
2019-10-27 11:00 1 Sävsjö IBK P10/2 - Vetlanda IBF P10 Östboskolan 3-manna
2019-10-27 11:45 1 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan 3-manna
2019-10-27 11:45 1 Växjö IBK U P10/6 - Sävsjö IBK P10/2 Östboskolan 3-manna
2019-10-27 12:30 1 Vetlanda IBF P10 - Växjö IBK U P10/6 Östboskolan 3-manna
2019-10-27 12:30 1 Sävsjö IBK P10/2 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan 3-manna
Omgång 2
2 Moheda IBK P11 - Gransholms IF P11-12/1 Alvesta Sporthall
2 Ljungby IB P10-11 - Väckelsångs IK P11 Alvesta Sporthall
2 Väckelsångs IK P11 - Moheda IBK P11 Alvesta Sporthall
2 Gransholms IF P11-12/1 - Ljungby IB P10-11 Alvesta Sporthall
2 Väckelsångs IK P11 - Gransholms IF P11-12/1 Alvesta Sporthall
2 Ljungby IB P10-11 - Moheda IBK P11 Alvesta Sporthall
Omgång 3
2019-11-10 09:45 3 Växjö IBK U P10/6 - Moheda IBK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 09:45 3 Gransholms IF P11-12/1 - Värnamo IK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 10:30 3 Värnamo IK P10/2 - Växjö IBK U P10/6 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 10:30 3 Moheda IBK P11 - Gransholms IF P11-12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 11:15 3 Värnamo IK P10/2 - Moheda IBK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 11:15 3 Gransholms IF P11-12/1 - Växjö IBK U P10/6 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Sävsjö IBK P10/2 - Lagan IBK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 10:00 4 Vetlanda IBF P10 - Ljungby IB P10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 10:45 4 Ljungby IB P10-11 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 10:45 4 Lagan IBK P10 - Vetlanda IBF P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:30 4 Ljungby IB P10-11 - Lagan IBK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:30 4 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 5
2019-12-01 12:00 5 Vetlanda IBF P10 - Moheda IBK P11 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2019-12-01 12:00 5 Sävsjö IBK P10/2 - Väckelsångs IK P11 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2019-12-01 13:00 5 Väckelsångs IK P11 - Vetlanda IBF P10 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2019-12-01 13:00 5 Moheda IBK P11 - Sävsjö IBK P10/2 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2019-12-01 14:00 5 Väckelsångs IK P11 - Moheda IBK P11 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2019-12-01 14:00 5 Sävsjö IBK P10/2 - Vetlanda IBF P10 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
Omgång 6
6 Lagan IBK P10 - Värnamo IK P10/2 Åbyhallen
6 Gransholms IF P11-12/1 - Växjö IBK U P10/6 Åbyhallen
6 Växjö IBK U P10/6 - Lagan IBK P10 Åbyhallen
6 Värnamo IK P10/2 - Gransholms IF P11-12/1 Åbyhallen
6 Växjö IBK U P10/6 - Värnamo IK P10/2 Åbyhallen
6 Gransholms IF P11-12/1 - Lagan IBK P10 Åbyhallen
Omgång 7
2019-12-15 10:30 7 Ljungby IB P10-11 - Värnamo IK P10/2 Innebandyhallen 3-manna
2019-12-15 10:30 7 Moheda IBK P11 - Vetlanda IBF P10 Innebandyhallen 3-manna
2019-12-15 11:30 7 Vetlanda IBF P10 - Ljungby IB P10-11 Innebandyhallen 3-manna
2019-12-15 11:30 7 Värnamo IK P10/2 - Moheda IBK P11 Innebandyhallen 3-manna
2019-12-15 12:30 7 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/2 Innebandyhallen 3-manna
2019-12-15 12:30 7 Moheda IBK P11 - Ljungby IB P10-11 Innebandyhallen 3-manna
Omgång 8
2019-12-15 10:30 8 Väckelsångs IK P11 - Växjö IBK U P10/6 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-12-15 10:30 8 Lagan IBK P10 - Gransholms IF P11-12/1 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-12-15 11:15 8 Gransholms IF P11-12/1 - Väckelsångs IK P11 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-12-15 12:00 8 Växjö IBK U P10/6 - Lagan IBK P10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-12-15 12:00 8 Gransholms IF P11-12/1 - Växjö IBK U P10/6 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-12-15 12:45 8 Lagan IBK P10 - Väckelsångs IK P11 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 9
9 Ljungby IB P10-11 - Väckelsångs IK P11 Gemla Sporthall
9 Sävsjö IBK P10/2 - Ljungby IB P10-11 Gemla Sporthall
9 Ljungby IB P10-11 - Gransholms IF P11-12/1 Gemla Sporthall
2020-01-25 11:00 9 Gransholms IF P11-12/1 - Sävsjö IBK P10/2 Gemla Sporthall
2020-01-25 11:45 9 Väckelsångs IK P11 - Gransholms IF P11-12/1 Gemla Sporthall
2020-01-25 12:30 9 Väckelsångs IK P11 - Sävsjö IBK P10/2 Gemla Sporthall
Omgång 10
2020-01-26 11:00 10 Värnamo IK P10/2 - Lagan IBK P10 Östboskolan 3-manna
2020-01-26 11:00 10 Moheda IBK P11 - Vetlanda IBF P10 Östboskolan 3-manna
2020-01-26 11:45 10 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan 3-manna
2020-01-26 11:45 10 Lagan IBK P10 - Moheda IBK P11 Östboskolan 3-manna
2020-01-26 12:30 10 Vetlanda IBF P10 - Lagan IBK P10 Östboskolan 3-manna
2020-01-26 12:30 10 Moheda IBK P11 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan 3-manna
Omgång 11
11 Moheda IBK P11 - Sävsjö IBK P10/2 Alvesta Sporthall
11 Gransholms IF P11-12/1 - Lagan IBK P10 Alvesta Sporthall
11 Lagan IBK P10 - Moheda IBK P11 Alvesta Sporthall
11 Sävsjö IBK P10/2 - Gransholms IF P11-12/1 Alvesta Sporthall
11 Lagan IBK P10 - Sävsjö IBK P10/2 Alvesta Sporthall
11 Gransholms IF P11-12/1 - Moheda IBK P11 Alvesta Sporthall
Omgång 12
2020-02-01 10:45 12 Växjö IBK U P10/6 - Ljungby IB P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-01 10:45 12 Vetlanda IBF P10 - Väckelsångs IK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-01 11:30 12 Väckelsångs IK P11 - Växjö IBK U P10/6 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-01 11:30 12 Ljungby IB P10-11 - Vetlanda IBF P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-01 12:15 12 Väckelsångs IK P11 - Ljungby IB P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-01 12:15 12 Vetlanda IBF P10 - Växjö IBK U P10/6 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 13
2020-03-08 10:00 13 Sävsjö IBK P10/2 - Värnamo IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-08 10:00 13 Väckelsångs IK P11 - Ljungby IB P10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-08 10:45 13 Ljungby IB P10-11 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-08 10:45 13 Värnamo IK P10/2 - Väckelsångs IK P11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-08 11:30 13 Ljungby IB P10-11 - Värnamo IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-08 11:30 13 Väckelsångs IK P11 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 14
2020-03-08 12:00 14 Vetlanda IBF P10 - Växjö IBK U P10/6 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2020-03-08 12:00 14 Moheda IBK P11 - Lagan IBK P10 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2020-03-08 13:00 14 Lagan IBK P10 - Vetlanda IBF P10 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2020-03-08 13:00 14 Växjö IBK U P10/6 - Moheda IBK P11 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2020-03-08 14:00 14 Lagan IBK P10 - Växjö IBK U P10/6 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna
2020-03-08 14:00 14 Moheda IBK P11 - Vetlanda IBF P10 ISCAR Arena Ney.se, 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis