Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Barkarö SK D2 svarta, svarta, svarta
Distriktslaget F16
Enköpings IBK D2 Pernilla Andersson orsundsbrofarg2@gmail.com 0702485078 Vit, Svart, Vit
FBC Katrineholm A-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Allsvenskan Anders Blomgren anders-blomgren@hotmail.se Grön, Vit, Vit
IBF Borlänge Allsvenskan Andreas Spång spangandreas@hotmail.com 076-147 36 91 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Utveckling DJ-SM Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Rosa, Svart
IBF Hedemora Damjuniorer Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora Div 2 Röd, Röd, Röd
IBK Hallsta F09 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta FK3 F06/07 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta FK4 F08 Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung D1 Svart, Svart, Svart
IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 Svart, Svart, Svart
IBK Sala (DJ) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala D2 Stefan Ekström steff.nr97@gmail.com 070-9806497 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala FK3 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK2 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga FK3 Blå, Blå, Blå
IFK Arboga IBK D1 Henrik Hammarberg henrik.hammarberg16@gmail.com 070-295 58 44 Blå, Blå, Blå
IFK Arboga IBK D3 (B-lag) Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås D2 David Sjödahl davidsjodahl@hotmail.com 072-561 69 69 Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK DJ Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK F08 Per Appelgren per.appelgren@gmail.com 0734439291 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Standard Dam Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
Karlskoga FBC Vit , vit, vit
Katrineholms IBF Damer Cecilia Blixt holm_cecilia@hotmail.com 076-394 87 63 Vit, Svart, Svart
Knäppmora AIK F05 RÖD, SVART, SVART
Kungsörs IBK D1 Tenho Tuhkanen tenho8@hotmail.com 0761788002 Svart, Svart , Svart
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Lillån IBK Utveckling Dam (B-lag) Grön, Vit , Vit
Per-Ols IBF FK3 Johan Adamsson j_adamsson@hotmail.com 070-668 24 42 Röd, Svart, Svart
Rönnby IBK Ung FK4 Orange, Svart, Vit
Rönnby Västerås IBK Ungdom Allsvenska Ulrika Pettersson Nogelius ulrika.nogelius@gmail.com Orange, Svart, Vit
Rönnby Västerås IBK Ungdom JAS Emma Rauch emma.rauch@outlook.com 0736585323 Orange, Svart, Vit
Sala Silverstaden IBK Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK Dam Mikela Wallin mikela.wallin@riksbyggen.se 073-639 68 99 Svart, Svart, Svart
Stenhagens KK Dam Röd, Svart, Svart
Surahammars IBF Damer Div 2 Olle Söderbäck olle@sandbergsmaskin.se 072-3153432 Svart, Svart, Gul
Surahammars IBF DJ Linus Tengvall Linus.Tengvall@gmail.com 073-029 19 75 Svart, Svart, Gul
Telge SIBK Allsvenskan Tove Brodin Tove.brodin70@gmail.com 0765486618 Röd, Röd, Vita
Tillberga IK Ung P06/07 Grön, Svart, Svart
Vakant lag
Västerås IBS Dam Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Vit, Vit, Vit
Västerås IBS DJ Vit, Vit, Vit
Västerås IBS Ung FK3 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung FK4 Ann Lindevall ann.lindevall@outlook.com 070-3694539 Vit, Svart, Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis