Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr5 (-13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P12-13 Johan Gladewitz inventus1@msn.com 070-1990700 Blå, Blå, Blå
Bodafors IBS P12-13 Dennis Arogén dennis.arogen@gmail.com 0763-40 39 83 Svart, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Niklas Lixenstrand niklas.lixenstrand@gmail.com 0704049263 Röd, Svarta, Svarta
Hovslätts IK P13* Anders Sollenby Anders.sollenby@gmail.com 0706-839 607 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK P13/2 Johan Lundmark johan@johanlundmark.se 0733328220 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P13/1 Andreas Bagge andreas@kullgatan.se Svart, Svart, Svart
IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit Anna Larsson annlar@gmail.com 0704394518 Röd, Svart, Svart
Jönköpings IK P13/2 Anna-Lena Haglind annalenahaglind@live.com Röd, Röd, Röd
LEDIG PLATS
LEDIG PLATS 1
Månsarps IBK P13* Thomas Johansson thomas.renstorp@gmail.com 0704-965244 Lila, Vit, Vit
Westerviks IBK P13* Fredrik Gustavsson fredrik.gustafsson.79@gmail.com 0768676390 Röd, Svart, Röd
Vetlanda IBF P13 Tobias Berntsson Tobias_berntsson87@hotmail.com 0702738663 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK P13 Karin Fjällgård karin.fjallgard@hotmail.com Vit, Svart, Vit
Värnamo IK P13/1 Martin Stefansson martin-stefansson@hotmail.se VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 10:00 1 Bodafors IBS P12-13 - Jönköpings IK P13/2 Bodafors Sporthall
2023-10-15 11:00 1 Jönköpings IK P13/2 - Bodafors IBS P12-13 Bodafors Sporthall
2023-10-15 12:00 1 LEDIG PLATS - Bodafors IBS P12-13 Bodafors Sporthall
Omgång 2
2023-10-08 11:00 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Värnamo IK P13/1 Alléhallen
2023-10-08 12:00 2 Värnamo IK P13/1 - Vimmerby IBK P13 Alléhallen
2023-10-08 13:00 2 Vimmerby IBK P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Alléhallen
Omgång 3
3 LEDIG PLATS 1 - Aneby SK P12-13
3 Aneby SK P12-13 - Husqvarna IK P13/1
3 Husqvarna IK P13/1 - LEDIG PLATS 1
Omgång 4
2023-10-29 15:30 4 Jönköpings IK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Filip Lindrud, Sebastian Alvemyr Hisingstorp Sporthall
2023-10-29 16:30 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Hovslätts IK P13* Sander Alvemyr, Viggo Axelsson Hisingstorp Sporthall
2023-10-29 17:30 4 Hovslätts IK P13* - Jönköpings IK P13/2 Ebba Böwing, Hugo Blomqvist Hisingstorp Sporthall
Omgång 5
5 LEDIG PLATS - Vimmerby IBK P13
5 Vimmerby IBK P13 - Aneby SK P12-13
5 Aneby SK P12-13 - LEDIG PLATS
Omgång 6
2023-10-21 14:00 6 Värnamo IK P13/1 - Bodafors IBS P12-13 Östboskolan
2023-10-21 15:00 6 Bodafors IBS P12-13 - Hovslätts IK P13/2 Östboskolan
2023-10-21 16:00 6 Hovslätts IK P13/2 - Värnamo IK P13/1 Östboskolan
Omgång 7
2023-11-18 11:00 7 Vimmerby IBK P13 - Bodafors IBS P12-13 Vimmerby Idrottshall
2023-11-18 12:15 7 Bodafors IBS P12-13 - Westerviks IBK P13* Vimmerby Idrottshall
2023-11-18 13:30 7 Westerviks IBK P13* - Vimmerby IBK P13 Vimmerby Idrottshall
Omgång 8
2023-11-12 10:00 8 Aneby SK P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 FB-hallen
2023-11-12 11:15 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Hovslätts IK P13/2 FB-hallen
2023-11-12 12:30 8 Hovslätts IK P13/2 - Aneby SK P12-13 FB-hallen
Omgång 9
2023-11-19 09:30 9 Husqvarna IK P13/1 - Jönköpings IK P13/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-19 10:45 9 Jönköpings IK P13/2 - Hovslätts IK P13* Fagerslätt Idrottshall
2023-11-19 12:00 9 Hovslätts IK P13* - Husqvarna IK P13/1 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 10
2023-12-03 12:30 10 Hovslätts IK P13/2 - Hovslätts IK P13* Albin Sjöberg, Calle Holmér Stadsgården, Råslätt
2023-12-03 13:30 10 Hovslätts IK P13* - Jönköpings IK P13/2 Eddie Fasth, Albin Sjöberg Stadsgården, Råslätt
2023-12-03 14:30 10 Jönköpings IK P13/2 - Hovslätts IK P13/2 Calle Holmér, Eddie Fasth Stadsgården, Råslätt
Omgång 11
2023-11-26 10:00 11 Bodafors IBS P12-13 - Aneby SK P12-13 , Kajsa Danvall Bodafors Sporthall
2023-11-26 11:00 11 Aneby SK P12-13 - Värnamo IK P13/1 , Alfons Bardh Bodafors Sporthall
2023-11-26 12:00 11 Värnamo IK P13/1 - Bodafors IBS P12-13 Kajsa Danvall, Alfons Bardh Bodafors Sporthall
Omgång 12
2023-12-02 12:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Vimmerby IBK P13 Alvin Astliden, Nemian Toorell Fagerhus, Fagerhult
2023-12-02 13:00 12 Vimmerby IBK P13 - Husqvarna IK P13/1 Alvin Astliden, Nemian Toorell Fagerhus, Fagerhult
2023-12-02 14:00 12 Husqvarna IK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Isaac Brunstedt, Gunvald Fröberg Fagerhus, Fagerhult
Omgång 13
2023-12-09 13:00 13 Bodafors IBS P12-13 - Aneby SK P12-13 Bodafors Sporthall
2023-12-09 14:15 13 Aneby SK P12-13 - Husqvarna IK P13/1 Bodafors Sporthall
2023-12-09 15:30 13 Husqvarna IK P13/1 - Bodafors IBS P12-13 Bodafors Sporthall
Omgång 14
2023-12-17 11:30 14 Jönköpings IK P13/2 - Värnamo IK P13/1 Agnes Wadskog, Ebba Sandwall Hisingstorp Sporthall
2023-12-17 12:30 14 Värnamo IK P13/1 - Vimmerby IBK P13 Ebba Sandwall, Agnes Wadskog Hisingstorp Sporthall
2023-12-17 13:30 14 Vimmerby IBK P13 - Jönköpings IK P13/2 Clara Böwing, Adam Lindrud Hisingstorp Sporthall
Omgång 15
15 LEDIG PLATS - Aneby SK P12-13
15 Aneby SK P12-13 - Hovslätts IK P13/2
15 Hovslätts IK P13/2 - LEDIG PLATS
Omgång 16
2024-01-21 10:00 16 Värnamo IK P13/1 - Bodafors IBS P12-13 Park Arena
2024-01-21 11:00 16 Bodafors IBS P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Park Arena
2024-01-21 12:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Värnamo IK P13/1 Park Arena
Omgång 17
2024-01-14 11:00 17 Vimmerby IBK P13 - Hovslätts IK P13/2 Vimmerby Idrottshall
2024-01-14 12:15 17 Hovslätts IK P13/2 - Husqvarna IK P13/1 Vimmerby Idrottshall
2024-01-14 13:30 17 Husqvarna IK P13/1 - Vimmerby IBK P13 Vimmerby Idrottshall
Omgång 18
2024-01-21 10:00 18 Aneby SK P12-13 - Vimmerby IBK P13 FB-hallen
2024-01-21 11:15 18 Vimmerby IBK P13 - Jönköpings IK P13/2 FB-hallen
2024-01-21 12:30 18 Jönköpings IK P13/2 - Aneby SK P12-13 FB-hallen
Omgång 19
2024-02-04 10:00 19 Husqvarna IK P13/1 - Värnamo IK P13/1 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 11:15 19 Värnamo IK P13/1 - Jönköpings IK P13/2 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 12:30 19 Jönköpings IK P13/2 - Husqvarna IK P13/1 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 20
2024-02-04 12:30 20 Hovslätts IK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Elton Adelin, Mille Borg Stadsgården, Råslätt
2024-02-04 13:30 20 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Månsarps IBK P13* Elton Adelin, Mille Borg Stadsgården, Råslätt
2024-02-04 14:30 20 Månsarps IBK P13* - Hovslätts IK P13/2 Elton Adelin, Mille Borg Stadsgården, Råslätt
Omgång 21
2024-02-04 10:00 21 Bodafors IBS P12-13 - Vetlanda IBF P13 Bodafors Sporthall
2024-02-04 11:00 21 Vetlanda IBF P13 - Vimmerby IBK P13 Bodafors Sporthall
2024-02-04 12:00 21 Vimmerby IBK P13 - Bodafors IBS P12-13 Bodafors Sporthall
Omgång 22
2024-02-18 13:00 22 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Bodafors IBS P12-13 Wille Nilsson, Max Svensson Fagerhus, Fagerhult
2024-02-18 14:00 22 Bodafors IBS P12-13 - Aneby SK P12-13 Wille Nilsson, Max Svensson Fagerhus, Fagerhult
2024-02-18 15:00 22 Aneby SK P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Wille Nilsson, Max Svensson Fagerhus, Fagerhult
Omgång 23
23 LEDIG PLATS 1 - LEDIG PLATS
23 LEDIG PLATS - Husqvarna IK P13/1
23 Husqvarna IK P13/1 - LEDIG PLATS 1
Omgång 24
2024-02-18 11:30 24 Jönköpings IK P13/2 - Värnamo IK P13/1 Clara Böwing, Ebba Böwing Hisingstorp Sporthall
2024-02-18 12:30 24 Värnamo IK P13/1 - Hovslätts IK P13/2 Ebba Sandwall, Clara Böwing Hisingstorp Sporthall
2024-02-18 13:30 24 Hovslätts IK P13/2 - Jönköpings IK P13/2 Ebba Sandwall, Clara Böwing Hisingstorp Sporthall
Omgång 25
2024-02-25 10:00 25 Bodafors IBS P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Bodafors Sporthall
2024-02-25 11:00 25 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Hovslätts IK P13* Bodafors Sporthall
2024-02-25 12:00 25 Hovslätts IK P13* - Bodafors IBS P12-13 Bodafors Sporthall
Omgång 26
2024-02-24 11:00 26 Värnamo IK P13/1 - Aneby SK P12-13 Park Arena
2024-02-24 12:00 26 Aneby SK P12-13 - Husqvarna IK P13/1 Park Arena
2024-02-24 13:00 26 Husqvarna IK P13/1 - Värnamo IK P13/1 Park Arena
Omgång 27
2024-03-03 11:00 27 Hovslätts IK P13/2 - Vimmerby IBK P13 Vimmerby Idrottshall
2024-03-03 12:15 27 IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit - Hovslätts IK P13/2 Vimmerby Idrottshall
2024-03-03 13:30 27 Vimmerby IBK P13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit Vimmerby Idrottshall
Omgång 28
2024-03-17 10:00 28 Aneby SK P12-13 - Jönköpings IK P13/2 FB-hallen
2024-03-17 11:15 28 Jönköpings IK P13/2 - Vimmerby IBK P13 FB-hallen
2024-03-17 12:30 28 Vimmerby IBK P13 - Aneby SK P12-13 FB-hallen 3-manna
Omgång 29
2024-03-17 13:45 29 Husqvarna IK P13/1 - Bodafors IBS P12-13 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-17 15:00 29 Bodafors IBS P12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-17 16:15 29 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 - Husqvarna IK P13/1 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 30
2024-03-17 12:30 30 Hovslätts IK P13/2 - Månsarps IBK P13* Stadsgården, Råslätt
2024-03-17 13:30 30 Månsarps IBK P13* - Värnamo IK P13/1 Stadsgården, Råslätt
2024-03-17 14:30 30 Värnamo IK P13/1 - Hovslätts IK P13/2 Stadsgården, Råslätt

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis