November |
2023-11-25 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Hagunda IF P16 blå - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2023-11-25 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Hagunda IF P16 vit - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2023-11-25 12:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Hagunda IF P16 vit |
|
Örsundsbro Sporthall |
December |
2023-12-02 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Bälinge IF P16 svart - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2023-12-02 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Bälinge IF P16 svart - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2023-12-02 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Bälinge IF P16 gul |
|
IFU Arena Upplands Energi |
Januari |
2024-01-13 09:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Vaksala SK Gul 1 - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2024-01-13 09:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Vaksala SK Gul 2 - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2024-01-13 10:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Vaksala SK Gul 2 |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2024-01-20 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2024-01-20 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2024-01-20 12:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
Mars |
2024-03-09 13:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Vaksala SK Gul 2 - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2024-03-09 13:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Vaksala SK Gul 1 - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
Örsundsbro Sporthall |
2024-03-09 14:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Vaksala SK Gul 1 |
|
Örsundsbro Sporthall |
April |
2024-04-13 08:30 |
Pantamera Knatteligan Pojkar grön rek ålder 2015-2016 |
IK Sirius FBC P16 blå - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi (plan 2) |
2024-04-13 10:00 |
Pantamera Knatteligan Pojkar grön rek ålder 2015-2016 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - IK Sirius FBC P16 |
|
IFU Arena A (plan 2) |
2024-04-13 11:00 |
Pantamera Knatteligan Pojkar grön rek ålder 2015-2016 |
Örsundsbro IF PF-16 Röd - Midas IBK P16/17 röd |
|
IFU Arena Upplands Energi |
2024-04-13 13:00 |
Pantamera Knatteligan Pojkar grön rek ålder 2015-2016 |
Hagunda IF P15 Vit - Örsundsbro IF PF-16 Röd |
|
IFU Arena Upplands Energi (plan 2) |