Spelprogram - Pantamera Pojkar 15 Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Halna Martin Eklund martineklund13@hotmail.com 0704523377 blå,blå
Fagerhult Habo IBK Dan-Henrik Thunberg danne.thunberg@gmail.com 0730932111 Röd, Svart, Röd
IBK Lockerud Ungdom Röd, Röd, Röd
Mullsjö AIS Erik Jansson e-jansson@bredband.net 0735977741 Mörkblått/Mörkblått/Mörkblått
Skara IBK Dennis Helin helindennis@icloud.com 0739498242 Lila/svart/svart
Stöpen IBK Kalle Svensson kalle.svensson.e@gmail.com 0727190316 Svart/svart/svart
Tibro IBK Blått, Blått, Blått
Vara IBK Rosa, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 17:00 1 Skara IBK - IBK Lockerud Ungdom 2 - 2 Erik Haglund, Daniel Larm Vilanhallen, Skara
2019-10-12 18:15 1 Tibro IBK - Stöpen IBK 2 - 6 Per Johansson, Eino Vuoluterä Sporthallen, Tibro 105
2019-10-13 13:30 1 BK Halna - Vara IBK 1 - 6 Daniel Envall, Alma Ernstsson Idrottshallen, Töreboda
Omgång 2
2019-10-19 15:30 2 Vara IBK - Fagerhult Habo IBK 6 - 7 Johan Gripestam, Daniel Larm Alléhallen, Vara
2019-10-20 11:30 2 Mullsjö AIS - BK Halna 5 - 2 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-20 14:30 2 Stöpen IBK - Skara IBK 2 - 4 Daniel Envall, Martin Söderström Stöpenhallen, Skövde 69
Omgång 3
2019-10-26 11:00 3 Fagerhult Habo IBK - Mullsjö AIS 5 - 7 Richard Claesson, Dan Pettersson Habo Sporthall A-hall
2019-10-26 13:00 3 IBK Lockerud Ungdom - Stöpen IBK 7 - 3 Martin Söderström, Kevin Karlsson LF-hallen, Mariestad
2019-10-27 11:00 3 Tibro IBK - Vara IBK 1 - 12 Per Johansson, Martin Söderström Sporthallen, Tibro 70
Omgång 4
2019-11-02 11:30 4 BK Halna - Fagerhult Habo IBK 4 - 10 Jim Nilsson, Kronoslav Kis Idrottshallen, Töreboda
2019-11-03 11:30 4 Mullsjö AIS - Tibro IBK 4 - 2 Sebastian Åberg, Kevin Karlsson Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-05 19:00 4 Vara IBK - Skara IBK 7 - 11 David Karlsson, Johan Gripestam Levene Arena, Stora Levene
Omgång 5
2019-11-08 19:30 5 Tibro IBK - BK Halna 4 - 4 Linus Svensson, Kevin Karlsson Sporthallen, Tibro 65
2019-11-09 15:00 5 Skara IBK - Mullsjö AIS 9 - 3 Sebastian Åberg, Jim Nilsson Vilanhallen, Skara
2019-12-08 10:00 5 IBK Lockerud Ungdom - Vara IBK 5 - 2 Daniel Envall, Erik Haglund ICA-kvantum hallen, Mariestad
Omgång 6
2019-11-23 13:30 6 BK Halna - Skara IBK 2 - 10 Sebastian Åberg, Kalle Svensson Idrottshallen, Töreboda
2019-11-23 17:00 6 Vara IBK - Stöpen IBK 8 - 5 Patrik Augustsson, Daniel Larm Levene Arena, Stora Levene
2019-11-23 17:30 6 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Ungdom 4 - 9 Carl Larsson, Linus Svensson Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-24 11:45 6 Fagerhult Habo IBK - Tibro IBK 15 - 1 Magnus Jansson, Johan Gripestam Habo Sporthall A-hall
Omgång 7
2019-11-29 19:30 7 IBK Lockerud Ungdom - BK Halna 9 - 2 Erik Haglund, Daniel Envall UW-Elasthallen, Mariestad
2019-11-30 15:00 7 Skara IBK - Fagerhult Habo IBK 1 - 10 Pedram Koublani, Johan Gripestam Vilanhallen, Skara
2019-12-01 14:00 7 Stöpen IBK - Mullsjö AIS 5 - 3 Erik Haglund, Kevin Karlsson Stöpenhallen, Skövde 43
Omgång 8
2019-12-07 10:00 8 BK Halna - Stöpen IBK 5 - 4 Johan Thaning, Kevin Karlsson Idrottshallen, Töreboda
2019-12-07 12:15 8 Fagerhult Habo IBK - IBK Lockerud Ungdom 5 - 3 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Habo Sporthall A-hall
2020-02-28 19:30 8 Tibro IBK - Skara IBK 4 - 13 Martin Söderström, Daniel Envall Sporthallen, Tibro 104
Omgång 9
2019-12-13 19:30 9 IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK 12 - 3 Linus Svensson, Erik Haglund UW-Elasthallen, Mariestad
2019-12-14 17:00 9 Vara IBK - Mullsjö AIS 2 - 2 Jim Nilsson, Johan Gripestam Levene Arena, Stora Levene
2019-12-15 14:00 9 Stöpen IBK - Fagerhult Habo IBK 2 - 4 Martin Söderström, Kevin Karlsson Stöpenhallen, Skövde 66
Omgång 10
2020-01-11 12:30 10 BK Halna - Mullsjö AIS 3 - 6 Daniel Envall, Per Johansson Idrottshallen, Töreboda
2020-01-11 14:30 10 Fagerhult Habo IBK - Vara IBK 4 - 3 Pavle Velcov, Bengt Stadig Habo Sporthall C 57
2020-01-12 11:30 10 Skara IBK - Stöpen IBK 5 - 5 Jim Nilsson, Martin Söderström Vilanhallen, Skara
Omgång 11
2020-01-17 19:30 11 IBK Lockerud Ungdom - Skara IBK 4 - 4 Martin Söderström, Kevin Karlsson LF-hallen, Mariestad
2020-01-18 10:30 11 Vara IBK - BK Halna 7 - 5 David Karlsson, Henrik Sjöberg Alléhallen, Vara
2020-01-18 14:00 11 Stöpen IBK - Tibro IBK 7 - 0 Jim Nilsson, Mikael Magnusson Stöpenhallen, Skövde 50
Omgång 12
2020-01-25 10:30 12 Vara IBK - Tibro IBK 8 - 2 Johan Gripestam, Alexander Rydqvist Alléhallen, Vara
2020-01-26 12:00 12 Stöpen IBK - IBK Lockerud Ungdom 5 - 6 David Karlsson, Henrik Sjöberg Stöpenhallen, Skövde 60
2020-01-26 14:00 12 Mullsjö AIS - Fagerhult Habo IBK 6 - 6 Pavle Velcov, Alexander Blom Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 13
2020-02-01 13:00 13 Tibro IBK - Mullsjö AIS 5 - 14 Carl Larsson, Ola Forsberg Sporthallen, Tibro 65
2020-02-01 14:00 13 Fagerhult Habo IBK - BK Halna 14 - 1 David Karlsson, Henrik Sjöberg Habo Sporthall A
2020-02-01 15:00 13 Skara IBK - Vara IBK 4 - 6 Martin Söderström, Daniel Envall Vilanhallen, Skara
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 BK Halna - Tibro IBK 8 - 5 Sebastian Åberg, Johan Thaning Idrottshallen, Töreboda
2020-02-08 13:30 14 Mullsjö AIS - Skara IBK 7 - 6 Martin Söderström, Iza Hederdahl Nyhemshallen - Mullsjö
2020-02-09 10:30 14 Vara IBK - IBK Lockerud Ungdom 3 - 4 Johan Gripestam, Pedram Koublani Alléhallen, Vara
Omgång 15
2020-02-22 13:30 15 Tibro IBK - Fagerhult Habo IBK 3 - 11 Martin Söderström, Kevin Karlsson Sporthallen, Tibro 70
2020-02-23 16:30 15 Skara IBK - BK Halna 11 - 4 Johan Gripestam, David Karlsson Vilanhallen, Skara
2020-02-23 16:30 15 Stöpen IBK - Vara IBK 6 - 6 Per Johansson, Eino Vuoluterä Stöpenhallen, Skövde 90
2020-02-28 19:30 15 IBK Lockerud Ungdom - Mullsjö AIS 4 - 4 Per Johansson, Eino Vuoluterä UW-Elasthallen, Mariestad
Omgång 16
2020-02-29 17:00 16 BK Halna - IBK Lockerud Ungdom 1 - 12 David Karlsson, Kalle Svensson Idrottshallen, Töreboda
2020-03-01 14:00 16 Mullsjö AIS - Stöpen IBK 7 - 8 David Karlsson, Johan Thaning Nyhemshallen - Mullsjö
2020-03-01 16:30 16 Fagerhult Habo IBK - Skara IBK 11 - 3 Linus Svensson, Daniel Envall Habo Sporthall A
Omgång 17
2020-03-06 19:30 17 IBK Lockerud Ungdom - Fagerhult Habo IBK 8 - 7 Martin Söderström, Daniel Envall LF-hallen, Mariestad
2020-03-08 11:30 17 Skara IBK - Tibro IBK 8 - 4 Erik Haglund, Linus Svensson Vilanhallen, Skara
2020-03-08 17:30 17 Stöpen IBK - BK Halna 8 - 2 Martin Söderström, Kevin Karlsson Stöpenhallen, Skövde
Omgång 18
2020-03-14 10:00 18 Tibro IBK - IBK Lockerud Ungdom Sporthallen, Tibro
2020-03-14 16:00 18 Fagerhult Habo IBK - Stöpen IBK Habo Sporthall C
2020-03-14 16:00 18 Mullsjö AIS - Vara IBK Nyhemshallen - Mullsjö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis