Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK 1 röd, svart, svart
Alvesta IBK 2 röd, svart, svart
Aneby SK Daniel Johansson danieljohansson434@gmail.com 0709186981 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK 1 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK 2 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK 3 Fredrik Kylberg kylberg40@gmail.com Blå, Blå, Blå
Barnarps IF (05/06) Vinrött, Svart, Svart
Bodafors IBS Henrik Hanno henrikhanno@hotmail.se 0707249033 Svart, Svart, Svart
Braås GoIF (04-06) Birgitta Ekstrand bekstrand1978@gmail.com 0708742078 Röd/Röd/Röd
Carlscrona IBF Svart, Svart, Svart
Carlshamns IBK Christian Hillermark Gard christian.gard@projektbyggaren.se 0708669092 Röd-svart, Svart, Svart
CL98IC 1 (04) Vit, Blå, Blå
CL98IC 2 (04) Vit, Blå, Blå
CL98IC 3 (05) Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Vit, Blå, Blå
CL98IC 4 (05) Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Vit, Blå, Blå
CL98IC 6 (06) Vit, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn 1 (04) Daniel Björstrand daniel.bjorstrand@gmail.com 0705549906 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn 2 (06) Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn 3 (05) Daniel Björstrand daniel.bjorstrand@gmail.com 0705549906 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn 4 (05) Daniel Björstrand daniel.bjorstrand@gmail.com 0705549906 Röd, Röd, Vit
Fagerhult Habo IBK Ungdom 1 Martin Johansson martin.johansson@jonkoping.fub.se 0760071015 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 Magnus Berggren magnus.berggren@kinnarps.se 0761496459 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 Röd, Svart , Röd
Forserums IF Grön, Vit, Grön/Vit
Forsheda IF (04/05) Patrik Gustafsson patrik@hgror.se 0738087681 Blå/Vit, Blå, Blå
Färjestadens IBK 1 Andreas Folke andreas.folke@melcob.se 0703850666 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Färjestadens IBK 2 Michael Ingard Michael.ingard@gmail.com 0703-219132 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Färjestadens IBK 3 Håkan Engström hakan.engstrom@me.com 0768969105 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Gnosjö IBK 1 Sebastian Dudas sebastiandudas76@gmail.com 073-53 08 950 Svart, Svart, Svart
Gnosjö IBK 2 Svart, Svart, Svart
Gransholms IF 1 Markus Widahl markus@widahl.com 0730302619 Grön/Vit/Grön
Gransholms IF 2 Grön, Vit, Grön
Gränna AIS 1 Vit, Röd, Röd
Gränna AIS 2 Vit, Röd, Röd
Hestra Skid O SK Stefan Manfredsson stefan@hetec.se 0707-435070 Blå, Vit, Blå
Hovmantorps GOIF Staffan Eklund staffan.eklund@vaxjobostader.se 0709458524 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF 1 Henrik Fredriksson henrik.fredriksson@scapainter.com 070-3896066 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF 2 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF 3 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK 1 (04) Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK 2 (05) Anders Gezelius anders.gezelius@telia.com 0702-34 04 44 Röd/Vit/Vit
Husqvarna IK 1 Daniel Alm daniel.alm@sweco.se 0702591472 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK 2 Harald Staiger harald.staiger68@gmail.com 076-7932608 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK 3 Johan Jacobsson Jacobssonsbygg@telia.com 0706403481 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK 4 (05) Andreas Malm andreas.malm77@gmail.com 070-8719205 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås Martin Tell martin.tell@tranas.se 070-3573978 SVART, SVART, SVART
IBK Husar (04/05) Thomas Brundin thomas.brundin@live.se 073-5073988 Blå, Svart, Blå
IBK Vöikers 1 Anders Andersson anders.pralin.andersson@gmail.com 070-4419270 Blå tröja och byxa
IBK Vöikers 3 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IF Ariel Tomas Josefsson 86josefsson@gmail.com 0702933699 Vit, Vit, Vit
Jönköpings IK 1 Torbjörn Hellström torbjorn.hellstrom@teliacompany.com 070 - 6926711
Jönköpings IK 2 Lars-Erik Fast larserik.fast@frontautomation.se 076 - 7827201
Jönköpings IK 5
KaRo IBF svart, svart, svart
KFUM Jönköping 1 (04/05) Reine Nilsson ylva.reine@gmail.com 0704128954 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping 2 (06) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Lagan IBK Svart, Svart, Svart
Malmbäcks IF Henrik Åhman henrik.ahman7810@gmail.com 0702030075 svart, Svart, Svart
Moheda IBK Fredrik Johnsson fredrik.johnsson@ivprodukt.se 0708 44 83 84 Orange, Orange, Orange
Månsarps IBK Tobias Philip tobiasphilip@hotmail.com 0707-580255 Lila, Vit, Vit
Mörbylånga GOIF blå, blå, blå
Nybro IBK 1 Freddie Persson freddie.persson@unilin.com 0705319783 Röd, Svart, Röd
Nybro IBK 2 Röd, Svart, Röd
Nybro IBK 3 Stefan Hultgren hultgren.stefan@gmail.com 070-597 52 97 Röd, Svart, Röd
Nybro IBK 4 Röd, Svart, Röd
Nässjö IBF 1 Svart, Svart, Svart
Nässjö IBF 2 Christian Ljungqvist Christian.ljungkvist131@gmail.com 0708942732 Svart, Svart, Svart
Olofströms IBK 1 (05/06) Christofer Mattsson christofer.mattsson@oktv.se 0709-54 88 44 vit, svart, vit
Olofströms IBK 2 (05/06) vit, svart, vit
Olofströms IBK 3 (04) vit, svart, vit
Rottne IF Blå, Blå, Blå
Sandbäckshults IBK Svart, Svart, Svart/Gula
Skillingaryds IK Röd/svart, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK Fredrik Arvidsson freddearv@gmail.com Blå, Blå, Vit
SS Öjaby Sport Micael Huss micke_@hotmail.com 0707357767 Vit, Svart, Svart
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF Mikael Sannestam mikael.sannestam@optimera.se 0701085324 Röd/Blå/Röd
Tenhults IF (04) Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0734188026 Svart, Svart, Svart
Westbo IBK 1 Carl-Magnus Liljekvist carlmagnus@vastbotransport.se 070-314949 Gul, Svart, Svart / Gul
Westbo IBK 3 Jacob Björk jacob.bjork@edu.gislaved.se 070-6192609 Gul, Svart, Svart / Gul
Westbo IBK 4 Gul, Svart, Svart / Gul
Westerviks IBK 1 Helena Kristiansson helenak@live.se 070-844 08 03 Svart, Svart, Svart
Westerviks IBK 2 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF 1 Mikaela Schön mikka_strandberg@hotmail.com 073-5346197 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF 2 Tobias Jonsson tojo1976@hotmail.com 0705494467 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK Jonas Friberg jonas.friberg@kgmab.se 072 30 84 888 Vit, Svart, Vit
Vislanda IF (04/05) Tommy Berntsson lgtb@spray.se 0707444388 Röd, Vit, Röd
Väckelsångs IK (05) Grön/Svart randig, Svart, Svart
Värnamo IK (05) VIT, SVART, VIT
Växjö IBK 1 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK 2 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK 3 Torbjörn Svensson torbjorn.s@netatonce.net 070-240 09 05 Blå, Blå, Blå
Älmhults IBK (05) Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Örlogsstaden IBK 1 Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Svart/Svart/Svart
Örlogsstaden IBK 2 Niklas Bringeback niklas.bringeback@hotmail.com 070-9960937 Svart/Svart/Svart
Örlogsstaden IBK 3 Jonas Rosqvist jonas@rosquist.net 0702088299 Svart/Svart/Svart
Östra SK Jönköping Röd, Röd, Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis