Spelprogram - Träningsmatcher 2021/2022

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eldsberga IBK F0608 Svart, Svart, Svart
Eldsberga IBK F0911 Svart, Svart, Svart
FBC Engelholm DA Martin Johansson martin@bararelaget.se 0709-767497 Vit, Svart, Orange
FBC Lerum Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0735972822 Röd, Röd, Svart
FBC Partille D1 Robert Bodén robert.boden55@gmail.com 070-58 58 893 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga A-lag Damer Elin Ring elinring25@gmail.com 070-847 09 77 Blå, Blå, Orange
Fristads GoIF Dam A Grön, Röd, Grön
Fristads GoIF Herr Div1 Tobias Ragnarsson tobias.ragnarsson@fristads.com 0768-28 53 29 Grön, Röd, Grön
Fröjereds IF Dam Allsv Fredrik Svahn fredrik.svahn@frojeredsinnebandy.se 070-6664432 Blå/vit, Blå, Blå
Fyllinge IBK F06/08 Rosa, Svart, Svart
Fyllinge IBK F09/11 Thomas Aldén thomas.alden@hotmail.com 0706475842 Rosa, Svart, Svart
Fyllinge IBK P10/11 Mikael Eriksson micke_ericson@hotmail.se 0706597833 Rosa, Svart, Svart
Halland F 16 Tobias Hellqvist Tobias.Hellqvist@Innebandy.se 070-810 47 18
Halland P 16 Tobias Hellqvist Tobias.Hellqvist@Innebandy.se 070-810 47 18
Halmstads IBK Jonatan Thoresson Jonatan_pingis@hotmail.com 072-7296010 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK 2 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK Röd P10 Anton Sandén antonsanden@msn.com 0706260277 Röd, Svart, Svart
IBK Göteborg DA Pär Larsson Lmcsportsmgmt@gmail.com 070-6855495 Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Oskarström P/F 10-11 Alle Edlund alle.edlund@gmail.com Svart, svart och svart
Jönköpings IK James Hamrin james.hamrin@gmail.com 0708-665431 Röd, Röd, Röd
Kustens IF Div 3 herr Sven Martin Eriksson svenmartineriksson@outlook.com 0768-524343 Svart & Orange, Svart, Svart
Kustens IF U lag herr Magnus Oknestam m.oknestam@live.se 070-3331402 Svart & Orange, Svart, Svart
Lindome IBK Allsv Joakim Wahlström joakim_wahlstrom@hotmail.com Grön, Vit, Vit
Lindome IBK U16 Grön, Vit, Vit
Malmsöner
Onsala IBK Dam Mattias Hermansson mattias.hermansson73@gmail.com 0730-89 29 07 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Partille IBS D1 Svart, Svart, Svarta
Stenungsunds IBK H1 Kevin Nilsson 89ers.csr@gmail.com 0767140118 Blå/Svart, Svart, Svart
Särö IBK U16 Mattias Norrman mnorrman73@gmail.com 070-7801420 ljusblå, svart, svart
Träslövsläge IF Dam div 1 Martin Bill mbl@ksu.se 070-896 47 96 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P04 Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK Dam A Lina Röjgren lina.rojgren@gmail.com 0702444978 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF Allsvenskan Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå, Blå, Blå
Warberg IC Dam Andreas Burman andreas.burman@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Varla IBK A Daniel Bystedt 0738-152633 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK Dam Martin Caverö martin.cavero@varlaibk.se 076-135 53 96 Svart/lila, Svart, Svart
Vinbergs IBS Herrjunior 1 Rasmus Bengtsson rasmus.vibs@hotmail.se 0730989505 Blå, Blå, Blå
Västsvenska F 16 Albin Stigmarker albin.stigmarker@live.se 073-400 33 99
Västsvenska P 16 Sebastian Idehed sebbe-idehed@hotmail.com 0733420339
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-07 14:00 1 Warberg IC Dam - IBK Göteborg DA 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen 142
2021-08-11 20:00 1 Onsala IBK Dam - FBC Partille D1 -1 - -1 Presse Idrottshall
2021-08-14 13:00 1 Warberg IC Dam - Jönköpings IK Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-08-15 16:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Fristads GoIF Dam A Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-08-21 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - FBC Engelholm DA Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-08-22 16:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Lindome IBK Allsv Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-08-24 20:15 1 Varla IBK A - FBC Lerum 4 - 11 Lindälvshallen
2021-08-29 15:00 1 Varla IBK Dam - FBC Vinga A-lag Damer -1 - -1 Vallda Idrottshall
2021-09-04 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Fröjereds IF Dam Allsv Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-09-09 20:15 1 Varla IBK A - Fristads GoIF Herr Div1 4 - 10 Kungsbacka Sporthall A
2021-09-12 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - FBC Partille D1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-09-12 15:00 1 Eldsberga IBK F0911 - Fyllinge IBK F09/11 8 - 1 Eldsberga Idrottshall
2021-09-12 16:30 1 Eldsberga IBK F0608 - Fyllinge IBK F06/08 4 - 4 Eldsberga Idrottshall
2021-09-15 19:30 1 Träslövsläge IF P04 - Vinbergs IBS Herrjunior 1 Ankarhallen
2021-09-15 20:15 1 Tvååkers IBK Dam A - Träslövsläge IF Dam div 1 Tvååkers Idrottshall
2021-09-26 15:00 1 Särö IBK U16 - Lindome IBK U16 Kullavikshallen
2021-10-02 09:30 1 Halland P 16 - Västsvenska P 16 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-10-02 11:30 1 Halland F 16 - Västsvenska F 16 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2021-10-06 20:15 1 Kustens IF Div 3 herr - Halmstads IBK 2 Hallägrahallen
2021-10-12 19:30 1 Halland P 16 - Halmstads IBK 2 Halmstad Arena B 1
2021-11-21 10:00 1 Halmstads IBK 2 - Eldsberga IBK F0608 Halmstad Arena A 1
2022-02-28 20:00 1 Kustens IF U lag herr - Malmsöner 24 - 3 Haverdalshallen
2022-04-23 14:45 1 IBK Oskarström P/F 10-11 - Fyllinge IBK P10/11 Oskarströmshallen
2022-04-23 15:45 1 Fyllinge IBK P10/11 - Halmstads IBK Röd P10 Oskarströmshallen
2022-04-23 16:45 1 IBK Oskarström P/F 10-11 - Halmstads IBK Röd P10 Oskarströmshallen
2022-05-05 20:00 1 Halmstads IBK - Halmstads IBK 2 Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis