Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF 1 Svart/vit, Svart, Svarta
Arvika IBF 2 Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Röd, Svart, Svart
BKI Sunnanå 1 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Gul, Svart, Svart
Edebäck IBF Vit, Blå, Blå
Fagerås BK 1 Gul, Svart, svart
Fagerås BK 2 Gul, Svart, svart
Filipstad IBK 1 svart, svart, svart
Filipstad IBK 2 svart, svart, svart
Filipstad IBK 3 svart, svart, svart
Grums IBK 1 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 2 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 3 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS Lars Spångberg lars.spangberg18@gmail.com 072-5531119 Röd, Vit, Röd
Herrhagens IF John Johnsen John@hawksrow.com Orange, Svart, Svart
Hultsberg IBF 1 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Grå, svart, svart
Hultsberg IBF 2 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Grå, svart, svart
IFK Heden 1 Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 Blå , Svart, Svart
Lekvattnets BK Svart, Svart, svart
Mangskog SK Röd, Svart, Röd
Munkfors IBK Helena Lindqvist Olsson Helle_olsson_@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Nordmarkens IBF Röd Jennifer Frohm jenniferfrohm15@gmail.com 0738421515 Svart , Svart, Svart
Nordmarkens IBF Svart Jennifer Frohm jenniferfrohm15@gmail.com 0738421515 Svart , Svart, Svart
SK Örnen Orange Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson87@gmail.com 0767852670 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Svart Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson87@gmail.com 0767852670 Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 1 Andreas Wester andreas@flexscandinavia.se 070-9301362 blå, blå, blå
Skattkärrs IK 2 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Blå, Blå, Blå
Storfors IBF Röd, Svarta, Svarta
Villastadens IF Gul, svart, Gul
Åmåls IBK 1 Orange, Svart, Svart
Åmåls IBK 2 Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-14 10:20 1 Åmåls IBK 1 - Grums IBK 1 , Emil Thorpman Karlbergshallen Åmål
2024-01-14 10:20 1 Åmåls IBK 2 - Grums IBK 2 , Oscar Gårdebratt Karlbergshallen Åmål
2024-01-14 11:30 1 Grums IBK 1 - BK Vålberg , Max Kjellebäck Karlbergshallen Åmål
2024-01-14 11:30 1 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK , Dewin Andersson Karlbergshallen Åmål
2024-01-14 12:40 1 BK Vålberg - Åmåls IBK 1 , Sigge Johansson Ungerberg Karlbergshallen Åmål
2024-01-14 12:40 1 Billingsfors IBK - Åmåls IBK 2 , Leo Jonasson Karlbergshallen Åmål
Omgång 2
2024-01-14 09:20 2 Arvika IBF 1 - Nordmarkens IBF Svart Arvika Sporthall
2024-01-14 09:20 2 Arvika IBF 2 - Nordmarkens IBF Röd Arvika Sporthall
2024-01-14 10:30 2 Nordmarkens IBF Svart - SK Örnen Orange Arvika Sporthall
2024-01-14 10:30 2 Nordmarkens IBF Röd - SK Örnen Svart Arvika Sporthall
2024-01-14 11:40 2 SK Örnen Orange - Arvika IBF 1 Arvika Sporthall
2024-01-14 11:40 2 SK Örnen Svart - Arvika IBF 2 Arvika Sporthall
Omgång 3
2024-01-14 11:00 3 Edebäck IBF - Hultsberg IBF 1 , Leif Andersson Ekshärads Sporthall
2024-01-14 11:00 3 Lekvattnets BK - Hagfors IBS , Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-01-14 12:10 3 Hagfors IBS - Hultsberg IBF 2 , Leif Andersson Ekshärads Sporthall
2024-01-14 12:10 3 Edebäck IBF - Lekvattnets BK , Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-01-14 13:20 3 Edebäck IBF - Hagfors IBS Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
Omgång 4
2024-01-13 11:00 4 Storfors IBF - Filipstad IBK 1 Storfors Sporthall
2024-01-13 11:00 4 IFK Heden 1 - Filipstad IBK 2 Storfors Sporthall
2024-01-13 12:10 4 IFK Heden 2 - Filipstad IBK 3 Storfors Sporthall
2024-01-13 12:10 4 Filipstad IBK 1 - IFK Heden 1 Storfors Sporthall
2024-01-13 13:20 4 Filipstad IBK 2 - IFK Heden 2 Storfors Sporthall
2024-01-13 13:20 4 Filipstad IBK 3 - Storfors IBF Storfors Sporthall
Omgång 5
2024-01-14 13:00 5 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 1 Forshaga Sporthall
2024-01-14 13:00 5 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 2 Forshaga Sporthall
2024-01-14 14:10 5 BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling Forshaga Sporthall
2024-01-14 14:10 5 BKI Sunnanå 2 - Mangskog SK Forshaga Sporthall
2024-01-14 15:20 5 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2024-01-14 15:20 5 Mangskog SK - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 6
2024-01-13 10:00 6 Fagerås BK 1 - Herrhagens IF Fageråshallen
2024-01-13 10:00 6 Fagerås BK 2 - Villastadens IF Noah Delvert Fageråshallen
2024-01-13 11:10 6 Herrhagens IF - Munkfors IBK Fageråshallen
2024-01-13 11:10 6 Villastadens IF - Fagerås BK 1 Noah Delvert Fageråshallen
2024-01-13 12:20 6 Munkfors IBK - Fagerås BK 2 Noah Delvert Fageråshallen
Omgång 7
2024-01-14 10:20 7 Skattkärrs IK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 Evelina Löfgren Väse Sporthall
2024-01-14 10:20 7 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 Maria Vall Väse Sporthall
2024-01-14 11:30 7 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 - Karlskoga IBF 1 Niki Knutsson Väse Sporthall
2024-01-14 11:30 7 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 - Karlskoga IBF 2 Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
2024-01-14 12:40 7 Karlskoga IBF 1 - Skattkärrs IK 1 Noah Kjell Väse Sporthall
2024-01-14 12:40 7 Karlskoga IBF 2 - Skattkärrs IK 2 Viktor Lindgren Väse Sporthall
Omgång 8
2024-02-11 14:20 8 Karlskoga IBF 1 - IFK Heden 1 Linn Andersson, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 14:20 8 Karlskoga IBF 2 - IFK Heden 2 Astrid Fridholm, Gustav Zetterquist Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 15:30 8 IFK Heden 1 - Fagerås BK 1 Ella Stendahl, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 15:30 8 IFK Heden 2 - Fagerås BK 2 Gustav Zetterquist, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 16:40 8 Fagerås BK 1 - Karlskoga IBF 1 Ella Stendahl, Jakob Sennerblom Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 16:40 8 Fagerås BK 2 - Karlskoga IBF 2 Astrid Fridholm, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 9
2024-02-10 10:20 9 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
2024-02-10 10:20 9 Skattkärrs IK 2 - Herrhagens IF Elma Vennerstrand Väse Sporthall
2024-02-10 11:30 9 Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK 2 Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
2024-02-10 11:30 9 Herrhagens IF - Arvika IBF 1 Carl Darle Väse Sporthall
2024-02-10 12:40 9 Arvika IBF 1 - Skattkärrs IK 1 Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
Omgång 10
2024-02-03 14:50 10 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 - Edebäck IBF ASP Byggmaskiner Arena
2024-02-03 14:50 10 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 - Villastadens IF ASP Byggmaskiner Arena
2024-02-03 16:00 10 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 ASP Byggmaskiner Arena
2024-02-03 16:00 10 Edebäck IBF - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 ASP Byggmaskiner Arena
2024-02-03 17:10 10 Villastadens IF - Lekvattnets BK ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 11
2024-02-10 10:50 11 Hultsberg IBF 1 - SK Örnen Orange Klubbhuset Arena
2024-02-10 10:50 11 Hultsberg IBF 2 - SK Örnen Svart Klubbhuset Arena
2024-02-10 12:00 11 Storfors IBF - Hultsberg IBF 1 Klubbhuset Arena
2024-02-10 12:00 11 SK Örnen Orange - Hultsberg IBF 2 Klubbhuset Arena
2024-02-10 13:10 11 SK Örnen Svart - Storfors IBF Klubbhuset Arena
Omgång 12
2024-02-10 10:20 12 Nordmarkens IBF Svart - Grums IBK 1 Elias Arnesen, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
2024-02-10 10:20 12 Nordmarkens IBF Röd - Grums IBK 2 Isaac Bryntesson, William Johansson Årjängs Sporthall A
2024-02-10 11:30 12 Grums IBK 1 - GS 86 AIF 1 Melwin Hodzic, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2024-02-10 11:30 12 Grums IBK 2 - GS 86 AIF 2 Odin Bryntesson, Arvid Nilsson Årjängs Sporthall A
2024-02-10 12:40 12 GS 86 AIF 1 - Nordmarkens IBF Röd William Johansson, Isaac Bryntesson Årjängs Sporthall A
2024-02-10 12:40 12 GS 86 AIF 2 - Nordmarkens IBF Röd Arvid Nilsson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
Omgång 13
2024-02-11 09:20 13 BKI Sunnanå 1 - BK Vålberg Telma Stahre Sannerudshallen
2024-02-11 09:20 13 BKI Sunnanå 2 - Billingsfors IBK Wilma Olsson Sannerudshallen
2024-02-11 10:30 13 BK Vålberg - Åmåls IBK 1 Elsa Delvert Sannerudshallen
2024-02-11 10:30 13 Billingsfors IBK - Åmåls IBK 2 Wilma Olsson, Telma Stahre Sannerudshallen
2024-02-11 11:40 13 Åmåls IBK 1 - BKI Sunnanå 1 Wilma Olsson, Telma Stahre Sannerudshallen
2024-02-11 11:40 13 Åmåls IBK 2 - BKI Sunnanå 2 Elsa Delvert Sannerudshallen
Omgång 14
2024-02-11 09:20 14 Mangskog SK - Filipstad IBK 3 Tindra Jansson, Milia Nilsson Munkfors Arena
2024-02-11 09:20 14 Filipstad IBK 1 - Hagfors IBS Lisa Persson Lunde, Lea Törnkvist Munkfors Arena
2024-02-11 10:30 14 Filipstad IBK 2 - Mangskog SK Milia Nilsson, Lea Törnkvist Munkfors Arena
2024-02-11 10:30 14 Filipstad IBK 3 - Munkfors IBK Tindra Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2024-02-11 11:40 14 Munkfors IBK - Filipstad IBK 1 Lisa Persson Lunde, Milia Nilsson Munkfors Arena
2024-02-11 11:40 14 Hagfors IBS - Filipstad IBK 2 Tindra Jansson, Lea Törnkvist Munkfors Arena
Omgång 15
2024-03-09 09:20 15 Munkfors IBK - Hultsberg IBF 1 Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2024-03-09 09:20 15 Hagfors IBS - Hultsberg IBF 2 Lea Törnkvist, Tindra Jansson Munkfors Arena
2024-03-09 10:30 15 BK Vålberg - Hultsberg IBF 2 Lea Törnkvist Munkfors Arena
2024-03-09 10:30 15 Hultsberg IBF 1 - Hagfors IBS Lisa Persson Lunde, Tindra Jansson Munkfors Arena
2024-03-09 11:40 15 Munkfors IBK - BK Vålberg Tindra Jansson Munkfors Arena
Omgång 16
2024-03-17 09:00 16 Grums IBK 1 - Arvika IBF 1 Max Löfgren, William Enemark Grums Sporthall
2024-03-17 09:00 16 Grums IBK 2 - Mangskog SK Anton Grimberg, Loke Svensson Grums Sporthall
2024-03-17 10:10 16 Grums IBK 3 - Billingsfors IBK Anton Grimberg, Loke Svensson Grums Sporthall
2024-03-17 10:10 16 Arvika IBF 1 - Grums IBK 2 William Enemark, Max Löfgren Grums Sporthall
2024-03-17 11:20 16 Mangskog SK - Grums IBK 3 Max Löfgren, William Enemark Grums Sporthall
2024-03-17 11:20 16 Billingsfors IBK - Grums IBK 1 Loke Svensson, Anton Grimberg Grums Sporthall
Omgång 17
2024-03-09 11:00 17 IFK Heden 1 - Skattkärrs IK 1 Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2024-03-09 11:00 17 IFK Heden 2 - Skattkärrs IK 2 Julia Lind Väse Sporthall
2024-03-09 12:10 17 Skattkärrs IK 1 - Edebäck IBF Julia Lind Väse Sporthall
2024-03-09 12:10 17 Skattkärrs IK 2 - IFK Heden 1 Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2024-03-09 13:20 17 Edebäck IBF - IFK Heden 2 Linnéa Johnsson Väse Sporthall
Omgång 18
2024-03-24 10:20 18 Filipstad IBK 1 - Storfors IBF Filipstads Sporthall
2024-03-24 10:20 18 Filipstad IBK 2 - Villastadens IF Filipstads Sporthall
2024-03-24 11:30 18 Filipstad IBK 3 - Skoghalls IBK Utveckling Filipstads Sporthall
2024-03-24 11:30 18 Villastadens IF - Filipstad IBK 1 Filipstads Sporthall
2024-03-24 12:40 18 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK 2 Filipstads Sporthall
2024-03-24 12:40 18 Storfors IBF - Filipstad IBK 3 Filipstads Sporthall
Omgång 19
2024-03-09 10:30 19 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 - GS 86 AIF 1 ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-09 10:30 19 Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 - GS 86 AIF 2 ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-09 11:40 19 GS 86 AIF 1 - Åmåls IBK 1 ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-09 11:40 19 GS 86 AIF 2 - Åmåls IBK 2 ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-09 12:50 19 Åmåls IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 1 ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-09 12:50 19 Åmåls IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst/Central 2 ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 20
2024-03-10 11:00 20 Fagerås BK 1 - SK Örnen Orange Casper Möller Fageråshallen
2024-03-10 11:00 20 Fagerås BK 2 - SK Örnen Svart Adrian Koka Larsson Fageråshallen
2024-03-10 12:10 20 SK Örnen Orange - Nordmarkens IBF Svart Adrian Koka Larsson Fageråshallen
2024-03-10 12:10 20 SK Örnen Svart - Nordmarkens IBF Röd Casper Möller Fageråshallen
2024-03-10 13:20 20 Nordmarkens IBF Svart - Fagerås BK 1 Adrian Koka Larsson Fageråshallen
2024-03-10 13:20 20 Nordmarkens IBF Röd - Fagerås BK 2 Casper Möller Fageråshallen
Omgång 21
2024-03-09 12:30 21 Herrhagens IF - Karlskoga IBF 1 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 12:30 21 BKI Sunnanå 1 - Karlskoga IBF 2 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 13:40 21 BKI Sunnanå 2 - Karlskoga IBF 1 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 13:40 21 BKI Sunnanå 2 - Karlskoga IBF 2 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 14:50 21 Herrhagens IF - BKI Sunnanå 1 Sporthallen Gjutaren

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis