Pojkar 99 (2010/11)

Gruppspel
Pojkar 99 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 09:00 1006551003 Pixbo Wallenstam IBK Röd - FBC Lerum Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 09:00 1006551005 Lindås IBK Blå - Varla IBK Kba Hampe Gustavsson, Hampe Gustavsson Salming Arena
2010-10-03 10:00 1006551001 Marstrands IBK svart - Myggenäs IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-10-03 10:20 1006551002 Floda IBK - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2010-10-03 11:00 1006551004 IBF Älvstranden Svart - Kärra IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic
2010-10-03 11:00 1006551006 Frölunda IBK - Lindome IBK Grön Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-10-09 09:30 1006551011 Myggenäs IBK - Lindås IBK Blå Häggvallsskolan
2010-10-09 10:00 1006551012 IK Zenith Grön - Frölunda IBK Carolina Björkner, Alf Björkner Lundbystrand
2010-10-09 15:00 1006551009 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Röd Lindälvshallen
2010-10-10 10:00 1006551008 Kärra IBK - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2010-10-10 12:10 1006551007 FBC Lerum - Marstrands IBK svart Håkan Engquist, Håkan Engquist Rydsbergshallen
2010-10-10 12:40 1006551010 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Svart Frida Henriksson, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2010-10-16 13:00 1006551015 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-10-17 10:00 1006551013 Marstrands IBK svart - IK Zenith Grön Ronja Moen Andersson, Frida Hedman Munkegärdehallen
2010-10-17 10:00 1006551016 IBF Älvstranden Svart - FBC Lerum Aldin Hadziselmovic
2010-10-17 11:00 1006551018 Frölunda IBK - Varla IBK Kba Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Flatåsskolan
2010-10-17 15:20 1006551014 Floda IBK - Myggenäs IBK Mats Sällberg, Rickard Anneräng Alléhallen
2010-10-17 16:10 1006551017 Lindås IBK Blå - Lindome IBK Grön Askims Sporthall
2010-10-22 18:30 1006551021 Myggenäs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Häggvallsskolan
2010-10-23 10:00 1006551020 Lindome IBK Grön - Floda IBK Emelie Viberg, Tilda Lundgren Almåshallen B
2010-10-23 13:00 1006551019 Varla IBK Kba - Marstrands IBK svart Lindälvshallen
2010-10-23 13:30 1006551023 FBC Lerum - Lindås IBK Blå Therese Magnusson, Therese Magnusson Rydsbergshallen
2010-10-24 10:00 1006551022 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Svart Arvid Löfving, Nicklas Fritzne
2010-10-24 12:10 1006551024 Kärra IBK - Frölunda IBK Eleonore Green, Kent Österström Kärra Sporthall
2010-11-05 19:00 1006551029 Lindås IBK Blå - Kärra IBK Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Salming Arena
2010-11-06 14:00 1006551027 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Grön Sebastian Hallberg, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2010-11-07 09:00 1006551025 Marstrands IBK svart - Lindome IBK Grön Oliwer Nilsson, Anton Larsson Munkegärdehallen
2010-11-07 09:00 1006551028 IBF Älvstranden Svart - Myggenäs IBK Martin Erenstedt, Martin Erenstedt
2010-11-07 11:00 1006551030 Frölunda IBK - FBC Lerum Nicholas Phillips, Per Pettersson Flatåsskolan
2010-11-07 13:30 1006551026 Floda IBK - Varla IBK Kba Elin Martinsson, Lina Thorell Alléhallen
2010-11-13 16:30 1006551036 Myggenäs IBK - Frölunda IBK Häggvallsskolan
2010-11-14 09:30 1006551031 FBC Lerum - Floda IBK Ulf Jonasson, Erik Edberg Rydsbergshallen
2010-11-14 12:10 1006551033 Kärra IBK - Marstrands IBK svart Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-11-14 15:00 1006551032 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Andreas Olcén, Frida Henriksson Skånhällaskolan
2010-11-14 16:50 1006551035 Lindås IBK Blå - IK Zenith Grön Josef Nilsson, Tomas Levin Salming Arena
2010-11-14 17:00 1006551034 Varla IBK Kba - IBF Älvstranden Svart Fjärås Idrottshall
2010-11-21 09:00 1006551037 Marstrands IBK svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Frida Hedman, Anton Larsson Munkegärdehallen
2010-11-21 09:00 1006551041 IK Zenith Grön - Varla IBK Kba Carolina Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2010-11-21 09:00 1006551042 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-11-21 09:15 1006551040 Myggenäs IBK - FBC Lerum Häggvallsskolan
2010-11-21 10:00 1006551039 Frölunda IBK - IBF Älvstranden Svart Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2010-11-21 10:30 1006551038 Floda IBK - Lindås IBK Blå Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2010-11-27 13:00 1006551045 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Frölunda IBK Fredrik Greftén, Sebastian Hallberg Mölnlycke Idrottshall
2010-11-28 09:30 1006551048 FBC Lerum - Lindome IBK Grön Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-11-28 10:00 1006551044 Lindås IBK Blå - Marstrands IBK svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Sjöbackens SH
2010-11-28 11:00 1006551043 IBF Älvstranden Svart - Floda IBK Martin Erenstedt, Elof Hallin
2010-11-28 15:40 1006551046 Varla IBK Kba - Myggenäs IBK Fjärås Idrottshall
2010-11-28 18:00 1006551047 IK Zenith Grön - Kärra IBK Martin Erenstedt, Nicklas Fritzne Björlanda Idrottshall
2010-12-04 16:00 1006551049 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Blå Fredrik Greftén, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-12-05 09:00 1006551050 Marstrands IBK svart - IBF Älvstranden Svart Oliwer Nilsson, Anton Larsson Munkegärdehallen
2010-12-05 10:00 1006551054 Lindome IBK Grön - IK Zenith Grön Andreas Olcén, Jakob Eriksson Skånhällaskolan
2010-12-05 13:15 1006551052 Myggenäs IBK - Kärra IBK Häggvallsskolan
2010-12-05 14:10 1006551053 FBC Lerum - Varla IBK Kba Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Rydsbergshallen
2010-12-05 16:00 1006551051 Floda IBK - Frölunda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2010-12-12 09:00 1006551056 IBF Älvstranden Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Elof Hallin
2010-12-12 09:00 1006551058 IK Zenith Grön - Myggenäs IBK Björlanda Idrottshall
2010-12-12 10:00 1006551059 Kärra IBK - FBC Lerum Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-12-12 11:00 1006551057 Frölunda IBK - Lindås IBK Blå Per Pettersson, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2010-12-12 14:50 1006551055 Floda IBK - Marstrands IBK svart Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2010-12-12 18:15 1006551060 Lindome IBK Grön - Varla IBK Kba Emelie Viberg, Amanda Lindkvist Skånhällaskolan
2010-12-18 08:00 1006551062 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Floda IBK Ulf Jonasson, Renée Kronlund Wallenstamhallen
2010-12-18 17:30 1006551064 Myggenäs IBK - Lindome IBK Grön Häggvallsskolan
2010-12-19 09:00 1006551061 Marstrands IBK svart - Frölunda IBK Rebecka Asp, Lydia Rostedt Munkegärdehallen
2010-12-19 13:40 1006551065 FBC Lerum - IK Zenith Grön Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-12-19 14:00 1006551063 Lindås IBK Blå - IBF Älvstranden Svart Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Salming Arena
2010-12-19 14:20 1006551066 Varla IBK Kba - Kärra IBK Fjärås Idrottshall
2011-01-12 18:00 1006551072 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Andreas Olcén, Jakob Eriksson Almåshallen B
2011-01-15 13:30 1006551069 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2011-01-16 11:00 1006551070 Kärra IBK - IBF Älvstranden Svart Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-01-16 11:25 1006551067 Myggenäs IBK - Marstrands IBK svart Häggvallsskolan
2011-01-16 14:00 1006551068 IK Zenith Grön - Floda IBK Carolina Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2011-01-16 15:40 1006551071 Varla IBK Kba - Lindås IBK Blå Fjärås Idrottshall
2011-01-22 10:00 1006551075 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Varla IBK Kba Petter Jonasson, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 09:00 1006551078 Frölunda IBK - IK Zenith Grön Pouria Saber, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2011-01-23 10:00 1006551076 IBF Älvstranden Svart - Lindome IBK Grön Nicklas Fritzne, Nicklas Fritzne
2011-01-23 10:50 1006551074 Floda IBK - Kärra IBK Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2011-01-23 12:00 1006551073 Marstrands IBK svart - FBC Lerum Pontus Carlander, Andreas Carlander Munkegärdehallen
2011-01-23 13:10 1006551077 Lindås IBK Blå - Myggenäs IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Askims Sporthall
2011-01-29 11:20 1006551084 Varla IBK Kba - Frölunda IBK Lindälvshallen
2011-01-29 14:10 1006551083 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Blå Tomas Levin, Tomas Levin Ekenhallen
2011-01-30 09:00 1006551079 IK Zenith Grön - Marstrands IBK svart Björlanda Idrottshall
2011-01-30 09:00 1006551081 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2011-01-30 10:15 1006551080 Myggenäs IBK - Floda IBK Häggvallsskolan
2011-01-30 12:10 1006551082 FBC Lerum - IBF Älvstranden Svart Aldin Hadziselmovic, Johan Grafström Rydsbergshallen
2011-02-06 09:00 1006551088 IBF Älvstranden Svart - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv
2011-02-06 09:30 1006551087 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Myggenäs IBK Renée Kronlund, Anna Larsson Wallenstamhallen
2011-02-06 11:00 1006551090 Frölunda IBK - Kärra IBK Pouria Saber, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-02-06 12:00 1006551089 Lindås IBK Blå - FBC Lerum Daniel Nygren, Daniel Nygren Askims Sporthall
2011-02-06 12:20 1006551086 Floda IBK - Lindome IBK Grön Sarah Lundberg, Elin Martinsson Alléhallen
2011-02-06 13:00 1006551085 Marstrands IBK svart - Varla IBK Kba Anton Larsson Munkegärdehallen
2011-02-09 18:00 1006551092 Varla IBK Kba - Floda IBK Fjärås Idrottshall
2011-02-12 09:30 1006551091 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK svart Daniel Liljered, Pelle Hellberg Almåshallen B
2011-02-13 09:00 1006551093 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Pouria Saber, Renée Kronlund Björlanda Idrottshall
2011-02-13 11:40 1006551094 Myggenäs IBK - IBF Älvstranden Svart Häggvallsskolan
2011-03-11 18:20 1006551096 FBC Lerum - Frölunda IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen
2011-03-13 14:00 1006551095 Kärra IBK - Lindås IBK Blå Stefan Larsson, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-02-26 09:00 1006551098 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Grön Hampus Markkrona, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2011-02-27 10:00 1006551102 Frölunda IBK - Myggenäs IBK Pouria Saber, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2011-02-27 11:00 1006551100 IBF Älvstranden Svart - Varla IBK Kba Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Lisebergshallen
2011-02-27 12:00 1006551099 Marstrands IBK svart - Kärra IBK Henrik Nordström, Anton Larsson Munkegärdehallen
2011-02-27 12:00 1006551101 IK Zenith Grön - Lindås IBK Blå Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-02-27 14:40 1006551097 Floda IBK - FBC Lerum Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2011-03-05 08:30 1006551108 Lindome IBK Grön - Kärra IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Almåshallen B
2011-03-05 10:00 1006551103 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Marstrands IBK svart Narcis Hadziselimovic, Anna Larsson Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 09:30 1006551106 FBC Lerum - Myggenäs IBK Victor Eriksson Elfsberg, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-03-06 11:00 1006551105 IBF Älvstranden Svart - Frölunda IBK Nicklas Fritzne, Martin Erenstedt
2011-03-06 15:00 1006551104 Lindås IBK Blå - Floda IBK Anna Larsson, Anna Larsson Salming Arena
2011-03-06 17:00 1006551107 Varla IBK Kba - IK Zenith Grön Fjärås Idrottshall
2011-03-11 19:00 1006551112 Myggenäs IBK - Varla IBK Kba Häggvallsskolan
2011-03-12 13:00 1006551114 Lindome IBK Grön - FBC Lerum Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Almåshallen B
2011-03-13 10:00 1006551113 Kärra IBK - IK Zenith Grön Stefan Larsson, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-03-13 11:00 1006551110 Marstrands IBK svart - Lindås IBK Blå Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2011-03-13 11:00 1006551111 Frölunda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Pouria Saber, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2011-03-13 14:50 1006551109 Floda IBK - IBF Älvstranden Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2011-03-19 12:50 1006551119 Varla IBK Kba - FBC Lerum Lindälvshallen
2011-03-20 09:00 1006551120 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2011-03-20 10:00 1006551118 Kärra IBK - Myggenäs IBK Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-03-20 14:00 1006551115 Lindås IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Röd Erik Westh, Erik Westh Salming Arena
2011-03-20 16:30 1006551116 IBF Älvstranden Svart - Marstrands IBK svart Elof Hallin, Elof Hallin
2011-03-23 18:30 1006551117 Frölunda IBK - Floda IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2011-03-26 10:00 1006551122 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden Svart Kajsa Högemark, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2011-03-27 12:00 1006551121 Marstrands IBK svart - Floda IBK Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2011-03-27 12:00 1006551123 Lindås IBK Blå - Frölunda IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Askims Sporthall
2011-03-27 12:15 1006551125 FBC Lerum - Kärra IBK Oscar Eriksson Elfsberg, Oscar Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2011-03-27 14:10 1006551124 Myggenäs IBK - IK Zenith Grön Häggvallsskolan
2011-03-27 15:40 1006551126 Varla IBK Kba - Lindome IBK Grön Fjärås Idrottshall
2011-03-24 18:00 1006551129 IBF Älvstranden Svart - Lindås IBK Blå Erik Westh, Erik Westh Tuve Sporthall
2011-04-02 12:10 1006551130 Lindome IBK Grön - Myggenäs IBK Milan Siljegovic, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2011-04-03 10:00 1006551127 Frölunda IBK - Marstrands IBK svart Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-04-03 10:00 1006551132 Kärra IBK - Varla IBK Kba Stefan Larsson, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-04-03 13:00 1006551131 IK Zenith Grön - FBC Lerum Peter Nilsson, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-04-03 19:00 1006551128 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
Pojkar 99 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-03 10:00 1006552002 Lindås IBK Svart - IK Zenith Svart Hampe Gustavsson, Hampe Gustavsson Salming Arena
2010-10-03 12:00 1006552006 Frölunda IBK Grön - Lindome IBK Lila Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-10-03 16:20 1006552003 Ale IBF - Stenungsunds IBK Albin Andersson Nödinge Sporthall
2010-10-09 10:00 1006552009 Mölndals IBF - Ale IBF Marcus Alexander Karlsson Katrinebergshallen
2010-10-09 10:15 1006552007 Stenungsunds IBK - Marstrands IBK vit Stenungsund Arena
2010-10-09 11:00 1006552012 IK Zenith Svart - Frölunda IBK Grön Carolina Björkner, Alf Björkner Lundbystrand
2010-10-10 13:40 1006552010 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Vit Victoria Persson-Miettinen, Frida Henriksson Almåshallen B
2010-10-17 09:00 1006552013 Marstrands IBK vit - IK Zenith Svart Ronja Moen Andersson, Frida Hedman Munkegärdehallen
2010-10-17 09:00 1006552016 IBF Älvstranden Vit - Stenungsunds IBK Aldin Hadziselmovic
2010-10-17 10:00 1006552018 Frölunda IBK Grön - Mölndals IBF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Flatåsskolan
2010-10-23 09:00 1006552020 Lindome IBK Lila - Lindås IBK Svart Emelie Viberg, Tilda Lundgren Almåshallen B
2010-10-23 11:10 1006552019 Mölndals IBF - Marstrands IBK vit Adam Jällfält Katrinebergshallen
2010-10-24 11:00 1006552022 IK Zenith Svart - IBF Älvstranden Vit Arvid Löfving, Nicklas Fritzne
2010-11-07 10:00 1006552025 Marstrands IBK vit - Lindome IBK Lila Anton Larsson, Oliwer Nilsson Munkegärdehallen
2010-11-07 10:00 1006552030 Frölunda IBK Grön - Stenungsunds IBK Nicholas Phillips, Per Pettersson Flatåsskolan
2010-11-13 17:30 1006552027 Ale IBF - IK Zenith Svart Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Nödinge Sporthall
2010-11-20 11:00 1006552026 Lindås IBK Svart - Mölndals IBF Tomas Levin, Tomas Levin Salming Arena
2010-11-13 11:20 1006552034 Mölndals IBF - IBF Älvstranden Vit Katrinebergshallen
2010-11-14 16:00 1006552032 Lindome IBK Lila - Ale IBF Frida Henriksson, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2010-12-05 14:30 1006552031 Stenungsunds IBK - Lindås IBK Svart Stenungsund Arena
2010-11-21 09:00 1006552039 Frölunda IBK Grön - IBF Älvstranden Vit Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2010-11-21 10:00 1006552037 Marstrands IBK vit - Ale IBF Frida Hedman, Anton Larsson Munkegärdehallen
2010-11-21 10:00 1006552041 IK Zenith Svart - Mölndals IBF Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2010-11-21 13:20 1006552048 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Lila Stenungsund Arena
2010-11-28 12:00 1006552043 IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK Svart Elof Hallin
2010-11-28 15:30 1006552045 Ale IBF - Frölunda IBK Grön Tobias Fri Ale Kulturrum
2010-12-04 13:40 1006552051 Lindås IBK Svart - Frölunda IBK Grön Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2010-12-04 15:15 1006552053 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF Stenungsund Arena
2010-12-05 09:00 1006552054 Lindome IBK Lila - IK Zenith Svart Jakob Eriksson, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2010-12-05 10:00 1006552050 Marstrands IBK vit - IBF Älvstranden Vit Anton Larsson, Oliwer Nilsson Munkegärdehallen
2010-12-12 10:00 1006552056 IBF Älvstranden Vit - Ale IBF Martin Erenstedt
2010-12-12 17:15 1006552060 Lindome IBK Lila - Mölndals IBF Amanda Lindkvist, Emelie Viberg Skånhällaskolan
2010-12-12 18:30 1006552055 Lindås IBK Svart - Marstrands IBK vit Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2010-12-18 16:20 1006552062 Ale IBF - Lindås IBK Svart Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2010-12-19 10:00 1006552061 Marstrands IBK vit - Frölunda IBK Grön Rebecka Asp, Rebecka Asp Munkegärdehallen
2010-12-19 11:40 1006552065 Stenungsunds IBK - IK Zenith Svart Stenungsund Arena
2011-01-12 19:00 1006552072 Lindome IBK Lila - Frölunda IBK Grön Jakob Eriksson, Andreas Olcén Almåshallen B
2011-01-16 09:00 1006552069 Stenungsunds IBK - Ale IBF Stenungsund Arena
2011-01-16 15:00 1006552068 IK Zenith Svart - Lindås IBK Svart Peter Nilsson, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-01-22 14:20 1006552075 Ale IBF - Mölndals IBF Johanna Fri, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2011-01-23 10:00 1006552078 Frölunda IBK Grön - IK Zenith Svart Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-01-23 11:00 1006552076 IBF Älvstranden Vit - Lindome IBK Lila Nicklas Fritzne, Nicklas Fritzne
2011-01-23 13:00 1006552073 Marstrands IBK vit - Stenungsunds IBK Pontus Carlander, Andreas Carlander Munkegärdehallen
2011-01-29 10:10 1006552084 Mölndals IBF - Frölunda IBK Grön Katrinebergshallen
2011-01-29 13:00 1006552082 Stenungsunds IBK - IBF Älvstranden Vit Stenungsund Arena
2011-01-30 10:00 1006552079 IK Zenith Svart - Marstrands IBK vit Björlanda Idrottshall
2011-02-06 10:00 1006552088 IBF Älvstranden Vit - IK Zenith Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv
2011-02-06 12:00 1006552085 Marstrands IBK vit - Mölndals IBF Henrik Nordström, Anton Larsson Munkegärdehallen
2011-02-06 13:00 1006552086 Lindås IBK Svart - Lindome IBK Lila Daniel Nygren, Daniel Nygren Askims Sporthall
2011-02-12 10:30 1006552091 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK vit Daniel Liljered, Pelle Hellberg Almåshallen B
2011-02-12 11:20 1006552092 Mölndals IBF - Lindås IBK Svart Marcus Alexander Karlsson Aktiviteten
2011-02-13 10:00 1006552093 IK Zenith Svart - Ale IBF Renée Kronlund, Pouria Saber Björlanda Idrottshall
2011-03-05 16:30 1006552096 Stenungsunds IBK - Frölunda IBK Grön Stenungsund Arena
2011-02-26 12:50 1006552098 Ale IBF - Lindome IBK Lila Linda Björk, Josefin Carlbom Ale Kulturrum
2011-02-27 10:00 1006552100 IBF Älvstranden Vit - Mölndals IBF Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Lisebergshallen
2011-02-27 14:30 1006552097 Lindås IBK Svart - Stenungsunds IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Askims Sporthall
2011-03-05 09:00 1006552107 Mölndals IBF - IK Zenith Svart Pouria Saber Katrinebergshallen
2011-03-05 16:20 1006552103 Ale IBF - Marstrands IBK vit Hajrudin Begic, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2011-03-06 12:00 1006552105 IBF Älvstranden Vit - Frölunda IBK Grön Martin Erenstedt, Nicklas Fritzne
2011-03-12 14:00 1006552114 Lindome IBK Lila - Stenungsunds IBK Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Almåshallen B
2011-03-13 09:00 1006552109 Lindås IBK Svart - IBF Älvstranden Vit Erik Westh, Erik Westh Salming Arena
2011-03-13 12:00 1006552111 Frölunda IBK Grön - Ale IBF Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-03-19 12:20 1006552119 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK Adnan Tongur Katrinebergshallen
2011-03-20 10:00 1006552120 IK Zenith Svart - Lindome IBK Lila Carolina Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2011-03-20 13:20 1006552117 Frölunda IBK Grön - Lindås IBK Svart Pouria Saber, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2011-03-20 17:30 1006552116 IBF Älvstranden Vit - Marstrands IBK vit Elof Hallin, Elof Hallin
2011-03-26 10:00 1006552126 Mölndals IBF - Lindome IBK Lila Pouria Saber Katrinebergshallen
2011-03-26 14:00 1006552121 Marstrands IBK vit - Lindås IBK Svart Anton Larsson, Anton Larsson Munkegärdehallen
2011-03-26 15:20 1006552122 Ale IBF - IBF Älvstranden Vit Fredrik Lahtela, Markus Saarijärvi Nödinge Sporthall
2011-04-03 11:00 1006552128 Lindås IBK Svart - Ale IBF Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Salming Arena
2011-04-03 12:00 1006552131 IK Zenith Svart - Stenungsunds IBK Fredrik Björkner, Peter Nilsson Björlanda Idrottshall
2011-04-06 18:30 1006552127 Frölunda IBK Grön - Marstrands IBK vit Nicholas Phillips, Nicholas Phillips Flatåsskolan
Pojkar 99 C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 11:00 1006553003 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg 1 Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 09:00 1006553004 Landvetter IBK - Partille IBS Sävedalen Erik Carlsson, Erik Carlsson Önnerödshallen
2010-10-03 13:30 1006553002 Rävlanda AIS - IK Zenith Vit Tomas Levin, Tomas Levin Rävlanda skola idrotthall
2010-10-03 14:00 1006553005 Lindås IBK Vit - Öckerö IBK Askims Sporthall
2010-10-09 11:00 1006553009 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tarek El Abtah, Tarek El Abtah Hedenskolans Idrottshall
2010-10-09 16:40 1006553010 Surte IS IBK - Landvetter IBK Dejan Cesto, Dejan Cesto Ale Kulturrum
2010-10-10 09:00 1006553008 Partille IBS Sävedalen - Rävlanda AIS Henrik Haglund, Henrik Haglund Lexby Idrottshall
2010-10-10 11:00 1006553007 IBK Göteborg 1 - Bergums IF Kent Österström, Kent Österström Torpahallen
2010-10-16 15:00 1006553015 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Sävedalen Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2010-10-16 15:00 1006553017 Lindås IBK Vit - Surte IS IBK Tony Cederholm, Henrik Haglund Salming Arena
2010-10-17 09:00 1006553013 Bergums IF - IK Zenith Vit Joakim Amri Nilsson, Adem Can Bergumsskolan
2010-10-17 12:40 1006553016 Landvetter IBK - IBK Göteborg 1 Tomas Levin, Tomas Levin Landvetter Idrottshall
2010-10-23 12:00 1006553019 Öckerö IBK - Bergums IF Emil Karlsson, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
2010-10-24 10:00 1006553023 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK Vit William Flodman, Viktor Holmquist/Öhrn Torpahallen
2010-10-24 13:20 1006553020 Surte IS IBK - Rävlanda AIS Fredrik Lahtela, Linda Björk Nödinge Sporthall
2010-10-27 18:30 1006553022 IK Zenith Vit - Landvetter IBK Patrik Nyman, Patrik Nyman Björlanda Idrottshall
2010-11-06 16:00 1006553027 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Vit Renée Kronlund, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-11-07 09:00 1006553025 Bergums IF - Surte IS IBK Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2010-11-07 10:00 1006553029 Lindås IBK Vit - Partille IBS Sävedalen Daniel Nygren, Daniel Nygren Salming Arena
2010-11-07 14:30 1006553026 Rävlanda AIS - Öckerö IBK Mergim Pajazitaj, Carl Techera Rävlanda skola idrotthall
2010-11-13 11:00 1006553034 Öckerö IBK - Landvetter IBK Emil Karlsson, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2010-11-13 15:20 1006553032 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tobias Martinsson, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2010-11-14 09:00 1006553035 Lindås IBK Vit - IK Zenith Vit Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Sjöbackens SH
2010-11-14 10:00 1006553031 IBK Göteborg 1 - Rävlanda AIS Viktor Holmquist/Öhrn, Renée Kronlund Torpahallen
2010-11-14 11:00 1006553033 Partille IBS Sävedalen - Bergums IF Jonna Lingheimer, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-11-20 17:30 1006553042 Partille IBS Sävedalen - Surte IS IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Partillebohallen
2010-11-21 09:00 1006553037 Bergums IF - Pixbo Wallenstam IBK Svart Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Bergumsskolan
2010-11-21 11:00 1006553038 Rävlanda AIS - Lindås IBK Vit Mergim Pajazitaj, Henrik Borging Rävlanda skola idrotthall
2010-11-21 11:00 1006553041 IK Zenith Vit - Öckerö IBK Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2010-11-28 09:00 1006553044 Lindås IBK Vit - Bergums IF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Sjöbackens SH
2010-11-28 09:45 1006553043 Landvetter IBK - Rävlanda AIS Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Landvetter Idrottshall
2010-11-28 11:00 1006553048 IBK Göteborg 1 - Surte IS IBK David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2010-11-28 16:00 1006553047 IK Zenith Vit - Partille IBS Sävedalen Alf Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-04 17:00 1006553049 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Vit Fredrik Greftén, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-12-04 18:50 1006553054 Surte IS IBK - IK Zenith Vit Tomas Levin, Tomas Levin Ale Kulturrum
2010-12-05 09:00 1006553050 Bergums IF - Landvetter IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2010-12-05 12:15 1006553053 IBK Göteborg 1 - Öckerö IBK Viktor Holmquist/Öhrn, Robin Sundkler Torpahallen
2010-12-12 08:30 1006553056 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Erik Carlsson, Erik Carlsson Landvetter Idrottshall
2010-12-12 11:10 1006553059 Partille IBS Sävedalen - IBK Göteborg 1 August Alfredson, Anton Wikhede Lexby Idrottshall
2010-12-12 13:30 1006553055 Rävlanda AIS - Bergums IF Petter Jonasson, Carl Techera Rävlanda skola idrotthall
2010-12-12 16:20 1006553060 Surte IS IBK - Öckerö IBK Albin Andersson, Johanna Fri Nödinge Sporthall
2010-12-18 09:00 1006553065 IBK Göteborg 1 - IK Zenith Vit Robin Sundkler, David Da Silva/Berggren Svingelns Sporthall
2010-12-18 11:00 1006553066 Öckerö IBK - Partille IBS Sävedalen Emil Karlsson, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2010-12-19 09:30 1006553062 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Rävlanda AIS Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Mölnlycke Idrottshall
2010-12-19 15:00 1006553063 Lindås IBK Vit - Landvetter IBK Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Salming Arena
2011-01-15 11:00 1006553071 Öckerö IBK - Lindås IBK Vit Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-01-16 09:00 1006553070 Partille IBS Sävedalen - Landvetter IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2011-01-16 10:00 1006553069 IBK Göteborg 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart William Flodman, Viktor Holmquist/Öhrn Svingelns Sporthall
2011-01-16 16:00 1006553068 IK Zenith Vit - Rävlanda AIS Peter Nilsson, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-01-22 09:00 1006553075 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Öckerö IBK Erik Insgård, Emanuel Falk Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 11:00 1006553073 Bergums IF - IBK Göteborg 1 Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2011-01-23 11:15 1006553076 Landvetter IBK - Surte IS IBK Linda Emanuelsson, Janne Ranelöv Önnerödshallen
2011-01-23 12:15 1006553074 Rävlanda AIS - Partille IBS Sävedalen Petter Jonasson, Mergim Pajazitaj Rävlanda skola idrotthall
2011-01-29 13:30 1006553083 Surte IS IBK - Lindås IBK Vit Markus Saarijärvi, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2011-01-30 10:00 1006553081 Partille IBS Sävedalen - Pixbo Wallenstam IBK Svart Axel Alfredson, August Alfredson Lexby Idrottshall
2011-01-30 10:00 1006553082 IBK Göteborg 1 - Landvetter IBK Sebastian Bodenmalm, David Da Silva/Berggren Torpahallen
2011-01-30 11:00 1006553079 IK Zenith Vit - Bergums IF Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2011-02-06 09:00 1006553089 Lindås IBK Vit - IBK Göteborg 1 Daniel Nygren, Sebastian Bodenmalm Salming Arena
2011-02-06 10:00 1006553085 Bergums IF - Öckerö IBK Hajrudin Begic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2011-02-06 13:30 1006553086 Rävlanda AIS - Surte IS IBK Henrik Borging, Petter Jonasson Rävlanda skola idrotthall
2011-02-06 17:00 1006553088 Landvetter IBK - IK Zenith Vit Erik Gaberud, Therese Magnusson Landvetter Idrottshall
2011-02-12 12:10 1006553092 Öckerö IBK - Rävlanda AIS Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Hedenskolans Idrottshall
2011-02-12 16:40 1006553091 Surte IS IBK - Bergums IF Roger Zahnér, Roger Zahnér Ale Kulturrum
2011-02-13 11:00 1006553093 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Pouria Saber, Renée Kronlund Björlanda Idrottshall
2011-03-07 18:30 1006553095 Partille IBS Sävedalen - Lindås IBK Vit Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Jonsereds Idrottshall
2011-02-26 13:00 1006553098 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Surte IS IBK Lovisa Sjögren, Johanna Andersson Mölnlycke Idrottshall
2011-02-27 11:00 1006553099 Bergums IF - Partille IBS Sävedalen Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2011-02-27 13:30 1006553097 Rävlanda AIS - IBK Göteborg 1 Carl Techera, Petter Jonasson Rävlanda skola idrotthall
2011-02-27 13:35 1006553100 Landvetter IBK - Öckerö IBK Linda Emanuelsson, Linda Emanuelsson Landvetter Idrottshall
2011-02-27 14:00 1006553101 IK Zenith Vit - Lindås IBK Vit Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-03-05 11:00 1006553107 Öckerö IBK - IK Zenith Vit Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-03-05 12:00 1006553103 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Bergums IF Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2011-03-05 16:10 1006553108 Surte IS IBK - Partille IBS Sävedalen Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2011-03-06 17:00 1006553104 Lindås IBK Vit - Rävlanda AIS Anna Larsson, Anna Larsson Salming Arena
2011-03-12 12:00 1006553113 Partille IBS Sävedalen - IK Zenith Vit Axel Alfredson, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-03-12 17:40 1006553114 Surte IS IBK - IBK Göteborg 1 Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2011-03-13 11:00 1006553110 Bergums IF - Lindås IBK Vit Hajrudin Begic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2011-03-13 13:30 1006553109 Rävlanda AIS - Landvetter IBK Petter Jonasson, Mergim Pajazitaj Rävlanda skola idrotthall
2011-03-19 11:00 1006553119 Öckerö IBK - IBK Göteborg 1 Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-03-20 09:40 1006553116 Landvetter IBK - Bergums IF Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Landvetter Idrottshall
2011-03-20 11:00 1006553120 IK Zenith Vit - Surte IS IBK Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2011-03-20 16:00 1006553115 Lindås IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Josef Nilsson, Josef Nilsson Salming Arena
2011-03-26 11:00 1006553126 Öckerö IBK - Surte IS IBK Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-03-26 12:00 1006553122 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK Jonna Linger, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2011-03-27 09:00 1006553121 Bergums IF - Rävlanda AIS Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2011-03-27 10:00 1006553125 IBK Göteborg 1 - Partille IBS Sävedalen Christoffer Esteban Hernandez, Robin Sundkler Torpahallen
2011-04-02 12:00 1006553132 Partille IBS Sävedalen - Öckerö IBK August Alfredson Lexby Idrottshall
2011-04-03 10:00 1006553129 Landvetter IBK - Lindås IBK Vit Robin Boqvist, Jasmin Dzanic Landvetter Idrottshall
2011-04-03 11:00 1006553128 Rävlanda AIS - Pixbo Wallenstam IBK Svart Carl Techera, Petter Jonasson Rävlanda skola idrotthall
2011-04-03 11:00 1006553131 IK Zenith Vit - IBK Göteborg 1 Peter Nilsson, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
Vår P99-00
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-03-13 12:30 1006554002 Utbynäs SK - Lindås IBK Vår Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Pjäshallen
2011-02-06 17:00 1006554004 Lindås IBK Vår - Kärra IBK Vår Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2011-02-27 11:00 1006554005 Utbynäs SK - Kärra IBK Vår Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Pjäshallen
2011-03-06 15:40 1006554007 Kärra IBK Vår - Utbynäs SK Robin Poropat, Robin Poropat Kärra Sporthall
2011-03-20 15:00 1006554010 Lindås IBK Vår - Utbynäs SK Erik Westh, Erik Westh Salming Arena
2011-03-27 12:20 1006554012 Kärra IBK Vår - Lindås IBK Vår Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis