Spelprogram - Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Blå, Blå, Blå
Gnosjö IBK F11 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK F09-10 Blå, Vit, Blå
Jönköpings IK Ungdom F11/3 Marie Harlin marie.harlin@jonkoping.se 073-6401143 Röd, Röd, Röd
Malmbäcks IF F08-11/1 svart, Svart, Svart
Malmbäcks IF F08-11/2 svart, Svart, Svart
Månsarps IBK F10-11/1 Richard Hall richard.hall@telia.com 0739834525 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK F10-11/2 Richard Hall richard.hall@telia.com 0739834525 Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF F09-11 Johan Persson johanpn@outlook.com 076-1031067 Svart, Svart, Svart
Värnamo IK F10/1 Maria Henriksson maria.henriksson@borsautomation.se 0706942023 VIT, SVART, VIT
Östra SK Jönköping F10-11 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 14:30 1 Månsarps IBK F10-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-12 14:30 1 Östra SK Jönköping F10-11 - Malmbäcks IF F08-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-12 15:15 1 Malmbäcks IF F08-11/2 - Månsarps IBK F10-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-12 15:15 1 Malmbäcks IF F08-11/1 - Östra SK Jönköping F10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-12 16:00 1 Malmbäcks IF F08-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-12 16:00 1 Östra SK Jönköping F10-11 - Månsarps IBK F10-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 2
2019-10-12 10:00 2 Hestra Skid O SK F09-10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-12 10:00 2 Månsarps IBK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-11 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-12 11:00 2 Nässjö IBF F09-11 - Hestra Skid O SK F09-10 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-12 11:00 2 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Månsarps IBK F10-11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-12 12:00 2 Nässjö IBF F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-12 12:00 2 Månsarps IBK F10-11/1 - Hestra Skid O SK F09-10 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 3
2019-10-26 14:30 3 Värnamo IK F10/1 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 14:30 3 Gnosjö IBK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 15:15 3 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Värnamo IK F10/1 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 15:15 3 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Gnosjö IBK F11 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 16:00 3 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 16:00 3 Gnosjö IBK F11 - Värnamo IK F10/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Malmbäcks IF F08-11/1 - Hestra Skid O SK F09-10 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 10:45 4 Värnamo IK F10/1 - Månsarps IBK F10-11/2 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 11:30 4 Månsarps IBK F10-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 12:15 4 Hestra Skid O SK F09-10 - Värnamo IK F10/1 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 13:00 4 Månsarps IBK F10-11/2 - Hestra Skid O SK F09-10 Malmbäcks Sporthall
2019-11-09 13:45 4 Värnamo IK F10/1 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall
Omgång 5
2019-11-09 12:15 5 Östra SK Jönköping F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Kålgårdshallen
2019-11-09 13:00 5 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Gnosjö IBK F11 Kålgårdshallen
2019-11-09 13:45 5 Gnosjö IBK F11 - Östra SK Jönköping F10-11 Kålgårdshallen
2019-11-09 14:30 5 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Kålgårdshallen
2019-11-09 15:15 5 Gnosjö IBK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Kålgårdshallen
2019-11-09 16:00 5 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Östra SK Jönköping F10-11 Kålgårdshallen
Omgång 6
2019-11-23 13:00 6 Malmbäcks IF F08-11/1 - Månsarps IBK F10-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2019-11-23 13:45 6 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Nässjö IBF F09-11 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2019-11-23 14:30 6 Nässjö IBF F09-11 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2019-11-23 15:15 6 Månsarps IBK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2019-11-23 16:00 6 Nässjö IBF F09-11 - Månsarps IBK F10-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2019-11-23 16:45 6 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-12-01 09:30 7 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 12:20 7 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Månsarps IBK F10-11/2 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 13:05 7 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Månsarps IBK F10-11/2 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 13:05 7 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 13:45 7 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 13:45 7 Månsarps IBK F10-11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Torpshallen 3-manna
Omgång 8
2019-12-01 15:15 8 Månsarps IBK F10-11/1 - Värnamo IK F10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-12-01 16:00 8 Värnamo IK F10/1 - Östra SK Jönköping F10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-12-01 16:45 8 Östra SK Jönköping F10-11 - Månsarps IBK F10-11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 9
2019-12-08 09:30 9 Nässjö IBF F09-11 - Malmbäcks IF F08-11/1 Isak Lundström Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-08 09:30 9 Gnosjö IBK F11 - Hestra Skid O SK F09-10 , Robin Rehn Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-08 10:30 9 Hestra Skid O SK F09-10 - Nässjö IBF F09-11 Robin Rehn Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-08 10:30 9 Malmbäcks IF F08-11/1 - Gnosjö IBK F11 Isak Lundström Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-08 11:30 9 Hestra Skid O SK F09-10 - Malmbäcks IF F08-11/1 , Isak Bengtsson Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-08 11:30 9 Gnosjö IBK F11 - Nässjö IBF F09-11 Lukas Jönsson Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 10
2020-01-18 10:00 10 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Hestra Skid O SK F09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2020-01-18 10:00 10 Malmbäcks IF F08-11/2 - Östra SK Jönköping F10-11 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2020-01-18 10:45 10 Östra SK Jönköping F10-11 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2020-01-18 10:45 10 Hestra Skid O SK F09-10 - Malmbäcks IF F08-11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2020-01-18 11:30 10 Östra SK Jönköping F10-11 - Hestra Skid O SK F09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2020-01-18 11:30 10 Malmbäcks IF F08-11/2 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
Omgång 11
2020-01-26 10:00 11 Gnosjö IBK F11 - Månsarps IBK F10-11/2 Töllstorpshallen 3-manna
2020-01-26 10:00 11 Månsarps IBK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-11 Töllstorpshallen 3-manna
2020-01-26 10:45 11 Nässjö IBF F09-11 - Gnosjö IBK F11 Töllstorpshallen 3-manna
2020-01-26 10:45 11 Månsarps IBK F10-11/2 - Månsarps IBK F10-11/1 Töllstorpshallen 3-manna
2020-01-26 11:30 11 Nässjö IBF F09-11 - Månsarps IBK F10-11/2 Töllstorpshallen 3-manna
2020-01-26 11:30 11 Månsarps IBK F10-11/1 - Gnosjö IBK F11 Töllstorpshallen 3-manna
Omgång 12
2019-12-01 10:00 12 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 10:55 12 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 10:55 12 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Värnamo IK F10/1 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 11:40 12 Värnamo IK F10/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 11:40 12 Malmbäcks IF F08-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Torpshallen 3-manna
2019-12-01 12:20 12 Värnamo IK F10/1 - Malmbäcks IF F08-11/1 Torpshallen 3-manna
Omgång 13
2020-02-02 14:30 13 Månsarps IBK F10-11/2 - Östra SK Jönköping F10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-02 14:30 13 Nässjö IBF F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-02 15:15 13 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Månsarps IBK F10-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-02 15:15 13 Östra SK Jönköping F10-11 - Nässjö IBF F09-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-02 16:00 13 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Östra SK Jönköping F10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-02 16:00 13 Nässjö IBF F09-11 - Månsarps IBK F10-11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 14
2020-02-01 10:00 14 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Gnosjö IBK F11 Hestra Sporthall 3-manna
2020-02-01 11:00 14 Gnosjö IBK F11 - Hestra Skid O SK F09-10 Hestra Sporthall 3-manna
2020-02-01 12:00 14 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Hestra Skid O SK F09-10 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 15
15 Värnamo IK F10/1 - Månsarps IBK F10-11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-16 10:00 15 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Malmbäcks IF F08-11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-16 10:45 15 Malmbäcks IF F08-11/1 - Värnamo IK F10/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-16 10:45 15 Månsarps IBK F10-11/1 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Östboskolan 3-manna
2020-02-16 11:30 15 Malmbäcks IF F08-11/1 - Månsarps IBK F10-11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-16 11:30 15 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Värnamo IK F10/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 16
2020-03-01 10:00 16 Malmbäcks IF F08-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Malmbäcks Sporthall
2020-03-01 10:45 16 Månsarps IBK F10-11/1 - Månsarps IBK F10-11/2 Malmbäcks Sporthall
2020-03-01 11:30 16 Månsarps IBK F10-11/2 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall
2020-03-01 12:15 16 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Månsarps IBK F10-11/1 Malmbäcks Sporthall
2020-03-01 13:00 16 Månsarps IBK F10-11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 Malmbäcks Sporthall
2020-03-01 13:45 16 Månsarps IBK F10-11/1 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall
Omgång 17
2020-02-22 12:15 17 Östra SK Jönköping F10-11 - Hestra Skid O SK F09-10 Kålgårdshallen
2020-02-22 13:00 17 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Värnamo IK F10/1 Kålgårdshallen
2020-02-22 13:45 17 Värnamo IK F10/1 - Östra SK Jönköping F10-11 Kålgårdshallen
2020-02-22 14:30 17 Hestra Skid O SK F09-10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 Kålgårdshallen
2020-02-22 15:15 17 Värnamo IK F10/1 - Hestra Skid O SK F09-10 Kålgårdshallen
2020-02-22 16:00 17 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Östra SK Jönköping F10-11 Kålgårdshallen
Omgång 18
2020-02-22 10:00 18 Malmbäcks IF F08-11/1 - Nässjö IBF F09-11 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2020-02-22 10:45 18 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Gnosjö IBK F11 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2020-02-22 11:30 18 Gnosjö IBK F11 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2020-02-22 12:15 18 Nässjö IBF F09-11 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2020-02-22 13:00 18 Gnosjö IBK F11 - Nässjö IBF F09-11 Malmbäcks Sporthall 3-manna
2020-02-22 13:45 18 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Malmbäcks IF F08-11/1 Malmbäcks Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis