Spelprogram - Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F09-10/1 Jenny Larsson jenny.larsson@alvestaibk.se 0733-920062 röd, svart, svart
Alvesta IBK F09-10/2 Jenny Larsson jenny.larsson@alvestaibk.se 0733-920062 röd, svart, svart
Carlshamns IBK F10/1 Röd-svart, Svart, Svart
Carlshamns IBK F10/2 Röd-svart, Svart, Svart
CL 98 IC F09 Adam Jonnergård adamjonner@gmail.com 070-2494788 Blå, Blå, Blå
CL 98 IC F10-11/1 Adam Jonnergård adamjonner@gmail.com 070-2494788 Blå, Blå, Blå
CL 98 IC F10-11/2 Adam Jonnergård adamjonner@gmail.com 070-2494788 Blå, Blå, Blå
FBC Kalmarsund U F09-10/1 Daniel Alkeberg daniel.alkeberg@gmail.com 070-3599106 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund U F09-10/2 Daniel Alkeberg daniel.alkeberg@gmail.com 070-3599106 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund U F09-10/3 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Hovshaga AIF F10/1 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F10/2 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 14:15 1 Carlshamns IBK F10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Sparbanken Arena
2019-10-12 15:00 1 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Alvesta IBK F09-10/1 Sparbanken Arena
2019-10-12 15:45 1 Alvesta IBK F09-10/1 - Carlshamns IBK F10/1 Sparbanken Arena
Omgång 2
2019-10-20 09:00 2 Alvesta IBK F09-10/2 - Hovshaga AIF F10/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-10-20 09:50 2 Carlshamns IBK F10/2 - Alvesta IBK F09-10/2 Hovshaga Sporthall
2019-10-20 10:40 2 Hovshaga AIF F10/2 - Carlshamns IBK F10/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 12:30 3 CL 98 IC F10-11/1 - CL 98 IC F09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-12 13:30 3 CL 98 IC F09 - Hovshaga AIF F10/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-12 14:30 3 Hovshaga AIF F10/1 - CL 98 IC F10-11/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 4
2019-10-20 15:30 4 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Färjehallen
2019-10-20 16:30 4 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Färjehallen
2019-10-20 17:30 4 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F10-11/2 Färjehallen
Omgång 5
2019-11-02 12:30 5 CL 98 IC F10-11/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Färjehallen
2019-11-02 13:30 5 Hovshaga AIF F10/2 - CL 98 IC F10-11/1 Färjehallen
2019-11-02 14:30 5 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Hovshaga AIF F10/2 Färjehallen
Omgång 6
2019-11-09 10:00 6 Alvesta IBK F09-10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-09 10:40 6 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F09 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:20 6 CL 98 IC F09 - Alvesta IBK F09-10/1 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-10-26 16:30 7 Carlshamns IBK F10/2 - Carlshamns IBK F10/1 Sparbanken Arena
2019-10-26 17:15 7 Carlshamns IBK F10/1 - Hovshaga AIF F10/1 Sparbanken Arena
2019-10-26 18:00 7 Hovshaga AIF F10/1 - Carlshamns IBK F10/2 Sparbanken Arena
Omgång 8
2019-11-09 12:00 8 Alvesta IBK F09-10/2 - CL 98 IC F10-11/2 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:40 8 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:20 8 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Alvesta IBK F09-10/2 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 9
2019-12-01 11:30 9 CL 98 IC F09 - Carlshamns IBK F10/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 12:15 9 Carlshamns IBK F10/1 - Hovshaga AIF F10/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 13:00 9 Hovshaga AIF F10/2 - CL 98 IC F09 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 10
2019-11-24 10:00 10 Hovshaga AIF F10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Norregårdskolan
2019-11-24 10:50 10 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Norregårdskolan
2019-11-24 11:40 10 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Hovshaga AIF F10/1 Norregårdskolan
Omgång 11
2019-12-01 13:45 11 CL 98 IC F10-11/2 - CL 98 IC F10-11/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 14:30 11 CL 98 IC F10-11/1 - Alvesta IBK F09-10/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 15:15 11 Alvesta IBK F09-10/1 - CL 98 IC F10-11/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 12
2019-11-24 15:30 12 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Carlshamns IBK F10/2 Färjehallen
2019-11-24 16:30 12 Carlshamns IBK F10/2 - Alvesta IBK F09-10/2 Färjehallen
2019-11-24 17:30 12 Alvesta IBK F09-10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Färjehallen
Omgång 13
2019-12-14 14:15 13 Carlshamns IBK F10/1 - Alvesta IBK F09-10/2 Sparbanken Arena
2019-12-14 15:00 13 Alvesta IBK F09-10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Sparbanken Arena
2019-12-14 15:45 13 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Carlshamns IBK F10/1 Sparbanken Arena
Omgång 14
2019-12-22 10:00 14 Hovshaga AIF F10/2 - Alvesta IBK F09-10/1 Hovshaga Sporthall
2019-12-22 11:00 14 Alvesta IBK F09-10/1 - Hovshaga AIF F10/1 Hovshaga Sporthall
2019-12-22 12:00 14 Hovshaga AIF F10/1 - Hovshaga AIF F10/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 15
2019-12-22 11:30 15 CL 98 IC F10-11/1 - Carlshamns IBK F10/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-22 12:15 15 Carlshamns IBK F10/2 - CL 98 IC F09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-22 13:00 15 CL 98 IC F09 - CL 98 IC F10-11/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 16
2019-12-22 12:30 16 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Färjehallen
2019-12-22 13:30 16 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F10-11/2 Färjehallen
2019-12-22 14:30 16 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Färjehallen
Omgång 17
2020-01-05 12:30 17 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - CL 98 IC F09 Färjehallen
2020-01-05 13:30 17 CL 98 IC F09 - CL 98 IC F10-11/2 Färjehallen
2020-01-05 14:30 17 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Färjehallen
Omgång 18
2020-01-11 10:00 18 Alvesta IBK F09-10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-01-11 10:40 18 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Carlshamns IBK F10/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-01-11 11:20 18 Carlshamns IBK F10/1 - Alvesta IBK F09-10/1 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 19
2020-01-11 16:30 19 Carlshamns IBK F10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Sparbanken Arena
2020-01-11 17:15 19 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - Hovshaga AIF F10/2 Sparbanken Arena
2020-01-11 18:00 19 Hovshaga AIF F10/2 - Carlshamns IBK F10/2 Sparbanken Arena
Omgång 20
2020-01-11 12:00 20 Alvesta IBK F09-10/2 - CL 98 IC F10-11/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-01-11 12:40 20 CL 98 IC F10-11/1 - Hovshaga AIF F10/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-01-11 13:20 20 Hovshaga AIF F10/1 - Alvesta IBK F09-10/2 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 21
2020-01-25 13:00 21 CL 98 IC F09 - Alvesta IBK F09-10/2 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-25 13:45 21 Alvesta IBK F09-10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-25 14:30 21 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F09 Kalmar Sporthall/Arena
Omgång 22
2020-02-01 10:00 22 Hovshaga AIF F10/1 - Carlshamns IBK F10/1 Hovshaga Sporthall
2020-02-01 11:00 22 Carlshamns IBK F10/1 - CL 98 IC F10-11/1 Hovshaga Sporthall
2020-02-01 12:00 22 CL 98 IC F10-11/1 - Hovshaga AIF F10/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 23
2020-01-25 15:15 23 CL 98 IC F10-11/2 - Hovshaga AIF F10/2 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-25 16:00 23 Hovshaga AIF F10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-25 16:45 23 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - CL 98 IC F10-11/2 Kalmar Sporthall/Arena
Omgång 24
2020-02-02 15:30 24 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Alvesta IBK F09-10/1 Färjehallen
2020-02-02 16:30 24 Alvesta IBK F09-10/1 - Carlshamns IBK F10/2 Färjehallen
2020-02-02 17:30 24 Carlshamns IBK F10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3 Färjehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis