Poängliga - DM Junior



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. William Eriksson Lillån IBK (HJ) 2 6 2 8 0
2. Edvin Eriksson Lillån IBK (HJ) 3 3 4 7 0
3. Viktor Svanholm WSK Lindesberg (HJ20) 3 4 1 5 0
4. Hampus Nilsson Lillån IBK (HJ) 3 4 1 5 0
5. David Warman Lillån IBK (HJ) 2 4 1 5 0
6. Axel Rutström Lillån IBK (HJ) 3 3 2 5 0
7. Nils Kero IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 1 4 5 0
8. Hampus Håkansson IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 3 1 4 0
9. Vincent Asplund Lillån IBK (HJ) 1 2 2 4 0
10. Martin Rönnklint Lillån IBK (HJ) 2 2 2 4 0
11. Madeleine Karlsson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 2 2 4 2
12. Isak Palmén Lillån IBK (HJ) 2 0 4 4 0
13. Kaisa Koskilampi Lillån IBK (DJ) 1 3 0 3 0
14. Frida Nordh KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 3 0 3 0
15. Signe Wilhelmsson Lillån IBK (DJ) 3 3 0 3 0
16. Marcus Engvall Lillån IBK (HJ) 3 2 1 3 0
17. Amanda Lagefjäll Lillån IBK (DJ) 1 2 1 3 0
18. Samuel Gustafsson Lillån IBK (HJ) 2 2 1 3 0
19. Filip Gillberg Lillån IBK (HJ) 1 2 1 3 0
20. Josefin Knutsson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 2 1 3 0
21. Oscar Ruud IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 2 1 3 0
22. Tom Warman Örebro SK Ung (HJ) 3 2 1 3 0
23. Dennis Larsson Lillån IBK (HJ) 3 2 1 3 0
24. Ella Pettersson WSK Lindesberg (DJ) 3 1 2 3 0
25. Isac Hjelm IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 1 2 3 0
26. Alexander Rinefalk IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 1 2 3 0
27. Emil Berglin WSK Lindesberg (HJ20) 3 1 2 3 0
28. Agnes Linnér Lillån IBK (DJ) 3 1 2 3 0
29. Martin Ardryd Örebro SK Ung (HJ) 3 1 2 3 2
30. Emmy Norgren-Johansson Nora IBK (DJ) 3 1 2 3 2
31. Jacob Lihagen WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 3 3 0
32. Eric Lundholm Lillån IBK (HJ) 2 0 3 3 0
33. Tilde Pettersson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 0 3 3 2
34. Linnea Falkhufvud KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 2 0 2 0
35. Oskar Svanholm IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 2 0 2 0
36. Linn Lötstrand Lillån IBK (DJ) 3 2 0 2 0
37. Filip Crantz Örebro SK Ung (HJ) 2 2 0 2 0
38. Elsa Fossan Nora IBK (DJ) 3 2 0 2 0
39. Emil Backeborn IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 2 0 2 0
40. Sofia Troedsson Nora IBK (DJ) 3 2 0 2 0
41. Filip Livén WSK Lindesberg (HJ20) 2 2 0 2 0
42. William Ardesjö IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 2 0 2 0
43. Emil Ruud IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 2 0 2 4
44. Jacob Embretzen IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 1 1 2 0
45. Linus Preis IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 1 1 2 0
46. Malte Eriksson IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 1 1 2 0
47. Samuel Draxler WSK Lindesberg (HJ20) 2 1 1 2 0
48. Simon Lindholm IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 1 1 2 0
49. Oskar Wettéus Lillån IBK (HJ) 1 1 1 2 0
50. Edvin Baggman Lillån IBK (HJ) 3 1 1 2 0
51. Anton Jerlström IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 1 1 2 0
52. Denise Karlsson Lillån IBK (DJ) 3 1 1 2 0
53. Lina Thulin Lillån IBK (DJ) 3 1 1 2 0
54. Märta Berg Jöesaar KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 1 1 2 0
55. Moa Anderstedt WSK Lindesberg (DJ) 3 1 1 2 2
56. Alma Lundström KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 0 2 2 0
57. Felicia Johnsson Lillån IBK (DJ) 1 0 2 2 0
58. Tilde Andersen KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 2 0 2 2 0
59. Ida Lind Nora IBK (DJ) 3 0 2 2 0
60. Ida Sander Nora IBK (DJ) 3 1 0 1 0
61. Filippa Boström KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 1 0 1 0
62. Julia Engström Lillån IBK (DJ) 2 1 0 1 0
63. Johannes Uhlin Landh IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 1 0 1 0
64. Nathalie Blomberg WSK Lindesberg (DJ) 3 1 0 1 0
65. William Svensson WSK Lindesberg (HJ20) 1 1 0 1 0
66. Elsa Sörman Nora IBK (DJ) 3 1 0 1 0
67. Emelie Moraglio WSK Lindesberg (DJ) 2 1 0 1 0
68. Johan Pettersson WSK Lindesberg (HJ20) 3 1 0 1 0
69. Hedda Grafver Lillån IBK (DJ) 2 1 0 1 0
70. Shanaz Nabipour KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 1 0 1 0
71. Johanna Salmela Lillån IBK (DJ) 1 1 0 1 0
72. Ebba Söderlund KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 1 0 1 0
73. Albin Sjöstedt Örebro SK Ung (HJ) 3 1 0 1 0
74. Ida Sandberg WSK Lindesberg (DJ) 3 1 0 1 0
75. Linus Karlsson Örebro SK Ung (HJ) 3 1 0 1 0
76. Tilda Einarsson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 1 0 1 0
77. Viktor Nordén IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 1 0 1 0
78. Hanna Erlandsson Lillån IBK (DJ) 1 1 0 1 0
79. Robin Eriksson WSK Lindesberg (HJ20) 3 1 0 1 2
80. Lovisa Andersson Nora IBK (DJ) 3 1 0 1 2
81. Buster Häggström IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 1 1 0
82. Matteus Svanbäck Örebro SK Ung (HJ) 3 0 1 1 0
83. Filip Matz IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 0 1 1 0
84. Thilda Carlsson WSK Lindesberg (DJ) 3 0 1 1 0
85. Linus Engvall Lillån IBK (HJ) 2 0 1 1 0
86. Joakim Andersson IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 1 1 0
87. Ebba Björk KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 2 0 1 1 0
88. Niklas Hagman Lillån IBK (HJ) 1 0 1 1 0
89. Ebba Backlund Nora IBK (DJ) 3 0 1 1 0
90. Vera Hertzman Lillån IBK (DJ) 3 0 1 1 0
91. Simon Persson IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 1 1 0
92. Philip Hedin WSK Lindesberg (HJ20) 2 0 1 1 0
93. Jesper Sandberg Örebro SK Ung (HJ) 2 0 1 1 2
94. Adam Lihagen WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 1 1 2
95. Richard Wallin Örebro SK Ung (HJ) 3 0 1 1 2
96. Erik Villgren IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 0 1 1 4
97. Sanna Sander Nora IBK (DJ) 3 0 0 0 0
98. Sebastian Sundqvist Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
99. Niclas Fondelius WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 0
100. Vilgot Hedenborg IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 0 0 0
101. Melker Johansson Örebro SK Ung (HJ) 2 0 0 0 0
102. Filippa Ahlqvist Lillån IBK (DJ) 3 0 0 0 0
103. Dennis Sandén Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
104. Lisa Larsson Lillån IBK (DJ) 3 0 0 0 0
105. Elin Ståhl Lillån IBK (DJ) 2 0 0 0 0
106. Trygg Tholvsen Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
107. Joakim Blom Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
108. Isac Reinholdsson Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
109. William Larsson WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 0
110. Simon Möller Örebro SK Ung (HJ) 1 0 0 0 0
111. Cornelia Hermansson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 0 0 0 0
112. Ali Al Tamimi WSK Lindesberg (HJ20) 2 0 0 0 0
113. Kasper Vadsten WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 0
114. Emil Johannes Lillån IBK (HJ) 2 0 0 0 0
115. Viktor Westlin Lillån IBK (HJ) 1 0 0 0 0
116. Edvin Bäck IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 0 0 0
117. Malisa Songsuwang WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
118. Gustav Eklund Örebro SK Ung (HJ) 2 0 0 0 0
119. Mikaela Samuelsson WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
120. Lucas Åkesson Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
121. Sebastian Graff Lillån IBK (HJ) 2 0 0 0 0
122. Tove Elvin KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 0 0 0 0
123. Jennifer Tapper WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
124. Hampus Ardland-Looström IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 0 0 0 0
125. Tilde Lindberg Hernandez Lillån IBK (DJ) 1 0 0 0 0
126. Adam Skårud WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 0
127. Elvira Jansson Lillån IBK (DJ) 2 0 0 0 0
128. Hannah Sterzenbach WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
129. Yahya Hanna Ismail WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
130. Jakob Forsberg Lillån IBK (HJ) 2 0 0 0 0
131. Ludwig Jirvelius Lillån IBK (HJ) 1 0 0 0 0
132. Lisa Klingvall KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 0 0 0 0
133. Wilma Holgersson Lillån IBK (DJ) 1 0 0 0 0
134. Martin Fredin Örebro SK Ung (HJ) 3 0 0 0 0
135. Sandra Rosendahl KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 2 0 0 0 0
136. Jakob Vidlund IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 2 0 0 0 0
137. Rasmus Hemstad Örebro SK Ung (HJ) 2 0 0 0 0
138. Zebastian Moraglio WSK Lindesberg (HJ20) 1 0 0 0 0
139. Emil Saverstam IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 1 0 0 0 0
140. Ella Löwdahl Lillån IBK (DJ) 1 0 0 0 0
141. Moa Pettersson WSK Lindesberg (DJ) 2 0 0 0 0
142. Albin Livén WSK Lindesberg (HJ20) 2 0 0 0 0
143. Älva Magnusson Nora IBK (DJ) 3 0 0 0 0
144. Carolina Sterzenbach WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
145. Annie Svensson WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
146. Matilda Kåks Nora IBK (DJ) 1 0 0 0 0
147. Amanda Johnson WSK Lindesberg (DJ) 2 0 0 0 0
148. Nadja Ström WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
149. Ronja Nilsson WSK Lindesberg (DJ) 2 0 0 0 0
150. Wilma Skoglund WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
151. Agnes Larsson WSK Lindesberg (DJ) 2 0 0 0 0
152. Matilda Nygård Lillån IBK (DJ) 2 0 0 0 0
153. Molly Säfström WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
154. Gabriel Dolk Lillån IBK (HJ) 1 0 0 0 0
155. Jonas Lindholm Örebro SK Ung (HJ) 2 0 0 0 0
156. Wilma Sjöberg WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
157. Moa Molin WSK Lindesberg (DJ) 1 0 0 0 0
158. Alexander Blomberg IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) 3 0 0 0 0
159. Andreas Hedström Lillån IBK (HJ) 1 0 0 0 0
160. Alva Lysén Lillån IBK (DJ) 1 0 0 0 0
161. Elin Sandberg KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 0 0 0 0
162. Tove Sparr Lillån IBK (DJ) 3 0 0 0 0
163. Simon Wessling Lillån IBK (HJ) 1 0 0 0 0
164. Isa Jansson WSK Lindesberg (DJ) 3 0 0 0 0
165. Sara Lord Lillån IBK (DJ) 3 0 0 0 0
166. Tommi Kokko Gidelius WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 0
167. Hampus Kjell Örebro SK Ung (HJ) 2 0 0 0 0
168. Linus Söderkvist WSK Lindesberg (HJ20) 2 0 0 0 0
169. Thomas Einarsson WSK Lindesberg (HJ20) 3 0 0 0 2
170. Nathalie Eriksson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 0 0 0 2
171. Rebecca Andersson KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 1 0 0 0 2
172. Helene Bystedt Lillån IBK (DJ) 3 0 0 0 2
173. Molly Niia KFUM/Kumla (DJ) (DJ20) 3 0 0 0 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis