Spelprogram - Träningsmatcher 2021/2022

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eldsberga IBK F0608 Andreas Rubin Ajje76@gmail.com Svart, Svart, Svart
Eldsberga IBK F0911 Anders Stålberg hotallinn@hotmail.com 073-5139877 Svart, Svart, Svart
FBC Engelholm DA Pierre Hansson Pierre_hansson@hotmail.com 0763-396116 Vit, Svart, Orange
FBC Lerum Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0739284075 Röd, Röd, Vit
FBC Partille D1 Thomas Backlund thomas.tba.backlund@gmail.com 0705-173900 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga A-lag Damer Marie Thornström marie.thornstrom@telia.com Blå, Blå, Orange
Fristads GoIF Dam A Peter Mertala saafmert@hotmail.com 0706-300017 Grön, Svart, Grön
Fristads GoIF Herr Div1 Grön, Svart, Grön
Fröjereds IF Dam Allsv Fredrik Svahn fredrik.svahn@osram.se 070-6664432 Blå/vit, Blå, Blå
Fyllinge IBK F06/08 Nicklas Pettersson pengan13@gmail.com Ljusblå/marinblå/ljusblå
Fyllinge IBK F09/11 Thomas Aldén thomas.alden@hotmail.com 0706475842 Ljusblå, Svart, Svart
Fyllinge IBK P10/11 Mikael Eriksson micke_ericson@hotmail.se 0706597833 Ljusblå, Svart, Svart
Halland F 16 Cecilia Andersson cecilia.andersson@innebandy.se
Halland P 16
Halmstads IBK Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK 2 Andreas Brag hbkbrage@hotmail.com 0708-354999 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK Röd P10 Anton Sandén antonsanden@msn.com 0706260277 Röd, Svart, Svart
IBK Göteborg DA Pär Larsson Lmcsportsmgmt@gmail.com 070-6855495 Svart, Svart, Svart
IBK Oskarström P/F 10-11 Alle Edlund alle.edlund@gmail.com Svart, svart och svart
Jönköpings IK James Hamrin james.hamrin@gmail.com 0708-665431 Röd, Röd, Röd
Kustens IF Div 3 herr Andreas Johansson kristinochandreas@gmail.com 0709-900030 Orange, Svart, Svart
Kustens IF U lag herr Andreas Johansson kristinochandreas@gmail.com 0709-900030 Orange, Svart, Svart
Lindome IBK Allsv Daniel Welin daniel.welin@gmail.com 0708878020 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK U16 Johan Bladh johan.bladh@gmail.com 0722-47 26 45 Grön, Vit, Vit
Malmsöner
Onsala IBK Dam Mattias Hermansson mattias.hermansson73@gmail.com 0730-89 29 07 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Partille IBS D1 Svart, Svart, Svarta
Stenungsunds IBK H1 Jonas Gustafsson 89ers.herr@gmail.com blå/svart, Svart, Svart
Särö IBK U16 Mattias Norrman mnorrman73@gmail.com 070-7801420 ljusblå, svart, svart
Träslövsläge IF Dam div 1 Martin Bill mbl@ksu.se 070-896 47 96 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P04 Jonas Winberg jonas.winberg@vattenfall.com 0703-068225 Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK Dam A Tobias Hellqvist Tobias.Hellqvist@Innebandy.se 070-810 47 18 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF Allsvenskan Martin Karlsson Marrre76@live.se 070-5445572 Blå, Blå, Blå
Warberg IC Dam Andreas Burman andreasgbg_89@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Varla IBK A Daniel Bystedt 0738-152633 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK Dam Martin Caverö martin.cavero@varlaibk.se 076-135 53 96 Svart/lila, Svart, Svart
Vinbergs IBS Herrjunior 1 Rasmus Bengtsson rasmus.vibs@hotmail.se 0730989505 Blå, Blå, Blå
Västsvenska F 16
Västsvenska P 16 Mattias Flodén dam@fbclerum.se 073-9227020
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-07 14:00 1 Warberg IC Dam - IBK Göteborg DA 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen 142
2021-08-11 20:00 1 Onsala IBK Dam - FBC Partille D1 -1 - -1 Presse Idrottshall
2021-08-14 13:00 1 Warberg IC Dam - Jönköpings IK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-08-15 16:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Fristads GoIF Dam A Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-08-21 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - FBC Engelholm DA Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-08-22 16:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Lindome IBK Allsv Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-08-24 20:15 1 Varla IBK A - FBC Lerum 4 - 11 Lindälvshallen
2021-08-29 15:00 1 Varla IBK Dam - FBC Vinga A-lag Damer -1 - -1 Vallda Idrottshall
2021-09-04 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - Fröjereds IF Dam Allsv Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-09-09 20:15 1 Varla IBK A - Fristads GoIF Herr Div1 4 - 10 Kungsbacka Sporthall A
2021-09-12 14:00 1 Warberg IBF Allsvenskan - FBC Partille D1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-09-12 15:00 1 Eldsberga IBK F0911 - Fyllinge IBK F09/11 8 - 1 Eldsberga Idrottshall
2021-09-12 16:30 1 Eldsberga IBK F0608 - Fyllinge IBK F06/08 4 - 4 Eldsberga Idrottshall
2021-09-15 19:30 1 Träslövsläge IF P04 - Vinbergs IBS Herrjunior 1 Ankarhallen
2021-09-15 20:15 1 Tvååkers IBK Dam A - Träslövsläge IF Dam div 1 Tvååkers Idrottshall
2021-09-26 15:00 1 Särö IBK U16 - Lindome IBK U16 Kullavikshallen
2021-10-02 09:30 1 Halland P 16 - Västsvenska P 16 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-10-02 11:30 1 Halland F 16 - Västsvenska F 16 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-10-06 20:15 1 Kustens IF Div 3 herr - Halmstads IBK 2 Hallägrahallen
2021-10-12 19:30 1 Halland P 16 - Halmstads IBK 2 Halmstad Arena B 1
2021-11-21 10:00 1 Halmstads IBK 2 - Eldsberga IBK F0608 Halmstad Arena A 1
2022-02-28 20:00 1 Kustens IF U lag herr - Malmsöner 24 - 3 Haverdalshallen
2022-04-23 14:45 1 IBK Oskarström P/F 10-11 - Fyllinge IBK P10/11 Oskarströmshallen
2022-04-23 15:45 1 Fyllinge IBK P10/11 - Halmstads IBK Röd P10 Oskarströmshallen
2022-04-23 16:45 1 IBK Oskarström P/F 10-11 - Halmstads IBK Röd P10 Oskarströmshallen
2022-05-05 20:00 1 Halmstads IBK - Halmstads IBK 2 Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis