Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6AB

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS P08 Blå Maria Palmkvist maria.palmkvist@icloud.com 070-316 03 23 Tröja blå/byxa svart/strumpa blå
G/K IBS P08 Vit Maria Palmkvist maria.palmkvist@icloud.com 070-316 03 23 blå/svart/blå
G/K IBS P09 Sofia Westerlund westerlund.sofia@outlook.com 0707197397 Blå/Svart/Blå
Jäbo IK P08 Jimmy Persson jimmypersson77@hotmail.com 0702638796 svart
Moälvens IBK P08 Sandra Norén Saandran@hotmail.com 0702211081 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P09 Ewa Hedlund Ewa.hedlund@yclean.se 076-840 84 49 Orange, Svart, Svart
Örnsköldsviks IBK P09 Caroline Blomström c_lindkvist@hotmail.com 070-6686527 Röd, svart, röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-20 10:00 1 G/K IBS P08 Blå - Örnsköldsviks IBK P09 Ebba Selin, Maja Högdahl Husum
2019-10-20 10:45 1 Moälvens IBK P08 - Moälvens IBK P09 Ebba Selin, Wilma Selin Husum
2019-10-20 11:30 1 G/K IBS P09 - Örnsköldsviks IBK P09 Maja Högdahl, Wilma Selin Husum
2019-10-20 12:15 1 G/K IBS P08 Blå - Jäbo IK P08 Ebba Selin, Maja Högdahl Husum
2019-10-20 13:00 1 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P09 Ebba Selin, Wilma Selin Husum
2019-10-20 13:45 1 Örnsköldsviks IBK P09 - Moälvens IBK P08 Wilma Selin, Maja Högdahl Husum
2019-10-20 14:30 1 Moälvens IBK P09 - G/K IBS P09 Ebba Selin, Maja Högdahl Husum
2019-10-20 15:15 1 G/K IBS P08 Vit - Jäbo IK P08 Wilma Selin, Ebba Selin Husum
Omgång 2
2019-11-16 10:00 2 G/K IBS P09 - Moälvens IBK P08 Isac Rönkä, Zimon Bajen Bjuhr Husum 43
2019-11-16 10:45 2 Moälvens IBK P09 - Örnsköldsviks IBK P09 Isac Rönkä, Zimon Bajen Bjuhr Husum
2019-11-16 11:30 2 G/K IBS P09 - Jäbo IK P08 Isac Rönkä, Zimon Bajen Bjuhr Husum
2019-11-16 12:15 2 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P08 Angelina Sellin, Anna Valderrama Husum
2019-11-16 13:00 2 G/K IBS P08 Blå - Jäbo IK P08 Angelina Sellin, Anna Valderrama Husum
2019-11-16 13:45 2 Moälvens IBK P08 - Moälvens IBK P09 Angelina Sellin, Anna Valderrama Husum
2019-11-16 14:30 2 G/K IBS P09 - Örnsköldsviks IBK P09 Angelina Sellin, Anna Valderrama Husum
2019-11-16 15:15 2 G/K IBS P08 Blå - Moälvens IBK P09 Håkan Berglund, Hans Silverkraft Husum
2019-11-16 16:00 2 G/K IBS P08 Vit - Jäbo IK P08 Håkan Berglund, Hans Silverkraft Husum
Omgång 3
2019-12-15 10:15 3 Örnsköldsviks IBK P09 - Moälvens IBK P08 Matilda Öhlén, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-12-15 11:00 3 Moälvens IBK P09 - G/K IBS P09 Ellen Söderlund, Matilda Öhlén Nolaskolan
2019-12-15 11:45 3 G/K IBS P08 Blå - Örnsköldsviks IBK P09 Ellen Söderlund, Ella Indevall Nolaskolan
2019-12-15 12:30 3 G/K IBS P09 - Jäbo IK P08 Manda Bengtsson, Ida Strömberg Nolaskolan
2019-12-15 13:15 3 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P08 Ellen Söderlund, Ella Indevall Nolaskolan
2019-12-15 14:00 3 Jäbo IK P08 - G/K IBS P08 Blå Tindra Nordin, Ella Indevall Nolaskolan
2019-12-15 14:45 3 G/K IBS P09 - Moälvens IBK P08 Tindra Nordin, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-12-15 15:30 3 Moälvens IBK P09 - Örnsköldsviks IBK P09 Manda Bengtsson, Ida Strömberg Nolaskolan
2019-12-15 16:15 3 Jäbo IK P08 - G/K IBS P08 Vit Manda Bengtsson, Ida Strömberg Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis