Spelprogram - Pantamera Pojkar 11 Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Halna Blå, Blå, Blå
Fröjereds IF 1 Blå/vit, Blå, Blå
IBK Lockerud Mariestad Röd, Röd, Röd
IFK Hjo Mats Månsson mats.mansson@live.se 0733458064 svart, svart, blå
Mullsjö AIS Andreas Hedlund andreas.hedlund@ka-group.com 070-496 52 54 Mörkblått/Mörkblått/Mörkblått
Stöpen IBK Svart, Svart, Röd
Tibro IBK Martin Grundell grundell.lundberg@hotmail.com 070-3412165 Blått, Blått, Blått
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-13 10:00 1 IFK Hjo - Stöpen IBK Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 10:45 1 BK Halna - IBK Lockerud Mariestad Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 11:30 1 Tibro IBK - Fröjereds IF 1 Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 12:15 1 Mullsjö AIS - IFK Hjo Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 13:00 1 IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 13:45 1 Stöpen IBK - BK Halna Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 14:30 1 Fröjereds IF 1 - IBK Lockerud Mariestad Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 15:15 1 BK Halna - Mullsjö AIS Stöpenhallen, Skövde
2019-10-13 16:00 1 Tibro IBK - Stöpen IBK Stöpenhallen, Skövde
Omgång 2
2019-10-27 09:30 2 Mullsjö AIS - Tibro IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 10:15 2 IFK Hjo - BK Halna Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 11:00 2 Stöpen IBK - Fröjereds IF 1 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 11:45 2 Tibro IBK - IFK Hjo Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 12:30 2 Fröjereds IF 1 - Mullsjö AIS Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 13:15 2 IBK Lockerud Mariestad - Stöpen IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 14:00 2 BK Halna - Tibro IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 14:45 2 IFK Hjo - Fröjereds IF 1 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-27 15:30 2 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 3
2019-11-24 09:30 3 Fröjereds IF 1 - BK Halna Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 10:15 3 IBK Lockerud Mariestad - IFK Hjo Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 11:00 3 Stöpen IBK - Mullsjö AIS Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 11:45 3 Fröjereds IF 1 - Tibro IBK Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 12:30 3 IBK Lockerud Mariestad - BK Halna Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 13:15 3 Stöpen IBK - IFK Hjo Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 14:00 3 Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 14:45 3 IFK Hjo - Mullsjö AIS Idrottshallen, Töreboda
2019-11-24 15:30 3 BK Halna - Stöpen IBK Idrottshallen, Töreboda
Omgång 4
2019-12-08 09:15 4 Mullsjö AIS - Fröjereds IF 1 4 - 4 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 10:00 4 Fröjereds IF 1 - Stöpen IBK 9 - 2 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 10:45 4 Mullsjö AIS - BK Halna 3 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 11:30 4 Stöpen IBK - Tibro IBK 1 - 5 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 12:15 4 BK Halna - IFK Hjo 0 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 13:00 4 IBK Lockerud Mariestad - Fröjereds IF 1 0 - 4 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 13:45 4 Tibro IBK - Mullsjö AIS 0 - 4 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 14:30 4 Stöpen IBK - IBK Lockerud Mariestad 4 - 6 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 15:15 4 IFK Hjo - Tibro IBK 0 - 2 Sparbankshallen, T-holm
Omgång 5
2020-01-11 09:00 5 Tibro IBK - BK Halna Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 09:45 5 Fröjereds IF 1 - IFK Hjo Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 10:30 5 IBK Lockerud Mariestad - Mullsjö AIS Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 11:15 5 BK Halna - Fröjereds IF 1 Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 12:00 5 IFK Hjo - IBK Lockerud Mariestad Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 12:45 5 Mullsjö AIS - Stöpen IBK Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 13:30 5 Tibro IBK - Fröjereds IF 1 Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 14:15 5 BK Halna - IBK Lockerud Mariestad Guldkrokshallen A Hjo
2020-01-11 15:00 5 IFK Hjo - Stöpen IBK Guldkrokshallen A Hjo
Omgång 6
2020-02-08 09:30 6 IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK Sporthallen, Tibro
2020-02-08 10:15 6 Mullsjö AIS - IFK Hjo Sporthallen, Tibro
2020-02-08 11:00 6 Stöpen IBK - BK Halna Sporthallen, Tibro
2020-02-08 11:45 6 Fröjereds IF 1 - IBK Lockerud Mariestad Sporthallen, Tibro
2020-02-08 12:30 6 BK Halna - Mullsjö AIS Sporthallen, Tibro
2020-02-08 13:15 6 Tibro IBK - Stöpen IBK Sporthallen, Tibro
2020-02-08 14:00 6 IFK Hjo - BK Halna Sporthallen, Tibro
2020-02-08 14:45 6 Mullsjö AIS - Tibro IBK Sporthallen, Tibro
2020-02-08 15:30 6 Stöpen IBK - Fröjereds IF 1 Sporthallen, Tibro
Omgång 7
7 Stöpen IBK - Mullsjö AIS UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 09:14 7 Stöpen IBK - IBK Lockerud Mariestad UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 10:00 7 Tibro IBK - IFK Hjo UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 10:45 7 Fröjereds IF 1 - Mullsjö AIS UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 11:30 7 IBK Lockerud Mariestad - Stöpen IBK UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 12:15 7 BK Halna - Tibro IBK UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 13:00 7 IFK Hjo - Fröjereds IF 1 UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 13:45 7 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 14:30 7 Fröjereds IF 1 - BK Halna UW-Elasthallen, Mariestad
2020-02-29 15:15 7 IBK Lockerud Mariestad - IFK Hjo UW-Elasthallen, Mariestad

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis