Poängliga - Innebandyfesten



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Hakim Wafa Hässelby SK IBK 2 6 5 11 2
2. Kasper Larm Mullsjö AIS 3 4 2 6 0
3. Amanda Dahlin Täby IS 4 3 3 6 0
4. Mattias Norman Hässelby SK IBK 2 3 3 6 2
5. Villiam Aspegren Axbergs IF 2 2 4 6 0
6. Malin Strandh Fröjereds IF 2 4 1 5 0
7. Pontus Cristvall Oscarsson Hässelby SK IBK 2 4 1 5 2
8. Anna Wijk RIG Umeå IBF 2 3 2 5 0
9. Natalie Hansson Täby IS 4 3 2 5 2
10. Gustav Renntun Axbergs IF 2 2 3 5 0
11. Daniel Rundqvist Team Thorengruppen SK 2 2 3 5 0
12. Sebastian Ottosson Pixbo Wallenstam IBF 2 1 4 5 2
13. Moa Delshammar Täby IS 3 4 0 4 0
14. Andreas Lindsjöö Hässelby SK IBK 4 3 1 4 0
15. Lina Forsberg Pixbo Wallenstam IBF 3 3 1 4 0
16. Oskar Henriksson Pixbo Wallenstam IBF 2 3 1 4 0
17. Fredrik Ottosson Team Thorengruppen SK 2 3 1 4 0
18. Jimmie Pettersson Mullsjö AIS 3 3 1 4 2
19. Alexander Galante Carlström Västerås IBF 2 3 1 4 4
20. Jesper Sankell Mullsjö AIS 4 3 1 4 12
21. David Lundkvist Axbergs IF 2 2 2 4 0
22. Charlotta Hjorth Jönköpings IK 2 2 2 4 0
23. Jesper Larsson Hässelby SK IBK 2 2 2 4 2
24. Alessandro Agus Pixbo Wallenstam IBF 2 1 3 4 0
25. Emma Hellberg RIG Umeå IBF 2 1 3 4 0
26. Niclas Eriksson Hässelby SK IBK 2 1 3 4 2
27. Rasmus Enström Västerås IBF 2 0 4 4 2
28. Daniel Hellqvist Axbergs IF 2 3 0 3 2
29. Oscar Josefsson Axbergs IF 2 3 0 3 2
30. Patrik Gotthardsson Team Thorengruppen SK 2 2 1 3 0
31. Adam Gustavsson Pixbo Wallenstam IBF 2 2 1 3 0
32. Wilmer Viinamäki Hässelby SK IBK 2 2 1 3 0
33. Jennie Holmgren RIG Umeå IBF 2 2 1 3 0
34. Elin Carlsson-Stiernspetz Täby IS 2 2 1 3 0
35. Erik Boström Team Thorengruppen SK 2 2 1 3 0
36. Moa Schilström RIG Umeå IBF 2 2 1 3 0
37. Adam Fernqvist Västerås IBF 2 2 1 3 2
38. Joakim Thörnroth Västerås IBF 2 2 1 3 2
39. Niklas Halvarsson Hässelby SK IBK 2 1 2 3 0
40. Jenny Gustafsson RIG Umeå IBF 2 1 2 3 0
41. Sandra Mattsson Täby IS 2 0 3 3 0
42. Anton Mellegård Mullsjö AIS 4 0 3 3 2
43. Ellinor Ebsworth Pixbo Wallenstam IBF 1 2 0 2 0
44. Hampus Dargren Hässelby SK IBK 2 2 0 2 0
45. Anna Jönsson Pixbo Wallenstam IBF 3 2 0 2 0
46. Frida Nydén Jönköpings IK 2 2 0 2 2
47. Erik Abrahamsson Hässelby SK IBK 2 2 0 2 2
48. Filip Falkenby Pixbo Wallenstam IBF 2 2 0 2 2
49. Catrin Arbelius Pixbo Wallenstam IBF 3 1 1 2 0
50. Josephine Lavebäck Pixbo Wallenstam IBF 4 1 1 2 0
51. Victor Öberg Team Thorengruppen SK 2 1 1 2 0
52. Mathias Karlsson Hässelby SK IBK 2 1 1 2 0
53. Laura Mertsalmi Täby IS 2 1 1 2 0
54. Iza Rydfjäll IKSU Ungdom 2 1 1 2 0
55. Emelie Wibron RIG Umeå IBF 2 1 1 2 0
56. Sandra Larsson RIG Umeå IBF 2 1 1 2 0
57. Tobias Bäckström Axbergs IF 2 1 1 2 0
58. Matilda Orebrand Hruby RIG Umeå IBF 2 1 1 2 0
59. Therese Näsström Täby IS 2 1 1 2 0
60. Alexander Pettersson Pixbo Wallenstam IBF 1 1 1 2 0
61. Johan Boström Team Thorengruppen SK 2 1 1 2 0
62. Evelina Sjöberg IKSU Ungdom 2 1 1 2 0
63. Hampus Steenberg Mullsjö AIS 4 0 2 2 0
64. Simon Kunc Hässelby SK IBK 2 0 2 2 2
65. Fia Ununger Täby IS 2 1 0 1 0
66. Hannah Mella IKSU Ungdom 2 1 0 1 0
67. Niklas Winroth Nelin Västerås IBF 2 1 0 1 0
68. Martin Karlsson Axbergs IF 2 1 0 1 0
69. Linnea Sollén Pixbo Wallenstam IBF 4 1 0 1 0
70. Ronny Hagen Västerås IBF 2 1 0 1 0
71. Ida Linné RIG Umeå IBF 2 1 0 1 0
72. Josefin Gullbrandson Pixbo Wallenstam IBF 1 1 0 1 0
73. Sofia Aadli RIG Umeå IBF 2 1 0 1 0
74. Angelica Mähler IKSU Ungdom 2 1 0 1 0
75. Julia Bohman Ask Fröjereds IF 2 1 0 1 0
76. Christian Reichenberg Pixbo Wallenstam IBF 2 1 0 1 0
77. Jonna Liljeberg Jönköpings IK 2 1 0 1 0
78. Caroline Filipsson Täby IS 2 1 0 1 0
79. Frida Rydfjäll IKSU Ungdom 2 1 0 1 0
80. Isabelle Lilja IKSU Ungdom 2 1 0 1 0
81. Malin Sjöberg IKSU Ungdom 2 1 0 1 0
82. Eric Ström Axbergs IF 2 1 0 1 0
83. Andreas Rödlund Västerås IBF 2 1 0 1 0
84. Stefan Liljeqvist Hässelby SK IBK 2 1 0 1 0
85. Robin Markström Hässelby SK IBK 2 1 0 1 0
86. Linda Börjesson Pixbo Wallenstam IBF 3 1 0 1 0
87. Matilda Sandberg Pixbo Wallenstam IBF 3 1 0 1 2
88. Fredrik Kjellin Hässelby SK IBK 2 1 0 1 2
89. Christelle Niva Täby IS 2 1 0 1 2
90. Martin Ullström Mullsjö AIS 4 1 0 1 4
91. Andreas Åberg Axbergs IF 2 0 1 1 0
92. Jonatan Weyler Hässelby SK IBK 2 0 1 1 0
93. Terez Grennard Jönköpings IK 2 0 1 1 0
94. Emil Johansson Team Thorengruppen SK 2 0 1 1 0
95. Erika Palmeby Täby IS 2 0 1 1 0
96. Tobias Ivarsson Hässelby SK IBK 2 0 1 1 0
97. Charlotte Hansson Fröjereds IF 2 0 1 1 0
98. Robin Theorin Hagert Mullsjö AIS 2 0 1 1 0
99. Simon Aczel Axbergs IF 2 0 1 1 0
100. Toolie Anderback IKSU Ungdom 2 0 1 1 0
101. Anna Wiman RIG Umeå IBF 2 0 1 1 0
102. Oscar Söljén Axbergs IF 2 0 1 1 0
103. Fredrik Lidmyr Hässelby SK IBK 2 0 1 1 0
104. Patrik Häggkvist Hässelby SK IBK 2 0 1 1 0
105. Mikaela Lanbro Täby IS 2 0 1 1 0
106. Sophia Persson Jönköpings IK 2 0 1 1 2
107. Joakim Carlsson Västerås IBF 2 0 1 1 2
108. Emma Dahl Pixbo Wallenstam IBF 3 0 1 1 2
109. Alexander Larsson Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
110. Per Norman Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
111. Mattias Isgren Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
112. Elin Bowenius Fröjereds IF 2 0 0 0 0
113. Pontus Lindblom Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
114. Alexander Kunc Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
115. Emma Mårtensson Täby IS 2 0 0 0 0
116. Douglas Johansson Axbergs IF 2 0 0 0 0
117. Mattias Larsson Axbergs IF 2 0 0 0 0
118. Sonni Leth Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
119. Elin Gustafsson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
120. Fanny Hallgren Täby IS 2 0 0 0 0
121. Evelina Larsson Täby IS 2 0 0 0 0
122. Marcus Åsbrink Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
123. Johanna Johansson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
124. Jonas Wågman Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
125. Viktoria Wilhelmsson IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
126. Therese Isaksson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
127. Mikaela Johansson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
128. Elias Olofsson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
129. Josephine Hastig Täby IS 2 0 0 0 0
130. Anna Henriks Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
131. Niklas Enström Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
132. Caroline Hansen Jönköpings IK 2 0 0 0 0
133. Jeanette Johansson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
134. Michel Crammer Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
135. Andreas Antfolk Västerås IBF 2 0 0 0 0
136. Sofia Larsson Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
137. Jonas Jacobsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
138. Emma Steen Fröjereds IF 2 0 0 0 0
139. Ida Wendel Jönköpings IK 2 0 0 0 0
140. Irene Ardenstedt Täby IS 4 0 0 0 0
141. Cassandra Larsson RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
142. Malin Gunnarsson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
143. Lilly Djurberg Fröjereds IF 2 0 0 0 0
144. Samuel Nordin Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
145. Daniel Stenmarker Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
146. Ulrika Kron Jönköpings IK 2 0 0 0 0
147. Linus Ekstrand Västerås IBF 2 0 0 0 0
148. Andreas Bäcklund Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
149. Tim Gjerulf Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
150. Jennifer Johansson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
151. Kajsa Högberg Fröjereds IF 2 0 0 0 0
152. Malin Nordlinder IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
153. Marcus Holm Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
154. David Henningsson Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
155. Felicia Tjäderborn IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
156. Jim Genberg Axbergs IF 2 0 0 0 0
157. Josefin Hamrin Jönköpings IK 2 0 0 0 0
158. Jonathan Segerlund Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
159. Sara Hansén Täby IS 1 0 0 0 0
160. Hanna Appelblad IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
161. Erik Alders Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
162. Daniel Erlandsson-Sköld Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
163. Daniel Sörquist Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
164. Jesper Gustavsson Axbergs IF 1 0 0 0 0
165. Erika Rosenqvist RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
166. Charlotte Änilane Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
167. Sofia Segeblad Täby IS 2 0 0 0 0
168. Andreas Åsberg Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
169. Marcus Hassel Axbergs IF 2 0 0 0 0
170. Patrik Öhlund Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
171. Gustav Strömberg Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
172. Victor Sjöblom Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
173. Victor Edvinsson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
174. Ida Adolfsson Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
175. Lisa Jonson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
176. Mikaela Jönsson Täby IS 2 0 0 0 0
177. Jorunn Sjölund Jurado Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
178. Johanna Björkstrand Pixbo Wallenstam IBF 4 0 0 0 0
179. Jonna Ihrman Jönköpings IK 2 0 0 0 0
180. Hilma Thofte RIG Umeå IBF 1 0 0 0 0
181. Annie Storm Fröjereds IF 2 0 0 0 0
182. Anna Sjöström RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
183. Jennie Svedberg Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
184. Peter Berni Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
185. Maja Lundström RIG Umeå IBF 1 0 0 0 0
186. Emilia Nordlund RIG Umeå IBF 1 0 0 0 0
187. Emma Ahlkvist Täby IS 2 0 0 0 0
188. Linnea Wallin Jönköpings IK 2 0 0 0 0
189. Hanna Elvingsson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
190. Amanda Mellberg Täby IS 3 0 0 0 0
191. Andreas Carlén Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
192. Ingrid Unevik Täby IS 2 0 0 0 0
193. Nathalie Karlsson IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
194. Alicia Fylke Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
195. Sofia Häll Fröjereds IF 2 0 0 0 0
196. David Weinefors Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
197. Martin Nilsson Västerås IBF 2 0 0 0 0
198. Manda Kjellgren Fröjereds IF 2 0 0 0 0
199. Caroline Lindblad Pixbo Wallenstam IBF 4 0 0 0 0
200. Fredrik Ruohonen Lindqvist Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
201. Martina Beckman Jönköpings IK 2 0 0 0 0
202. Victor Josefsson Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
203. Emelie Lundin Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
204. Viktor Stenström Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
205. Patrik Ardenfält Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
206. Daniel Oscarsson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
207. Tommy Forsberg Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
208. Linda Fellenius Täby IS 2 0 0 0 0
209. Elin Adolfsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
210. Karin Kindblom Pixbo Wallenstam IBF 4 0 0 0 0
211. Magnus Lind Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
212. Nathalie Jakobsson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
213. Rebecca Skogsén Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
214. Erik Andersson Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
215. Emelie Palmberg Jönköpings IK 2 0 0 0 0
216. Malin Nilsson IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
217. Martin Bergström Axbergs IF 1 0 0 0 0
218. Claesson Erik Agnefors Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
219. Victor Holmberg Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
220. Mikael Andersson Axbergs IF 2 0 0 0 0
221. Nathalie Paulsson Fröjereds IF 2 0 0 0 0
222. Niklas Järläng Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
223. Emil Ulander Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
224. Mikael Liddin Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
225. Christoffer Wrangle Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
226. Johan Nordström Axbergs IF 2 0 0 0 0
227. Jacob Sigvardsson Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
228. Annika Stenström Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
229. Malin Runhagen IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
230. Magdalena Sjelin RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
231. Emil Granberg Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
232. Marcus Heimdahl Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
233. Johan Carlsson Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
234. Erik Häreskog Mullsjö AIS 2 0 0 0 0
235. Marcus Nylund Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
236. Lovisa Fransson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
237. Sofia Selin Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
238. Elin Dahlin Täby IS 2 0 0 0 0
239. Jannika Waldenström Täby IS 2 0 0 0 0
240. Axelsson Christoffer Uggla Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
241. Pauline Andersson RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
242. Thea Bengtsson Jönköpings IK 2 0 0 0 0
243. Victoria Janlow Täby IS 2 0 0 0 0
244. Isabell Ångman IKSU Ungdom 2 0 0 0 0
245. Nathalie Thoresen Pixbo Wallenstam IBF 4 0 0 0 0
246. Robert Thunell Axbergs IF 2 0 0 0 0
247. Niklas Löfgren Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
248. Anna Algotsson RIG Umeå IBF 2 0 0 0 0
249. Markus Rosenlind Hässelby SK IBK 2 0 0 0 0
250. Marcus Lindgren Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 0
251. Amanda Nordin RIG Umeå IBF 2 0 0 0 2
252. Angelica Högberg Fröjereds IF 2 0 0 0 2
253. Julia Kobylinski Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 2
254. Frida Ålebring Fröjereds IF 2 0 0 0 2
255. Ellenor Ternström Täby IS 2 0 0 0 2
256. David Ringhage Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 2
257. Linda Tollefors Täby IS 2 0 0 0 2
258. Fredrik Landén Pixbo Wallenstam IBF 2 0 0 0 2
259. Robert Söderberg Eriksson Mullsjö AIS 2 0 0 0 2
260. Philip Jansson Mullsjö AIS 2 0 0 0 2
261. Richard Sulander Mullsjö AIS 2 0 0 0 2
262. Alexander Wigren Mullsjö AIS 1 0 0 0 2
263. Sofie Eklöw Täby IS 4 0 0 0 2
264. Filip Ragnarsson Axbergs IF 2 0 0 0 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis