Spelprogram - Pojkar Blå Division 2 (09)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Digers BK Jimmy Olsén zlatanol76@gmail.com 076-8460632 Röd/Svart/Svart
IBF Borlänge Susanne Kolseth sussiekolseth@hotmail.com 070-4478214 Blå/Svart/Svart
IBF Gagnef Mikael Eriksson mikael.eriksson@nefp.se 070-8664576 Orange/Svart/Svart
IBF Hedemora Daniel Erlandsson daniel.erlandsson@elon.se 0706459217 Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Daniel Hindrikes vattfallarn@hotmail.com 070-256 83 44 Svart/Svart/Svart
IBF Säter Caroline Stierne Carro.b.stierne@hotmail.se Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Hanna Zettergren Hanna.zettergren@mora.se 073 - 695 28 02 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Jeanette Andersson jeanette.karlsson@yahoo.se 070-2359952 röd/svart/svart
LI20 IBF Anders Wigström anders@wigstrom.com 070-6674545 Svart/Svart/Svart
Malungs IBK Lars Pettersson lassepanda@hotmail.com 072-3980505 svart/svart/vit
Rättviks IBF Maria Larsson larssonsmaria@live.com 0704692717 mörkblå/mörkblå/vit
Samuelsdals IF Johan Hansson hanssons81@gmail.com 0705861914 Orange/Svarta/Svarta
Sundborns GOIF Jens Sunnerback jens7650@hotmail.com 0703401840 Röd/vit/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBF Ludvika - Malungs IBK
2020-10-11 10:00 1 Malungs IBK - Digers BK 6 - 12 , David Asklander Blå Hallen
2020-10-11 11:00 1 Rättviks IBF - KAIS Mora UIF 5 - 6 Phichet Phaetaya, Hans Bylund Rättviks Sporthall
2020-10-17 10:00 1 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 1 - 16 Alice Liss, Vilma Linden Insjöns Sporthall
2020-10-17 12:00 1 IBF Hedemora - Rättviks IBF 9 - 1 Carl Kokkarinen, Gustaf Österberg Vikmanshyttans sporthall
2020-10-18 08:30 1 IBF Gagnef - Samuelsdals IF 2 - 8 Simon Karlsson, Tea Karlsson Mockfjärds Sporthall
2020-10-18 12:00 1 IBF Säter - KFUM Falun 2 - 8 Max Nygren, Mio Björklunds Skäve Arena
2020-10-18 12:30 1 IBF Borlänge - Sundborns GOIF 6 - 1 Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Gyllehallen
Omgång 2
2020-10-25 10:45 2 KFUM Falun - IBF Hedemora 4 - 3 Hannes Pettersson, Linus Idre Lugnet C
2020-10-25 11:00 2 Rättviks IBF - IBF Borlänge 1 - 6 Johan Mases, Pino Perez Martinez Rättviks Sporthall
2020-10-25 12:30 2 KAIS Mora UIF - IBF Ludvika 8 - 2 Arvid Mopers, Isak Wadman Idre Fjäll Arena B
2020-10-25 13:30 2 Sundborns GOIF - Digers BK 8 - 6 Björn Lundqvist, Nova Pettersson Sundbornshallen
2021-02-28 00:00 2 Malungs IBK - IBF Gagnef , David Asklander
2021-04-17 11:30 2 LI20 IBF - IBF Säter Insjöns Sporthall
Omgång 3
2020-10-31 11:00 3 IBF Ludvika - IBF Säter 5 - 6 Elias Lundgren, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan
2020-10-31 11:30 3 IBF Hedemora - LI20 IBF 2 - 8 Jennifer Karlsson, Ida Berglund Vasahallen
2020-11-01 10:30 3 Digers BK - Samuelsdals IF 3 - 6 Isak Wadman, Rasmus Olmats Orsa Sporthall
2020-11-01 11:30 3 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef 9 - 2 Elin Björkman, Selma Näs Idre Fjäll Arena B
2020-11-01 14:15 3 Sundborns GOIF - Rättviks IBF 5 - 2 Phichet Phaetaya, Nova Pettersson Sundbornshallen
2020-11-01 14:30 3 IBF Borlänge - KFUM Falun 2 - 10 Daniel Dufvenberg, Sofie Dufvenberg Gyllehallen
Omgång 4
2020-11-07 10:00 4 LI20 IBF - IBF Borlänge 2 - 6 Alice Liss, Yasmin Maalouf Insjöns Sporthall
2020-11-07 13:00 4 Malungs IBK - Samuelsdals IF 0 - 5 , David Asklander Blå Hallen
2020-11-08 09:00 4 KFUM Falun - Sundborns GOIF 4 - 3 Isac Jansson, Gustav Wahlström Lugnet D
2020-11-08 13:00 4 Rättviks IBF - Digers BK 5 - 2 Johan Mases, Pino Perez Martinez Rättviks Sporthall
2020-11-08 14:00 4 IBF Hedemora - IBF Ludvika 8 - 0 Joel Hultgren, Christer Sundberg Vikmanshyttans sporthall
2020-11-08 15:00 4 IBF Säter - IBF Gagnef 4 - 0 Ida Berglund, Gustaf Österberg Skäve Arena 10
Omgång 5
5 Digers BK - Malungs IBK
5 Rättviks IBF - KFUM Falun
5 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF
5 Sundborns GOIF - LI20 IBF
5 IBF Borlänge - IBF Ludvika
5 IBF Gagnef - IBF Hedemora
Omgång 6
2021-03-27 11:00 6 IBF Ludvika - Sundborns GOIF Elias Lundgren, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan
2021-03-27 11:30 6 Rättviks IBF - LI20 IBF , Johan Mases Rättviks Sporthall
2021-03-28 00:00 6 KFUM Falun - Digers BK Gustav Grannas, Olle Gahnshag
2021-03-28 00:00 6 KAIS Mora UIF - Malungs IBK Ida Israelsson, Elin Björkman
2021-03-28 00:00 6 IBF Gagnef - IBF Borlänge
2021-03-28 10:00 6 IBF Säter - Samuelsdals IF Max Nygren, Mio Björklunds Skäve Arena
Omgång 7
2021-04-03 11:00 7 Rättviks IBF - IBF Ludvika Johan Mases, Pino Perez Martinez Rättviks Sporthall
2021-04-04 7 Digers BK - KAIS Mora UIF Ida Israelsson, Selma Näs
2021-04-04 7 KFUM Falun - LI20 IBF Gustav Grannas, Olle Gahnshag
2021-04-04 7 Malungs IBK - IBF Säter , David Asklander
2021-04-04 7 Samuelsdals IF - IBF Hedemora Ebba Söderlund, Amanda Morell
2021-04-04 7 Sundborns GOIF - IBF Gagnef Björn Lundqvist, Nova Pettersson
Omgång 8
2021-04-10 11:30 8 LI20 IBF - Digers BK Insjöns Sporthall
2021-04-10 12:00 8 IBF Ludvika - KFUM Falun Lorensbergaskolan
2021-04-10 12:30 8 IBF Säter - KAIS Mora UIF Skäve Arena
2021-04-10 12:30 8 IBF Borlänge - Samuelsdals IF Gyllehallen
2021-04-11 8 IBF Gagnef - Rättviks IBF
2021-04-11 13:00 8 IBF Hedemora - Malungs IBK Vikmanshyttans sporthall
Omgång 9
9 Digers BK - IBF Säter
9 LI20 IBF - IBF Ludvika
9 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora
9 KFUM Falun - IBF Gagnef
9 Malungs IBK - IBF Borlänge
9 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF
Omgång 10
10 IBF Ludvika - Digers BK
10 IBF Hedemora - IBF Säter
10 IBF Gagnef - LI20 IBF
10 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF
10 Sundborns GOIF - Malungs IBK
10 Samuelsdals IF - Rättviks IBF
Omgång 11
11 Digers BK - IBF Hedemora
11 IBF Ludvika - IBF Gagnef
11 IBF Säter - IBF Borlänge
11 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF
11 KFUM Falun - Samuelsdals IF
11 Malungs IBK - Rättviks IBF
Omgång 12
12 IBF Gagnef - Digers BK
12 IBF Borlänge - IBF Hedemora
12 Sundborns GOIF - IBF Säter
12 Samuelsdals IF - LI20 IBF
12 Rättviks IBF - KAIS Mora UIF
12 Malungs IBK - KFUM Falun
Omgång 13
13 Digers BK - IBF Borlänge
13 IBF Hedemora - Sundborns GOIF
13 Samuelsdals IF - IBF Ludvika
13 IBF Säter - Rättviks IBF
13 LI20 IBF - Malungs IBK
13 KAIS Mora UIF - KFUM Falun
Omgång 14
14 Digers BK - Rättviks IBF
14 LI20 IBF - KAIS Mora UIF
14 IBF Säter - IBF Hedemora
14 IBF Ludvika - KFUM Falun
14 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF
14 IBF Borlänge - IBF Gagnef
Omgång 15
15 KAIS Mora UIF - Malungs IBK
15 IBF Gagnef - LI20 IBF
15 IBF Hedemora - IBF Ludvika
15 KFUM Falun - Sundborns GOIF
15 Samuelsdals IF - IBF Säter
15 Rättviks IBF - IBF Borlänge
Omgång 16
16 KAIS Mora UIF - Digers BK
2021-02-27 10:00 16 LI20 IBF - Malungs IBK Insjöns Sporthall
2021-02-27 13:15 16 IBF Säter - IBF Gagnef Skäve Arena
2021-02-28 10:30 16 IBF Borlänge - KFUM Falun Gyllehallen
2021-02-28 11:00 16 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Lorensbergaskolan
2021-02-28 13:15 16 Sundborns GOIF - IBF Hedemora Sundbornshallen
Omgång 17
17 Malungs IBK - Rättviks IBF
17 IBF Gagnef - IBF Ludvika
17 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
17 IBF Hedemora - LI20 IBF
17 KFUM Falun - IBF Säter
17 Digers BK - Sundborns GOIF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis