Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Jörgen Askeröd Mraskerod@hotmail.com 0702-093974 Svart/röd/Svart/röd/Svart
BK Vålberg Jörgen Svedlund jorgen.svedlund@icloud.com Röd/Svart/Svart
BKI Sunnanå Robert Stahre Redda@hotmail.com 0705307122 Gul/Svart/Svart
Dotteviks IF Staffan Johansson Staffan@drilldownbi.se 0730-785803 Röd/Röd/Röd
Eda IF Jessica Bergman jessica74bergman@gmail.com 070-5527965 röd, röd, röd
Karlstad IBF Ungdom 2 Johan Lindberg lindbergkarlstad@hotmail.com 0706860746 Blå/svart/svart
Nordmarkens IBF Mikael Lindeberg migo.lindeberg@gmail.com 070-1908635 Svart /Svart/Svart
Säffle SK Ronny Leander ronny.carina@telia.com 070-3564474 Orange /Marinblå /Marinblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-15 17:30 1 Säffle SK - BK Vålberg Tegnérhallen
2021-10-16 13:00 1 BKI Sunnanå - Dotteviks IF Sannerudshallen
2021-10-16 16:00 1 Karlstad IBF Ungdom 2 - Eda IF Klubbhuset Arena 50
Omgång 2
2021-10-23 09:30 2 BK Vålberg - Karlstad IBF Ungdom 2 Vålbergs Sporthall
2021-10-23 2 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF Strandhallen
2021-10-23 12:00 2 Eda IF - Billingsfors IBK Gunnarsbyhallen
Omgång 3
3 BKI Sunnanå - Nordmarkens IBF Sannerudshallen
2021-10-30 14:00 3 Säffle SK - Dotteviks IF Tegnérhallen
2021-10-31 13:00 3 Billingsfors IBK - BK Vålberg Billingsfors Bollhall
Omgång 4
2021-11-13 12:00 4 Säffle SK - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2021-11-13 12:00 4 BKI Sunnanå - BK Vålberg Sannerudshallen
2021-11-14 17:00 4 Nordmarkens IBF - Eda IF Årjängs Sporthall A
Omgång 5
2021-11-21 11:30 5 Billingsfors IBK - Karlstad IBF Ungdom 2 Billingsfors Bollhall
2021-12-05 11:00 5 Eda IF - Säffle SK Gunnarsbyhallen
2022-01-29 16:00 5 BK Vålberg - Nordmarkens IBF Vålbergs Sporthall
Omgång 6
2021-11-27 6 Dotteviks IF - Eda IF Strandhallen
2021-11-28 6 BKI Sunnanå - Billingsfors IBK Sannerudshallen
2022-01-07 19:00 6 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom 2 Årjängs Sporthall A
Omgång 7
2021-12-04 12:00 7 Eda IF - BKI Sunnanå Gunnarsbyhallen
2021-12-05 13:00 7 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Billingsfors Bollhall
2022-01-29 15:00 7 Karlstad IBF Ungdom 2 - Säffle SK Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-26 16:30 7 BK Vålberg - Dotteviks IF Vålbergs Sporthall
Omgång 8
2021-12-11 14:00 8 Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom 2 Strandhallen
2021-12-11 14:45 8 BK Vålberg - Eda IF Vålbergs Sporthall
2022-02-19 15:00 8 BKI Sunnanå - Säffle SK Sannerudshallen
Omgång 9
2021-12-18 13:00 9 Billingsfors IBK - Dotteviks IF Billingsfors Bollhall
2021-12-18 16:00 9 Karlstad IBF Ungdom 2 - BKI Sunnanå Klubbhuset Arena
2021-12-19 15:00 9 Säffle SK - Nordmarkens IBF Tegnérhallen
Omgång 10
2022-01-08 10:30 10 Eda IF - Karlstad IBF Ungdom 2 Gärdeshallen
2022-01-08 11:00 10 BK Vålberg - Säffle SK Vålbergs Sporthall
2022-01-09 10 Dotteviks IF - BKI Sunnanå Strandhallen
Omgång 11
2022-01-15 15:00 11 Karlstad IBF Ungdom 2 - BK Vålberg Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-16 12:00 11 Billingsfors IBK - Eda IF Billingsfors Bollhall
2022-01-16 15:00 11 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
Omgång 12
2022-01-22 09:30 12 Dotteviks IF - Säffle SK Strandhallen
2022-01-23 15:00 12 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå Årjängs Sporthall A
2022-02-19 10:15 12 BK Vålberg - Billingsfors IBK Vålbergs Sporthall
Omgång 13
2022-02-05 11:00 13 Eda IF - Nordmarkens IBF Gunnarsbyhallen
2022-02-05 12:45 13 Billingsfors IBK - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2022-03-19 16:00 13 BK Vålberg - BKI Sunnanå Vålbergs Sporthall
Omgång 14
2022-02-12 12:00 14 Karlstad IBF Ungdom 2 - Billingsfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-13 16:00 14 Nordmarkens IBF - BK Vålberg Årjängs Sporthall A
2022-03-06 14:00 14 Säffle SK - Eda IF Tegnérhallen
Omgång 15
2022-02-19 11:00 15 Eda IF - Dotteviks IF Gunnarsbyhallen
2022-02-20 14:45 15 Karlstad IBF Ungdom 2 - Nordmarkens IBF Klubbhuset Arena
2022-02-20 15:15 15 Billingsfors IBK - BKI Sunnanå Billingsfors Bollhall
Omgång 16
2022-02-26 14:00 16 Säffle SK - Karlstad IBF Ungdom 2 Tegnérhallen
2022-02-27 15:00 16 Nordmarkens IBF - Billingsfors IBK Årjängs Sporthall A
2022-03-05 11:30 16 Dotteviks IF - BK Vålberg Strandhallen
2022-03-26 16 BKI Sunnanå - Eda IF Vikstahallen
Omgång 17
2022-03-12 11:00 17 Eda IF - BK Vålberg Gunnarsbyhallen
2022-03-12 12:30 17 Säffle SK - BKI Sunnanå Tegnérhallen
2022-03-12 16:00 17 Karlstad IBF Ungdom 2 - Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 18
18 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom 2 Sannerudshallen
2022-03-20 12:30 18 Dotteviks IF - Billingsfors IBK Strandhallen
2022-03-20 13:00 18 Nordmarkens IBF - Säffle SK Årjängs Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis