September |
2023-09-02 16:00 |
Herrar DM Grupp B |
IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK |
1 - 6 |
Björkestahallen |
2023-09-02 20:00 |
Herrar DM Grupp B |
Trosa Edanö IBK - Telge SIBK |
4 - 2 |
Björkestahallen |
2023-09-03 12:00 |
Herrar DM Slutspel |
Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Utveckling |
1 - 7 |
Furuborghallen |
Oktober |
2023-10-01 15:00 |
Herrar Division 2 |
Onyx IBS - Trosa Edanö IBK |
3 - 4 e.förl. |
Rosvalla Arena A |
2023-10-07 14:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF U-lag |
7 - 5 |
Hedebyhallen |
2023-10-15 14:30 |
Herrar Division 2 |
FM 21 - Trosa Edanö IBK |
4 - 8 |
Hammarvallen |
2023-10-21 11:00 |
Herrar Division 2 |
Torshälla IBK U-lag - Trosa Edanö IBK |
4 - 7 |
Volvo CE Arena A2 |
2023-10-28 16:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Telge SIBK |
5 - 6 |
Hedebyhallen |
November |
2023-11-11 14:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - FBC Nyköping U-lag |
16 - 3 |
Hedebyhallen |
2023-11-18 13:00 |
Herrar Division 2 |
IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK |
6 - 9 |
Gnesta Sporthall |
2023-11-25 14:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK U-lag |
9 - 5 |
Hedebyhallen |
December |
2023-12-08 19:00 |
Herrar Division 2 |
Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK |
7 - 8 |
Duveholmshallen A |
2023-12-16 16:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Onyx IBS |
6 - 6 e.förl. |
Hedebyhallen |
Januari |
2024-01-13 15:00 |
Herrar Division 2 |
Nykvarns IF U-lag - Trosa Edanö IBK |
8 - 6 |
Furuborghallen |
2024-01-20 16:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - FM 21 |
14 - 8 |
Hedebyhallen |
2024-01-27 14:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK U-lag |
6 - 5 |
Hedebyhallen |
Februari |
2024-02-03 15:00 |
Herrar Division 2 |
Telge SIBK - Trosa Edanö IBK |
8 - 11 |
Västergård Arena A |
2024-02-10 11:00 |
Herrar Division 2 |
FBC Nyköping U-lag - Trosa Edanö IBK |
12 - 11 e.förl. |
Nyköpings Sporthall |
2024-02-17 14:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta |
5 - 6 |
Hedebyhallen |
Mars |
2024-03-01 19:00 |
Herrar Division 2 |
Strängnäs IBK U-lag - Trosa Edanö IBK |
8 - 5 |
Thomas Arena |
2024-03-10 15:00 |
Herrar Division 2 |
Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF |
10 - 5 |
Hedebyhallen |
2024-03-13 19:30 |
Herrar Slutspel 1B |
Telge SIBK - Trosa Edanö IBK |
2 - 6 |
Västergård Arena A |
2024-03-16 14:00 |
Herrar Slutspel 1B |
Trosa Edanö IBK - Telge SIBK |
5 - 7 |
Hedebyhallen |
2024-03-21 19:30 |
Herrar Slutspel 2 |
Trosa Edanö IBK - Onyx IBS |
2 - 2 |
Hedebyhallen |
2024-03-24 15:00 |
Herrar Slutspel 2 |
Onyx IBS - Trosa Edanö IBK |
6 - 2 |
Rosvalla Arena A |