Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Patrik Hållbus patrik.hallbus@gmail.com 0736151860 Röd/Svart/Svart
Dotteviks IF Tommy Eriksson teriksson1980@gmail.com 073-8020650 Röd/Röd/Röd
Grums IBK Håkan Sjödin Hakan.sjodin@malareforbundet.se 073-031 72 31 Orange/Svart/Svart
Mangskog SK Tomas Andersson grytterud@hotmail.com 0706914697 Röd/Svart/Röd
Nordmarkens IBF Röd Markus Johansson stripe@telia.com +46703943889 Svart /Svart/Svart
Nordmarkens IBF Vit Markus Johansson stripe@telia.com +46703943889 Svart /Svart/Svart
Säffle SK Mikael Wik Bigmigel@hotmail.com 0735348350 Orange /Marinblå /Marinblå
Åmåls IBK Magnus Nilsson mail.magnusnilsson@gmail.com 0708211347 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 10:15 1 BK Vålberg - Säffle SK Vålbergs Sporthall
2021-10-17 09:30 1 Dotteviks IF - Mangskog SK Strandhallen
2021-10-17 11:00 1 Nordmarkens IBF Röd - Billingsfors IBK Årjängs Sporthall A
2021-10-17 13:00 1 Nordmarkens IBF Vit - Grums IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 2
2021-10-23 13:00 2 Säffle SK - Dotteviks IF Tegnérhallen
2021-10-23 14:00 2 Mangskog SK - Nordmarkens IBF Vit Strandhallen
2021-10-23 15:00 2 Grums IBK - Nordmarkens IBF Röd Grums Sporthall
2021-10-24 11:00 2 Billingsfors IBK - Åmåls IBK Billingsfors Bollhall
Omgång 3
2021-10-30 13:00 3 Billingsfors IBK - Grums IBK Billingsfors Bollhall
2021-10-30 14:00 3 Åmåls IBK - BK Vålberg Karlbergshallen Åmål
2021-10-31 10:00 3 Nordmarkens IBF Röd - Mangskog SK Årjängs Sporthall A
2021-10-31 12:00 3 Nordmarkens IBF Vit - Säffle SK Årjängs Sporthall A
Omgång 4
2021-11-13 10:15 4 BK Vålberg - Grums IBK Vålbergs Sporthall
2021-11-13 11:00 4 Åmåls IBK - Mangskog SK Karlbergshallen Åmål
2021-11-13 12:30 4 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF Röd Strandhallen
2021-11-14 15:00 4 Nordmarkens IBF Vit - Billingsfors IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 5
2021-11-21 10:00 5 Nordmarkens IBF Röd - Nordmarkens IBF Vit Årjängs Sporthall A
2021-11-21 10:00 5 Säffle SK - Åmåls IBK Tegnérhallen
2021-11-21 11:00 5 Mangskog SK - BK Vålberg Strandhallen
2021-11-21 11:00 5 Grums IBK - Dotteviks IF Grums Sporthall
Omgång 6
2021-11-27 10:00 6 Säffle SK - Mangskog SK Tegnérhallen
2021-11-27 13:00 6 BK Vålberg - Nordmarkens IBF Vit Vålbergs Sporthall
2021-11-28 15:30 6 Dotteviks IF - Billingsfors IBK Strandhallen
2021-12-12 13:30 6 Åmåls IBK - Nordmarkens IBF Röd Karlbergshallen Åmål
Omgång 7
2021-12-04 13:00 7 Billingsfors IBK - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2021-12-04 13:30 7 Grums IBK - Åmåls IBK Grums Sporthall
2021-12-05 11:00 7 Nordmarkens IBF Vit - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
2021-12-05 13:00 7 Nordmarkens IBF Röd - BK Vålberg Årjängs Sporthall A
Omgång 8
2021-12-11 10:00 8 Åmåls IBK - Dotteviks IF Karlbergshallen Åmål
2021-12-11 12:30 8 Mangskog SK - Grums IBK Strandhallen
2021-12-11 13:00 8 BK Vålberg - Billingsfors IBK Vålbergs Sporthall
2021-12-11 14:30 8 Säffle SK - Nordmarkens IBF Röd Tegnérhallen
Omgång 9
2021-12-18 09:30 9 Dotteviks IF - BK Vålberg Strandhallen
2021-12-18 13:30 9 Grums IBK - Säffle SK Grums Sporthall
2021-12-19 10:30 9 Billingsfors IBK - Mangskog SK Billingsfors Bollhall
2021-12-19 11:00 9 Nordmarkens IBF Vit - Åmåls IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 10
2022-01-08 11:00 10 Säffle SK - BK Vålberg Tegnérhallen
2022-01-08 15:30 10 Mangskog SK - Dotteviks IF Strandhallen
2022-01-09 11:00 10 Grums IBK - Nordmarkens IBF Vit Grums Sporthall
2022-02-11 18:30 10 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Röd Billingsfors Bollhall
Omgång 11
2022-01-15 09:30 11 Dotteviks IF - Säffle SK Strandhallen
2022-01-15 09:30 11 Åmåls IBK - Billingsfors IBK Karlbergshallen Åmål
2022-01-16 11:00 11 Nordmarkens IBF Röd - Grums IBK Årjängs Sporthall A
2022-01-16 13:00 11 Nordmarkens IBF Vit - Mangskog SK Årjängs Sporthall A
Omgång 12
2022-01-22 10:00 12 Säffle SK - Nordmarkens IBF Vit Tegnérhallen
2022-01-22 11:00 12 BK Vålberg - Åmåls IBK Vålbergs Sporthall
2022-01-23 13:30 12 Mangskog SK - Nordmarkens IBF Röd Strandhallen
2022-01-29 13:30 12 Grums IBK - Billingsfors IBK Grums Sporthall
Omgång 13
2022-02-05 14:30 13 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Vit Billingsfors Bollhall
2022-02-06 11:00 13 Nordmarkens IBF Röd - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
2022-02-06 11:00 13 Grums IBK - BK Vålberg Grums Sporthall
2022-02-06 15:30 13 Mangskog SK - Åmåls IBK Strandhallen
Omgång 14
2022-02-12 09:30 14 Åmåls IBK - Säffle SK Karlbergshallen Åmål
2022-02-12 13:00 14 BK Vålberg - Mangskog SK Vålbergs Sporthall
2022-02-13 10:00 14 Nordmarkens IBF Vit - Nordmarkens IBF Röd Årjängs Sporthall A
2022-02-13 10:30 14 Dotteviks IF - Grums IBK Strandhallen
Omgång 15
2022-02-19 14:30 15 Billingsfors IBK - Dotteviks IF Billingsfors Bollhall
2022-02-20 09:30 15 Mangskog SK - Säffle SK Strandhallen
2022-02-20 11:00 15 Nordmarkens IBF Vit - BK Vålberg Årjängs Sporthall A
2022-02-20 13:00 15 Nordmarkens IBF Röd - Åmåls IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 16
2022-02-26 09:30 16 Åmåls IBK - Grums IBK Karlbergshallen Åmål
2022-02-26 10:00 16 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF Vit Strandhallen
2022-02-26 12:00 16 Säffle SK - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2022-02-26 12:15 16 BK Vålberg - Nordmarkens IBF Röd Vålbergs Sporthall
Omgång 17
2022-03-12 13:30 17 Dotteviks IF - Åmåls IBK Strandhallen
2022-03-12 13:30 17 Grums IBK - Mangskog SK Grums Sporthall
2022-03-13 11:00 17 Nordmarkens IBF Röd - Säffle SK Årjängs Sporthall A
2022-03-13 12:45 17 Billingsfors IBK - BK Vålberg Billingsfors Bollhall
Omgång 18
2022-03-19 09:00 18 Säffle SK - Grums IBK Tegnérhallen
2022-03-19 10:00 18 Åmåls IBK - Nordmarkens IBF Vit Karlbergshallen Åmål
2022-03-20 10:30 18 BK Vålberg - Dotteviks IF Vålbergs Sporthall
2022-03-20 11:00 18 Mangskog SK - Billingsfors IBK Strandhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis