Spelprogram - Poolspel F 3-3+mv Gr4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK F15 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK F15 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK F16/1 Adam Fransson franssonadam@gmail.com 0761303106 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK F16/2 Adam Fransson franssonadam@gmail.com 0761303106 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK F15/1 Carina Karlsson 0735130088 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK F15/2 Carina Karlsson 0735130088 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås F15 Elise Petrell elise.petrell@gmail.com 073-3115576 SVART, SVART, SVART
KFUM Jönköping F15-16 Anders Henningsson nevergiveup74@yahoo.com 0730377155 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
LEDIG PLATS
LEDIG PLATS 1
Månsarps IBK F15 Johannes Laago jlaago@hotmail.com 073-7227702 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK F16 Anders Sjöman anders.sjoman@hotmail.se 0704026886 Lila, Vit, Vit
S/W 2010 IBK F15 Katarina Carlsson katarina.davidsson11@gmail.com 0702434728 Svart, Svart, Svart
S/W 2010 IBK F16 Klas Brogård klas.brogard@gmail.com 0738092256 Svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK F15 Mikaela Ekström mickiz_ja@hotmail.com 0736128461 Röd, Svart, Vit
Sävsjö IBK F16 Ida Bringevall idabringan90@icloud.com 0735362711 Röd, Svart, Vit
Vetlanda IBF F15/1 Andreas Sköld Andreas.skolds@gmail.com 0703082422 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF F15/2 Andreas Sköld Andreas.skolds@gmail.com 0703082422 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF F16 Frida Bågestam fridabagestam@hotmail.com 073-0526256 Blå, Blå, Blå
Ölmstads IS F15 Julia Conradsson julia_sevefelt@hotmail.com 0705190980 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 09:00 1 Månsarps IBK F16 - Ölmstads IS F15 Emilia Blaszyk, Elsa Serenvik Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2023-10-22 09:00 1 Sävsjö IBK F16 - S/W 2010 IBK F16 Leah Rosenblom, Selma Fagerberg Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2023-10-22 09:45 1 Månsarps IBK F16 - S/W 2010 IBK F16 Leah Rosenblom, Selma Fagerberg Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2023-10-22 09:45 1 Ölmstads IS F15 - Sävsjö IBK F16 Emilia Blaszyk, Elsa Serenvik Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2023-10-22 10:30 1 S/W 2010 IBK F16 - Ölmstads IS F15 Leah Rosenblom, Selma Fagerberg Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2023-10-22 10:30 1 Sävsjö IBK F16 - Månsarps IBK F16 Emilia Blaszyk, Elsa Serenvik Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
Omgång 2
2023-10-15 11:45 2 Vetlanda IBF F15/1 - Månsarps IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-15 11:45 2 Husqvarna IK F15/2 - Sävsjö IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-15 12:45 2 Vetlanda IBF F15/1 - Sävsjö IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-15 12:45 2 Månsarps IBK F15 - Husqvarna IK F15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-15 13:45 2 Sävsjö IBK F15 - Månsarps IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-15 13:45 2 Husqvarna IK F15/2 - Vetlanda IBF F15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 3
3 LEDIG PLATS - LEDIG PLATS 1
3 Vetlanda IBF F15/2 - Hovslätts IK F16/2
3 LEDIG PLATS - Hovslätts IK F16/2
3 LEDIG PLATS 1 - Vetlanda IBF F15/2
3 Hovslätts IK F16/2 - LEDIG PLATS 1
3 Vetlanda IBF F15/2 - LEDIG PLATS
Omgång 4
2023-10-14 08:30 4 Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F15 Torpshallen 3-manna
2023-10-14 08:30 4 Husqvarna IK F15/1 - Hovslätts IK F16/1 Torpshallen 3-manna
2023-10-14 09:30 4 Bankeryds Skid o MK F15 - Hovslätts IK F16/1 Torpshallen 3-manna
2023-10-14 09:30 4 S/W 2010 IBK F15 - Husqvarna IK F15/1 Torpshallen 3-manna
2023-10-14 10:30 4 Hovslätts IK F16/1 - S/W 2010 IBK F15 Torpshallen 3-manna
2023-10-14 10:30 4 Husqvarna IK F15/1 - Bankeryds Skid o MK F15 Torpshallen 3-manna
Omgång 5
2023-10-22 12:00 5 Vetlanda IBF F16 - IBF Tranås F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-22 12:00 5 KFUM Jönköping F15-16 - Hovslätts IK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-22 13:00 5 Vetlanda IBF F16 - Hovslätts IK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-22 13:00 5 IBF Tranås F15 - KFUM Jönköping F15-16 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-22 14:00 5 Hovslätts IK F15 - IBF Tranås F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-10-22 14:00 5 KFUM Jönköping F15-16 - Vetlanda IBF F16 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 6
2023-11-11 13:30 6 Ölmstads IS F15 - Vetlanda IBF F15/1 Ida Ax, Julia Blomster Ribbahallen A-hall 3-manna
2023-11-11 13:30 6 KFUM Jönköping F15-16 - Bankeryds Skid o MK F15 Helmer Rydberg, Stella Kilander Ribbahallen A-hall 3-manna
2023-11-11 14:30 6 Ölmstads IS F15 - Bankeryds Skid o MK F15 Stella Kilander, Julia Blomster Ribbahallen A-hall 3-manna
2023-11-11 14:30 6 Vetlanda IBF F15/1 - KFUM Jönköping F15-16 Helmer Rydberg, Ida Ax Ribbahallen A-hall 3-manna
2023-11-11 15:30 6 Bankeryds Skid o MK F15 - Vetlanda IBF F15/1 Helmer Rydberg, Julia Blomster Ribbahallen A-hall 3-manna
2023-11-11 15:30 6 KFUM Jönköping F15-16 - Ölmstads IS F15 Stella Kilander, Ida Ax Ribbahallen A-hall 3-manna
Omgång 7
2023-11-04 09:40 7 Sävsjö IBK F15 - KFUM Jönköping F15-16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 09:40 7 Vetlanda IBF F15/1 - S/W 2010 IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 10:30 7 Sävsjö IBK F15 - S/W 2010 IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 10:30 7 KFUM Jönköping F15-16 - Vetlanda IBF F15/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 11:20 7 S/W 2010 IBK F15 - KFUM Jönköping F15-16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 11:20 7 Vetlanda IBF F15/1 - Sävsjö IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 8
2023-11-18 11:15 8 S/W 2010 IBK F16 - Sävsjö IBK F16 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-11-18 11:15 8 Vetlanda IBF F15/2 - Husqvarna IK F15/1 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-11-18 12:30 8 S/W 2010 IBK F16 - Husqvarna IK F15/1 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-11-18 12:30 8 Sävsjö IBK F16 - Vetlanda IBF F15/2 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-11-18 13:30 8 Husqvarna IK F15/1 - Sävsjö IBK F16 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-11-18 13:30 8 Vetlanda IBF F15/2 - S/W 2010 IBK F16 Vrigstad Sporthall 3-manna
Omgång 9
2023-11-04 14:30 9 Månsarps IBK F15 - Hovslätts IK F16/2 Ellie Jonsson, Hanna Hultman Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-04 14:30 9 Hovslätts IK F16/1 - IBF Tranås F15 Agnes Göth, Thilda Dahl Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-04 15:30 9 Månsarps IBK F15 - IBF Tranås F15 Ellie Jonsson, Hanna Hultman Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-04 15:30 9 Hovslätts IK F16/2 - Hovslätts IK F16/1 Agnes Göth, Thilda Dahl Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-04 16:30 9 IBF Tranås F15 - Hovslätts IK F16/2 Ellie Jonsson, Hanna Hultman Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-04 16:30 9 Hovslätts IK F16/1 - Månsarps IBK F15 Agnes Göth, Thilda Dahl Hisingstorp Sporthall 3-manna
Omgång 10
2023-11-05 13:30 10 Husqvarna IK F15/2 - Månsarps IBK F16 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-05 13:30 10 Vetlanda IBF F16 - Hovslätts IK F15 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-05 14:30 10 Husqvarna IK F15/2 - Hovslätts IK F15 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-05 14:30 10 Månsarps IBK F16 - Vetlanda IBF F16 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-05 15:30 10 Hovslätts IK F15 - Månsarps IBK F16 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-05 15:30 10 Vetlanda IBF F16 - Husqvarna IK F15/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 11
2023-12-09 09:40 11 Sävsjö IBK F16 - Månsarps IBK F16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-12-09 09:40 11 Husqvarna IK F15/2 - KFUM Jönköping F15-16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-12-09 10:30 11 Sävsjö IBK F16 - KFUM Jönköping F15-16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-12-09 10:30 11 Månsarps IBK F16 - Husqvarna IK F15/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-12-09 11:20 11 KFUM Jönköping F15-16 - Månsarps IBK F16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-12-09 11:20 11 Husqvarna IK F15/2 - Sävsjö IBK F16 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 12
12 LEDIG PLATS 1 - Vetlanda IBF F15/1
12 S/W 2010 IBK F16 - Hovslätts IK F16/1
12 LEDIG PLATS 1 - Hovslätts IK F16/1
12 Vetlanda IBF F15/1 - S/W 2010 IBK F16
12 Hovslätts IK F16/1 - Vetlanda IBF F15/1
12 S/W 2010 IBK F16 - LEDIG PLATS 1
Omgång 13
2023-11-26 11:30 13 Vetlanda IBF F15/2 - Husqvarna IK F15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 11:30 13 Sävsjö IBK F15 - Månsarps IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 12:30 13 Vetlanda IBF F15/2 - Månsarps IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 12:30 13 Husqvarna IK F15/1 - Sävsjö IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 13:30 13 Månsarps IBK F15 - Husqvarna IK F15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 13:30 13 Sävsjö IBK F15 - Vetlanda IBF F15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 14
2023-12-16 09:30 14 Hovslätts IK F16/2 - Ölmstads IS F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-12-16 09:30 14 Husqvarna IK F15/2 - IBF Tranås F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-12-16 10:20 14 Hovslätts IK F16/2 - IBF Tranås F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-12-16 10:20 14 Ölmstads IS F15 - Husqvarna IK F15/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-12-16 11:10 14 IBF Tranås F15 - Ölmstads IS F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2023-12-16 11:10 14 Husqvarna IK F15/2 - Hovslätts IK F16/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 15
2023-12-16 09:00 15 S/W 2010 IBK F15 - Husqvarna IK F15/1 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-12-16 09:00 15 Vetlanda IBF F16 - Hovslätts IK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-12-16 09:45 15 S/W 2010 IBK F15 - Hovslätts IK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-12-16 09:45 15 Husqvarna IK F15/1 - Vetlanda IBF F16 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-12-16 10:30 15 Hovslätts IK F15 - Husqvarna IK F15/1 Vrigstad Sporthall 3-manna
2023-12-16 10:30 15 Vetlanda IBF F16 - S/W 2010 IBK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
Omgång 16
2024-01-28 14:00 16 Husqvarna IK F15/1 - Månsarps IBK F16 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-01-28 14:00 16 Vetlanda IBF F15/1 - Hovslätts IK F16/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-01-28 15:00 16 Husqvarna IK F15/1 - Hovslätts IK F16/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-01-28 15:00 16 Månsarps IBK F16 - Vetlanda IBF F15/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-01-28 16:00 16 Hovslätts IK F16/2 - Månsarps IBK F16 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-01-28 16:00 16 Vetlanda IBF F15/1 - Husqvarna IK F15/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 17
2024-01-14 13:30 17 Hovslätts IK F16/1 - Ölmstads IS F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-14 13:30 17 Sävsjö IBK F15 - Husqvarna IK F15/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-14 14:20 17 Hovslätts IK F16/1 - Husqvarna IK F15/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-14 14:20 17 Ölmstads IS F15 - Sävsjö IBK F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-14 15:10 17 Husqvarna IK F15/2 - Ölmstads IS F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-14 15:10 17 Sävsjö IBK F15 - Hovslätts IK F16/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 18
2024-01-27 09:30 18 IBF Tranås F15 - Sävsjö IBK F16 Tranås Idrottshall 3-manna
2024-01-27 09:30 18 Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16 Tranås Idrottshall 3-manna
2024-01-27 10:30 18 IBF Tranås F15 - Bankeryds Skid o MK F15 Tranås Idrottshall 3-manna
2024-01-27 10:30 18 S/W 2010 IBK F16 - Sävsjö IBK F16 Tranås Idrottshall 3-manna
2024-01-27 11:30 18 Sävsjö IBK F16 - Bankeryds Skid o MK F15 Tranås Idrottshall 3-manna
2024-01-27 11:30 18 S/W 2010 IBK F16 - IBF Tranås F15 Tranås Idrottshall 3-manna
Omgång 19
2024-01-21 15:00 19 Vetlanda IBF F16 - Ölmstads IS F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-21 15:00 19 Månsarps IBK F15 - Husqvarna IK F15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-21 16:00 19 Vetlanda IBF F16 - Husqvarna IK F15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-21 16:00 19 Ölmstads IS F15 - Månsarps IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-21 17:00 19 Husqvarna IK F15/2 - Ölmstads IS F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-21 17:00 19 Månsarps IBK F15 - Vetlanda IBF F16 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 20
2024-01-20 14:00 20 Hovslätts IK F15 - KFUM Jönköping F15-16 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-20 14:00 20 Vetlanda IBF F15/2 - S/W 2010 IBK F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-20 14:50 20 Hovslätts IK F15 - S/W 2010 IBK F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-20 14:50 20 KFUM Jönköping F15-16 - Vetlanda IBF F15/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-20 15:40 20 S/W 2010 IBK F15 - KFUM Jönköping F15-16 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2024-01-20 15:40 20 Vetlanda IBF F15/2 - Hovslätts IK F15 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 21
2024-02-10 16:30 21 Månsarps IBK F16 - Husqvarna IK F15/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-10 16:30 21 IBF Tranås F15 - Vetlanda IBF F15/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-10 17:15 21 Månsarps IBK F16 - Vetlanda IBF F15/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-10 17:15 21 Husqvarna IK F15/2 - IBF Tranås F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-10 18:00 21 Vetlanda IBF F15/2 - Husqvarna IK F15/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-10 18:00 21 IBF Tranås F15 - Månsarps IBK F16 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 22
2024-02-04 11:30 22 Vetlanda IBF F15/1 - Sävsjö IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-04 11:30 22 Hovslätts IK F15 - Ölmstads IS F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-04 12:30 22 Vetlanda IBF F15/1 - Ölmstads IS F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-04 12:30 22 Sävsjö IBK F15 - Hovslätts IK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-04 13:30 22 Ölmstads IS F15 - Sävsjö IBK F15 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-04 13:30 22 Hovslätts IK F15 - Vetlanda IBF F15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 23
2024-02-04 09:30 23 Husqvarna IK F15/1 - S/W 2010 IBK F16 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-02-04 09:30 23 Månsarps IBK F15 - Bankeryds Skid o MK F15 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-02-04 10:30 23 Husqvarna IK F15/1 - Bankeryds Skid o MK F15 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-02-04 10:30 23 S/W 2010 IBK F16 - Månsarps IBK F15 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-02-04 11:30 23 Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-02-04 11:30 23 Månsarps IBK F15 - Husqvarna IK F15/1 Huskvarna Sporthall A 3-manna
Omgång 24
2024-02-18 14:30 24 Bankeryds Skid o MK F15 - Husqvarna IK F15/2 Torpshallen 3-manna
2024-02-18 14:30 24 Hovslätts IK F16/2 - Hovslätts IK F16/1 Torpshallen 3-manna
2024-02-18 15:30 24 Bankeryds Skid o MK F15 - Hovslätts IK F16/1 Torpshallen 3-manna
2024-02-18 15:30 24 Husqvarna IK F15/2 - Hovslätts IK F16/2 Torpshallen 3-manna
2024-02-18 16:30 24 Hovslätts IK F16/1 - Husqvarna IK F15/2 Torpshallen 3-manna
2024-02-18 16:30 24 Hovslätts IK F16/2 - Bankeryds Skid o MK F15 Torpshallen 3-manna
Omgång 25
2024-02-03 15:10 25 KFUM Jönköping F15-16 - Sävsjö IBK F16 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-02-03 15:10 25 S/W 2010 IBK F15 - Vetlanda IBF F16 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-02-03 16:00 25 KFUM Jönköping F15-16 - Vetlanda IBF F16 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-02-03 16:00 25 Sävsjö IBK F16 - S/W 2010 IBK F15 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-02-03 16:50 25 Vetlanda IBF F16 - Sävsjö IBK F16 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-02-03 16:50 25 S/W 2010 IBK F15 - KFUM Jönköping F15-16 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Omgång 26
2024-02-24 13:30 26 Ölmstads IS F15 - KFUM Jönköping F15-16 Ribbahallen A-hall 3-manna
2024-02-24 13:30 26 Husqvarna IK F15/1 - Hovslätts IK F16/1 Ribbahallen A-hall 3-manna
2024-02-24 14:30 26 Ölmstads IS F15 - Hovslätts IK F16/1 Ribbahallen A-hall 3-manna
2024-02-24 14:30 26 KFUM Jönköping F15-16 - Husqvarna IK F15/1 Ribbahallen A-hall 3-manna
2024-02-24 15:30 26 Hovslätts IK F16/1 - KFUM Jönköping F15-16 Ribbahallen A-hall 3-manna
2024-02-24 15:30 26 Husqvarna IK F15/1 - Ölmstads IS F15 Ribbahallen A-hall 3-manna
Omgång 27
2024-03-03 11:20 27 Sävsjö IBK F15 - Hovslätts IK F16/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-03-03 11:20 27 Vetlanda IBF F16 - S/W 2010 IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-03-03 12:10 27 Sävsjö IBK F15 - S/W 2010 IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-03-03 12:10 27 Hovslätts IK F16/2 - Vetlanda IBF F16 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-03-03 13:00 27 S/W 2010 IBK F15 - Hovslätts IK F16/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-03-03 13:00 27 Vetlanda IBF F16 - Sävsjö IBK F15 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 28
2024-03-09 14:00 28 S/W 2010 IBK F16 - Hovslätts IK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
2024-03-09 14:00 28 Bankeryds Skid o MK F15 - Husqvarna IK F15/2 Vrigstad Sporthall 3-manna
2024-03-09 14:45 28 S/W 2010 IBK F16 - Husqvarna IK F15/2 Vrigstad Sporthall 3-manna
2024-03-09 14:45 28 Hovslätts IK F15 - Bankeryds Skid o MK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
2024-03-09 15:30 28 Husqvarna IK F15/2 - Hovslätts IK F15 Vrigstad Sporthall 3-manna
2024-03-09 15:30 28 Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16 Vrigstad Sporthall 3-manna
Omgång 29
2024-02-25 12:30 29 Månsarps IBK F15 - S/W 2010 IBK F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-25 12:30 29 Vetlanda IBF F15/1 - IBF Tranås F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-25 13:15 29 Månsarps IBK F15 - IBF Tranås F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-25 13:15 29 S/W 2010 IBK F15 - Vetlanda IBF F15/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-25 14:00 29 IBF Tranås F15 - S/W 2010 IBK F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-25 14:00 29 Vetlanda IBF F15/1 - Månsarps IBK F15 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 30
2024-03-10 10:00 30 Husqvarna IK F15/2 - Månsarps IBK F16 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-03-10 10:00 30 Sävsjö IBK F16 - Vetlanda IBF F15/2 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-03-10 11:00 30 Husqvarna IK F15/2 - Vetlanda IBF F15/2 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-03-10 11:00 30 Månsarps IBK F16 - Sävsjö IBK F16 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-03-10 12:00 30 Vetlanda IBF F15/2 - Månsarps IBK F16 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2024-03-10 12:00 30 Sävsjö IBK F16 - Husqvarna IK F15/2 Huskvarna Sporthall A 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis