Spelprogram - Pojkar Blå Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Capricorn IC P 08/09 Mikael Andersson mikaelandersson7209@gmail.com 0706-985109 Limegrön, Svart, Svart
Frillesås FF P 08/09 Grön Jörgen Ahlmén petrajorgen@msn.com 076-2750454 Grön, Vit, Grön
Frillesås FF P 08/09 Vit Jörgen Ahlmén petrajorgen@msn.com 076-2750454 Grön, Vit, Grön
Glommens IF P09/10 1 Joakim Lind joakimlind20@gmail.com 076-790 22 66 Vit/Röd/Vit
Glommens IF P09/10 2 Fredrik Andersson fredrikandersson.98@hotmail.com 072-7193123 Vit/Röd/Vit
Halmstads IBK P 08/09 Kim Liedholm kimliedholm@hotmail.com 0763-443594 Röd, Svart, Svart
Kustens IF P 09 Mårten Jansson marten_jansson@hotmail.com 070-2295023 Orange, Svart, Svart
Onsala IBK P 09 Rosa Tobias Wallberg tobias@wallberg.no 0736557191 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Onsala IBK P 09 Svart Tobias Wallberg tobias@wallberg.no 0736557191 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK P 09 Patrik De la Motte patrik.delamotte@icloud.com 073-3425062 Gula, Svarta, Gula
Träslövsläge IF P 09 Christina Adler Cickann@telia.com 0703740530 Blå
Tvååkers IBK P 09 Robert Bengtsson robert.bengtsson@telia.com 0709729362 Röd/Svart/Svart
Vakant
Warberg IBF P09 Blå Andrée Lundin andreelundin@hotmail.com 070-3994049 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P09 Svart Andrée Lundin andreelundin@hotmail.com 070-3994049 Blå, Blå, Blå
Varla IBK P 09 Lila 1 Anders Wallergård Anders_wallergard@hotmail.com 079-347 27 47 Svart/lila tröja, svarta shorts, svarta strumpor.
Varla IBK P 09 Lila 2 Anders Wallergård Anders_wallergard@hotmail.com 079-347 27 47 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P 09 Svart 1 Nicklas Särnblom nicklas.sarnblom@gmail.com 0735255778 Vit/Svart/Svart
Varla IBK P 09 Svart 2 Fredrik Lundahl freddan0007@hotmail.com 0708-158021 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P 09 Svart 3 Nicklas Särnblom nicklas.sarnblom@gmail.com 0735255778 Svart/lila, Svart, Svart
Veddige IBK P 09 Christian Karlsson krille128@hotmail.com 0733666290 GUL, SVART, SVART
Vinbergs IBS P 08/09 Blå Lars Korneliusson korneliusson.lars@me.com 0702813131 Blå, Vit, Blå
Vinbergs IBS P 08/09 Svart Lars Korneliusson korneliusson.lars@me.com 0702813131 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-09 18:30 1 Warberg IBF P09 Blå - Frillesås FF P 08/09 Grön Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-10-10 10:30 1 Tvååkers IBK P 09 - Varla IBK P 09 Lila 1 Tvååkers Idrottshall
2020-10-10 10:40 1 Varla IBK P 09 Svart 2 - Frillesås FF P 08/09 Vit Lindälvshallen
2020-10-10 12:20 1 Varla IBK P 09 Svart 3 - Veddige IBK P 09 Lindälvshallen
2020-10-10 13:00 1 Glommens IF P09/10 1 - Capricorn IC P 08/09 Skogstorps Idrottshall
2020-10-10 13:30 1 Träslövsläge IF P 09 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart Ankarhallen
2020-10-10 15:30 1 Sandö IBK P 09 - Varla IBK P 09 Lila 2 Vallda Idrottshall
2020-10-11 09:00 1 Halmstads IBK P 08/09 - Kustens IF P 09 Björn Ekberg, Markus Friberg Halmstad Arena B 1
2020-10-11 12:00 1 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Onsala IBK P 09 Rosa Vinbergs Idrottshall
2020-10-11 13:00 1 Warberg IBF P09 Svart - Onsala IBK P 09 Svart Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Omgång 2
2020-10-17 11:15 2 Varla IBK P 09 Svart 1 - Capricorn IC P 08/09 Lindälvshallen
2020-10-17 13:00 2 Tvååkers IBK P 09 - Varla IBK P 09 Svart 2 Tvååkers Idrottshall
2020-10-18 11:00 2 Veddige IBK P 09 - Varla IBK P 09 Lila 2 Vidhögehallen
2020-10-18 13:00 2 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Halmstads IBK P 08/09 Vinbergs Idrottshall
2020-10-18 14:00 2 Varla IBK P 09 Lila 1 - Warberg IBF P09 Svart Fjärås Idrottshall
2020-10-18 14:00 2 Kustens IF P 09 - Glommens IF P09/10 1 Petter Åkesson, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2020-10-18 15:00 2 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P 09 Svart 3 , Viktoria Wallström Rydets Idrottshall
2020-10-18 15:30 2 Frillesås FF P 08/09 Grön - Sandö IBK P 09 Frillesåshallen
2020-10-18 15:45 2 Träslövsläge IF P 09 - Onsala IBK P 09 Svart Johan Norrby, Wilmer Freytag Ankarhallen
2020-10-18 17:15 2 Frillesås FF P 08/09 Vit - Vinbergs IBS P 08/09 Blå Frillesåshallen
Omgång 3
2021-03-06 13:00 3 Onsala IBK P 09 Svart - Veddige IBK P 09 Presse Idrottshall
2021-03-06 14:30 3 Warberg IBF P09 Blå - Frillesås FF P 08/09 Vit Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-06 15:00 3 Sandö IBK P 09 - Varla IBK P 09 Lila 2 Vallda Idrottshall
2021-03-06 16:15 3 Träslövsläge IF P 09 - Varla IBK P 09 Svart 1 Ankarhallen
2021-03-06 16:15 3 Warberg IBF P09 Svart - Kustens IF P 09 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-07 12:00 3 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Varla IBK P 09 Svart 2 Vinbergs Idrottshall
2021-03-07 14:00 3 Glommens IF P09/10 1 - Frillesås FF P 08/09 Grön Skogstorps Idrottshall
2021-03-07 14:00 3 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Halmstads IBK P 08/09 Vinbergs Idrottshall
2021-03-07 14:30 3 Varla IBK P 09 Lila 1 - Onsala IBK P 09 Rosa Fjärås Idrottshall
2021-03-07 15:40 3 Varla IBK P 09 Svart 3 - Capricorn IC P 08/09 Lindälvshallen
Omgång 4
2021-03-20 12:30 4 Varla IBK P 09 Lila 1 - Warberg IBF P09 Svart Fjärås Idrottshall
2021-03-20 13:30 4 Frillesås FF P 08/09 Vit - Sandö IBK P 09 Frillesåshallen
2021-03-20 14:30 4 Onsala IBK P 09 Rosa - Glommens IF P09/10 1 Rydets Idrottshall
2021-03-21 11:00 4 Veddige IBK P 09 - Varla IBK P 09 Svart 3 Vidhögehallen
2021-03-21 12:00 4 Kustens IF P 09 - Halmstads IBK P 08/09 Haverdalshallen
2021-03-21 12:20 4 Varla IBK P 09 Svart 1 - Onsala IBK P 09 Svart Lindälvshallen
2021-03-21 13:40 4 Varla IBK P 09 Svart 2 - Capricorn IC P 08/09 Lindälvshallen
2021-03-21 14:30 4 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Warberg IBF P09 Blå Vinbergs Idrottshall
2021-03-21 14:30 4 Träslövsläge IF P 09 - Varla IBK P 09 Lila 2 Ankarhallen
2021-03-21 17:00 4 Frillesås FF P 08/09 Grön - Vinbergs IBS P 08/09 Blå Frillesåshallen
Omgång 5
2021-03-13 11:30 5 Onsala IBK P 09 Svart - Frillesås FF P 08/09 Vit Rydets Idrottshall
2021-04-04 12:30 5 Warberg IBF P09 Svart - Varla IBK P 09 Lila 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-04-04 14:00 5 Warberg IBF P09 Blå - Varla IBK P 09 Svart 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-04-08 18:00 5 Capricorn IC P 08/09 - Veddige IBK P 09 Mariedal
2021-04-10 13:00 5 Glommens IF P09/10 1 - Varla IBK P 09 Svart 2
2021-04-11 12:00 5 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Halmstads IBK P 08/09 Vinbergs Idrottshall
2021-04-11 14:00 5 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Sandö IBK P 09 Vinbergs Idrottshall
2021-04-11 15:00 5 Frillesås FF P 08/09 Grön - Varla IBK P 09 Lila 1 Frillesåshallen
2021-04-18 13:00 5 Träslövsläge IF P 09 - Kustens IF P 09 Ankarhallen
2021-04-18 13:40 5 Varla IBK P 09 Svart 1 - Onsala IBK P 09 Rosa Lindälvshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis