Pojkar 98 (2009/10)

Gruppspel
Pojkar -98 Blå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-02 18:45 0906561002 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Röd Lindälvshallen
2009-10-03 10:00 0906561001 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK 1 Oscar Lundgren, David Borgström Katrinebergshallen
2009-10-04 10:00 0906561003 Kärra IBK - Lindås IBK Vit Kari Kyyrä, Magnus Rutqvist Kärra Sporthall
2009-10-04 11:30 0906561004 Lindome IBK Grön - IBK Göteborg 1 Siavosh Mabadi, Jonatan Persson Almåshallen B
2009-10-04 13:00 0906561005 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Frölunda IBK Röd Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2009-10-10 10:15 0906561006 Stenungsunds IBK 1 - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Stenungsund Arena
2009-10-10 13:10 0906561010 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBK Röd Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Katrinebergshallen
2009-10-11 09:00 0906561008 IBK Göteborg 1 - Kärra IBK Oscar Carestam, Apilou Dragin Svingelns Sporthall
2009-10-11 12:00 0906561007 Frölunda IBK Röd - Lindome IBK Grön Tobias Almroth, Emil Strand Önneredsskolan
2009-10-11 12:30 0906561009 Lindås IBK Vit - Varla IBK Kba Tomas Levin, Tomas Levin Salming Arena
2009-10-17 10:00 0906561012 Mölndals IBF - Lindås IBK Vit David Borgström, Oscar Lundgren Aktiviteten
2009-10-17 18:30 0906561011 Stenungsunds IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK Röd Stenungsund Arena
2009-10-18 09:00 0906561015 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Lindome IBK Grön Dejan Cesto, Tarek El Abtah
2009-10-18 11:00 0906561014 Kärra IBK - Frölunda IBK Röd Martin Erenstedt, Henrik Nilson Kärra Sporthall
2009-10-18 18:00 0906561013 Varla IBK Kba - IBK Göteborg 1 Lindälvshallen
2009-10-25 09:00 0906561019 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Lindås IBK Vit Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner
2009-10-25 11:00 0906561017 Kärra IBK - Mölndals IBF Martin Erenstedt, Henrik Nilson Kärra Sporthall
2009-10-25 15:00 0906561020 Frölunda IBK Röd - IBK Göteborg 1 Simon Carlsson, Tomas Levin Önneredsskolan
2009-10-25 15:40 0906561018 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Martin Johansson, Viktor Insgård Almåshallen B
2009-10-25 16:45 0906561016 Varla IBK Kba - Stenungsunds IBK 1 Lindälvshallen
2009-11-07 10:00 0906561021 Mölndals IBF - Varla IBK Kba Oscar Lundgren, David Borgström Katrinebergshallen
2009-11-07 18:30 0906561025 Stenungsunds IBK 1 - Frölunda IBK Röd Stenungsund Arena
2009-11-08 10:10 0906561022 IBK Göteborg 1 - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Christer Carlberg, Adam Jällfält Svingelns Sporthall
2009-11-08 12:00 0906561024 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson Wallenstamhallen
2009-11-08 14:00 0906561023 Lindås IBK Vit - Lindome IBK Grön Viktor Insgård, Martin Johansson Salming Arena
2009-11-14 13:00 0906561027 Lindome IBK Grön - Varla IBK Kba Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2009-11-15 09:00 0906561028 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Mölndals IBF Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2009-11-15 09:00 0906561029 Frölunda IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Röd Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-15 10:00 0906561026 Kärra IBK - Stenungsunds IBK 1 Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Kärra Sporthall
2009-11-15 12:00 0906561030 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK Vit Helena Lager, Apilou Dragin Torpahallen
2009-11-21 09:00 0906561031 Mölndals IBF - Lindome IBK Grön David Borgström, Oscar Lundgren Katrinebergshallen
2009-11-22 08:20 0906561034 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Alicia Fylke, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2009-11-22 10:15 0906561035 Stenungsunds IBK 1 - IBK Göteborg 1 Stenungsund Arena
2009-11-22 14:00 0906561033 Lindås IBK Vit - Frölunda IBK Röd Tobias Almroth, Emil Strand Askims Sporthall
2009-11-22 16:45 0906561032 Varla IBK Kba - Kärra IBK Lindälvshallen
2009-11-29 09:00 0906561038 Frölunda IBK Röd - Varla IBK Kba Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-29 10:15 0906561039 IBK Göteborg 1 - Mölndals IBF Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Svingelns Sporthall
2009-11-29 11:00 0906561037 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Kärra IBK David Borgström, Oscar Lundgren
2009-11-29 12:00 0906561040 Lindås IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd Mike Johansson, Emil Strand Askims Sporthall
2009-11-29 13:00 0906561036 Lindome IBK Grön - Stenungsunds IBK 1 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2009-12-12 10:00 0906561041 Mölndals IBF - Frölunda IBK Röd David Borgström, Oscar Lundgren Katrinebergshallen
2009-12-12 15:00 0906561045 Stenungsunds IBK 1 - Lindås IBK Vit Stenungsund Arena
2009-12-13 12:00 0906561043 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2009-12-13 15:00 0906561044 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBK Göteborg 1 Magnus Svensson, Magnus Svensson Wallenstamhallen
2009-12-13 16:45 0906561042 Varla IBK Kba - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Lindälvshallen
2010-01-16 11:15 0906561050 Stenungsunds IBK 1 - Mölndals IBF Stenungsund Arena
2010-01-17 09:00 0906561046 Frölunda IBK Röd - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-17 12:00 0906561047 IBK Göteborg 1 - Lindome IBK Grön Martin Johansson, Martin Johansson Torpahallen
2010-01-17 15:00 0906561048 Lindås IBK Vit - Kärra IBK Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Askims Sporthall
2010-01-17 16:30 0906561049 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Varla IBK Kba Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Wallenstamhallen
2010-01-23 10:15 0906561055 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Stenungsunds IBK 1 Mikael Gadd, Petter Lundbladh Lundbystrand
2010-01-24 08:00 0906561051 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Mölndals IBF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2010-01-24 09:00 0906561053 Kärra IBK - IBK Göteborg 1 Nenad Gusevac, Nenad Gusevac, Nenad Gusevac Kärra Sporthall
2010-01-24 12:00 0906561054 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Röd Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2010-01-24 18:00 0906561052 Varla IBK Kba - Lindås IBK Vit Lindälvshallen
2010-01-30 09:00 0906561060 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Stenungsunds IBK 1 Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-01-30 18:00 0906561058 IBK Göteborg 1 - Varla IBK Kba Dejan Cesto, Narcis Hadziselimovic Torpahallen
2010-01-31 10:00 0906561057 Frölunda IBK Röd - Kärra IBK Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-31 16:30 0906561056 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Dejan Cesto, Nicholas Winberg Skånhällaskolan
2010-01-31 17:00 0906561059 Lindås IBK Vit - Mölndals IBF Erik Sjöstedt, Philip Fredriksson Salming Arena
2010-02-06 12:25 0906561061 Mölndals IBF - Kärra IBK Linda Lindskog, Kent Österström Aktiviteten
2010-02-06 12:50 0906561065 Stenungsunds IBK 1 - Varla IBK Kba Stenungsund Arena
2010-02-07 11:00 0906561063 Lindås IBK Vit - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Daniel Nygren, Daniel Nygren Salming Arena
2010-02-07 12:00 0906561064 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Grön Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Wallenstamhallen
2010-02-07 12:30 0906561062 IBK Göteborg 1 - Frölunda IBK Röd Adam Jällfält, Christer Carlberg Torpahallen
2010-02-21 10:00 0906561068 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Vit Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2010-02-21 11:00 0906561067 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Adnan Tongur, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2010-02-21 12:00 0906561070 Frölunda IBK Röd - Stenungsunds IBK 1 Emil Strand, Tobias Almroth Flatåsskolan
2010-02-21 15:15 0906561069 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - IBK Göteborg 1 Siavosh Mabadi, Jonatan Persson
2010-03-13 18:00 0906561066 Varla IBK Kba - Mölndals IBF Lindälvshallen
2010-02-27 15:00 0906561074 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Frölunda IBK Röd Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-02-28 14:45 0906561072 Varla IBK Kba - Lindome IBK Grön Forsgläntans Idrottshall
2010-03-13 09:00 0906561071 Mölndals IBF - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Katrinebergshallen
2010-03-14 13:30 0906561073 Lindås IBK Vit - IBK Göteborg 1 Lazo Cesto, Lazo Cesto Salming Arena
2010-03-14 17:00 0906561075 Stenungsunds IBK 1 - Kärra IBK Stenungsund Arena
2010-03-06 11:00 0906561077 Lindome IBK Grön - Mölndals IBF Adam Widebert, Ulf Jonasson Almåshallen B
2010-03-07 09:00 0906561079 Frölunda IBK Röd - Lindås IBK Vit David Borgström, Oscar Lundgren Flatåsskolan
2010-03-07 09:00 0906561080 IBK Göteborg 1 - Stenungsunds IBK 1 Simon Carlsson, Dejan Cesto Svingelns Sporthall
2010-03-07 11:00 0906561078 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2010-03-07 11:20 0906561076 Kärra IBK - Varla IBK Kba Kristoffer Gottfredson, Linus Lindqvist Kärra Sporthall
2010-03-20 11:10 0906561081 Mölndals IBF - IBK Göteborg 1 David Borgström, Oscar Lundgren Aktiviteten
2010-03-20 12:45 0906561085 Stenungsunds IBK 1 - Lindome IBK Grön Stenungsund Arena
2010-03-21 11:00 0906561083 Kärra IBK - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart Magnus Persson, Magnus Persson Kärra Sporthall
2010-03-21 12:00 0906561084 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Vit Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-03-21 15:30 0906561082 Varla IBK Kba - Frölunda IBK Röd Lindälvshallen
2010-03-27 16:20 0906561090 Lindås IBK Vit - Stenungsunds IBK 1 Emil Strand, Tobias Almroth Salming Arena
2010-03-28 09:00 0906561088 Frölunda IBK Röd - Mölndals IBF Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2010-03-28 11:00 0906561087 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Svart - Varla IBK Kba Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Hammarkullehallen
2010-03-28 13:00 0906561086 Lindome IBK Grön - Kärra IBK Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Almåshallen B
2010-03-28 13:00 0906561089 IBK Göteborg 1 - Pixbo Wallenstam IBK Röd Mikael Gadd, Petter Lundbladh Torpahallen
Pojkar -98 Gul
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-04 09:00 0906563001 IF Marin Väst - Sportlife Kungälvs IBK Tobias Almroth, Tobias Almroth Hall Of Flame
2009-10-04 09:00 0906563003 Partille IBS Svart - Lindås IBK Svart Viktor Insgård, Martin Johansson Lexby Idrottshall
2009-10-04 12:30 0906563004 Lindome IBK Lila - FBC Lerum 1 Siavosh Mabadi, Jonatan Persson Almåshallen B
2009-10-04 15:00 0906563005 IK Zenith Vit - Floda IBK Tomas Levin, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2009-10-11 10:30 0906563008 FBC Lerum 1 - Partille IBS Svart Christian Åhman, Gustav Glansén Rydsbergshallen
2009-10-11 11:30 0906563007 Floda IBK - Lindome IBK Lila Johan Grafström, Adam Engström Alléhallen
2009-10-11 16:00 0906563010 IF Marin Väst - Pixbo Wallenstam IBK Svart Adnan Tongur, Adnan Tongur Hall Of Flame
2009-10-17 10:00 0906563006 Sportlife Kungälvs IBK - IK Zenith Vit Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Björlanda Idrottshall
2009-10-18 08:50 0906563015 IK Zenith Vit - Lindome IBK Lila Håkan Engquist, Jesper Axelsson
2009-10-18 11:00 0906563012 IF Marin Väst - Lindås IBK Svart Siavosh Mabadi, Jonatan Persson Hall Of Flame
2009-10-18 12:40 0906563011 Sportlife Kungälvs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kastellegårdshallen
2009-10-18 17:00 0906563014 Partille IBS Svart - Floda IBK Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Öjersjö Idrottshall
2009-10-24 13:00 0906563017 Partille IBS Svart - IF Marin Väst Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Lexby Idrottshall
2009-10-25 08:30 0906563020 Floda IBK - FBC Lerum 1 Johan Grafström, Adam Engström Alléhallen
2009-10-25 14:40 0906563018 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Svart Martin Johansson, Viktor Insgård Almåshallen B
2009-12-06 14:15 0906563019 IK Zenith Vit - Lindås IBK Svart Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-08 10:10 0906563025 Sportlife Kungälvs IBK - Floda IBK Erik Sjöstedt, Erik Sjöstedt Kastellegårdshallen
2009-11-08 13:00 0906563023 Lindås IBK Svart - Lindome IBK Lila Viktor Insgård, Martin Johansson Salming Arena
2009-11-08 13:00 0906563024 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Svart Magnus Svensson, Magnus Svensson Wallenstamhallen
2009-11-08 14:50 0906563022 FBC Lerum 1 - IK Zenith Vit Johan Grafström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2009-11-14 12:00 0906563028 IK Zenith Vit - IF Marin Väst Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-15 10:00 0906563029 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Magnus Persson, Magnus Persson Alléhallen
2009-11-15 14:15 0906563030 FBC Lerum 1 - Lindås IBK Svart Joakim Amri Nilsson, Joakim Amri Nilsson Rydsbergshallen
2009-11-28 13:15 0906563026 Partille IBS Svart - Sportlife Kungälvs IBK Martin Johansson, Martin Johansson Kastellegårdshallen
2009-11-22 09:20 0906563034 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Vit Alicia Fylke, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2009-11-22 10:00 0906563031 IF Marin Väst - Lindome IBK Lila Christer Carlberg, Adam Jällfält Hall Of Flame
2009-11-22 11:10 0906563035 Sportlife Kungälvs IBK - FBC Lerum 1 Viktor Insgård, Viktor Insgård Kastellegårdshallen
2009-11-22 13:00 0906563033 Lindås IBK Svart - Floda IBK Tobias Almroth, Emil Strand Askims Sporthall
2009-11-28 14:00 0906563040 Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Askims Sporthall
2009-11-29 09:00 0906563037 IK Zenith Vit - Partille IBS Svart David Borgström, Oscar Lundgren
2009-11-29 12:00 0906563036 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2009-11-29 14:30 0906563039 FBC Lerum 1 - IF Marin Väst Adam Engström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2009-12-13 08:00 0906563043 Partille IBS Svart - Lindome IBK Lila Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2009-12-13 10:00 0906563041 IF Marin Väst - Floda IBK David Borgström, Oscar Lundgren Hall Of Flame
2009-12-13 11:40 0906563045 Sportlife Kungälvs IBK - Lindås IBK Svart Simon Carlsson, Simon Carlsson Kastellegårdshallen
2009-12-13 14:00 0906563044 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum 1 Magnus Svensson, Magnus Svensson Wallenstamhallen
2010-01-17 09:30 0906563046 Floda IBK - IK Zenith Vit Evelina Blom, Ingvar Kilander Alléhallen
2010-01-17 12:20 0906563050 Sportlife Kungälvs IBK - IF Marin Väst Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Kastellegårdshallen
2010-01-17 13:10 0906563048 Lindås IBK Svart - Partille IBS Svart Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Salming Arena
2010-03-13 11:00 0906563047 FBC Lerum 1 - Lindome IBK Lila Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-01-23 15:10 0906563053 Partille IBS Svart - FBC Lerum 1 Nenad Gusevac, Håkan Engquist Lexby Idrottshall
2010-01-24 09:00 0906563055 IK Zenith Vit - Sportlife Kungälvs IBK Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Björlanda Idrottshall
2010-01-24 10:00 0906563051 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IF Marin Väst Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-01-24 13:00 0906563054 Lindome IBK Lila - Floda IBK Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2010-01-30 11:00 0906563060 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-01-31 09:30 0906563057 Floda IBK - Partille IBS Svart Evelina Blom, Therese Magnusson Alléhallen
2010-01-31 16:00 0906563059 Lindås IBK Svart - IF Marin Väst Erik Sjöstedt, Philip Fredriksson Salming Arena
2010-01-31 17:30 0906563056 Lindome IBK Lila - IK Zenith Vit Dejan Cesto, Nicholas Winberg Skånhällaskolan
2010-02-07 09:00 0906563061 IF Marin Väst - Partille IBS Svart Mårdman Jimmy Olsson, Mårdman Jimmy Olsson Hall Of Flame
2010-02-07 13:00 0906563063 Lindås IBK Svart - IK Zenith Vit Amir Huseinovic, Tobias Almroth Askims Sporthall
2010-02-07 13:00 0906563064 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Lila Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Wallenstamhallen
2010-02-07 18:30 0906563062 FBC Lerum 1 - Floda IBK Adam Engström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2010-02-21 09:00 0906563068 Lindome IBK Lila - Lindås IBK Svart Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2010-02-21 13:40 0906563070 Floda IBK - Sportlife Kungälvs IBK Christian Åhman, Johan Wikström Alléhallen
2010-03-27 10:00 0906563069 IK Zenith Vit - FBC Lerum 1 Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Björlanda Idrottshall
2010-03-27 11:00 0906563067 Partille IBS Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart Christian Åhman, Johan Wikström Lexby Idrottshall
2010-02-27 13:00 0906563074 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Floda IBK Renée Kronlund, Jasmin Dzanic Mölnlycke Idrottshall
2010-02-28 10:00 0906563071 IF Marin Väst - IK Zenith Vit Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Hall Of Flame
2010-02-28 12:00 0906563075 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Svart Adem Can, Adem Can Kastellegårdshallen
2010-02-28 14:30 0906563073 Lindås IBK Svart - FBC Lerum 1 Victor Fundberg, Billy Svedlund Snygg Salming Arena
2010-03-06 09:00 0906563077 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Almåshallen B
2010-03-07 09:30 0906563079 Floda IBK - Lindås IBK Svart Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Alléhallen
2010-03-07 10:00 0906563080 FBC Lerum 1 - Sportlife Kungälvs IBK Viktor Wedlin, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2010-03-07 11:50 0906563078 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Björlanda Idrottshall
2010-03-20 09:00 0906563083 Partille IBS Svart - IK Zenith Vit Ulf Lindqvist, Ulf Lindqvist Lexby Idrottshall
2010-03-21 09:00 0906563081 IF Marin Väst - FBC Lerum 1 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Hall Of Flame
2010-03-21 13:00 0906563084 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Svart Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-03-21 14:20 0906563085 Sportlife Kungälvs IBK - Lindome IBK Lila Frode Påfvenfeldt, Jens Påfvenfeldt Kastellegårdshallen
2010-03-27 15:20 0906563090 Lindås IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Emil Strand, Tobias Almroth Salming Arena
2010-03-28 10:00 0906563088 Floda IBK - IF Marin Väst Adem Can, Adem Can Alléhallen
2010-03-28 11:30 0906563089 FBC Lerum 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart Michael Oesterreich, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-03-28 12:00 0906563086 Lindome IBK Lila - Partille IBS Svart Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Almåshallen B
Pojkar -98 Röd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-03 09:30 0906562001 Ale IBF - Landvetter IBK Tobias Martinsson, Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2009-10-03 10:30 0906562004 Herrestads AIF - FBC Lerum 2 Stenab
2009-10-04 12:00 0906562005 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Frölunda IBK Grön Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2009-10-04 15:20 0906562002 Varla IBK Fjärås - Pixbo Wallenstam IBK Vit Fjärås Idrottshall
2009-10-10 09:10 0906562010 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Vit Johanna Fri, Albin Andersson Ale Kulturrum
2009-10-11 10:00 0906562006 Landvetter IBK - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Landvetter Idrottshall
2009-10-11 11:00 0906562007 Frölunda IBK Grön - Herrestads AIF Tobias Almroth, Emil Strand Önneredsskolan
2009-10-11 14:00 0906562009 Lindås IBK Grå - Varla IBK Fjärås Fredrik Bergstrand, Fredrik Bergstrand Askims Sporthall
2009-10-17 16:20 0906562012 Ale IBF - Lindås IBK Grå Johanna Fri, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2009-10-18 10:00 0906562015 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Herrestads AIF Dejan Cesto, Tarek El Abtah
2009-10-18 10:30 0906562011 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Landvetter Idrottshall
2009-10-18 15:20 0906562013 Varla IBK Fjärås - FBC Lerum 2 Fjärås Idrottshall
2009-10-24 12:30 0906562018 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Vit Stenab
2009-10-25 10:00 0906562019 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK Grå Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner
2009-10-25 14:00 0906562020 Frölunda IBK Grön - FBC Lerum 2 Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Önneredsskolan
2009-10-25 15:20 0906562016 Varla IBK Fjärås - Landvetter IBK Fjärås Idrottshall
2009-11-07 16:40 0906562021 Ale IBF - Varla IBK Fjärås Johanna Fri, Albin Andersson Ale Kulturrum
2009-11-08 09:00 0906562025 Landvetter IBK - Frölunda IBK Grön Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Önnerödshallen
2009-11-08 12:00 0906562023 Lindås IBK Grå - Herrestads AIF Viktor Insgård, Martin Johansson Salming Arena
2009-11-08 15:50 0906562022 FBC Lerum 2 - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Gustav Glansén, Andreas Rolén Rydsbergshallen
2009-11-14 11:30 0906562027 Herrestads AIF - Varla IBK Fjärås Stenab
2009-11-15 10:00 0906562028 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Ale IBF Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2009-11-15 10:00 0906562029 Frölunda IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Vit Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-15 13:15 0906562030 FBC Lerum 2 - Lindås IBK Grå Joakim Amri Nilsson, Joakim Amri Nilsson Rydsbergshallen
2009-11-21 14:00 0906562034 Pixbo Wallenstam IBK Vit - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Redfoxhallen
2009-11-21 16:20 0906562031 Ale IBF - Herrestads AIF Tobias Martinsson, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2009-11-22 10:30 0906562035 Landvetter IBK - FBC Lerum 2 Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Landvetter Idrottshall
2009-11-22 12:00 0906562033 Lindås IBK Grå - Frölunda IBK Grön Tobias Almroth, Emil Strand Askims Sporthall
2009-11-28 11:30 0906562036 Herrestads AIF - Landvetter IBK Stenab
2009-11-29 10:00 0906562038 Frölunda IBK Grön - Varla IBK Fjärås Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-29 13:30 0906562039 FBC Lerum 2 - Ale IBF Adam Engström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2009-11-29 14:00 0906562040 Lindås IBK Grå - Pixbo Wallenstam IBK Vit Anders Bergström, Daniel Nygren Salming Arena
2009-12-12 14:20 0906562041 Ale IBF - Frölunda IBK Grön Tomas Levin, Tomas Levin Nödinge Sporthall
2009-12-13 08:30 0906562044 Pixbo Wallenstam IBK Vit - FBC Lerum 2 Billy Svedlund Snygg, Mike Johansson Wallenstamhallen
2009-12-13 12:30 0906562045 Landvetter IBK - Lindås IBK Grå Magnus Persson, Magnus Persson Landvetter Idrottshall
2009-12-13 15:20 0906562042 Varla IBK Fjärås - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Fjärås Idrottshall
2010-01-17 10:00 0906562046 Frölunda IBK Grön - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-17 13:20 0906562047 FBC Lerum 2 - Herrestads AIF Adam Engström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2010-01-17 14:55 0906562050 Landvetter IBK - Ale IBF Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Landvetter Idrottshall
2010-01-17 17:30 0906562049 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Varla IBK Fjärås Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Wallenstamhallen
2010-01-23 12:30 0906562054 Herrestads AIF - Frölunda IBK Grön Stenab
2010-01-24 10:00 0906562055 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Landvetter IBK Jasmin Dautecehajic, Jasmin Dautecehajic
2010-01-24 11:00 0906562051 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Ale IBF Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-01-24 15:20 0906562052 Varla IBK Fjärås - Lindås IBK Grå Fjärås Idrottshall
2010-01-30 13:00 0906562060 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Landvetter IBK Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-01-31 10:30 0906562056 Herrestads AIF - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Stenab
2010-01-31 11:00 0906562058 FBC Lerum 2 - Varla IBK Fjärås Johan Wikström, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-01-31 13:00 0906562059 Lindås IBK Grå - Ale IBF Adnan Dzanic, Mike Johansson Salming Arena
2010-02-07 09:30 0906562065 Landvetter IBK - Varla IBK Fjärås Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Önnerödshallen
2010-02-07 14:00 0906562063 Lindås IBK Grå - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Amir Huseinovic, Tobias Almroth Askims Sporthall
2010-02-07 14:00 0906562064 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Herrestads AIF Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Wallenstamhallen
2010-02-07 17:30 0906562062 FBC Lerum 2 - Frölunda IBK Grön Adam Engström, Johan Grafström Rydsbergshallen
2010-02-21 16:15 0906562069 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - FBC Lerum 2 Siavosh Mabadi, Jonatan Persson
2010-03-14 12:20 0906562070 Frölunda IBK Grön - Landvetter IBK Tarek El Abtah, Tarek El Abtah Flatåsskolan
2010-03-14 14:00 0906562066 Varla IBK Fjärås - Ale IBF Fjärås Idrottshall
2010-03-27 10:30 0906562068 Herrestads AIF - Lindås IBK Grå Stenab
2010-02-27 15:10 0906562071 Ale IBF - IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-02-28 09:30 0906562074 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Frölunda IBK Grön Renée Kronlund, Christian Jensen Mölnlycke Idrottshall
2010-02-28 12:30 0906562073 Lindås IBK Grå - FBC Lerum 2 Daniel Nygren, Mike Johansson Salming Arena
2010-02-28 16:00 0906562072 Varla IBK Fjärås - Herrestads AIF Forsgläntans Idrottshall
2010-03-06 10:30 0906562077 Herrestads AIF - Ale IBF Stenab
2010-03-07 10:00 0906562079 Frölunda IBK Grön - Lindås IBK Grå David Borgström, Oscar Lundgren Flatåsskolan
2010-03-07 11:00 0906562080 FBC Lerum 2 - Landvetter IBK Viktor Wedlin, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2010-03-07 12:00 0906562078 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Pixbo Wallenstam IBK Vit Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2010-03-21 09:30 0906562084 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Lindås IBK Grå Fredrik Greftén, Hampus Markkrona Wallenstamhallen
2010-03-21 10:30 0906562085 Landvetter IBK - Herrestads AIF Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Landvetter Idrottshall
2010-03-21 15:20 0906562082 Varla IBK Fjärås - Frölunda IBK Grön Fjärås Idrottshall
2010-03-29 19:45 0906562081 Ale IBF - FBC Lerum 2 Vjekoslav Pandjic, Milan Siljegovic Nödinge Sporthall
2010-03-28 09:00 0906562087 IBF Älvstranden IBF Älvstranden Vit - Varla IBK Fjärås Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Hammarkullehallen
2010-03-28 10:00 0906562088 Frölunda IBK Grön - Ale IBF Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2010-03-28 12:30 0906562089 FBC Lerum 2 - Pixbo Wallenstam IBK Vit Michael Oesterreich, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-03-28 17:00 0906562090 Lindås IBK Grå - Landvetter IBK Nicholas Winberg, Nicholas Winberg Salming Arena
Pojkar -98 Vit
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-03 15:00 0906564004 Åsa IF - IBK Göteborg 2 Åsa Idrottshall
2009-10-03 17:15 0906564001 Myggenäs IBK - Stenungsunds IBK 2 Häggvallsskolan
2009-10-04 10:00 0906564003 Partille IBS Vit - Marstrands IBK vit Viktor Insgård, Martin Johansson Lexby Idrottshall
2009-10-04 14:00 0906564005 IK Zenith Grön - IBF Backadalen Tomas Levin, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2009-10-10 11:25 0906564006 Stenungsunds IBK 2 - IK Zenith Grön Stenungsund Arena
2009-10-10 16:20 0906564010 Surte IS IBK - Myggenäs IBK Tobias Martinsson, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2009-10-11 10:00 0906564008 IBK Göteborg 2 - Partille IBS Vit Oscar Carestam, Apilou Dragin Svingelns Sporthall
2009-10-11 13:20 0906564007 IBF Backadalen - Åsa IF Janne Ranelöv, Ingvar Kilander Skälltorpsskolan
2009-10-17 19:40 0906564011 Stenungsunds IBK 2 - Surte IS IBK Stenungsund Arena
2009-10-18 11:30 0906564015 IK Zenith Grön - Åsa IF Pierre Eberhard Berg, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2009-10-18 15:15 0906564012 Myggenäs IBK - Marstrands IBK vit Häggvallsskolan
2009-10-18 18:00 0906564014 Partille IBS Vit - IBF Backadalen Mikael Heno, Philip Klementsson Jonsereds Idrottshall
2009-10-24 13:00 0906564018 Åsa IF - Surte IS IBK Åsa Idrottshall
2009-10-25 11:00 0906564017 Partille IBS Vit - Myggenäs IBK Håkan Engquist, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2009-10-25 11:10 0906564020 IBF Backadalen - IBK Göteborg 2 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Skälltorpsskolan
2009-12-06 12:15 0906564019 IK Zenith Grön - Marstrands IBK vit Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-07 17:20 0906564025 Stenungsunds IBK 2 - IBF Backadalen Stenungsund Arena
2009-11-07 18:30 0906564023 Marstrands IBK vit - Åsa IF Tomas Levin, Hillevi Söderberg Munkegärdehallen
2009-11-08 11:20 0906564022 IBK Göteborg 2 - IK Zenith Grön Christer Carlberg, Adam Jällfält Svingelns Sporthall
2009-11-08 16:20 0906564024 Surte IS IBK - Partille IBS Vit Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Ale Kulturrum
2009-11-14 11:00 0906564028 IK Zenith Grön - Myggenäs IBK Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-15 09:00 0906564030 IBK Göteborg 2 - Marstrands IBK vit Adam Jällfält, Christer Carlberg Svingelns Sporthall
2009-11-15 10:00 0906564026 Partille IBS Vit - Stenungsunds IBK 2 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2009-11-15 10:00 0906564029 IBF Backadalen - Surte IS IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv
2009-11-21 17:15 0906564031 Myggenäs IBK - Åsa IF Häggvallsskolan
2009-11-22 09:00 0906564033 Marstrands IBK vit - IBF Backadalen Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Munkegärdehallen
2009-11-22 11:25 0906564035 Stenungsunds IBK 2 - IBK Göteborg 2 Stenungsund Arena
2009-11-22 13:20 0906564034 Surte IS IBK - IK Zenith Grön Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2009-11-28 09:30 0906564036 Åsa IF - Stenungsunds IBK 2 Åsa Idrottshall
2009-11-29 10:00 0906564037 IK Zenith Grön - Partille IBS Vit David Borgström, Oscar Lundgren
2009-11-29 11:30 0906564039 IBK Göteborg 2 - Myggenäs IBK Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Svingelns Sporthall
2009-11-29 15:00 0906564040 Marstrands IBK vit - Surte IS IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Munkegärdehallen
2009-12-12 14:15 0906564041 Myggenäs IBK - IBF Backadalen Häggvallsskolan
2009-12-12 17:20 0906564044 Surte IS IBK - IBK Göteborg 2 Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2009-12-13 09:00 0906564043 Partille IBS Vit - Åsa IF Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2009-12-13 13:30 0906564045 Stenungsunds IBK 2 - Marstrands IBK vit Stenungsund Arena
2010-01-16 10:10 0906564050 Stenungsunds IBK 2 - Myggenäs IBK Stenungsund Arena
2010-01-17 12:45 0906564046 IBF Backadalen - IK Zenith Grön Mikael Gadd, Petter Lundbladh Skälltorpsskolan
2010-01-17 13:00 0906564048 Marstrands IBK vit - Partille IBS Vit Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-01-17 13:10 0906564047 IBK Göteborg 2 - Åsa IF Martin Johansson, Martin Johansson Torpahallen
2010-01-09 11:15 0906564051 Myggenäs IBK - Surte IS IBK Häggvallsskolan
2010-01-23 09:30 0906564054 Åsa IF - IBF Backadalen Åsa Idrottshall
2010-01-24 10:00 0906564055 IK Zenith Grön - Stenungsunds IBK 2 Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Björlanda Idrottshall
2010-01-24 11:00 0906564053 Partille IBS Vit - IBK Göteborg 2 Gustav Glansén, Andreas Rolén Lexby Idrottshall
2010-01-30 09:30 0906564056 Åsa IF - IK Zenith Grön Åsa Idrottshall
2010-01-30 15:20 0906564060 Surte IS IBK - Stenungsunds IBK 2 Madeleine Boström, Simon Carlsson Nödinge Sporthall
2010-01-31 09:00 0906564059 Marstrands IBK vit - Myggenäs IBK Tomas Levin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2010-01-31 12:50 0906564057 IBF Backadalen - Partille IBS Vit Eleonore Green, Eleonore Green Skälltorpsskolan
2010-02-06 17:35 0906564064 Surte IS IBK - Åsa IF Therese Magnusson, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2010-02-07 13:45 0906564062 IBK Göteborg 2 - IBF Backadalen Andreas Rolén, Gustav Glansén Torpahallen
2010-02-07 15:00 0906564063 Marstrands IBK vit - IK Zenith Grön Erik Carlsson, Joel Gustafsson Munkegärdehallen
2010-02-14 10:00 0906564061 Myggenäs IBK - Partille IBS Vit Häggvallsskolan
2010-02-21 11:20 0906564070 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK 2 Oscar Carestam, Oscar Carestam Skälltorpsskolan
2010-03-01 10:00 0906564068 Åsa IF - Marstrands IBK vit Åsa Idrottshall
2010-03-13 09:00 0906564069 IK Zenith Grön - IBK Göteborg 2 Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Björlanda Idrottshall
2010-03-19 18:30 0906564067 Partille IBS Vit - Surte IS IBK Mårdman Jimmy Olsson, Mårdman Jimmy Olsson Ugglumshallen
2010-02-27 10:20 0906564075 Stenungsunds IBK 2 - Partille IBS Vit Stenungsund Arena
2010-02-27 16:10 0906564074 Surte IS IBK - IBF Backadalen Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-02-27 18:15 0906564071 Myggenäs IBK - IK Zenith Grön Häggvallsskolan
2010-02-28 12:00 0906564073 Marstrands IBK vit - IBK Göteborg 2 Joachim Bech, Joachim Bech Munkegärdehallen
2010-03-07 10:30 0906564079 IBF Backadalen - Marstrands IBK vit Eleonore Green, Eleonore Green Skälltorpsskolan
2010-03-07 10:50 0906564078 IK Zenith Grön - Surte IS IBK Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Björlanda Idrottshall
2010-03-07 13:30 0906564080 IBK Göteborg 2 - Stenungsunds IBK 2 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Torpahallen
2010-03-07 16:00 0906564077 Åsa IF - Myggenäs IBK Åsa Idrottshall
2010-03-20 10:00 0906564083 Partille IBS Vit - IK Zenith Grön Ulf Lindqvist, Ulf Lindqvist Lexby Idrottshall
2010-03-20 14:00 0906564085 Stenungsunds IBK 2 - Åsa IF Stenungsund Arena
2010-03-20 17:40 0906564084 Surte IS IBK - Marstrands IBK vit Albin Andersson, Johanna Fri Nödinge Sporthall
2010-03-21 09:50 0906564081 Myggenäs IBK - IBK Göteborg 2 Häggvallsskolan
2010-03-27 15:30 0906564086 Åsa IF - Partille IBS Vit Åsa Idrottshall
2010-03-28 12:00 0906564089 IBK Göteborg 2 - Surte IS IBK Helena Lager Torpahallen
2010-03-28 14:00 0906564090 Marstrands IBK vit - Stenungsunds IBK 2 Martin Johansson, Viktor Insgård Munkegärdehallen
2010-03-28 15:50 0906564088 IBF Backadalen - Myggenäs IBK Pontus Ekengränd, Anders Bergström Skälltorpsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis