Spelprogram - Poolspel F 3-3+mv Gr1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK F12-14 Emmie Bjerkander emmie.bjerkander@gmail.com Blå, Blå, Blå
Barnarps IF F11-13/1 Henrik Nilsson henrik.nilsson5@peab.se 073-384 83 96 Vinrött, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Mattias Darmark mattias.darmark@gmail.com 0761257444 Röd, Svarta, Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Röd, Svarta, Röd
Gnosjö IBK F12-13 Elisabeth Andersson Diesel_bettan6@hotmail.com 0703509816 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK F11-12 Marina Heins Schultz marina.heins1@telia.com 070-4579627 Blå, Vit, Blå
Husqvarna IK F13/1 Josefin Ylenstrand Jossanylen@hotmail.se 0704322118 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK F13/2 Josefin Ylenstrand Jossanylen@hotmail.se 0704322118 Svart, Svart, Svart
Malmbäcks IF F13-14 Elvina Kannerling elvina.kannerling@hotmail.com 0706436956 svart, Svart, Svart
Nässjö IBF F12-13 Johan Carlstén johan.carlsten@gmail.com Svart, Svart, Svart
VAKANT PLATS
Vetlanda IBF F13/1 Johan Ekvall johan.ekvall@vetlanda.se 0733888903 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF F13/2 Johan Ekvall johan.ekvall@vetlanda.se 0733888903 Blå, Blå, Blå
Östra SK Jönköping F13-14 Martin Rendahl Everstop@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 11:30 1 Vetlanda IBF F13/2 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-10-23 12:20 1 Vetlanda IBF F13/2 - Husqvarna IK F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-10-23 13:10 1 Husqvarna IK F13/2 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 2
2022-10-23 13:00 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-10-23 13:00 2 Aneby SK F12-14 - Östra SK Jönköping F13-14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-10-23 14:00 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Östra SK Jönköping F13-14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-10-23 14:00 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Aneby SK F12-14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-10-23 15:00 2 Östra SK Jönköping F13-14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2022-10-23 15:00 2 Aneby SK F12-14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 3
2022-10-16 12:15 3 Nässjö IBF F12-13 - Malmbäcks IF F13-14 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-10-16 12:15 3 Hestra Skid O SK F11-12 - Husqvarna IK F13/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-10-16 13:15 3 Nässjö IBF F12-13 - Husqvarna IK F13/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-10-16 13:15 3 Malmbäcks IF F13-14 - Hestra Skid O SK F11-12 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-10-16 14:15 3 Husqvarna IK F13/1 - Malmbäcks IF F13-14 Nässjö Sporthall 3-manna
2022-10-16 14:15 3 Hestra Skid O SK F11-12 - Nässjö IBF F12-13 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 4
2022-11-13 13:30 4 Aneby SK F12-14 - Östra SK Jönköping F13-14 Barnarps Sporthall 3-manna
2022-11-13 14:20 4 Barnarps IF F11-13/1 - Aneby SK F12-14 Barnarps Sporthall
2022-11-13 15:30 4 Östra SK Jönköping F13-14 - Barnarps IF F11-13/1 Barnarps Sporthall
Omgång 5
2022-11-06 11:30 5 Vetlanda IBF F13/1 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-11-06 11:30 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Nässjö IBF F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-11-06 12:20 5 Vetlanda IBF F13/1 - Nässjö IBF F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-11-06 12:20 5 Vetlanda IBF F13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-11-06 13:10 5 Nässjö IBF F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2022-11-06 13:10 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 6
2022-11-20 12:00 6 Husqvarna IK F13/2 - Malmbäcks IF F13-14 Isak Alm, Pontus Arvidsson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2022-11-20 12:00 6 Hestra Skid O SK F11-12 - Gnosjö IBK F12-13 Diezel Olsson, Wiggo Almqvist Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2022-11-20 12:45 6 Husqvarna IK F13/2 - Gnosjö IBK F12-13 Isak Alm, Pontus Arvidsson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2022-11-20 12:45 6 Malmbäcks IF F13-14 - Hestra Skid O SK F11-12 Diezel Olsson, Wiggo Almqvist Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2022-11-20 13:30 6 Gnosjö IBK F12-13 - Malmbäcks IF F13-14 Isak Alm, Pontus Arvidsson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2022-11-20 13:30 6 Hestra Skid O SK F11-12 - Husqvarna IK F13/2 Diezel Olsson, Wiggo Almqvist Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 7
2022-12-04 10:00 7 Aneby SK F12-14 - Husqvarna IK F13/1 FB-hallen 3-manna
2022-12-04 10:50 7 Aneby SK F12-14 - Barnarps IF F11-13/1 FB-hallen 3-manna
2022-12-04 11:40 7 Barnarps IF F11-13/1 - Husqvarna IK F13/1 FB-hallen 3-manna
Omgång 8
2022-12-18 01:01 8 Vetlanda IBF F13/2 - Vetlanda IBF F13/1 Kålgårdshallen
2022-12-18 09:00 8 Östra SK Jönköping F13-14 - Vetlanda IBF F13/2 Kålgårdshallen
2022-12-18 09:40 8 Vetlanda IBF F13/1 - Gnosjö IBK F12-13 Kålgårdshallen
2022-12-18 10:20 8 Östra SK Jönköping F13-14 - Gnosjö IBK F12-13 Kålgårdshallen
2022-12-18 11:40 8 Gnosjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Kålgårdshallen
2022-12-18 12:20 8 Vetlanda IBF F13/1 - Östra SK Jönköping F13-14 Kålgårdshallen
Omgång 9
2022-11-26 10:00 9 Malmbäcks IF F13-14 - Nässjö IBF F12-13 Malmbäcks Sporthall
2022-11-26 10:40 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Malmbäcks Sporthall
2022-11-26 11:15 9 Malmbäcks IF F13-14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Malmbäcks Sporthall
2022-11-26 11:50 9 Nässjö IBF F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Malmbäcks Sporthall
2022-11-26 12:30 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Nässjö IBF F12-13 Malmbäcks Sporthall
2022-11-26 13:10 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Malmbäcks IF F13-14 Malmbäcks Sporthall
Omgång 10
2023-01-15 11:00 10 Hestra Skid O SK F11-12 - Gnosjö IBK F12-13 Fabian Nilsen, Isac Manfredsson Hestra Sporthall 3-manna
2023-01-15 11:00 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Barnarps IF F11-13/1 Hestra Sporthall 3-manna
2023-01-15 11:50 10 Hestra Skid O SK F11-12 - Barnarps IF F11-13/1 Isac Manfredsson, Fabian Nilsen Hestra Sporthall 3-manna
2023-01-15 11:50 10 Gnosjö IBK F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Hestra Sporthall 3-manna
2023-01-15 12:40 10 Barnarps IF F11-13/1 - Gnosjö IBK F12-13 Hestra Sporthall 3-manna
2023-01-15 12:40 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Hestra Skid O SK F11-12 Isac Manfredsson, Fabian Nilsen Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 11
2023-01-15 10:00 11 Husqvarna IK F13/1 - Husqvarna IK F13/2 Elis Svensson, Victor Strömberg Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-01-15 10:00 11 Östra SK Jönköping F13-14 - Aneby SK F12-14 Melker Danielsson, Adam Arnesson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-01-15 10:45 11 Husqvarna IK F13/1 - Aneby SK F12-14 Victor Strömberg, Elis Svensson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-01-15 10:45 11 Husqvarna IK F13/2 - Östra SK Jönköping F13-14 Adam Arnesson, Melker Danielsson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-01-15 11:30 11 Aneby SK F12-14 - Husqvarna IK F13/2 Victor Strömberg, Elis Svensson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-01-15 11:30 11 Östra SK Jönköping F13-14 - Husqvarna IK F13/1 Adam Arnesson, Melker Danielsson Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 12
2023-01-22 13:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Vetlanda IBF F13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-01-22 13:00 12 Nässjö IBF F12-13 - Malmbäcks IF F13-14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-01-22 14:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Malmbäcks IF F13-14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-01-22 14:00 12 Vetlanda IBF F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-01-22 15:00 12 Malmbäcks IF F13-14 - Vetlanda IBF F13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-01-22 15:00 12 Nässjö IBF F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 13
2023-02-04 09:30 13 Barnarps IF F11-13/1 - Hestra Skid O SK F11-12 Barnarps Sporthall
2023-02-04 09:30 13 Husqvarna IK F13/2 - Östra SK Jönköping F13-14 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-02-04 10:20 13 Barnarps IF F11-13/1 - Östra SK Jönköping F13-14 Barnarps Sporthall
2023-02-04 10:20 13 Hestra Skid O SK F11-12 - Husqvarna IK F13/2 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-02-04 11:10 13 Östra SK Jönköping F13-14 - Hestra Skid O SK F11-12 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-02-04 11:10 13 Husqvarna IK F13/2 - Barnarps IF F11-13/1 Barnarps Sporthall
Omgång 14
2023-02-11 10:00 14 Gnosjö IBK F12-13 - Hestra Skid O SK F11-12 Töllstorpshallen 3-manna
2023-02-11 10:00 14 Aneby SK F12-14 - Vetlanda IBF F13/1 Töllstorpshallen 3-manna
2023-02-11 10:45 14 Gnosjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F13/1 Töllstorpshallen 3-manna
2023-02-11 10:45 14 Hestra Skid O SK F11-12 - Aneby SK F12-14 Töllstorpshallen 3-manna
2023-02-11 11:30 14 Vetlanda IBF F13/1 - Hestra Skid O SK F11-12 Töllstorpshallen 3-manna
2023-02-11 11:30 14 Aneby SK F12-14 - Gnosjö IBK F12-13 Töllstorpshallen 3-manna
Omgång 15
2023-02-04 12:00 15 Vetlanda IBF F13/2 - Malmbäcks IF F13-14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-02-04 12:00 15 Husqvarna IK F13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-02-04 12:50 15 Vetlanda IBF F13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-02-04 12:50 15 Malmbäcks IF F13-14 - Husqvarna IK F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-02-04 13:40 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Malmbäcks IF F13-14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-02-04 13:40 15 Husqvarna IK F13/1 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 16
2023-02-19 13:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Husqvarna IK F13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-02-19 13:00 16 Vetlanda IBF F13/2 - Vetlanda IBF F13/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-02-19 14:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Vetlanda IBF F13/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-02-19 14:00 16 Husqvarna IK F13/2 - Vetlanda IBF F13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-02-19 15:00 16 Vetlanda IBF F13/1 - Husqvarna IK F13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-02-19 15:00 16 Vetlanda IBF F13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 17
2023-02-26 11:00 17 Nässjö IBF F12-13 - Malmbäcks IF F13-14 Nässjö Sporthall 3-manna
2023-02-26 11:00 17 Aneby SK F12-14 - Barnarps IF F11-13/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2023-02-26 12:00 17 Nässjö IBF F12-13 - Barnarps IF F11-13/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2023-02-26 12:00 17 Malmbäcks IF F13-14 - Aneby SK F12-14 Nässjö Sporthall 3-manna
2023-02-26 13:00 17 Barnarps IF F11-13/1 - Malmbäcks IF F13-14 Nässjö Sporthall 3-manna
2023-02-26 13:00 17 Aneby SK F12-14 - Nässjö IBF F12-13 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 18
18 VAKANT PLATS - Östra SK Jönköping F13-14
18 Hestra Skid O SK F11-12 - Gnosjö IBK F12-13
18 VAKANT PLATS - Gnosjö IBK F12-13
18 Östra SK Jönköping F13-14 - Hestra Skid O SK F11-12
18 Gnosjö IBK F12-13 - Östra SK Jönköping F13-14
18 Hestra Skid O SK F11-12 - VAKANT PLATS
Omgång 19
2023-03-05 11:30 19 Vetlanda IBF F13/1 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-03-05 11:30 19 Barnarps IF F11-13/1 - VAKANT PLATS Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-03-05 12:20 19 Vetlanda IBF F13/1 - VAKANT PLATS Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-03-05 12:20 19 Vetlanda IBF F13/2 - Barnarps IF F11-13/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-03-05 13:10 19 VAKANT PLATS - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-03-05 13:10 19 Barnarps IF F11-13/1 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 20
2023-03-04 09:30 20 Husqvarna IK F13/2 - Husqvarna IK F13/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-03-04 09:30 20 Östra SK Jönköping F13-14 - Nässjö IBF F12-13 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-03-04 10:15 20 Husqvarna IK F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-03-04 10:15 20 Husqvarna IK F13/1 - Östra SK Jönköping F13-14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-03-04 11:00 20 Nässjö IBF F12-13 - Husqvarna IK F13/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-03-04 11:00 20 Östra SK Jönköping F13-14 - Husqvarna IK F13/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 21
2023-03-05 12:00 21 Aneby SK F12-14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 FB-hallen 3-manna
2023-03-05 12:00 21 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Gnosjö IBK F12-13 FB-hallen 3-manna
2023-03-05 12:50 21 Aneby SK F12-14 - Gnosjö IBK F12-13 FB-hallen 3-manna
2023-03-05 12:50 21 Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 FB-hallen 3-manna
2023-03-05 13:40 21 Gnosjö IBK F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F13 FB-hallen 3-manna
2023-03-05 13:40 21 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 - Aneby SK F12-14 FB-hallen 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis