Spelprogram - Pojkar Blå 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bensby UFF PBlå 1 Hans Haarala hans.haarala@gmail.com 0761359616 Grön
IBK Boden PBlå 1 Jenny Eriksson jenny.eriksson@boden.se Svart/Svart/Svart
K4 IF PBlå 1 Orange, Svart, Svart
Kiruna AIF PBlå 1 GUL Svart/gul, Svart, Svart
Kiruna AIF PBlå 1 SVART Svart/gul, Svart, Svart
Notvikens IK PBlå 1 GUL Mats Eriksson meriksson@telia.com 070-3017230 GUL, Svart, Gul
Notvikens IK PBlå 1 SVART Mats Eriksson meriksson@telia.com 070-3017230 GUL, Svart, Gul
Team Kalix IBK PBlå 1 Jenny Ericsson Strömbäck grodanjenny@hotmail.com 0735057004 Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-20 10:00 1 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Elen Aino Labba, Helli Vasara-Hammare Rakethallen Kiruna
2022-11-20 11:00 1 Notvikens IK PBlå 1 SVART - Bensby UFF PBlå 1 Silvia Hochel, Lowa Renblom Rakethallen Kiruna
2022-11-20 12:00 1 Kiruna AIF PBlå 1 GUL - Notvikens IK PBlå 1 SVART Helli Vasara-Hammare, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
2022-11-20 13:00 1 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Bensby UFF PBlå 1 Elen Aino Labba, Lowa Renblom Rakethallen Kiruna
2022-11-20 14:00 1 Bensby UFF PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Silvia Hochel, Elen Aino Labba Rakethallen Kiruna
2022-11-20 15:00 1 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Notvikens IK PBlå 1 SVART Lowa Renblom, Helli Vasara-Hammare Rakethallen Kiruna
Omgång 2
2022-12-10 10:00 2 K4 IF PBlå 1 - IBK Boden PBlå 1 Camp Gielas
2022-12-10 11:00 2 Team Kalix IBK PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 GUL Camp Gielas
2022-12-10 12:00 2 IBK Boden PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Camp Gielas
2022-12-10 13:00 2 K4 IF PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 GUL Camp Gielas
2022-12-10 14:00 2 Notvikens IK PBlå 1 GUL - IBK Boden PBlå 1 Camp Gielas
2022-12-10 15:00 2 K4 IF PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Camp Gielas
Omgång 3
2023-02-11 10:00 3 Team Kalix IBK PBlå 1 - Bensby UFF PBlå 1 Hanna Lundbäck, Ebba Stenback Sportcity Kalix
2023-02-11 11:00 3 Notvikens IK PBlå 1 SVART - K4 IF PBlå 1 Signe Vikström, Hanna Lundbäck Sportcity Kalix
2023-02-11 12:00 3 Bensby UFF PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 SVART Signe Vikström, Ebba Stenback Sportcity Kalix
2023-02-11 13:00 3 Team Kalix IBK PBlå 1 - K4 IF PBlå 1 Ebba Stenback, Hanna Lundbäck Sportcity Kalix
2023-02-11 14:00 3 K4 IF PBlå 1 - Bensby UFF PBlå 1 Hanna Lundbäck, Signe Vikström Sportcity Kalix
2023-02-11 15:00 3 Team Kalix IBK PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 SVART Ebba Stenback, Signe Vikström Sportcity Kalix
Omgång 4
2023-01-21 10:00 4 Kiruna AIF PBlå 1 GUL - Kiruna AIF PBlå 1 SVART Lowa Renblom, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
2023-01-21 11:00 4 Notvikens IK PBlå 1 GUL - IBK Boden PBlå 1 Disa Isaksson, Helli Vasara-Hammare Rakethallen Kiruna
2023-01-21 12:00 4 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Notvikens IK PBlå 1 GUL Disa Isaksson, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
2023-01-21 13:00 4 Kiruna AIF PBlå 1 GUL - IBK Boden PBlå 1 Helli Vasara-Hammare, Lowa Renblom Rakethallen Kiruna
2023-01-21 14:00 4 IBK Boden PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 SVART Lowa Renblom, Disa Isaksson Rakethallen Kiruna
2023-01-21 15:00 4 Kiruna AIF PBlå 1 GUL - Notvikens IK PBlå 1 GUL Helli Vasara-Hammare, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
Omgång 5
2023-02-26 09:30 5 IBK Boden PBlå 1 - K4 IF PBlå 1 Maja Sjöberg, Nova Simonsson Boden Arena
2023-02-26 09:30 5 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Bill Fjällström, Melvin Lundström Boden Arena
2023-02-26 10:30 5 K4 IF PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 SVART Olivia Jonsson, Maja Sjöberg Boden Arena
2023-02-26 10:30 5 IBK Boden PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Bill Fjällström, Anton Fjällström Boden Arena
2023-02-26 11:30 5 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - K4 IF PBlå 1 Anton Fjällström, Melvin Lundström Boden Arena
2023-02-26 11:30 5 IBK Boden PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Nova Simonsson, Olivia Jonsson Boden Arena
Omgång 6
2023-02-25 10:00 6 Notvikens IK PBlå 1 SVART - Notvikens IK PBlå 1 GUL David Ehlin, Viktor Kemi Porsöhallen
2023-02-25 11:00 6 Team Kalix IBK PBlå 1 - Bensby UFF PBlå 1 David Ehlin, Viktor Kemi Porsöhallen
2023-02-25 12:00 6 Notvikens IK PBlå 1 GUL - Team Kalix IBK PBlå 1 David Ehlin, Viktor Kemi Porsöhallen
2023-02-25 13:00 6 Notvikens IK PBlå 1 SVART - Bensby UFF PBlå 1 David Ehlin, Viktor Kemi Porsöhallen
2023-02-25 14:00 6 Bensby UFF PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 GUL Viktor Kemi, David Ehlin Porsöhallen
2023-02-25 15:00 6 Notvikens IK PBlå 1 SVART - Team Kalix IBK PBlå 1 Viktor Kemi, David Ehlin Porsöhallen
Omgång 7
2023-03-05 10:00 7 Notvikens IK PBlå 1 GUL - Team Kalix IBK PBlå 1 Bill Fjällström, Melvin Lundström Hälsans hus
2023-03-05 11:00 7 IBK Boden PBlå 1 - K4 IF PBlå 1 Bill Fjällström, Melvin Lundström Hälsans hus
2023-03-05 12:00 7 Team Kalix IBK PBlå 1 - IBK Boden PBlå 1 Bill Fjällström, Melvin Lundström Hälsans hus
2023-03-05 13:00 7 Notvikens IK PBlå 1 GUL - K4 IF PBlå 1 Melvin Lundström, Bill Fjällström Hälsans hus
2023-03-05 14:00 7 K4 IF PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Bill Fjällström, Melvin Lundström Hälsans hus
2023-03-05 15:00 7 Notvikens IK PBlå 1 GUL - IBK Boden PBlå 1 Bill Fjällström, Melvin Lundström Hälsans hus
Omgång 8
2023-03-18 10:00 8 Bensby UFF PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Stig Nilsson, Elias Isaksson Porsöhallen
2023-03-18 11:00 8 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Stig Nilsson, Elias Isaksson Porsöhallen
2023-03-18 12:00 8 Team Kalix IBK PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 SVART Stig Nilsson, Elias Isaksson Porsöhallen
2023-03-18 13:00 8 Bensby UFF PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Stig Nilsson, Elias Isaksson Porsöhallen
2023-03-18 14:00 8 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Team Kalix IBK PBlå 1 Elias Isaksson, Stig Nilsson Porsöhallen
2023-03-18 15:00 8 Bensby UFF PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL Stig Nilsson, Elias Isaksson Porsöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis