Spelprogram - Flickor Grön A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Blå Mattias Jansson mattias_jansson90@hotmail.com Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta Vit Mattias Jansson mattias_jansson90@hotmail.com Blå/vit, blå, blå
Onyx IBS Elin Bjurevall elin.bjurevall@skandiamaklarna.se Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Elin Bjurevall elin.bjurevall@skandiamaklarna.se Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxelösund Fredrik Gustavsson Fredrik.andreas.gustavsson@hotmail.com 0734180702 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxelösund Orange Fredrik Gustavsson Fredrik.andreas.gustavsson@hotmail.com 0734180702 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Niclas Sterling niclassterling@live.se 0761719095 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Josefine Ahtela j0ossan@hotmail.com 070-487 49 94 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Sara Lundgren sara_80_788@hotmail.com 072-280 41 76 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Johanna Österlund osterlund.johanna@gmail.com SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK Svart Johanna Österlund osterlund.johanna@gmail.com SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:00 1 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Orange William Anrell, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-10-22 10:00 1 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Oxelösund Milo Safar, Alexander Rocklind Gnesta Sporthall
2023-10-22 10:25 1 Onyx IBS Oxelösund Orange - Onyx IBS Orange William Anrell, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-10-22 10:25 1 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Milo Safar, Alexander Rocklind Gnesta Sporthall
2023-10-22 10:50 1 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Blå William Anrell, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-10-22 10:50 1 Onyx IBS - IFK Gnesta Vit Milo Safar, Alexander Rocklind Gnesta Sporthall
2023-10-22 11:15 1 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Milo Safar, Alexander Rocklind Gnesta Sporthall
2023-10-22 11:15 1 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Oxelösund Orange Oscar Blom, William Anrell Gnesta Sporthall
2023-10-22 11:40 1 Onyx IBS Oxelösund Orange - Onyx IBS Alexander Rocklind, William Anrell Gnesta Sporthall
2023-10-22 11:40 1 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Orange Milo Safar, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-10-22 12:05 1 Onyx IBS - IFK Gnesta Blå Milo Safar, Alexander Rocklind Gnesta Sporthall
2023-10-22 12:05 1 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Vit William Anrell, Oscar Blom Gnesta Sporthall
Omgång 2
2023-11-04 10:00 2 IFK Gnesta Vit - Trosa Edanö IBK Joakim Klemetti, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-11-04 10:00 2 IFK Gnesta Blå - Trosa Edanö IBK Svart Loke Nilsson, William Norris Gnesta Sporthall
2023-11-04 10:25 2 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Loke Nilsson, William Norris Gnesta Sporthall
2023-11-04 10:25 2 Trosa Edanö IBK Svart - Strängnäs IBK Joakim Klemetti, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-11-04 10:50 2 Telge SIBK - IFK Gnesta Vit Joakim Klemetti, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-11-04 10:50 2 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Blå Loke Nilsson, William Norris Gnesta Sporthall
2023-11-04 11:15 2 IFK Gnesta Vit - Trosa Edanö IBK Svart Alice Taengh, Joakim Klemetti Gnesta Sporthall
2023-11-04 11:15 2 IFK Gnesta Blå - Trosa Edanö IBK Oscar Blom, Loke Nilsson Gnesta Sporthall
2023-11-04 11:40 2 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Alice Taengh, Loke Nilsson Gnesta Sporthall
2023-11-04 11:40 2 Trosa Edanö IBK Svart - Telge SIBK Oscar Blom, Joakim Klemetti Gnesta Sporthall
2023-11-04 12:05 2 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Vit Joakim Klemetti, Oscar Blom Gnesta Sporthall
2023-11-04 12:05 2 Telge SIBK - IFK Gnesta Blå Alice Taengh, Loke Nilsson Gnesta Sporthall
Omgång 3
2023-12-03 10:00 3 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Linn Hellstadius Breviks Sporthall
2023-12-03 10:00 3 Onyx IBS Oxelösund Orange - Onyx IBS Orange Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 10:25 3 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Svart Linn Hellstadius Breviks Sporthall
2023-12-03 10:25 3 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 10:50 3 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Oxelösund Linn Hellstadius Breviks Sporthall
2023-12-03 10:50 3 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Oxelösund Orange Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 11:15 3 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Orange Linn Hellstadius Breviks Sporthall
2023-12-03 11:15 3 Onyx IBS Oxelösund Orange - Onyx IBS Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 11:40 3 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Linn Hellstadius Breviks Sporthall
2023-12-03 11:40 3 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Svart Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 12:05 3 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Oxelösund Isac Lidehn Breviks Sporthall
2023-12-03 12:05 3 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Oxelösund Orange Linn Hellstadius Breviks Sporthall
Omgång 4
2024-01-14 10:00 4 Onyx IBS Oxelösund Orange - IFK Gnesta Blå Neo Nyström Breviks Sporthall
2024-01-14 10:00 4 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Vit Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 10:25 4 IFK Gnesta Blå - Torshälla IBK Neo Nyström Breviks Sporthall
2024-01-14 10:25 4 IFK Gnesta Vit - Strängnäs IBK Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 10:55 4 Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund Orange Neo Nyström Breviks Sporthall
2024-01-14 10:55 4 Strängnäs IBK - Onyx IBS Oxelösund Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 11:20 4 Onyx IBS Oxelösund Orange - IFK Gnesta Vit Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 11:20 4 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Blå Neo Nyström Breviks Sporthall
2024-01-14 11:45 4 IFK Gnesta Blå - Strängnäs IBK Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 11:45 4 IFK Gnesta Vit - Torshälla IBK Neo Nyström Breviks Sporthall
2024-01-14 12:10 4 Strängnäs IBK - Onyx IBS Oxelösund Orange Isac Lidehn Breviks Sporthall
2024-01-14 12:10 4 Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund Neo Nyström Breviks Sporthall
Omgång 5
2024-02-10 10:00 5 Onyx IBS - Onyx IBS Oxelösund Orange Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 10:00 5 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Oxelösund Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-10 10:25 5 Onyx IBS Oxelösund Orange - Trosa Edanö IBK Svart Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 10:25 5 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-10 10:55 5 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 10:55 5 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-10 11:20 5 Onyx IBS - Onyx IBS Oxelösund Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 11:20 5 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Oxelösund Orange Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-10 11:45 5 Onyx IBS Oxelösund Orange - Trosa Edanö IBK Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 11:45 5 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Svart Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-10 12:10 5 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Viktor Nylund Gripenskolan
2024-02-10 12:10 5 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Orange Oliver Persson Gripenskolan
Omgång 6
2024-03-10 10:00 6 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Blå Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 10:00 6 Onyx IBS - IFK Gnesta Vit Viktor Nylund Rosvalla C-hall
2024-03-10 10:25 6 IFK Gnesta Blå - Strängnäs IBK Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 10:25 6 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK Viktor Nylund Rosvalla C-hall
2024-03-10 10:55 6 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 10:55 6 Telge SIBK - Onyx IBS Viktor Nylund Rosvalla C-hall
2024-03-10 11:20 6 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Vit Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 11:20 6 Onyx IBS - IFK Gnesta Blå Viktor Nylund Rosvalla C-hall
2024-03-10 11:45 6 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 11:45 6 IFK Gnesta Vit - Strängnäs IBK Viktor Nylund Rosvalla C-hall
2024-03-10 12:10 6 Telge SIBK - Onyx IBS Orange Isac Lidehn Rosvalla C-hall
2024-03-10 12:10 6 Strängnäs IBK - Onyx IBS Viktor Nylund Rosvalla C-hall
Omgång 7
2024-03-24 10:00 7 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Orange Hedebyhallen
2024-03-24 10:00 7 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Hedebyhallen
2024-03-24 10:25 7 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Hedebyhallen
2024-03-24 10:25 7 Onyx IBS - Strängnäs IBK Hedebyhallen
2024-03-24 10:50 7 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Svart Hedebyhallen
2024-03-24 10:50 7 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
2024-03-24 11:15 7 Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Hedebyhallen
2024-03-24 11:15 7 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Hedebyhallen
2024-03-24 11:40 7 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Hedebyhallen
2024-03-24 11:40 7 Onyx IBS - Torshälla IBK Hedebyhallen
2024-03-24 12:05 7 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Svart Hedebyhallen
2024-03-24 12:05 7 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis