Spelprogram - Träningsmatcher Flickor

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge F01/02 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS F01 Röd, Röd, Vita
IBF Norrköping Ungdom F 00/03 Camilla Ceder camilla_lofgren@hotmail.com 070-825 56 67 Blå, blå, Vit
IBK Köping Ung (1) Anders Ljung anders.ljung@hotmail.com 070-162 90 33 Svart, Svart, Svart
IK Tomtberga Bobby Lindell huddingeinnebandy@hotmail.com 073-960 04 04 Vit, Vit, Vit
Katrineholms IBF Mattias Hallqvist mattias@hallqvist.de Vit/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom F 01 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom F00 Svart, Svart, Svart
Mjölby IBK F Röd Gul, Svart, Svart
Onyx IBS F03/04 Dennis Barawe dempabarawe@yahoo.se 076-3901993 Orange
Onyx IBS Flickor A Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Flickor B Åsa Larsson asa.larsson@ssab.com 070-2094670 Orange
Täby FC F01:1 Anna Brunell anna.brunell00@gmail.com 0703839811 Vit, Vit, Vit
Täby FC F01:2 Anna Brunell anna.brunell00@gmail.com 0703839811 Vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK F00 Joakim Schöld joakim.schold@gmail.com 0767799392 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-09-06 13:00 1 Onyx IBS Flickor A - Linköping IBK Ungdom F00 0 - 8 Christer Avasjö, Ej offentliggjord Rosvalla A 66
2015-09-12 10:30 1 Onyx IBS F03/04 - IK Tomtberga 5 - 5 Sigge Maurer Rosvalla B 45
2015-09-13 12:00 1 Onyx IBS Flickor B - Täby FC F01:2 0 - 8 Bemir Brkic, Rasmus Widén Rosvalla A 72
2015-09-13 13:15 1 Onyx IBS Flickor A - Täby FC F01:1 OW (0 - 5) Rosvalla A
2015-09-19 10:00 1 Onyx IBS Flickor A - Älvsjö AIK F00 1 - 13 Camilla Örnebro, Josef Cakici Rosvalla A
2015-09-19 11:00 1 Mjölby IBK F Röd - IBK Köping Ung (1) 1 - 2 Camilla Örnebro, Josef Cakici Rosvalla A
2015-09-19 12:30 1 Mjölby IBK F Röd - Onyx IBS Flickor A 0 - 3 Daniel Pettersson, Sigge Maurer Rosvalla A
2015-09-19 13:30 1 Älvsjö AIK F00 - IBK Köping Ung (1) 4 - 2 Daniel Pettersson, Sigge Maurer Rosvalla A
2015-09-19 14:00 1 Onyx IBS Flickor B - FBI Tullinge F01/02 3 - 5 Camilla Örnebro, Josef Cakici Ramdalshallen 65
2015-09-19 15:00 1 Älvsjö AIK F00 - Mjölby IBK F Röd 3 - 2 Alexander Hanna, Sigge Maurer Rosvalla A
2015-09-19 16:00 1 IBK Köping Ung (1) - Onyx IBS Flickor A 3 - 2 Alexander Hanna, Sigge Maurer Rosvalla A
2015-09-26 15:00 1 Katrineholms IBF - Linköping IBK Ungdom F 01 0 - 0 Mikael Samuelsson, Zemone Samuelsson Duveholmshallen D
2015-10-04 15:30 1 Onyx IBS Flickor B - IBF Norrköping Ungdom F 00/03 Inst. Rosvalla B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis