Poängliga - Damjunior-SM 18 år Region



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Ellen Nyman IBK Lockerud Mariestad 4 8 6 14 0
2. Moa Gustafsson KAIS Mora UIF 4 6 8 14 0
3. Klara Loneberg IBK Lockerud Mariestad 4 7 6 13 0
4. Ellen Gunnarsson KAIS Mora UIF 4 9 2 11 2
5. Emma Stenberg IBK Lockerud Mariestad 4 8 2 10 2
6. Frida Nordh Kumla IBK 4 3 5 8 0
7. Wilma Klingberg IBK Lockerud Mariestad 4 4 3 7 0
8. Johanna Spetz Åkersberga IBF 3 3 4 7 0
9. Moa Jakobsson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 3 4 7 0
10. Alexandra Terner RIG Umeå IBF 3 6 0 6 2
11. Maja Bergbom Nacka Wallenstam IBK 4 4 2 6 0
12. Jennifer Wirén IBK Lockerud Mariestad 4 4 2 6 0
13. Lisa Svarfvar RIG Umeå IBF 4 2 4 6 2
14. Hanna Berg Nacka Wallenstam IBK 4 2 4 6 2
15. Lovisa Abrahamsson KAIS Mora UIF 4 2 4 6 4
16. Erica Klevbo Nacka Wallenstam IBK 4 5 0 5 0
17. Emilia Jernberg Täby FC 4 4 1 5 0
18. Alicia Zälle Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 4 1 5 0
19. Isa Grängsjö RIG Umeå IBF 4 4 1 5 0
20. Maia Kollberg Täby FC 4 3 2 5 0
21. Emma Rimbe Täby FC 4 3 2 5 0
22. Emmy Rommedahl Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 3 2 5 0
23. Linnea Gustavsson Lindome IBK 4 3 2 5 0
24. Philippa Blom Nacka Wallenstam IBK 4 3 2 5 0
25. Sandra Svärd RIG Umeå IBF 4 3 2 5 2
26. Rebecka Jansson Bele Barkarby IF IBF 3 3 2 5 2
27. Moa Bernvid Lindome IBK 4 3 2 5 4
28. Rebecka Lindfors Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 2 3 5 2
29. Clara Lindgren Täby FC 4 1 4 5 0
30. Wilma Johansson RIG Umeå IBF 4 1 4 5 0
31. Agnes Inemo Växjö IBK 3 1 4 5 2
32. Moa Schörling Åstorp/Kvidinge IBS 2 4 0 4 0
33. Ida Samuelsson Växjö IBK 3 3 1 4 0
34. Alva Jacobsson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 3 1 4 0
35. Ellen Wistedt Bele Barkarby IF IBF 3 3 1 4 0
36. Moa Lindqvist Nacka Wallenstam IBK 4 3 1 4 0
37. Joanna Hjelm Nacka Wallenstam IBK 4 3 1 4 0
38. Rebecca De Land Vendelsö IK 2 3 1 4 2
39. Ebba Bognesand RIG Umeå IBF 4 2 2 4 0
40. Sara Gunnesson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 2 2 4 0
41. Nellie Afvander Kumla IBK 4 2 2 4 0
42. Melinda Berggren Åkersberga IBF 3 2 2 4 0
43. Anna Ekdal Lindome IBK 4 2 2 4 0
44. Maja Olsson IK Sirius FBC 3 2 2 4 2
45. Filippa Permbeck Täby FC 4 1 3 4 0
46. Anna Mattsson IK Sirius FBC 3 1 3 4 0
47. Evelina Modh Bele Barkarby IF IBF 3 1 3 4 2
48. Alma Pethrus Täby FC 4 0 4 4 0
49. Kajsa Pettersson RIG Umeå IBF 4 0 4 4 0
50. Sara Jonasson Åstorp/Kvidinge IBS 2 3 0 3 0
51. Vendela Fallqvist Kumla IBK 4 3 0 3 0
52. Izabell Rydell Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 3 0 3 0
53. Ellen Bäckstedt RIG Umeå IBF 3 3 0 3 0
54. Cecilia Lindström Täby FC 4 3 0 3 0
55. Johanna Lind IK Sirius FBC 3 3 0 3 0
56. Emma Svensson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 3 0 3 0
57. Hanna Hjalmar Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 3 0 3 2
58. Charlie Lundström Kumla IBK 4 3 0 3 4
59. Isabel Balzano Åkersberga IBF 3 3 0 3 6
60. Frida Ågren IK Sirius FBC 3 2 1 3 0
61. Moa Håkansson Växjö IBK 3 2 1 3 0
62. Hanna Hansson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 2 1 3 0
63. Jonna Stenvall RIG Umeå IBF 4 2 1 3 0
64. Hanna Sjöberg Täby FC 4 2 1 3 0
65. Maja Björklund Bele Barkarby IF IBF 3 2 1 3 0
66. Wilma Lundin IBK Lockerud Mariestad 4 2 1 3 0
67. Hanna Kristoffersson Örnsköldsvik IBF 3 2 1 3 0
68. Tilda Määttälä Täby FC 4 2 1 3 0
69. Amanda Niclasson RIG Umeå IBF 4 2 1 3 0
70. Sara Florentzson IK Stanstad 3 2 1 3 0
71. Louise Hedkvist Lindome IBK 4 2 1 3 0
72. Julia Wickström IK Stanstad 3 2 1 3 0
73. Frida Eklund Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 2 1 3 2
74. Ida Hansson Vendelsö IK 2 1 2 3 0
75. Emma Bramming Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 1 2 3 0
76. Denise Vidén Lindome IBK 4 1 2 3 0
77. Madeleine Sagent IBF Linköping 2 1 2 3 0
78. Iulia Manzicu IK Stanstad 3 1 2 3 0
79. Vilde Rundfloen Nacka Wallenstam IBK 4 1 2 3 0
80. Emma Klockargård Lindome IBK 4 1 2 3 0
81. Anna Grundin Lindome IBK 4 1 2 3 0
82. Sofia Enerstad Bele Barkarby IF IBF 3 1 2 3 0
83. Matilda Nilsson RIG Umeå IBF 4 1 2 3 0
84. Maja Ekström Åstorp/Kvidinge IBS 2 1 2 3 0
85. Tilda Lilja Kumla IBK 4 1 2 3 0
86. Ida Pettersson IBF Linköping 2 1 2 3 4
87. Alva Ödéhn IBK Lockerud Mariestad 4 0 3 3 0
88. Jonna Karlsson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 2 0 2 0
89. Emilia Lindgren Växjö IBK 3 2 0 2 0
90. Emelie Lindberg Åkersberga IBF 3 2 0 2 0
91. Tilda Samuelsson IBF Linköping 2 2 0 2 0
92. Devi Nelin Telge SIBK/Järna SK 2 2 0 2 0
93. Malin Modorato Pixbo Wallenstam IBF 2 2 0 2 0
94. Fanny Lundgren Telge SIBK/Järna SK 2 2 0 2 0
95. Fanny Virgin Täby FC 4 2 0 2 0
96. Elin Johansson IK Stanstad 3 2 0 2 0
97. Lovisa Back Täby FC 4 2 0 2 0
98. Clara Olofsson RIG Umeå IBF 4 2 0 2 0
99. Klara Sundell Örnsköldsvik IBF 3 2 0 2 2
100. Hanna Lagemyr Vendelsö IK 2 2 0 2 2
101. Tilde Klermyr IK Sirius FBC 3 2 0 2 2
102. Denise Funcke-Hägerstrand Bele Barkarby IF IBF 3 1 1 2 0
103. Elsa Zettergren Bele Barkarby IF IBF 3 1 1 2 0
104. Moa Lindström Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 1 1 2 0
105. Denise Nilsson Lindome IBK 4 1 1 2 0
106. Alva Palmedal Vendelsö IK 2 1 1 2 0
107. Thilda Thunander IK Sirius FBC 3 1 1 2 0
108. Clara Hellgren IBF Falun Ungdom 2 1 1 2 0
109. Stella Wilson Åstorp/Kvidinge IBS 2 1 1 2 0
110. Josefine Beckman Pixbo Wallenstam IBF 2 1 1 2 0
111. Hanna Pousette Täby FC 4 1 1 2 0
112. Felicia Nyström Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 1 1 2 0
113. Cecilia Sadrinna Telge SIBK/Järna SK 2 1 1 2 0
114. Elsa Rendalen IBF Falun Ungdom 2 1 1 2 0
115. Moa Andersson KAIS Mora UIF 4 1 1 2 2
116. Julia Lindskog IBF Linköping 2 1 1 2 2
117. Nathalie Ljungberg IBK Lockerud Mariestad 4 1 1 2 2
118. Elin Svensson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 1 1 2 2
119. Ebba Lundström Växjö IBK 3 1 1 2 6
120. Clara Hansson Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 2 2 0
121. Malin Finnilä Nyberg Nacka Wallenstam IBK 3 0 2 2 0
122. Molly Niia Kumla IBK 4 0 2 2 0
123. Cornelia Hellqvist IBK Lockerud Mariestad 4 0 2 2 0
124. Klara Nelin Telge SIBK/Järna SK 2 0 2 2 0
125. Emma Thorsson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 2 2 0
126. Ebba Kronwall Nacka Wallenstam IBK 4 0 2 2 0
127. Emelie Ståhl IBF Backadalen 2 0 2 2 2
128. Ebba Karlsson Bele Barkarby IF IBF 3 0 2 2 4
129. Frida Nilsson Åkersberga IBF 3 1 0 1 0
130. Ida Karvia Täby FC 4 1 0 1 0
131. Josefin Lindholm Åkersberga IBF 3 1 0 1 0
132. Fredrika Konu Växjö IBK 3 1 0 1 0
133. Elin Blom IBF Falun Ungdom 2 1 0 1 0
134. Annie Bokelund RIG Umeå IBF 3 1 0 1 0
135. Lisa Ehlin Örnsköldsvik IBF 3 1 0 1 0
136. Jonna Jonsson KAIS Mora UIF 4 1 0 1 0
137. Ellenor Eckerborn Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 1 0 1 0
138. Klara Tollin Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 0
139. Clara Brisback Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 1 0 1 0
140. Nathalie Holmberg Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 0
141. Tilly Lundell KAIS Mora UIF 4 1 0 1 0
142. Julia Olsson Örnsköldsvik IBF 3 1 0 1 0
143. Victoria Frisell Pixbo Wallenstam IBF 2 1 0 1 0
144. Beata Henriksson Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 0
145. Amanda Borg Pixbo Wallenstam IBF 2 1 0 1 0
146. Josefine Andersson IK Stanstad 3 1 0 1 0
147. Filippa Boström Kumla IBK 4 1 0 1 0
148. Elin Hellström Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 1 0 1 0
149. Linn Pettersson Örnsköldsvik IBF 3 1 0 1 0
150. Madelene Sadrinna Telge SIBK/Järna SK 2 1 0 1 0
151. Virve Bjerkefeldt IK Sirius FBC 3 1 0 1 0
152. Klara Strömbeck IK Sirius FBC 3 1 0 1 0
153. Linnea Gustavsson Växjö IBK 3 1 0 1 0
154. Amanda Eklund Åkersberga IBF 3 1 0 1 0
155. Elin Davidsson IK Stanstad 3 1 0 1 0
156. Elin Vedin RIG Umeå IBF 3 1 0 1 0
157. Moa Rylander Pixbo Wallenstam IBF 2 1 0 1 0
158. Matilda Norberg Örnsköldsvik IBF 3 1 0 1 0
159. Rebecca Andersson Kumla IBK 4 1 0 1 0
160. Sandra Hugosson IBF Backadalen 2 1 0 1 0
161. Jennifer Lagerquist Lindome IBK 4 1 0 1 2
162. Anna Svedman IBF Backadalen 2 1 0 1 2
163. Stella Abrahamsson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 1 0 1 2
164. Ebba Sporrong STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 1 0 1 2
165. Jenna Taivaloja KAIS Mora UIF 4 1 0 1 2
166. Johanna Eriksson Örnsköldsvik IBF 3 1 0 1 2
167. Ellen Jansson KAIS Mora UIF 4 1 0 1 2
168. Andrea Sveder Lindome IBK 4 1 0 1 2
169. Elsa Svedman IBF Backadalen 2 1 0 1 2
170. Frida Wennberg Storvreta IBK 2 1 0 1 2
171. Rebecka Lundkvist Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 4
172. Tiffany Saffo Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 4
173. Ida Wensley IK Stanstad 3 0 1 1 0
174. Demi Selemark Nacka Wallenstam IBK 4 0 1 1 0
175. Emma Brygg Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 1 1 0
176. Vilma De Gysser RIG Umeå IBF 2 0 1 1 0
177. Sara Ekholm STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 1 1 0
178. Agnes Berglund STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 1 1 0
179. Alice Gunnarsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 1 1 0
180. Emma Johansson IK Stanstad 3 0 1 1 0
181. Amanda Andersson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 1 1 0
182. Wan Elander Nacka Wallenstam IBK 3 0 1 1 0
183. Linnea Wilhelmsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 1 1 0
184. Sanna Ulvhag Täby FC 4 0 1 1 0
185. Hanna Strömberg Örnsköldsvik IBF 3 0 1 1 0
186. Lisa Sjölund Örnsköldsvik IBF 3 0 1 1 0
187. Frida Skrivargård Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 1 1 0
188. Elin Nordin Örnsköldsvik IBF 3 0 1 1 0
189. Ellinor Johansson Växjö IBK 3 0 1 1 0
190. Moa Beronius KAIS Mora UIF 4 0 1 1 0
191. Thea Johansson IK Sirius FBC 3 0 1 1 0
192. Alma Engman Pixbo Wallenstam IBF 2 0 1 1 0
193. Klara Nixon Österberg IK Sirius FBC 3 0 1 1 0
194. Anna Hållberg Örnsköldsvik IBF 3 0 1 1 0
195. Sofie Frode Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 1 1 0
196. Lisa Gottmo IK Stanstad 3 0 1 1 0
197. Lovisa Nilsson IK Sirius FBC 3 0 1 1 0
198. Mikaela Steen Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 1 1 0
199. Lisa Tilly IBF Backadalen 2 0 1 1 0
200. Tilda Persson IBK Lockerud Mariestad 4 0 1 1 0
201. Ellen Tyyni IBK Lockerud Mariestad 4 0 1 1 0
202. Ida Sundström Örnsköldsvik IBF 3 0 1 1 0
203. Wilma Svanberg Nacka Wallenstam IBK 1 0 1 1 0
204. Jenniefer Cedervall Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 1 1 0
205. Ida Johansson Täby FC 4 0 1 1 0
206. Ebba Köpsén Telge SIBK/Järna SK 2 0 1 1 0
207. Moa Kastrup IK Stanstad 3 0 1 1 0
208. Sofie Dahl Växjö IBK 3 0 1 1 0
209. Elin Jönsson Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 1 1 0
210. Elin Johansson IK Sirius FBC 3 0 1 1 0
211. Ida Lagerblad Åkersberga IBF 3 0 1 1 2
212. Tilde Åström Bele Barkarby IF IBF 3 0 1 1 2
213. Emma Lunman Lindome IBK 4 0 1 1 2
214. Elin Salmi IK Stanstad 3 0 1 1 2
215. Maja Sundqvist Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 1 1 2
216. Natalie Hjertberg RIG Umeå IBF 3 0 1 1 2
217. Alice Winges KAIS Mora UIF 4 0 1 1 2
218. Sara Arnham IBK Lockerud Mariestad 4 0 1 1 4
219. Cornelia Wahlman Bele Barkarby IF IBF 3 0 1 1 4
220. Isa Okmark Växjö IBK 3 0 1 1 4
221. Emma Weigang Nordgren IK Stanstad 2 0 0 0 0
222. Isabelle Björk Vendelsö IK 2 0 0 0 0
223. Jenny Larsson Storvreta IBK 2 0 0 0 0
224. Louise Losell Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 0
225. Emma Viberg Storvreta IBK 2 0 0 0 0
226. Saga Grudin KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
227. Frida Garpedal IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
228. Emma Blomgren IBF Backadalen 2 0 0 0 0
229. Maja Sköldh Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
230. Emilia Strande IBF Backadalen 2 0 0 0 0
231. Mathilda Ekdahl-Skytt Storvreta IBK 2 0 0 0 0
232. Ida Johansson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
233. Filippa Nordmark Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
234. Tove Elvin Kumla IBK 4 0 0 0 0
235. Minna Skantz Täby FC 4 0 0 0 0
236. Sara Svensson IBF Linköping 2 0 0 0 0
237. Agnes Norelius Schopes Storvreta IBK 2 0 0 0 0
238. Emma Sandgren IBF Backadalen 2 0 0 0 0
239. Thea Heiche IBK Lockerud Mariestad 4 0 0 0 0
240. Sofia Larson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 1 0 0 0 0
241. Astrid Haglind Nacka Wallenstam IBK 3 0 0 0 0
242. Sarah Flodmar Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
243. Rebecca Abrahamsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
244. Jennifer Malmqvist IBF Backadalen 2 0 0 0 0
245. Joanna Söderlund IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
246. Sara Olsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
247. Ida Samuelsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
248. Nora Bergdahl Jansson IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
249. Mimmi Karlsson Kumla IBK 4 0 0 0 0
250. Elin Backlund Vendelsö IK 2 0 0 0 0
251. Smilla Ikonen Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 0
252. Elvira Andersson IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
253. Maja Sund RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
254. Noa Martin Bele Barkarby IF IBF 1 0 0 0 0
255. Carolina Myrvoll Täby FC 4 0 0 0 0
256. Linnea Djerf IBF Linköping 2 0 0 0 0
257. Elsa Sild Löhman IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
258. Maja Lundström Lindome IBK 4 0 0 0 0
259. Elin Hultmark KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
260. Casandra Reuterström IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
261. Linn Engquist IK Stanstad 2 0 0 0 0
262. Emmy Vikström Lindome IBK 4 0 0 0 0
263. Fanny Bergström KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
264. Maja Isaksson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
265. Izabella Fernqvist Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
266. Ebba Söderlund Kumla IBK 4 0 0 0 0
267. Filippa Svenningsson Täby FC 4 0 0 0 0
268. Kajsa Lunman Lindome IBK 4 0 0 0 0
269. Hanna Adolfsson IBF Linköping 2 0 0 0 0
270. Linnea Hammar Storvreta IBK 2 0 0 0 0
271. Märta Berg Jöesaar Kumla IBK 4 0 0 0 0
272. Hilda Johansson Lindome IBK 4 0 0 0 0
273. Ida Bergström Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
274. Nora Halvarsson Storvreta IBK 2 0 0 0 0
275. Frida Rosander Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
276. Wilma Karlsson Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
277. Kaltrina Qufaj KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
278. Sofia Ekdal Lindome IBK 4 0 0 0 0
279. Alice Armandt Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
280. Mathilda Rundgren IBK Lockerud Mariestad 4 0 0 0 0
281. Sanna Stridh IK Stanstad 3 0 0 0 0
282. Maja Wahlgren Telge SIBK/Järna SK 1 0 0 0 0
283. Alva Almgren IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
284. Hanna Svanström RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
285. Ida Waern RIG Umeå IBF 1 0 0 0 0
286. Anja Nilsson Åstorp/Kvidinge IBS 1 0 0 0 0
287. Lisa Svensson IBF Linköping 2 0 0 0 0
288. Hanna Lundqvist Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
289. Wilma Öqvist Växjö IBK 3 0 0 0 0
290. Linnea Garton Hovslätts IK/Jönköpings IK 3 0 0 0 0
291. Viktoria Hübinette Storvreta IBK 2 0 0 0 0
292. Märta Strömme IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
293. Karin Backlund Lindome IBK 4 0 0 0 0
294. Cornelia Bürgler IK Stanstad 3 0 0 0 0
295. Wilma Lindholm Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
296. Sandra Litzén Täby FC 4 0 0 0 0
297. Josefin Höglander Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
298. Alva Zakrisson KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
299. Nora Amundsson Storvreta IBK 2 0 0 0 0
300. Johanna Andersson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 0
301. Tea Nilsson IK Stanstad 1 0 0 0 0
302. Jennie Söderberg Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
303. Johanna Sandberg Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 0
304. Marina Eriksson IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
305. Emma Lemon KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
306. Johanna Milestad IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
307. Elina Petersson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 0
308. Sandra Ekelund Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 0
309. Tilda Forsling Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
310. Frida Hellgren IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
311. Alina Redberg IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
312. Elin Fennick IBF Backadalen 2 0 0 0 0
313. Alice Hertzman IBF Linköping 2 0 0 0 0
314. Joanna Silva Skoog Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
315. Lovisa Landahl Vendelsö IK 2 0 0 0 0
316. Moa Björk Storvreta IBK 2 0 0 0 0
317. Birgitta Lövgren Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
318. Dina Eklöf Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 0
319. Lovisa Von Fircks RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
320. Viktoria Lundin IBF Linköping 2 0 0 0 0
321. Hilda Heino Växjö IBK 3 0 0 0 0
322. Felicia Nyquist Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
323. Tindra Bringefors Vendelsö IK 2 0 0 0 0
324. Emma Hallin Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
325. Wilma Svedlund IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
326. Ida Hjern IBF Backadalen 2 0 0 0 0
327. Josefine Krogh Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
328. Emma Bernström Storvreta IBK 2 0 0 0 0
329. Linn Martinsson IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
330. Fanny Lindström Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
331. Ida Hedén IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
332. Klara Carlsson IBK Lockerud Mariestad 4 0 0 0 0
333. Maja Johansson Lindome IBK 4 0 0 0 0
334. Etta Röstlund IBF Backadalen 2 0 0 0 0
335. Ebba Andersson Kumla IBK 4 0 0 0 0
336. Maja Bergström IBF Linköping 2 0 0 0 0
337. Linn Andersson Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
338. Tilde Andersen Kumla IBK 4 0 0 0 0
339. Veronica Jansson Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
340. Julia Zachrisson RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
341. Hanna Othberg Bele Barkarby IF IBF 2 0 0 0 0
342. Ellen Olsson KAIS Mora UIF 4 0 0 0 0
343. Anna Linvall Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
344. Cornelia Palmér RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
345. Frida Nyberg IBF Backadalen 2 0 0 0 0
346. Emilia Lindestam Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
347. Madelene Eriksson Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
348. Louise Crona IBF Linköping 2 0 0 0 0
349. Clara Larsson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 0
350. Jonna Pettersson IBF Linköping 2 0 0 0 0
351. Frida Arkebäck IK Sirius FBC 3 0 0 0 0
352. Emina Begic IBF Backadalen 2 0 0 0 0
353. Emma Berg Storvreta IBK 2 0 0 0 0
354. Madelene Langendorf Storvreta IBK 2 0 0 0 0
355. Hannah Berg Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 0
356. Hanna Eriksson IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
357. Moa Starkenberg Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
358. Hanna Johansson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 0
359. Isabella Sundman Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 0
360. Linnea Falkhufvud Kumla IBK 4 0 0 0 0
361. Filippa Hallström Vendelsö IK 2 0 0 0 0
362. Lisa Fallberg Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
363. Josefin Eriksson Storvreta IBK 2 0 0 0 0
364. Loella Andersson Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 0
365. Clara Lindberg Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
366. Jonna Olsson IK Stanstad 2 0 0 0 0
367. Lejla Zulfiyeva Åkersberga IBF 1 0 0 0 0
368. Moa Zander Storvreta IBK 2 0 0 0 0
369. Julia Åsander Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
370. Evelina Ihl Vendelsö IK 2 0 0 0 0
371. Amanda Klevbo Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 0
372. Alva Skogsborn Lindome IBK 4 0 0 0 0
373. Elin Källström Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
374. Sofie Lennerman Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
375. Linn Westerdahl STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 0
376. Ottilia Vikdahl Växjö IBK 3 0 0 0 0
377. Ida Åhsberg Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
378. Frida Skjönsberg-Bamegård Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
379. Molly Berg Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
380. Alva Westling Lindome IBK 4 0 0 0 0
381. Frida Lindgren Växjö IBK 3 0 0 0 0
382. Hanna Klementz Storvreta IBK 2 0 0 0 0
383. Frida Hogander IBF Backadalen 2 0 0 0 0
384. Matilda Lindgren RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
385. Maja Dahlin Täby FC 4 0 0 0 0
386. Linda Fernberg Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
387. Lina Berg Örnsköldsvik IBF 3 0 0 0 0
388. Frida Rogbring Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
389. Daniella Johansson Storvreta IBK 2 0 0 0 0
390. Johanna Sandén Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
391. Ida Karlgren IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 0
392. Ellen Steen Växjö IBK 3 0 0 0 0
393. Johanna Odbratt IBF Backadalen 2 0 0 0 0
394. Stina Storkull Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
395. Tilde Käll Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
396. Saga Germunder IBF Backadalen 2 0 0 0 0
397. Ebba Karlsson Rönnby Västerås IBK Ungdom 3 0 0 0 0
398. Ebba Andersson Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 0
399. Anna Jansmarker Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 0
400. Ellen Carlson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
401. Sara Gemback IK Stanstad 3 0 0 0 0
402. Jonna Nilsson Vendelsö IK 2 0 0 0 0
403. Clara Kalbe Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 0
404. Elina Salenius Telge SIBK/Järna SK 2 0 0 0 2
405. Emma Svensson IBF Linköping 2 0 0 0 2
406. Alva Ros IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 2
407. Vendela Svarén Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 2
408. Linnea Stenqvist KAIS Mora UIF 4 0 0 0 2
409. Emilia Käll IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 2
410. Elin Ekarv Storvreta IBK 2 0 0 0 2
411. Lydia Pernling KAIS Mora UIF 4 0 0 0 2
412. Madeleine Schedin Nacka Wallenstam IBK 4 0 0 0 2
413. Emma Altbrink Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 2
414. Angelica Johnsson Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 2
415. Sofia Cleasby Åstorp/Kvidinge IBS 2 0 0 0 2
416. Fannie Andersson IBK Lockerud Mariestad 4 0 0 0 2
417. Alma Arvidsson IBK Lockerud Mariestad 4 0 0 0 2
418. Tove Kastrup IK Stanstad 3 0 0 0 2
419. Hanna Berglind Åkersberga IBF 3 0 0 0 2
420. Amanda Axelsson Hovslätts IK/Jönköpings IK 4 0 0 0 2
421. Ida Leijman IK Stanstad 3 0 0 0 2
422. Vendela Berntsson STC Kungälvs IBK /Ale IBF 3 0 0 0 2
423. Lovisa Odh IBF Backadalen 2 0 0 0 2
424. Ida Eliasson IBF Falun Ungdom 2 0 0 0 2
425. Julia Lindmark Kumla IBK 4 0 0 0 6
426. Moa Lindell Vendelsö IK 2 0 0 0 6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis