Spelprogram - Träningsmatcher Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eskilstuna Nyfors IK P09 Sami Vikla sami.vikla@gmail.com 0721432027
FBI Tullinge P04 Orange, Svart, Svart
IFK Gnesta P 03-05 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta P 06-08 Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta P 09-10 Blå/vit, blå, blå
Katrineholms IBF P06 Petra Jansson petracjansson@hotmail.com 0730772957 Vit, Svart, Svart
Mesta IBK 08/09-Lag Pontus Cajlen cajlen@gmail.com 0735-971070 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK P07 Lena Widegren widegrenlena@hotmail.com 0702-270947 Svart, Svart, Svart
Nynäshamns IBK Pojkar Ljusröd Medel Jörgen Jansson jjans72@gmail.com 076-8031287 Blå, Blå, Vit
Onyx IBS P03 Fredrik Åberg fredrik.aberg@ssab.com 0703955503 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Orange, Svart, Svart
Telge SIBK P03 Fredrik Urefors urefors@gmail.com 070-759 13 53 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK P04/05 Susanne Lindblom lindblomsussie@hotmail.com 076-189 40 79 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK P08/09 Mikael Hagström hagstrom.mikael@gmail.com 0731428751 Svart/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK P 02-04 Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 Sv/Sv/Sv
Trosa Edanö IBK P 09/10 Daniel Mickelsson Mickelsson.daniel@outlook.com SVART, SVART, SVART
Åby IBK Ungdom P.Röd F Steffi Selander sekreterarer@aby-oilers.se 0738541846 Svart/Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-08-25 16:00 1 Trosa Edanö IBK P 02-04 - Onyx IBS P04 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hedebyhallen
2019-09-15 13:00 1 Telge SIBK P04/05 - Nynäshamns IBK Pojkar Ljusröd Medel Västergård Arena A
2019-09-15 15:00 1 IFK Gnesta P 03-05 - FBI Tullinge P04 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Frejahallen
2019-09-21 09:30 1 Katrineholms IBF P06 - Åby IBK Ungdom P.Röd F Duveholmshallen A
2019-09-21 11:45 1 Telge SIBK P04/05 - IFK Gnesta P 03-05 Västergård Arena A
2019-09-29 12:00 1 Telge SIBK P03 - Onyx IBS P03 Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Västergård Arena A
2019-09-30 18:30 1 Mesta IBK P07 - Mesta IBK 08/09-Lag Ludvig Carlsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-11-17 09:00 1 Torshälla IBK P08/09 - Eskilstuna Nyfors IK P09 Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A 42
2020-03-01 10:00 1 Trosa Edanö IBK P 09/10 - IFK Gnesta P 09-10 Alice Grafford, Tilde Lidholm Lånestahallen
2020-03-01 16:30 1 Mesta IBK P07 - IFK Gnesta P 06-08 Jan Berg, Göran Engfors Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis