Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Vålberg Patrik Hållbus patrik.hallbus@gmail.com 0736151860 Röd, Svart, Svart
Hertzöga BK Thomas Johansson tjo6610@gmail.com 070-6746423 Gul, Grön, Gul
Hultsberg IBF 1 Stefan Jansson Stefan.albinsson79@gmail.com 0700037922 Grå, svart, svart
Karlstad IBF Bredd Väst Johan Löfberg jalofberg@gmail.com 0705766784 Blå , Svart, Svart
Sunne IBK Per-Olof Lindgren perolov.lindgren@gmail.com 070-230 26 99 Vit, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 13:00 1 BK Vålberg - Karlstad IBF Bredd Väst Ej offentliggjord, Weine Dahlén Vålbergs Sporthall
2023-10-18 18:30 1 Sunne IBK - Hultsberg IBF 1 Sparbankshallen
Omgång 2
2023-10-22 18:30 2 Hultsberg IBF 1 - Hertzöga BK Ramirent Arena
2023-11-26 11:00 2 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Väst Sparbankshallen
Omgång 3
2023-10-28 11:00 3 BK Vålberg - Hultsberg IBF 1 Josefine Airiman, Johanna Johansson Vålbergs Sporthall
2023-10-28 13:00 3 Hertzöga BK - Sunne IBK Ilandaskolan
Omgång 4
2023-11-11 15:00 4 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Väst Ilandaskolan
2023-11-12 12:00 4 Sunne IBK - BK Vålberg Sparbankshallen
Omgång 5
2023-11-18 13:00 5 BK Vålberg - Hertzöga BK Joline Stark, Johanna Johansson Vålbergs Sporthall
2023-11-19 15:30 5 Karlstad IBF Bredd Väst - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
Omgång 6
2023-12-03 09:30 6 Karlstad IBF Bredd Väst - BK Vålberg Ramirent Arena
2023-12-03 10:30 6 Hultsberg IBF 1 - Sunne IBK Hultsbergshallen
Omgång 7
2023-12-10 11:00 7 Karlstad IBF Bredd Väst - Sunne IBK Ramirent Arena
2024-01-20 16:30 7 Hertzöga BK - Hultsberg IBF 1 Ilandahallen
Omgång 8
2024-01-13 13:00 8 Sunne IBK - Hertzöga BK Sparbankshallen
2024-01-13 17:30 8 Hultsberg IBF 1 - BK Vålberg Hultsbergshallen
Omgång 9
2024-01-20 11:00 9 BK Vålberg - Sunne IBK Josefine Airiman, Joel Bäcklund Vålbergs Sporthall 68
2024-01-21 18:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst - Hertzöga BK Ramirent Arena
Omgång 10
2024-02-03 15:00 10 Hertzöga BK - BK Vålberg Ilandaskolan
2024-02-04 11:00 10 Hultsberg IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst Ramirent Arena
Omgång 11
2024-02-10 13:00 11 BK Vålberg - Karlstad IBF Bredd Väst Robin Dahlen, Weine Dahlén Vålbergs Sporthall
2024-02-11 09:30 11 Sunne IBK - Hultsberg IBF 1 Sparbankshallen
Omgång 12
2024-02-17 13:30 12 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Väst Sparbankshallen
2024-02-18 18:30 12 Hultsberg IBF 1 - Hertzöga BK Ramirent Arena
Omgång 13
2024-03-02 11:00 13 BK Vålberg - Hultsberg IBF 1 Vålbergs Sporthall
2024-03-03 14:00 13 Hertzöga BK - Sunne IBK Ilandaskolan
Omgång 14
2024-03-09 12:30 14 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Väst Ilandaskolan
2024-03-10 13:45 14 Sunne IBK - BK Vålberg Sparbankshallen
Omgång 15
2024-03-17 09:30 15 Karlstad IBF Bredd Väst - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
2024-03-23 11:00 15 BK Vålberg - Hertzöga BK Vålbergs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis