Poängliga - Flickor Östra (02/03/04) Röd Grupp 2



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Ebba Håkansson Färjestadens IBK Ungdom 2 15 29 16 45 0
2. Elin Petersson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 13 29 7 36 2
3. Molly Sturesson Färjestadens IBK Ungdom 2 14 22 9 31 0
4. Linn Petersson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 14 22 3 25 0
5. Moa Björnstedt Färjestadens IBK Ungdom 1 15 15 3 18 0
6. Emma Karlsson IBK Svala 13 16 1 17 0
7. Emma Harrysson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 13 12 3 15 0
8. Hannah Karlsson Slätafly/SK IBK 14 10 5 15 0
9. Cayenne Roos Färjestadens IBK Ungdom 1 18 8 7 15 0
10. Lisa Ekberg Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 11 12 2 14 0
11. Ida Fredriksson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 14 12 2 14 0
12. Beatrice Östersten Slätafly/SK IBK 9 8 6 14 0
13. Agnes Moberg Färjestadens IBK Ungdom 1 16 7 7 14 0
14. Maya Fagerstedt Färjestadens IBK Ungdom 2 17 8 5 13 0
15. Ida Göthberg Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 13 9 3 12 0
16. Tuva Annerbrink Färjestadens IBK Ungdom 2 16 8 4 12 0
17. Lisa Hultgren IBK Svala 14 10 1 11 0
18. Maja Milleback Färjestadens IBK Ungdom 2 15 9 2 11 0
19. Lova Haglund Färjestadens IBK Ungdom 2 17 7 4 11 0
20. Evelina Johansson Böda IK/Högby 14 9 1 10 0
21. Emmy Oscarsson Färjestadens IBK Ungdom 1 10 5 5 10 0
22. Elvira Persson IBK Svala 14 4 6 10 0
23. Thea Karlsson IBK Svala 9 8 1 9 0
24. Linn Boman Böda IK/Högby 14 7 2 9 0
25. Klara Brynielsson Färjestadens IBK Ungdom 1 15 7 1 8 0
26. Wilma Salebäck Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 12 7 1 8 0
27. Alva Gustafsson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 14 5 3 8 0
28. Josefine Arvidsjö Färjestadens IBK Ungdom 2 16 5 3 8 0
29. Elin Zinnerström Färjestadens IBK Ungdom 2 17 4 3 7 0
30. Klara Josefsson Färjestadens IBK Ungdom 2 8 2 5 7 0
31. Agnes Blomkvist Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 12 0 7 7 0
32. Towa Nilsson Böda IK/Högby 11 5 1 6 2
33. Wilma Johansson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 11 4 2 6 0
34. Linn Drehmer Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 11 4 2 6 0
35. Evelina Olsson Böda IK/Högby 14 4 2 6 2
36. Wilma Johansson IBK Svala 14 3 3 6 0
37. Caisa Andersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 12 3 3 6 0
38. Ebba Andersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 8 2 4 6 0
39. Jessica Ngo Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 11 1 5 6 0
40. Ebba Gustavson Färjestadens IBK Ungdom 2 14 1 5 6 0
41. Emma Åberg Färjestadens IBK Ungdom 2 12 4 1 5 0
42. Filippa Karlsson Slätafly/SK IBK 13 4 1 5 0
43. Madelene Pettersson Slätafly/SK IBK 13 3 2 5 0
44. Elsa Nilsson Böda IK/Högby 14 3 2 5 0
45. Ebba Johansson IBK Svala 13 2 3 5 0
46. Maja Håkansson Slätafly/SK IBK 14 2 3 5 0
47. Smilla Karlsson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 9 4 0 4 0
48. Madeleine Sjöberg Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 10 4 0 4 0
49. Amanda Tran Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 10 3 1 4 0
50. Clara Holm Färjestadens IBK Ungdom 1 14 3 1 4 0
51. My Kalin Färjestadens IBK Ungdom 1 11 3 1 4 0
52. Ruth Nilsson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 10 3 1 4 2
53. Josefine Östersten Slätafly/SK IBK 10 2 2 4 0
54. Beata Rejneborg Slätafly/SK IBK 9 2 2 4 0
55. Liv Nordén Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 14 2 2 4 0
56. Signe Abramsson Färjestadens IBK Ungdom 1 17 2 2 4 0
57. Stina Persson Färjestadens IBK Ungdom 2 9 2 2 4 0
58. Emilia Nilsson Färjestadens IBK Ungdom 2 13 2 2 4 0
59. Alma Persson IBK Svala 13 2 2 4 0
60. Eira Axelson Böda IK/Högby 14 1 3 4 0
61. Annie Skarsgård Färjestadens IBK Ungdom 2 11 3 0 3 0
62. Frida Olsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 13 3 0 3 0
63. Alicia Tull Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 7 2 1 3 0
64. Emma Heyman Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 13 2 1 3 0
65. Cassandra Valloyas Johansson Böda IK/Högby 14 2 1 3 0
66. Clara Wärnsberg IBK Svala 13 1 2 3 0
67. Thilda Gustafsson Färjestadens IBK Ungdom 1 16 1 2 3 0
68. Ida Jönsson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 1 2 3 0
69. Elin Do Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 0 3 3 0
70. Maja Ärleskog IBK Svala 14 0 3 3 0
71. Molllie Strömberg Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 13 2 0 2 0
72. Stina Gustafsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 10 2 0 2 0
73. Louise Tvingsjö Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 9 2 0 2 0
74. Kessie Lönnegren Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 13 2 0 2 0
75. Sofia Lundström Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 12 1 1 2 0
76. Ellen Magnusson Diurlin Slätafly/SK IBK 14 1 1 2 0
77. Tilda Salebäck Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 14 1 1 2 0
78. Linnea Dahlström Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 10 1 1 2 0
79. Ida Loman Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 1 1 2 0
80. Alva Jonsson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 7 0 2 2 0
81. Ellen Thunberg IBK Svala 12 0 2 2 0
82. Hannah Ålund Färjestadens IBK Ungdom 2 16 0 2 2 0
83. Cornelia Högberg Färjestadens IBK Ungdom 1 7 0 2 2 0
84. Ellen Öhrberg Böda IK/Högby 14 0 2 2 0
85. Mollie Landtreter Slätafly/SK IBK 12 0 2 2 2
86. Matilda Ivarsson Slätafly/SK IBK 12 1 0 1 0
87. Agnes Petersson Slätafly/SK IBK 8 1 0 1 0
88. Linnea Borg Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 12 1 0 1 0
89. Linn Johansson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 12 1 0 1 0
90. Amelie Petersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 1 1 0 1 0
91. Alwa Nilsson Böda IK/Högby 11 1 0 1 0
92. Vera Adolfsson IBK Svala 13 1 0 1 0
93. Amelia Rosenlund IBK Svala 12 1 0 1 0
94. Elsa Mellberg IBK Svala 12 1 0 1 0
95. Karin Knutsson IBK Svala 11 1 0 1 2
96. Tilda Lövenklev Färjestadens IBK Ungdom 2 10 1 0 1 2
97. Nathalie Nilsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 10 1 0 1 2
98. Alva Blomkvist Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 12 1 0 1 2
99. Johanna Algotsson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 13 0 1 1 0
100. Ester Bergqvist Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 18 0 1 1 0
101. Ebba Sundberg - Tisell Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 13 0 1 1 0
102. Amelia Asp Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 10 0 1 1 0
103. Agnes Björnholm Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 8 0 1 1 0
104. Liv Tällström Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 9 0 1 1 0
105. Hanna Linder Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 10 0 1 1 0
106. Evelyn Engman Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 9 0 1 1 0
107. Emy Jacksson Slätafly/SK IBK 13 0 1 1 0
108. Ellarosie Wadin Färjestadens IBK Ungdom 2 8 0 1 1 0
109. Bam Phonraksa IBK Svala 14 0 1 1 0
110. Klara Nordén Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 12 0 1 1 2
111. Sara Olsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 13 0 0 0 0
112. Märta Eklöf Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 13 0 0 0 0
113. Izabelle Andersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 13 0 0 0 0
114. Maja Savehed Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 11 0 0 0 0
115. Felicia Eriksson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 5 0 0 0 0
116. Maja Karlsson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 2 0 0 0 0
117. Ebba Lindberg Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 0 0 0 0
118. Ebba Svensson Träff Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 1 0 0 0 0
119. Tilda Gustafsson Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 12 0 0 0 0
120. Elma Brattström Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 5 0 0 0 0
121. Enya Walters Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 2 0 0 0 0
122. Josefine Aldorsson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 0 0 0 0
123. Hanna Johansson Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 12 0 0 0 0
124. Julia Seve Slätafly/SK IBK 5 0 0 0 0
125. Minna Johansson Slätafly/SK IBK 3 0 0 0 0
126. Wilma Petersson Slätafly/SK IBK 11 0 0 0 0
127. Frida Andersson Slätafly/SK IBK 4 0 0 0 0
128. Tove Johansson Slätafly/SK IBK 10 0 0 0 0
129. Nova Tuvesson Slätafly/SK IBK 8 0 0 0 0
130. Lydia Olsson Slätafly/SK IBK 9 0 0 0 0
131. Cajsa Axelsson Slätafly/SK IBK 9 0 0 0 0
132. Tova Elofsson IBK Svala 13 0 0 0 0
133. Emmy Karlsson IBK Svala 11 0 0 0 0
134. Grace Stensson Färjestadens IBK Ungdom 2 13 0 0 0 0
135. Nathalie Bergzén Welander Färjestadens IBK Ungdom 1 11 0 0 0 0
136. Alma Adolfsson IBK Svala 11 0 0 0 0
137. Wilma Nilsson Färjestadens IBK Ungdom 2 9 0 0 0 0
138. Emmy Olsson Färjestadens IBK Ungdom 1 1 0 0 0 0
139. Jolina Johansson Böda IK/Högby 14 0 0 0 0
140. Alma Petersson Böda IK/Högby 14 0 0 0 0
141. Alice Silverstrand Böda IK/Högby 14 0 0 0 0
142. Hilda Olofsson Böda IK/Högby 10 0 0 0 0
143. Elin Sörman Böda IK/Högby 14 0 0 0 0
144. Elsa Juhlin Färjestadens IBK Ungdom 1 17 0 0 0 2
145. Hanna Häggblom Wilde Färjestadens IBK Ungdom 1 15 0 0 0 2
146. Signe Nilsson Böda IK/Högby 14 0 0 0 2
147. Lovisa Liljegren Slätafly/SK IBK 8 0 0 0 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis