Lagets matcher säsongen 2023/24 - AIK IBF P09

Välj säsong
Lagets matcher säsongen 2023/24
Datum Tävling Match Resultat Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
September
2023-09-09 16:30 Träningsmatcher Vallentuna IBK P11 Svart LR-M - AIK IBF P09 6 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall
Oktober
2023-10-01 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Huddinge IBS (B) 3 - 7 Tallbackaskolan
2023-10-08 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Värmdö IF - AIK IBF/Råsunda IS 5 - 10 Värmdö sporthall
2023-10-21 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - AIK IBF/Råsunda IS 4 - 6 Stora Mossen 1
2023-10-29 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Nacka IBK (B) 8 - 7 Ulriksdalshallen
November
2023-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Sköndals IK 9 - 7 Ulriksdalshallen
2023-11-19 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 6 Tallbackaskolan
2023-11-25 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C FBI Tullinge (B) - AIK IBF/Råsunda IS 8 - 9 Tullingehallen
December
2023-12-02 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Sörskogens IF (B) - AIK IBF/Råsunda IS 3 - 5 Kvarnbergshallen
2023-12-10 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Älvsjö AIK IBF (A) 6 - 9 Tallbackaskolan
2023-12-17 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Ängby IF/Mariebergs SK - AIK IBF/Råsunda IS 1 - 3 Grimstahallen
Januari
2024-01-10 19:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Huddinge IBS (B) - AIK IBF/Råsunda IS 5 - 2 Kvarnbergshallen
2024-01-14 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Värmdö IF 5 - 3 Ulriksdalshallen
2024-01-28 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 5 - 4 Tallbackaskolan
Februari
2024-02-03 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Nacka IBK (B) - AIK IBF/Råsunda IS 4 - 5 Ormingehallen
2024-02-11 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Sköndals IK - AIK IBF/Råsunda IS 7 - 9 Sköndalshallen
2024-02-17 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Tyresö Trollbäcken IBK - AIK IBF/Råsunda IS 1 - 4 Strandhallen - Tyresö
2024-02-21 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - FBI Tullinge (B) 4 - 6 Tallbackaskolan
Mars
2024-03-10 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Sörskogens IF (B) 0 - 3 Ulriksdalshallen
2024-03-16 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF/Råsunda IS 6 - 6 Kämpetorpshallen 2
2024-03-23 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C AIK IBF/Råsunda IS - Ängby IF/Mariebergs SK WO (5 - 0) Ulriksdalshallen
April
2024-04-08 18:30 Träningsmatcher AIK IBF P09 - Duvbo IK P09 Röd 1 - 8 Tallbackaskolan
2024-04-11 18:45 Träningsmatcher Karlbergs BK P10 - AIK IBF P09 5 - 5 e.förl. Stora Mossen 1
2024-04-17 18:30 Träningsmatcher AIK IBF P09 - Duvbo IK P10 Röd 3 - 2 Tallbackaskolan
2024-04-22 18:30 Träningsmatcher AIK IBF P09 - Duvbo IK P10 Vit Tallbackaskolan
2024-04-24 18:30 Träningsmatcher AIK IBF P09 - Duvbo IK P09 Vit Tallbackaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis