Spelprogram - Poolspel F 3-3+mv Gr3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC F14/1 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
CL98IC F14/2 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
CL98IC F16/1* Tom Hansen Tom_hansen87@outlook.com Blå, Blå, Blå
CL98IC F16/2* Tom Hansen Tom_hansen87@outlook.com Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Alexander Trybjer alexander.trybjer@sodra.com Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Susanne Gustafsson susanne.gustafsson82@gmail.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 Susanne Gustafsson susanne.gustafsson82@gmail.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom F16 Krister Willsund krille_88@hotmail.com 070-5862570 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom F16* Krister Willsund krille_88@hotmail.com 070-5862570 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Karlskrona F15 Svart, Svart, Svart
Gantesbo IBK F14-15* extra lag Niklas Karlsson niklas.karlsson.03@gmail.com 072-7025869 Vit (Herr Vinröd), Svart, Svart
Gantesbo IBK F14-15/1 Niklas Karlsson niklas.karlsson.03@gmail.com 072-7025869 Vit (Herr Vinröd), Svart, Svart
Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Mona Brag party_monabrag@hotmail.com 0738334989 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F15/1* Johan Sjödin jojojo22283@gmail.com 072-5400844 Blå, Blå, Blå
LEDIG PLATS
LEDIG PLATS 1
LEDIG PLATS 2
Nybro IBK F13-14/1 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK F13-14/2 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK F15-16 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Sandbäckshults IBK F13 Gul, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK F15 Blå, Blå, svarta
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Röd, Blå, Röd
Westerviks IBK F13-14 Josefine Wremert josefine.wremerth@hotmail.com 070-998 35 01 Röd, Svart, Röd
Vetlanda IBF F12* Sofie Hansen 89hansensofie@gmail.com 0735293346 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF F14* Elin Svensson elinannie@live.se 070-2250165 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 09:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - CL98IC F14/1 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-10-22 09:00 1 Nybro IBK F13-14/1 - Nybro IBK F13-14/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-10-22 10:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - Nybro IBK F13-14/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-10-22 10:00 1 CL98IC F14/1 - Nybro IBK F13-14/1 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-10-22 11:00 1 Nybro IBK F13-14/2 - CL98IC F14/1 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-10-22 11:00 1 Nybro IBK F13-14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
Omgång 2
2023-10-14 11:00 2 CL98IC F14/1 - CL98IC F14/2 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2023-10-14 11:00 2 Gantesbo IBK F14-15/1 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2023-10-14 12:00 2 CL98IC F14/1 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2023-10-14 12:00 2 CL98IC F14/2 - Gantesbo IBK F14-15/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2023-10-14 13:00 2 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - CL98IC F14/2 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2023-10-14 13:00 2 Gantesbo IBK F14-15/1 - CL98IC F14/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
Omgång 3
2023-10-21 14:00 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - FBC Karlskrona F15 Gårdby Sporthall 3-manna
2023-10-21 14:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Westerviks IBK F13-14 Gårdby Sporthall 3-manna
2023-10-21 15:00 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Westerviks IBK F13-14 Gårdby Sporthall 3-manna
2023-10-21 15:00 3 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Gårdby Sporthall 3-manna
2023-10-21 16:00 3 Westerviks IBK F13-14 - FBC Karlskrona F15 Gårdby Sporthall 3-manna
2023-10-21 16:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Gårdby Sporthall 3-manna
Omgång 4
4 Slätafly/SK IBK F15 - LEDIG PLATS 2
4 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - LEDIG PLATS 2
4 LEDIG PLATS 2 - Sandbäckshults IBK F13
2023-10-14 10:45 4 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - Sandbäckshults IBK F13 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-10-14 11:45 4 Sandbäckshults IBK F13 - Slätafly/SK IBK F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-10-14 12:45 4 Slätafly/SK IBK F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F16 Ölands Bank Center B - 3-manna
Omgång 5
2023-11-04 12:00 5 CL98IC F14/1 - CL98IC F14/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-04 12:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-04 12:45 5 CL98IC F14/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-04 12:45 5 CL98IC F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-04 13:30 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - CL98IC F14/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-04 13:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - CL98IC F14/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
Omgång 6
2023-11-12 12:00 6 Nybro IBK F13-14/1 - Nybro IBK F13-14/2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
2023-11-12 12:00 6 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Sandbäckshults IBK F13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
2023-11-12 13:00 6 Nybro IBK F13-14/1 - Sandbäckshults IBK F13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
2023-11-12 13:00 6 Nybro IBK F13-14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
2023-11-12 14:00 6 Sandbäckshults IBK F13 - Nybro IBK F13-14/2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
2023-11-12 14:00 6 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Nybro IBK F13-14/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord OG-Hallen 3-manna
Omgång 7
2023-10-29 11:00 7 Gantesbo IBK F14-15/1 - Gantesbo IBK F14-15* extra lag , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-10-29 11:00 7 Hovshaga AIF F15/1* - Nybro IBK F15-16 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-10-29 12:00 7 Gantesbo IBK F14-15/1 - Nybro IBK F15-16 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-10-29 12:00 7 Gantesbo IBK F14-15* extra lag - Hovshaga AIF F15/1* , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-10-29 13:00 7 Nybro IBK F15-16 - Gantesbo IBK F14-15* extra lag , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-10-29 13:00 7 Hovshaga AIF F15/1* - Gantesbo IBK F14-15/1 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 8
2023-10-29 12:00 8 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - Vetlanda IBF F14* Furulundshallen 3-manna
2023-10-29 12:00 8 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Furulundshallen 3-manna
2023-10-29 13:00 8 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Furulundshallen 3-manna
2023-10-29 13:00 8 Vetlanda IBF F14* - Westerviks IBK F13-14 Furulundshallen 3-manna
2023-10-29 14:00 8 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Vetlanda IBF F14* Furulundshallen 3-manna
2023-10-29 14:00 8 Westerviks IBK F13-14 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Furulundshallen 3-manna
Omgång 9
2023-11-18 12:00 9 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Melizza Fransson Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-18 12:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - Nybro IBK F15-16 , Sonja Danielsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-18 13:00 9 FBC Karlskrona F15 - Nybro IBK F15-16 , Olle Sager Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-18 13:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F16 , Sonja Danielsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-18 14:00 9 Nybro IBK F15-16 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Melizza Fransson Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-18 14:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - FBC Karlskrona F15 , Olle Sager Vedeby Sporthall A 3-manna
Omgång 10
2023-11-18 10:30 10 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - CL98IC F14/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-11-18 10:30 10 CL98IC F14/2 - Slätafly/SK IBK F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-11-18 11:30 10 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Slätafly/SK IBK F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-11-18 11:30 10 CL98IC F14/1 - CL98IC F14/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-11-18 12:30 10 Slätafly/SK IBK F15 - CL98IC F14/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
2023-11-18 12:30 10 CL98IC F14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
Omgång 11
2023-11-18 12:00 11 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Adam Lindersson, Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-18 12:00 11 Sandbäckshults IBK F13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Djersy Gakuba, Arvid Ringenhag Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-18 12:50 11 Westerviks IBK F13-14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Rasmus Bohm, Adam Lindersson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-18 12:50 11 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Sandbäckshults IBK F13 Djersy Gakuba, Arvid Ringenhag Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-18 13:40 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Arvid Ringenhag, Djersy Gakuba Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-18 13:40 11 Sandbäckshults IBK F13 - Westerviks IBK F13-14 Adam Lindersson, Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 12
2023-11-05 10:00 12 Gantesbo IBK F14-15/1 - Nybro IBK F13-14/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-05 10:00 12 Gantesbo IBK F14-15* extra lag - CL98IC F14/1 , Wille Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-05 11:00 12 Gantesbo IBK F14-15/1 - CL98IC F14/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-05 11:00 12 Nybro IBK F13-14/1 - Gantesbo IBK F14-15* extra lag , Wille Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-05 12:00 12 CL98IC F14/1 - Nybro IBK F13-14/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-05 12:00 12 Gantesbo IBK F14-15* extra lag - Gantesbo IBK F14-15/1 , Wille Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 13
2023-12-09 12:00 13 Nybro IBK F13-14/2 - Nybro IBK F13-14/1 OG-Hallen 3-manna
2023-12-09 12:00 13 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - LEDIG PLATS 1 OG-Hallen 3-manna
2023-12-09 13:00 13 Nybro IBK F13-14/2 - LEDIG PLATS 1 OG-Hallen 3-manna
2023-12-09 13:00 13 Nybro IBK F13-14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 OG-Hallen 3-manna
2023-12-09 14:00 13 LEDIG PLATS 1 - Nybro IBK F13-14/1 OG-Hallen 3-manna
2023-12-09 14:00 13 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Nybro IBK F13-14/2 OG-Hallen 3-manna
Omgång 14
2023-12-09 12:00 14 Sandbäckshults IBK F13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
2023-12-09 12:00 14 LEDIG PLATS - CL98IC F14/1 Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
2023-12-09 13:00 14 Sandbäckshults IBK F13 - CL98IC F14/1 Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
2023-12-09 13:00 14 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - LEDIG PLATS Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
2023-12-09 14:00 14 CL98IC F14/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
2023-12-09 14:00 14 LEDIG PLATS - Sandbäckshults IBK F13 Mönsterås Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 15
2023-12-09 11:00 15 Slätafly/SK IBK F15 - FBC Karlskrona F15 Torsås Sporthall 3-manna
2023-12-09 11:00 15 LEDIG PLATS - Nybro IBK F15-16 Torsås Sporthall 3-manna
2023-12-09 12:00 15 Slätafly/SK IBK F15 - Nybro IBK F15-16 Torsås Sporthall 3-manna
2023-12-09 12:00 15 FBC Karlskrona F15 - LEDIG PLATS Torsås Sporthall 3-manna
2023-12-09 13:00 15 Nybro IBK F15-16 - FBC Karlskrona F15 Torsås Sporthall 3-manna
2023-12-09 13:00 15 LEDIG PLATS - Slätafly/SK IBK F15 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 16
2023-12-09 13:00 16 CL98IC F14/2 - Westerviks IBK F13-14 Falkenbergshallen 3-manna
2023-12-09 13:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - CL98IC F14/1 Falkenbergshallen 3-manna
2023-12-09 13:45 16 CL98IC F14/2 - CL98IC F14/1 Falkenbergshallen 3-manna
2023-12-09 13:45 16 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Falkenbergshallen 3-manna
2023-12-09 14:30 16 CL98IC F14/1 - Westerviks IBK F13-14 Falkenbergshallen 3-manna
2023-12-09 14:30 16 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - CL98IC F14/2 Falkenbergshallen 3-manna
Omgång 17
2024-01-21 11:00 17 CL98IC F14/2 - CL98IC F14/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-01-21 11:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-01-21 12:00 17 CL98IC F14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-01-21 12:00 17 CL98IC F14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-01-21 13:00 17 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - CL98IC F14/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-01-21 13:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - CL98IC F14/2 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
Omgång 18
2024-01-14 12:00 18 Nybro IBK F13-14/1 - Sandbäckshults IBK F13 Molly Carlevad, Phoebe Cras OG-Hallen 3-manna
2024-01-14 12:00 18 CL98IC F14/2 - Gantesbo IBK F14-15/1 Belma Grosic, Felicia Eriksson OG-Hallen 3-manna
2024-01-14 13:00 18 Nybro IBK F13-14/1 - Gantesbo IBK F14-15/1 Felicia Eriksson, Molly Carlevad OG-Hallen 3-manna
2024-01-14 13:00 18 Sandbäckshults IBK F13 - CL98IC F14/2 Belma Grosic, Phoebe Cras OG-Hallen 3-manna
2024-01-14 14:00 18 Gantesbo IBK F14-15/1 - Sandbäckshults IBK F13 Belma Grosic, Molly Carlevad OG-Hallen 3-manna
2024-01-14 14:00 18 CL98IC F14/2 - Nybro IBK F13-14/1 Felicia Eriksson, Phoebe Cras OG-Hallen 3-manna
Omgång 19
2024-01-20 09:30 19 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Westerviks IBK F13-14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-20 09:30 19 LEDIG PLATS - Nybro IBK F13-14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-20 10:30 19 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Nybro IBK F13-14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-20 10:30 19 Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-20 11:30 19 Nybro IBK F13-14/2 - Westerviks IBK F13-14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-20 11:30 19 LEDIG PLATS - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 20
2024-01-13 14:00 20 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - Nybro IBK F15-16 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 14:00 20 FBC Karlskrona F15 - Slätafly/SK IBK F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 15:00 20 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - Slätafly/SK IBK F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 15:00 20 Nybro IBK F15-16 - FBC Karlskrona F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 16:00 20 Slätafly/SK IBK F15 - Nybro IBK F15-16 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 16:00 20 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
Omgång 21
2024-02-03 11:00 21 Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS 2 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-03 11:00 21 LEDIG PLATS - LEDIG PLATS 1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-03 12:00 21 Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS 1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-03 12:00 21 LEDIG PLATS 2 - LEDIG PLATS Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-03 13:00 21 LEDIG PLATS 1 - LEDIG PLATS 2 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-03 13:00 21 LEDIG PLATS - Westerviks IBK F13-14 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 22
2024-02-03 11:00 22 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Gårdby Sporthall 3-manna
2024-02-03 11:00 22 Gantesbo IBK F14-15/1 - Nybro IBK F13-14/1 Gårdby Sporthall 3-manna
2024-02-03 12:00 22 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Nybro IBK F13-14/1 Gårdby Sporthall 3-manna
2024-02-03 12:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Gantesbo IBK F14-15/1 Gårdby Sporthall 3-manna
2024-02-03 13:00 22 Nybro IBK F13-14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Gårdby Sporthall 3-manna
2024-02-03 13:00 22 Gantesbo IBK F14-15/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Gårdby Sporthall 3-manna
Omgång 23
2024-02-03 14:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - FBC Kalmarsund Ungdom F16* Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-02-03 14:30 23 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-02-03 15:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-02-03 15:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom F16* - FBC Karlskrona F15 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-02-03 16:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F16* Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-02-03 16:30 23 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F16 Ölands Bank Center B - 3-manna
Omgång 24
2024-02-04 09:30 24 CL98IC F14/1 - CL98IC F14/2 Falkenbergshallen 3-manna
2024-02-04 09:30 24 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Nybro IBK F15-16 Falkenbergshallen 3-manna
2024-02-04 10:15 24 CL98IC F14/1 - Nybro IBK F15-16 Falkenbergshallen 3-manna
2024-02-04 10:15 24 CL98IC F14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Falkenbergshallen 3-manna
2024-02-04 11:00 24 Nybro IBK F15-16 - CL98IC F14/2 Falkenbergshallen 3-manna
2024-02-04 11:00 24 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - CL98IC F14/1 Falkenbergshallen 3-manna
Omgång 25
2024-02-24 12:00 25 Nybro IBK F13-14/1 - Nybro IBK F13-14/2 Phoebe Cras, Signe Ek OG-Hallen 3-manna
2024-02-24 12:00 25 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Sandbäckshults IBK F13 Molly Carlevad, Lykke-Li Franzén OG-Hallen 3-manna
2024-02-24 13:00 25 Nybro IBK F13-14/1 - Sandbäckshults IBK F13 Lykke-Li Franzén, Phoebe Cras OG-Hallen 3-manna
2024-02-24 13:00 25 Nybro IBK F13-14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 Signe Ek, Molly Carlevad OG-Hallen 3-manna
2024-02-24 14:00 25 Sandbäckshults IBK F13 - Nybro IBK F13-14/2 Signe Ek, Lykke-Li Franzén OG-Hallen 3-manna
2024-02-24 14:00 25 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Nybro IBK F13-14/1 Molly Carlevad, Phoebe Cras OG-Hallen 3-manna
Omgång 26
2024-02-11 10:00 26 CL98IC F14/1 - Slätafly/SK IBK F15 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-02-11 10:00 26 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - CL98IC F14/2 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-02-11 11:00 26 CL98IC F14/1 - CL98IC F14/2 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-02-11 11:00 26 Slätafly/SK IBK F15 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-02-11 12:00 26 CL98IC F14/2 - Slätafly/SK IBK F15 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
2024-02-11 12:00 26 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - CL98IC F14/1 Kalmar Sportcenter E-hall 3-manna
Omgång 27
2024-03-23 12:00 27 Nybro IBK F15-16 - CL98IC F16/1* OG-Hallen 3-manna
2024-03-23 12:00 27 CL98IC F16/2* - FBC Kalmarsund Ungdom F16 OG-Hallen 3-manna
2024-03-23 13:00 27 Nybro IBK F15-16 - CL98IC F16/2* OG-Hallen 3-manna
2024-03-23 13:00 27 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - CL98IC F16/1* OG-Hallen 3-manna
2024-03-23 14:00 27 CL98IC F16/2* - CL98IC F16/1* OG-Hallen 3-manna
2024-03-23 14:00 27 Nybro IBK F15-16 - FBC Kalmarsund Ungdom F16 OG-Hallen 3-manna
Omgång 28
2024-02-18 12:00 28 FBC Karlskrona F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Melizza Fransson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-18 12:00 28 Slätafly/SK IBK F15 - Nybro IBK F15-16 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-18 13:00 28 FBC Karlskrona F15 - Nybro IBK F15-16 , Linus Persson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-18 13:00 28 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - Slätafly/SK IBK F15 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-18 14:00 28 Nybro IBK F15-16 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Melizza Fransson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-18 14:00 28 Slätafly/SK IBK F15 - FBC Karlskrona F15 , Linus Persson Vedeby Sporthall A 3-manna
Omgång 29
2024-03-10 10:00 29 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - Nybro IBK F15-16 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-03-10 10:00 29 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - FBC Karlskrona F15 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center A 3-manna
2024-03-10 11:00 29 FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 - FBC Karlskrona F15 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center A 3-manna
2024-03-10 11:00 29 Nybro IBK F15-16 - FBC Kalmarsund Ungdom F16 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-03-10 12:00 29 FBC Karlskrona F15 - Nybro IBK F15-16 , Viggo Hjelm Ölands Bank Center A 3-manna
2024-03-10 12:00 29 FBC Kalmarsund Ungdom F16 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/1 Ölands Bank Center A 3-manna
Omgång 30
2024-03-10 12:00 30 Westerviks IBK F13-14 - Sandbäckshults IBK F13 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-10 12:00 30 CL98IC F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 , Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-10 12:50 30 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-10 12:50 30 Sandbäckshults IBK F13 - CL98IC F14/2 , Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-10 13:40 30 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Sandbäckshults IBK F13 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-10 13:40 30 CL98IC F14/2 - Westerviks IBK F13-14 , Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 31
2024-03-17 11:00 31 Gantesbo IBK F14-15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-03-17 11:00 31 CL98IC F14/1 - Slätafly/SK IBK F15 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-03-17 12:00 31 Gantesbo IBK F14-15/1 - Slätafly/SK IBK F15 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-03-17 12:00 31 FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 - CL98IC F14/1 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-03-17 13:00 31 Slätafly/SK IBK F15 - FBC Kalmarsund Ungdom F15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-03-17 13:00 31 CL98IC F14/1 - Gantesbo IBK F14-15/1 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 32
2024-03-16 12:00 32 Nybro IBK F13-14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 OG-Hallen 3-manna
2024-03-16 12:00 32 Nybro IBK F13-14/1 - Nybro IBK F15-16 OG-Hallen 3-manna
2024-03-16 13:00 32 Nybro IBK F13-14/2 - Nybro IBK F15-16 OG-Hallen 3-manna
2024-03-16 13:00 32 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Nybro IBK F13-14/1 OG-Hallen 3-manna
2024-03-16 14:00 32 Nybro IBK F15-16 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 OG-Hallen 3-manna
2024-03-16 14:00 32 Nybro IBK F13-14/1 - Nybro IBK F13-14/2 OG-Hallen 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis