Pojkar 98 (2010/11)

Gruppspel
Pojkar 98 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 12:20 1006541001 Partille IBS Svart - Mölndals IBF 1 3 - 10 Tobias Almroth, Emil Strand Lexby Idrottshall
2010-10-02 12:40 1006541003 Varla IBK Kba - IBK Göteborg 1 5 - 8 Lindälvshallen
2010-10-02 17:10 1006541006 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBF Älvstranden Vit 17 - 1 Magnus Enberg, Viktor Insgård Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 12:15 1006541007 FBC Lerum 1 - Frölunda IBK Grön 4 - 9 Janne Ranelöv, Kenneth Thorell Hjällsnäshallen
2010-10-03 14:00 1006541004 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön 3 - 12 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2010-10-03 15:30 1006541002 Lindås IBK 1 - Floda IBK 4 - 1 Tobias Almroth, Emil Strand Salming Arena
2010-10-10 11:00 1006541008 FBC Lerum 1 - Mölndals IBF 1 3 - 7 Håkan Engquist Rydsbergshallen
2010-10-10 12:00 1006541014 Floda IBK - Partille IBS Svart 1 - 6 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Alléhallen
2010-10-10 13:45 1006541013 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK 1 3 - 5 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2010-10-10 14:30 1006541009 Frölunda IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart 6 - 2 Andreas Rolén, Gustav Glansén Flatåsskolan
2010-10-10 14:40 1006541012 Lindome IBK Grön - Varla IBK Kba 11 - 5 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Almåshallen B
2010-10-10 15:20 1006541010 IBF Älvstranden Vit - Kärra IBK 5 - 10 Oscar Carestam, Tomas Levin
2010-10-12 17:40 1006541020 Kärra IBK - Frölunda IBK Grön 9 - 10 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Kärra Sporthall
2010-10-13 19:00 1006541019 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Vit 2 - 4 Milan Siljegovic, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2010-10-15 19:00 1006541017 Lindås IBK 1 - Lindome IBK Grön 4 - 5 Tomas Levin, Nicholas Winberg Salming Arena
2010-10-15 19:00 1006541021 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum 1 3 - 1 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Wallenstamhallen
2010-10-16 11:00 1006541015 Mölndals IBF 1 - Floda IBK 8 - 5 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Aktiviteten
2010-10-16 17:30 1006541016 Partille IBS Svart - IBK Göteborg 1 2 - 3 Fredrik Sävestrand, Ulf Jonasson Partillebohallen
2010-10-17 09:20 1006541026 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Grön 3 - 5 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Wallenstamhallen
2010-10-17 11:00 1006541025 Kärra IBK - IBK Göteborg 1 5 - 4 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-10-17 11:20 1006541023 Varla IBK Kba - Partille IBS Svart 6 - 5 Lindälvshallen
2010-10-17 13:10 1006541028 Frölunda IBK Grön - IBF Älvstranden Vit 14 - 5 Therese Magnusson, Milan Siljegovic Flatåsskolan
2010-10-17 18:00 1006541022 Lindås IBK 1 - Mölndals IBF 1 8 - 2 Tarek El Abtah, Daniel Fathi-Najafi Salming Arena
2010-11-10 19:30 1006541024 IK Zenith Grön - Floda IBK 2 - 5 Amir Huseinovic, Martin Johansson Björlanda Idrottshall
2010-10-23 12:10 1006541029 Mölndals IBF 1 - Frölunda IBK Grön 11 - 6 Adam Jällfält, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2010-10-24 08:00 1006541035 Partille IBS Svart - Lindås IBK 1 3 - 11 Håkan Engquist, Hillevi Söderberg Lexby Idrottshall
2010-10-24 11:20 1006541032 Lindome IBK Grön - Kärra IBK 6 - 7 Madeleine Boström, Apilou Dragin Almåshallen B
2010-10-24 14:10 1006541030 IBF Älvstranden Vit - FBC Lerum 1 3 - 8 Christian Jensen, Magnus Enberg
2010-10-24 14:30 1006541033 IBK Göteborg 1 - IK Zenith Grön 9 - 2 Viktor Insgård, Martin Johansson Torpahallen
2010-10-24 15:40 1006541034 Floda IBK - Varla IBK Kba 9 - 3 Magnus Persson, Milan Siljegovic Alléhallen
2010-11-06 12:40 1006541039 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Floda IBK 5 - 1 Tarek El Abtah, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2010-11-07 10:00 1006541038 Kärra IBK - Partille IBS Svart 6 - 6 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Kärra Sporthall
2010-11-07 12:10 1006541040 FBC Lerum 1 - IBK Göteborg 1 1 - 9 Joakim Amri Nilsson Hjällsnäshallen
2010-11-07 13:10 1006541041 Frölunda IBK Grön - Lindome IBK Grön 5 - 6 Adam Jällfält, Tomas Levin Flatåsskolan
2010-11-07 15:40 1006541036 Varla IBK Kba - Mölndals IBF 1 11 - 10 Fjärås Idrottshall
2010-11-07 17:10 1006541037 IK Zenith Grön - Lindås IBK 1 3 - 12 Martin Johansson, Narcis Hadziselimovic
2010-11-13 09:00 1006541043 Mölndals IBF 1 - IBF Älvstranden Vit 18 - 1 Tomas Levin, Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2010-11-13 15:00 1006541048 Partille IBS Svart - IK Zenith Grön 7 - 0 Viktor Insgård, Martin Johansson Lexby Idrottshall
2010-11-13 17:40 1006541045 Lindome IBK Grön - FBC Lerum 1 7 - 3 Amir Huseinovic, Jasmin Dzanic Skånhällaskolan
2010-11-14 13:10 1006541047 Floda IBK - Kärra IBK 3 - 11 Mika Pulkkinen, Fredrik Bergstrand Alléhallen
2010-11-14 15:00 1006541046 IBK Göteborg 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 10 - 1 Viktor Insgård, Martin Johansson Svingelns Sporthall
2010-11-14 18:00 1006541049 Lindås IBK 1 - Varla IBK Kba 10 - 4 Tomas Levin, Josef Nilsson Salming Arena
2010-11-21 08:10 1006541052 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK 1 2 - 8 Tomas Levin, Jasmin Dzanic Wallenstamhallen
2010-11-21 08:50 1006541053 FBC Lerum 1 - Partille IBS Svart 1 - 7 Magnus Persson, Goran Kuduzovic Rydsbergshallen
2010-11-21 11:10 1006541051 Kärra IBK - Varla IBK Kba 7 - 3 Amir Huseinovic, Adem Can Kärra Sporthall
2010-11-21 12:00 1006541054 Frölunda IBK Grön - Floda IBK 3 - 4 Josef Nilsson, Therese Magnusson Flatåsskolan
2010-11-21 16:00 1006541050 IK Zenith Grön - Mölndals IBF 1 1 - 17 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2010-11-21 16:30 1006541055 IBF Älvstranden Vit - IBK Göteborg 1 4 - 10 Eleonore Green, Torbjörn Zahner
2010-11-27 14:40 1006541060 Floda IBK - FBC Lerum 1 6 - 1 Martin Johansson, Tomas Levin Alléhallen
2010-11-27 17:00 1006541061 Partille IBS Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 1 Tobias Almroth, Emil Strand Jonsereds Idrottshall
2010-11-28 10:10 1006541058 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Vit 17 - 6 Victor Fundberg, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2010-11-28 11:10 1006541062 Lindås IBK 1 - Kärra IBK 5 - 6 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Salming Arena
2010-11-28 14:30 1006541059 IBK Göteborg 1 - Frölunda IBK Grön 3 - 9 Robin Cederdahl Torpahallen
2010-11-28 17:00 1006541063 Varla IBK Kba - IK Zenith Grön 15 - 3 Fjärås Idrottshall
2010-12-05 10:00 1006541064 Kärra IBK - Mölndals IBF 1 8 - 8 Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-12-05 10:00 1006541067 Frölunda IBK Grön - Lindås IBK 1 5 - 11 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-12-05 12:00 1006541065 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Grön 8 - 8 Martin Johansson, Martin Johansson Mölnlycke Idrottshall
2010-12-05 12:00 1006541070 Lindome IBK Grön - IBK Göteborg 1 0 - 4 Fredrik Sävestrand, Fredrik Sävestrand Skånhällaskolan
2010-12-05 13:00 1006541066 FBC Lerum 1 - Varla IBK Kba 5 - 8 Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Rydsbergshallen
2010-12-05 18:15 1006541068 IBF Älvstranden Vit - Partille IBS Svart 3 - 6 Viktor Insgård, Viktor Insgård
2010-12-08 19:00 1006541077 IK Zenith Grön - Kärra IBK 2 - 10 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Björlanda Idrottshall
2010-12-10 18:20 1006541073 Floda IBK - IBF Älvstranden Vit 11 - 1 Henrik Haglund, Henrik Haglund Alléhallen
2010-12-11 11:00 1006541071 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön 6 - 4 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Ekenhallen
2010-12-11 14:00 1006541076 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Svart 6 - 8 Lindälvshallen
2010-12-12 09:00 1006541074 Partille IBS Svart - Frölunda IBK Grön 6 - 5 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2010-12-12 17:20 1006541075 Lindås IBK 1 - FBC Lerum 1 5 - 6 Roger Zahnér, Roger Zahnér Askims Sporthall
2010-12-11 13:30 1006541079 FBC Lerum 1 - Kärra IBK 3 - 13 Bjarne Wesenlund, Magnus Persson Rydsbergshallen
2010-12-11 15:30 1006541084 IBK Göteborg 1 - Floda IBK 12 - 4 Apilou Dragin, Apilou Dragin Svingelns Sporthall
2010-12-12 13:10 1006541078 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 4 - 5 Oscar Carestam, Oscar Carestam Wallenstamhallen
2010-12-12 13:40 1006541083 Lindome IBK Grön - Partille IBS Svart 5 - 6 Martin Johansson, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2010-12-12 15:10 1006541080 Frölunda IBK Grön - IK Zenith Grön 15 - 1 Adam Jällfält, Adam Jällfält Flatåsskolan
2010-12-12 15:10 1006541081 IBF Älvstranden Vit - Varla IBK Kba 7 - 5 Viktor Insgård, Viktor Insgård
2010-12-18 08:40 1006541085 Mölndals IBF 1 - IBK Göteborg 1 8 - 4 Magnus Persson, Magnus Persson Aktiviteten
2010-12-18 12:40 1006541089 Varla IBK Kba - Frölunda IBK Grön 5 - 9 Lindälvshallen
2010-12-19 10:00 1006541091 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 6 - 2 Magnus Enberg, Magnus Enberg Kärra Sporthall
2010-12-19 15:30 1006541086 Floda IBK - Lindome IBK Grön 5 - 3 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Alléhallen
2010-12-19 16:20 1006541090 IK Zenith Grön - FBC Lerum 1 6 - 7 Tomas Levin, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2010-12-19 17:00 1006541088 Lindås IBK 1 - IBF Älvstranden Vit 6 - 5 Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2011-01-15 09:00 1006541092 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Svart 9 - 4 Emil Strand, Tomas Levin Aktiviteten
2011-01-15 17:00 1006541095 Lindome IBK Grön - IK Zenith Grön 9 - 3 Kent Österström, Eleonore Green Ekenhallen
2011-01-16 10:00 1006541093 Floda IBK - Lindås IBK 1 2 - 6 Henrik Haglund, Tony Cederholm Alléhallen
2011-01-16 10:00 1006541098 Frölunda IBK Grön - FBC Lerum 1 11 - 3 Pontus Ekengränd, Tomas Levin Flatåsskolan
2011-01-16 11:00 1006541094 IBK Göteborg 1 - Varla IBK Kba 2 - 1 David Holmquist, Rasmus Durgé Svingelns Sporthall
2011-01-16 16:30 1006541097 IBF Älvstranden Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart 1 - 9 Linus Melander, Linda Lindskog
2011-01-22 14:30 1006541099 Mölndals IBF 1 - FBC Lerum 1 14 - 3 Tomas Levin, Tilda Lundgren Katrinebergshallen
2011-01-23 09:10 1006541100 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Frölunda IBK Grön 3 - 6 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Wallenstamhallen
2011-01-23 10:00 1006541101 Kärra IBK - IBF Älvstranden Vit 6 - 3 Kent Österström, Eleonore Green Kärra Sporthall
2011-01-23 12:00 1006541105 Partille IBS Svart - Floda IBK 5 - 5 Adem Can, Adem Can Lexby Idrottshall
2011-01-23 16:50 1006541103 Varla IBK Kba - Lindome IBK Grön 10 - 3 Fjärås Idrottshall
2011-01-23 19:10 1006541104 Lindås IBK 1 - IBK Göteborg 1 5 - 1 Josef Nilsson, Tomas Levin Salming Arena
2011-01-29 14:00 1006541106 Floda IBK - Mölndals IBF 1 1 - 8 Christer Carlberg, Nicholas Winberg Alléhallen
2011-01-29 16:10 1006541108 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 2 - 7 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Ekenhallen
2011-01-30 09:00 1006541111 Frölunda IBK Grön - Kärra IBK 11 - 7 Ulf Jonasson, Adnan Tongur Flatåsskolan
2011-01-30 11:00 1006541112 FBC Lerum 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 4 - 3 David Holmquist, Rasmus Durgé Rydsbergshallen
2011-01-30 12:15 1006541107 IBK Göteborg 1 - Partille IBS Svart 3 - 5 Alexander Pavlovic, Pontus Ekengränd Torpahallen
2011-01-30 12:40 1006541110 IBF Älvstranden Vit - IK Zenith Grön 6 - 4 Mårdman Jimmy Olsson, Jasmin Dzanic
2011-02-02 16:40 1006541116 IBK Göteborg 1 - Kärra IBK 7 - 4 Fredrik Wallhede, Hampe Gustavsson Torpahallen
2011-02-03 19:00 1006541119 IBF Älvstranden Vit - Frölunda IBK Grön 2 - 8 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic
2011-02-04 18:10 1006541117 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart 8 - 2 Adnan Tongur, Torbjörn Zahner Almåshallen B
2011-02-05 09:50 1006541113 Mölndals IBF 1 - Lindås IBK 1 2 - 3 Tarek El Abtah, Daniel Fathi-Najafi Aktiviteten
2011-02-05 12:30 1006541115 Floda IBK - IK Zenith Grön 10 - 2 Håkan Engquist, Fredrik Bergstrand Alléhallen
2011-02-13 10:45 1006541114 Partille IBS Svart - Varla IBK Kba 6 - 7 Linus Melander, Håkan Engquist Lexby Idrottshall
2011-02-06 09:00 1006541121 FBC Lerum 1 - IBF Älvstranden Vit 8 - 5 Martin Erenstedt, Linus Melander Rydsbergshallen
2011-02-06 11:00 1006541126 Lindås IBK 1 - Partille IBS Svart 10 - 1 Narcis Hadziselimovic, Sebastian Bodenmalm Salming Arena
2011-02-06 12:00 1006541123 Kärra IBK - Lindome IBK Grön 9 - 4 Henrik Lord Johansson, Daniel Fathi-Najafi Kärra Sporthall
2011-02-06 14:10 1006541124 IK Zenith Grön - IBK Göteborg 1 8 - 2 Andreas Carlander, Pontus Carlander Björlanda Idrottshall
2011-02-06 14:20 1006541120 Frölunda IBK Grön - Mölndals IBF 1 5 - 9 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Flatåsskolan
2011-02-06 17:00 1006541125 Varla IBK Kba - Floda IBK 3 - 5 Lindälvshallen
2011-02-12 09:00 1006541127 Mölndals IBF 1 - Varla IBK Kba 9 - 3 Besim Mehmedagic, Jervand Hakopian Aktiviteten
2011-02-12 13:10 1006541129 Partille IBS Svart - Kärra IBK 1 - 5 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Lexby Idrottshall
2011-02-13 11:10 1006541132 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Grön 4 - 10 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Almåshallen B
2011-02-13 14:30 1006541128 Lindås IBK 1 - IK Zenith Grön 38 - 0 Eleonore Green, Kent Österström Salming Arena
2011-02-13 15:40 1006541130 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 7 - 1 David Holmquist, Rasmus Durgé Alléhallen
2011-03-18 18:00 1006541131 IBK Göteborg 1 - FBC Lerum 1 8 - 0 Milan Siljegovic, Tomas Levin Torpahallen
2011-02-26 13:50 1006541137 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg 1 3 - 6 Joakim Amri Nilsson, Jervand Hakopian Wallenstamhallen
2011-02-27 10:30 1006541136 FBC Lerum 1 - Lindome IBK Grön 2 - 8 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2011-02-27 11:10 1006541138 Kärra IBK - Floda IBK 1 - 1 Adem Can, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2011-02-27 14:30 1006541140 Varla IBK Kba - Lindås IBK 1 4 - 11 Fjärås Idrottshall
2011-02-27 15:00 1006541139 IK Zenith Grön - Partille IBS Svart 3 - 13 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2011-02-27 17:15 1006541134 IBF Älvstranden Vit - Mölndals IBF 1 1 - 16 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Lisebergshallen
2011-03-02 16:40 1006541146 IBK Göteborg 1 - IBF Älvstranden Vit 14 - 5 Adnan Tongur, Fredrik Wallhede Torpahallen
2011-03-04 17:40 1006541145 Floda IBK - Frölunda IBK Grön 5 - 7 Milan Siljegovic, Adnan Tongur Alléhallen
2011-03-05 08:00 1006541144 Partille IBS Svart - FBC Lerum 1 3 - 3 Ulf Jonasson, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2011-03-05 12:40 1006541143 Lindås IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 18 - 3 Oscar Carestam, Narcis Hadziselimovic Salming Arena
2011-03-05 16:10 1006541141 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Grön 19 - 7 Christer Carlberg, Ulf Jonasson Aktiviteten
2011-03-06 13:00 1006541142 Varla IBK Kba - Kärra IBK 3 - 14 Lindälvshallen
2011-03-06 08:10 1006541152 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Svart 8 - 7 Sebastian Bodenmalm, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 12:20 1006541150 Frölunda IBK Grön - IBK Göteborg 1 9 - 7 Dejan Cesto, Lazo Cesto Flatåsskolan
2011-03-06 13:00 1006541149 IBF Älvstranden Vit - Lindome IBK Grön 1 - 10 Jesper Axelsson, Pierre Eberhard Berg
2011-03-06 13:00 1006541151 FBC Lerum 1 - Floda IBK 0 - 0 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Rydsbergshallen
2011-03-06 15:00 1006541154 IK Zenith Grön - Varla IBK Kba 4 - 6 Milan Siljegovic, Ulf Jonasson Björlanda Idrottshall
2011-03-08 17:40 1006541153 Kärra IBK - Lindås IBK 1 2 - 5 Linda Lindskog, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2011-03-12 08:40 1006541155 Mölndals IBF 1 - Kärra IBK 7 - 4 Tomas Levin, Milan Siljegovic Aktiviteten
2011-03-12 15:20 1006541159 Partille IBS Svart - IBF Älvstranden Vit 7 - 2 Joel Gustafsson, Erik Carlsson Lexby Idrottshall
2011-03-13 12:00 1006541156 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart 2 - 7 Patrik Nyman, Johan Selindh Björlanda Idrottshall
2011-03-13 13:30 1006541161 IBK Göteborg 1 - Lindome IBK Grön 7 - 8 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Svingelns Sporthall
2011-03-13 14:30 1006541157 Varla IBK Kba - FBC Lerum 1 3 - 6 Fjärås Idrottshall
2011-03-18 20:00 1006541158 Lindås IBK 1 - Frölunda IBK Grön 6 - 4 Josef Nilsson, Sebastian Bodenmalm Salming Arena
2011-03-15 17:40 1006541168 Kärra IBK - IK Zenith Grön 18 - 0 Jervand Hakopian, Pontus Ekengränd Kärra Sporthall
2011-03-19 18:20 1006541167 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Varla IBK Kba 3 - 8 Rasmus Durgé, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 09:00 1006541162 Lindome IBK Grön - Mölndals IBF 1 8 - 5 Mika Pulkkinen, Jervand Hakopian Almåshallen B
2011-03-20 13:30 1006541166 FBC Lerum 1 - Lindås IBK 1 0 - 4 Kim Nielsen, Tomas Levin Rydsbergshallen
2011-03-20 14:20 1006541165 Frölunda IBK Grön - Partille IBS Svart 3 - 6 Fredrik Bergstrand, Milan Siljegovic Flatåsskolan
2011-03-20 17:30 1006541164 IBF Älvstranden Vit - Floda IBK 1 - 9 Linus Backlund, Narcis Hadziselimovic
2011-03-23 19:45 1006541172 Varla IBK Kba - IBF Älvstranden Vit 10 - 2 Forsgläntans Idrottshall
2011-03-26 09:00 1006541174 Partille IBS Svart - Lindome IBK Grön 5 - 2 Erik Westh, Jervand Hakopian Jonsereds Idrottshall
2011-03-26 16:00 1006541169 Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 9 - 3 Tomas Levin, Adam Jällfält Aktiviteten
2011-03-27 13:00 1006541171 IK Zenith Grön - Frölunda IBK Grön 5 - 19 Kim Nielsen, Anders Bergström Björlanda Idrottshall
2011-03-27 14:20 1006541175 Floda IBK - IBK Göteborg 1 4 - 6 Viktor Insgård, Viktor Insgård Alléhallen
2011-03-29 17:45 1006541170 Kärra IBK - FBC Lerum 1 8 - 3 Daniel Fathi-Najafi, Emil Strand Kärra Sporthall
2011-02-25 18:30 1006541176 IBK Göteborg 1 - Mölndals IBF 1 2 - 7 Martin Erenstedt, Amir Huseinovic Torpahallen
2011-03-30 17:30 1006541179 IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK 1 5 - 10 Linus Backlund, Johan Pedersen Tuve Sporthall
2011-03-31 18:45 1006541180 Frölunda IBK Grön - Varla IBK Kba 7 - 6 Eleonore Green, Milan Siljegovic Flatåsskolan
2011-04-02 08:40 1006541181 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Kärra IBK 6 - 10 Milan Siljegovic, Alf Björkner Wallenstamhallen
2011-04-02 11:00 1006541177 Lindome IBK Grön - Floda IBK 6 - 5 Milan Siljegovic, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2011-04-03 11:00 1006541182 FBC Lerum 1 - IK Zenith Grön 19 - 2 Eleonore Green, Kent Österström Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK 1 24 21 0 3 212-71 141 63
2. Mölndals IBF 1 24 19 1 4 224-102 122 58
3. Kärra IBK 24 16 3 5 186-108 78 51
4. Frölunda IBK Grön 24 16 0 8 196-130 66 48
5. IBK Göteborg 1 24 14 0 10 144-105 39 42
6. Lindome IBK Grön 24 14 0 10 153-123 30 42
7. Partille IBS Svart 24 12 3 9 123-112 11 39
8. Floda IBK 24 10 3 11 109-105 4 33
9. Varla IBK Kba 24 9 0 15 140-164 -24 27
10. FBC Lerum 1 24 7 2 15 94-152 -58 23
11. Pixbo Wallenstam IBK Svart 24 7 1 16 107-146 -39 22
12. IBF Älvstranden Vit 24 3 0 21 79-235 -156 9
13. IK Zenith Grön 24 1 1 22 73-287 -214 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 98 Div. 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 11:50 1006542006 Ale IBF - Myggenäs IBK 3 - 8 Madeleine Boström, Apilou Dragin Ale Kulturrum
2010-10-03 10:10 1006542004 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 10 - 2 Erik Carlsson, Christian Jensen Önnerödshallen
2010-10-03 13:10 1006542003 Lindås IBK 2 - Donsö Idrottssällskap 29 - 2 Tobias Almroth, Emil Strand Salming Arena
2010-10-03 15:50 1006542002 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK 1 2 - 3 Håkan Engquist, Narcis Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2010-10-09 11:30 1006542010 Myggenäs IBK - Landvetter IBK 8 - 1 Häggvallsskolan
2010-10-09 11:40 1006542012 Stenungsunds IBK 1 - Ale IBF 3 - 2 Stenungsund Arena
2010-10-10 09:20 1006542008 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Backadalen 3 - 5 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Wallenstamhallen
2010-10-10 13:00 1006542011 IF Marin Väst - Sportlife Kungälvs IBK 5 - 2 Madeleine Boström, Milan Siljegovic Hall Of Flame
2010-10-15 19:00 1006542017 Sportlife Kungälvs IBK - Myggenäs IBK 4 - 6 Eleonore Green, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2010-10-16 12:00 1006542015 Lindås IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 5 Tomas Levin, Daniel Margell Salming Arena
2010-10-17 13:40 1006542016 Landvetter IBK - Donsö Idrottssällskap 14 - 3 Johan Hillergren, Magnus Persson Landvetter Idrottshall
2010-10-17 14:50 1006542014 IBF Backadalen - IF Marin Väst 5 - 8 Tomas Levin, Nicholas Winberg Skälltorpsskolan
2010-10-20 18:00 1006542020 Myggenäs IBK - IBF Backadalen 10 - 2 Häggvallsskolan
2010-10-23 10:15 1006542022 Stenungsunds IBK 1 - Landvetter IBK 3 - 9 Stenungsund Arena
2010-10-23 16:50 1006542024 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF 5 - 5 Amir Huseinovic, Kent Österström Mölnlycke Idrottshall
2010-10-24 11:15 1006542023 Donsö Idrottssällskap - Sportlife Kungälvs IBK 4 - 12 Donsö Idrottshall
2010-10-24 13:00 1006542021 IF Marin Väst - Lindås IBK 2 0 - 1 Adem Can, Adnan Tongur Hall Of Flame
2010-11-07 11:40 1006542029 Sportlife Kungälvs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 6 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2010-11-07 13:20 1006542030 Ale IBF - Donsö Idrottssällskap 9 - 3 Kent Österström, Nicholas Winberg Nödinge Sporthall
2010-11-07 14:30 1006542027 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK 1 11 - 1 Fredrik Bergstrand, Christer Carlberg Salming Arena
2010-11-07 17:40 1006542028 Landvetter IBK - IF Marin Väst 6 - 6 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Landvetter Idrottshall
2010-11-13 15:00 1006542032 Myggenäs IBK - Lindås IBK 2 6 - 6 Häggvallsskolan
2010-11-14 11:15 1006542031 Donsö Idrottssällskap - IBF Backadalen 2 - 9 Tarek El Abtah, Tarek El Abtah Donsö Idrottshall
2010-11-14 14:00 1006542035 Sportlife Kungälvs IBK - Stenungsunds IBK 1 9 - 1 Anders Bergström, Kim Nielsen Kastellegårdshallen
2010-11-14 16:10 1006542036 IF Marin Väst - Ale IBF 2 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Hall Of Flame
2010-11-20 17:20 1006542039 Ale IBF - Landvetter IBK 4 - 11 Narcis Hadziselimovic, Hillevi Söderberg Nödinge Sporthall
2010-11-21 09:20 1006542042 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Myggenäs IBK 3 - 1 Tomas Levin, Jasmin Dzanic Wallenstamhallen
2010-11-21 10:20 1006542038 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK 1 - 9 Tobias Almroth, Emil Strand Skälltorpsskolan
2010-11-21 11:10 1006542040 IF Marin Väst - Donsö Idrottssällskap 9 - 4 Christer Carlberg, Daniel Fathi-Najafi Hall Of Flame
2010-11-28 08:30 1006542043 Landvetter IBK - IBF Backadalen 5 - 7 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Landvetter Idrottshall
2010-11-28 10:00 1006542045 Lindås IBK 2 - Ale IBF 13 - 2 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Salming Arena
2010-11-28 11:15 1006542048 Donsö Idrottssällskap - Myggenäs IBK 2 - 20 Christian Jensen, Christian Jensen Donsö Idrottshall
2011-02-27 10:15 1006542047 Stenungsunds IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK Röd 9 - 3 Stenungsund Arena
2010-12-04 11:20 1006542049 Lindås IBK 2 - Sportlife Kungälvs IBK 4 - 6 Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2010-12-05 09:00 1006542052 IF Marin Väst - Pixbo Wallenstam IBK Röd 8 - 4 Tobias Almroth, Tobias Almroth Hall Of Flame
2010-12-05 11:30 1006542051 IBF Backadalen - Ale IBF 1 - 6 Josef Nilsson, Josef Nilsson Skälltorpsskolan
2010-12-05 14:30 1006542054 Myggenäs IBK - Stenungsunds IBK 1 4 - 2 Häggvallsskolan
2010-12-11 11:25 1006542058 Stenungsunds IBK 1 - IF Marin Väst 2 - 1 Stenungsund Arena
2010-12-11 15:20 1006542057 Ale IBF - Sportlife Kungälvs IBK 7 - 6 Viktor Insgård, Martin Johansson Ale Kulturrum
2010-12-12 09:35 1006542056 Landvetter IBK - Lindås IBK 2 1 - 11 Erik Carlsson, Erik Carlsson Landvetter Idrottshall
2010-12-12 12:00 1006542059 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Donsö Idrottssällskap 6 - 2 Oscar Carestam, Oscar Carestam Wallenstamhallen
2010-12-19 11:15 1006542065 Donsö Idrottssällskap - Stenungsunds IBK 1 0 - 10 Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Donsö Idrottshall
2010-12-19 12:00 1006542064 IF Marin Väst - Myggenäs IBK 4 - 5 Viktor Insgård, Viktor Insgård Hall Of Flame
2010-12-19 13:30 1006542063 Sportlife Kungälvs IBK - Landvetter IBK 6 - 5 Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Kastellegårdshallen
2010-12-19 19:20 1006542062 Lindås IBK 2 - IBF Backadalen 10 - 3 Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2011-01-15 16:20 1006542068 Stenungsunds IBK 1 - IBF Backadalen 6 - 2 Stenungsund Arena
2011-01-15 16:40 1006542070 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Landvetter IBK 6 - 3 Narcis Hadziselimovic, Erik Sjöstedt Mölnlycke Idrottshall
2011-01-16 09:15 1006542072 Myggenäs IBK - Ale IBF 8 - 4 Häggvallsskolan
2011-01-16 11:15 1006542069 Donsö Idrottssällskap - Lindås IBK 2 2 - 3 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Donsö Idrottshall
2011-01-21 18:00 1006542077 Sportlife Kungälvs IBK - IF Marin Väst 4 - 7 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Kastellegårdshallen
2011-01-22 10:20 1006542078 Ale IBF - Stenungsunds IBK 1 2 - 5 Mika Pulkkinen, Jasmin Dzanic Ale Kulturrum
2011-01-23 10:00 1006542076 Landvetter IBK - Myggenäs IBK 7 - 9 Linda Emanuelsson, Janne Ranelöv Önnerödshallen
2011-01-23 15:50 1006542074 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd 6 - 4 Jasmin Dzanic, Torbjörn Zahner Skälltorpsskolan
2011-01-29 11:20 1006542081 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK 2 2 - 14 Adam Jällfält, Tomas Levin Wallenstamhallen
2011-01-30 09:00 1006542080 IF Marin Väst - IBF Backadalen 12 - 1 Martin Erenstedt, Linus Melander Hall Of Flame
2011-01-30 11:15 1006542082 Donsö Idrottssällskap - Landvetter IBK 7 - 4 Jervand Hakopian, Jervand Hakopian Donsö Idrottshall
2011-01-30 11:15 1006542083 Myggenäs IBK - Sportlife Kungälvs IBK 4 - 1 Häggvallsskolan
2011-02-05 10:20 1006542090 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Röd 3 - 6 Johan Pedersen, Linus Backlund Ale Kulturrum
2011-02-06 09:35 1006542088 Landvetter IBK - Stenungsunds IBK 1 4 - 9 Alf Björkner, Hillevi Söderberg Landvetter Idrottshall
2011-02-06 11:00 1006542089 Sportlife Kungälvs IBK - Donsö Idrottssällskap 5 - 3 Johan Pedersen, Linus Backlund Kastellegårdshallen
2011-02-06 13:20 1006542087 Lindås IBK 2 - IF Marin Väst 8 - 6 Narcis Hadziselimovic, Sebastian Bodenmalm Salming Arena
2011-02-06 14:10 1006542086 IBF Backadalen - Myggenäs IBK 1 - 11 Anders Bergström, Kim Nielsen Skälltorpsskolan
2011-02-12 14:20 1006542095 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sportlife Kungälvs IBK 5 - 8 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Mölnlycke Idrottshall
2011-02-13 11:15 1006542096 Donsö Idrottssällskap - Ale IBF 8 - 8 Besim Mehmedagic, Besim Mehmedagic Donsö Idrottshall
2011-02-13 18:15 1006542093 Stenungsunds IBK 1 - Lindås IBK 2 2 - 6 Stenungsund Arena
2011-03-01 18:10 1006542094 IF Marin Väst - Landvetter IBK 4 - 1 Ulf Jonasson, Robin Cederdahl Hall Of Flame
2011-02-26 13:00 1006542101 Stenungsunds IBK 1 - Sportlife Kungälvs IBK 3 - 3 Stenungsund Arena
2011-02-26 13:50 1006542102 Ale IBF - IF Marin Väst 4 - 8 Viktor Insgård, Martin Johansson Ale Kulturrum
2011-02-27 13:10 1006542098 Lindås IBK 2 - Myggenäs IBK 7 - 3 Milan Siljegovic, Victor Fundberg Salming Arena
2011-02-27 13:50 1006542097 IBF Backadalen - Donsö Idrottssällskap 7 - 6 Daniel Fathi-Najafi, Erik Westh Skälltorpsskolan
2011-03-02 18:00 1006542104 Sportlife Kungälvs IBK - IBF Backadalen 5 - 4 Viktor Insgård, Martin Johansson Kastellegårdshallen
2011-03-05 11:15 1006542106 Donsö Idrottssällskap - IF Marin Väst 5 - 12 Besim Mehmedagic, Besim Mehmedagic Donsö Idrottshall
2011-03-09 18:45 1006542108 Myggenäs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 8 - 2 Häggvallsskolan
2011-04-03 16:00 1006542105 Landvetter IBK - Ale IBF 3 - 2 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Landvetter Idrottshall
2011-03-06 09:20 1006542113 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Stenungsunds IBK 1 5 - 6 Sebastian Bodenmalm, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 10:40 1006542114 Myggenäs IBK - Donsö Idrottssällskap 23 - 2 Häggvallsskolan
2011-03-06 13:00 1006542109 IBF Backadalen - Landvetter IBK OW (0 - 5) Josef Nilsson, Narcis Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2011-03-06 14:20 1006542111 Ale IBF - Lindås IBK 2 2 - 10 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Nödinge Sporthall
2011-03-12 11:50 1006542117 Ale IBF - IBF Backadalen 4 - 7 Mårdman Jimmy Olsson, Tobias Martinsson Ale Kulturrum
2011-03-12 16:20 1006542118 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IF Marin Väst 2 - 3 Narcis Hadziselimovic, Hillevi Söderberg Mölnlycke Idrottshall
2011-03-13 09:00 1006542120 Stenungsunds IBK 1 - Myggenäs IBK 2 - 5 Stenungsund Arena
2011-03-13 17:50 1006542115 Sportlife Kungälvs IBK - Lindås IBK 2 3 - 9 Ulf Jonasson, Kent Österström Kastellegårdshallen
2011-03-20 11:15 1006542125 Donsö Idrottssällskap - Pixbo Wallenstam IBK Röd 0 - 4 Emil Strand, Emil Strand Donsö Idrottshall
2011-03-20 11:20 1006542124 IF Marin Väst - Stenungsunds IBK 1 2 - 3 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2011-03-20 12:25 1006542123 Sportlife Kungälvs IBK - Ale IBF 11 - 5 Linus Backlund, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-20 18:10 1006542122 Lindås IBK 2 - Landvetter IBK 22 - 1 Apilou Dragin, Linda Lindskog Salming Arena
2011-03-26 10:10 1006542131 Stenungsunds IBK 1 - Donsö Idrottssällskap 4 - 4 Stenungsund Arena
2011-03-27 12:30 1006542129 Landvetter IBK - Sportlife Kungälvs IBK 5 - 7 Linda Emanuelsson, Peter Novakovic Landvetter Idrottshall
2011-03-27 13:00 1006542130 Myggenäs IBK - IF Marin Väst 5 - 8 Häggvallsskolan
2011-03-27 14:50 1006542128 IBF Backadalen - Lindås IBK 2 4 - 5 Tomas Levin, Tilda Lundgren Skälltorpsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK 2 18 16 1 1 176-51 125 49
2. Myggenäs IBK 18 14 1 3 144-61 83 43
3. IF Marin Väst 18 11 1 6 105-66 39 34
4. Sportlife Kungälvs IBK 18 11 1 6 107-82 25 34
5. Stenungsunds IBK 1 18 10 2 6 74-74 0 32
6. IBF Backadalen 17 6 0 11 67-109 -42 18
7. Landvetter IBK 17 5 1 11 90-116 -26 16
8. Pixbo Wallenstam IBK Röd 18 5 1 12 71-104 -33 16
9. Ale IBF 18 4 2 12 76-118 -42 14
10. Donsö Idrottssällskap 18 1 2 15 59-188 -129 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 98 Div. 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 16:30 1006543002 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK vit 12 - 1 Janne Vattfors, Jonas Hansson Almåshallen B
2010-10-02 19:30 1006543001 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS Vit 2 - 3 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 13:00 1006543004 Frölunda IBK Röd - IBK Göteborg 2 2 - 13 Milan Siljegovic, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-10-09 11:00 1006543009 Mölndals IBF 2 - Lindås IBK 3 6 - 4 Adnan Tongur, Adam Jällfält Katrinebergshallen
2010-10-10 15:00 1006543008 IBK Göteborg 2 - Lindome IBK Lila 5 - 4 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2010-10-10 16:30 1006543010 IBF Älvstranden Svart - Frölunda IBK Röd 1 - 10 Lazo Cesto, Kim Nielsen
2010-10-16 12:20 1006543014 Lindome IBK Lila - Partille IBS Vit 3 - 3 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Almåshallen B
2010-10-17 08:10 1006543013 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Marstrands IBK vit 4 - 5 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Wallenstamhallen
2010-10-17 19:00 1006543015 Lindås IBK 3 - IBK Göteborg 2 8 - 2 Tarek El Abtah, Daniel Fathi-Najafi Salming Arena
2010-10-23 13:20 1006543019 Mölndals IBF 2 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 6 - 7 Adam Jällfält, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2010-10-24 09:10 1006543021 Partille IBS Vit - Lindås IBK 3 1 - 14 Håkan Engquist, Hillevi Söderberg Lexby Idrottshall
2010-10-24 14:00 1006543022 Marstrands IBK vit - Frölunda IBK Röd 11 - 3 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2010-10-24 15:20 1006543020 IBF Älvstranden Svart - Lindome IBK Lila 1 - 17 Christian Jensen, Magnus Enberg
2010-11-06 17:00 1006543025 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBF Älvstranden Svart 14 - 3 Tobias Lindqvist, Ulf Lindqvist Mölnlycke Idrottshall
2010-11-07 12:00 1006543028 Frölunda IBK Röd - Partille IBS Vit 6 - 10 Adam Jällfält, Tomas Levin Flatåsskolan
2010-11-07 13:00 1006543026 Lindome IBK Lila - Mölndals IBF 2 9 - 4 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Skånhällaskolan
2010-11-17 18:30 1006543027 Lindås IBK 3 - Marstrands IBK vit 7 - 3 Narcis Hadziselimovic, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2010-11-13 10:10 1006543034 Mölndals IBF 2 - Frölunda IBK Röd 10 - 4 Tomas Levin, Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2010-11-14 15:30 1006543032 IBF Älvstranden Svart - Lindås IBK 3 1 - 10 Magnus Enberg, Daniel Margell
2010-11-14 16:30 1006543033 IBK Göteborg 2 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 4 - 4 Viktor Insgård, Martin Johansson Svingelns Sporthall
2010-11-20 17:10 1006543037 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK 3 3 - 4 Fredrik Wallhede, Amir Huseinovic Mölnlycke Idrottshall
2010-11-21 13:10 1006543041 Marstrands IBK vit - Mölndals IBF 2 1 - 11 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Munkegärdehallen
2010-11-21 13:30 1006543042 IBK Göteborg 2 - IBF Älvstranden Svart 17 - 3 Ulf Lindqvist, Tomas Levin Svingelns Sporthall
2010-11-27 08:40 1006543046 Mölndals IBF 2 - Partille IBS Vit 8 - 8 Tomas Levin, Jasmin Dzanic Aktiviteten
2010-11-28 11:00 1006543043 Frölunda IBK Röd - Lindome IBK Lila 2 - 19 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-11-28 15:00 1006543047 Marstrands IBK vit - IBK Göteborg 2 5 - 5 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Munkegärdehallen
2010-12-04 14:00 1006543052 Partille IBS Vit - IBK Göteborg 2 3 - 4 Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Lexby Idrottshall
2010-12-04 14:50 1006543050 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Frölunda IBK Röd 7 - 6 Adam Jällfält, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2010-12-05 19:25 1006543054 IBF Älvstranden Svart - Marstrands IBK vit 4 - 13 Viktor Insgård, Viktor Insgård
2010-12-12 12:30 1006543055 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Blå 0 - 5 Martin Johansson, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2010-12-12 14:00 1006543056 Frölunda IBK Röd - Lindås IBK 3 3 - 13 Adam Jällfält, Adam Jällfält Flatåsskolan
2010-12-12 16:20 1006543060 IBF Älvstranden Svart - Mölndals IBF 2 1 - 16 Viktor Insgård, Viktor Insgård
2010-12-17 18:20 1006543058 Marstrands IBK vit - Partille IBS Vit 3 - 5 Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Munkegärdehallen
2010-12-18 09:50 1006543066 Mölndals IBF 2 - IBK Göteborg 2 7 - 6 Magnus Persson, Magnus Persson Aktiviteten
2010-12-18 15:00 1006543064 Partille IBS Vit - IBF Älvstranden Svart 9 - 5 Goran Kuduzovic, Maximilian Ziegler Jonsereds Idrottshall
2010-12-19 18:10 1006543062 Lindås IBK 3 - Lindome IBK Lila 10 - 1 Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2011-01-15 10:20 1006543067 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Blå 2 - 5 Martin Erenstedt, Torbjörn Zahner Lexby Idrottshall
2011-01-16 12:00 1006543068 Marstrands IBK vit - Lindome IBK Lila 4 - 4 Madeleine Boström, Josef Nilsson Munkegärdehallen
2011-01-16 12:15 1006543070 IBK Göteborg 2 - Frölunda IBK Röd 16 - 4 Tobias Martinsson, Fredrik Lahtela Svingelns Sporthall
2011-01-22 15:40 1006543074 Lindome IBK Lila - IBK Göteborg 2 3 - 4 Tomas Levin, Adem Can Katrinebergshallen
2011-01-23 12:00 1006543075 Lindås IBK 3 - Mölndals IBF 2 9 - 4 Besim Mehmedagic, Daniel Nygren Askims Sporthall
2011-01-23 13:00 1006543076 Frölunda IBK Röd - IBF Älvstranden Svart 11 - 8 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Flatåsskolan
2011-01-29 11:20 1006543080 Partille IBS Vit - Lindome IBK Lila 1 - 3 Erik Gaberud, Therese Magnusson Lexby Idrottshall
2011-01-30 09:00 1006543079 Marstrands IBK vit - Pixbo Wallenstam IBK Blå 5 - 1 Christer Carlberg, Nicholas Winberg Munkegärdehallen
2011-01-30 13:30 1006543081 IBK Göteborg 2 - Lindås IBK 3 5 - 8 Alexander Pavlovic, Pontus Ekengränd Torpahallen
2011-02-06 12:10 1006543087 Lindås IBK 3 - Partille IBS Vit 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Sebastian Bodenmalm Salming Arena
2011-02-06 13:10 1006543088 Frölunda IBK Röd - Marstrands IBK vit 5 - 4 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Flatåsskolan
2011-02-06 15:10 1006543085 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Mölndals IBF 2 17 - 0 Erik Sjöstedt, Magnus Enberg Wallenstamhallen
2011-02-06 16:15 1006543086 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Svart 12 - 0 Eleonore Green, Kent Österström Skånhällaskolan
2011-02-12 10:10 1006543092 Mölndals IBF 2 - Lindome IBK Lila 2 - 6 Besim Mehmedagic, Jervand Hakopian Aktiviteten
2011-02-12 14:20 1006543094 Partille IBS Vit - Frölunda IBK Röd 9 - 9 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Lexby Idrottshall
2011-02-13 11:40 1006543091 IBF Älvstranden Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå 1 - 6 Josef Nilsson, Peter Novakovic
2011-02-23 18:45 1006543093 Marstrands IBK vit - Lindås IBK 3 3 - 5 Milan Siljegovic, Rickard Anneräng Munkegärdehallen
2011-02-26 15:00 1006543099 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBK Göteborg 2 7 - 4 Joakim Amri Nilsson, Jervand Hakopian Wallenstamhallen
2011-02-27 11:00 1006543100 Frölunda IBK Röd - Mölndals IBF 2 8 - 6 Roger Zahnér, Tomas Levin Flatåsskolan
2011-02-27 14:20 1006543098 Lindås IBK 3 - IBF Älvstranden Svart 3 - 3 Milan Siljegovic, Victor Fundberg Salming Arena
2011-03-01 18:00 1006543103 Lindås IBK 3 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 10 - 7 Milan Siljegovic, Alf Björkner Askims Sporthall
2011-03-03 19:00 1006543108 IBF Älvstranden Svart - IBK Göteborg 2 2 - 8 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez
2011-03-05 17:20 1006543107 Mölndals IBF 2 - Marstrands IBK vit 9 - 6 Christer Carlberg, Ulf Jonasson Aktiviteten
2011-03-05 10:20 1006543112 Partille IBS Vit - Mölndals IBF 2 3 - 5 Ulf Jonasson, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2011-03-06 10:15 1006543113 IBK Göteborg 2 - Marstrands IBK vit 6 - 4 Tomas Levin, Alf Björkner Torpahallen
2011-03-06 14:40 1006543109 Lindome IBK Lila - Frölunda IBK Röd 10 - 7 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Skånhällaskolan
2011-03-13 13:00 1006543116 Frölunda IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 10 Martin Erenstedt, Nicholas Winberg Flatåsskolan
2011-03-13 14:00 1006543120 Marstrands IBK vit - IBF Älvstranden Svart 7 - 0 Tomas Levin, Tobias Lindqvist Munkegärdehallen
2011-03-13 15:00 1006543118 IBK Göteborg 2 - Partille IBS Vit 7 - 6 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Svingelns Sporthall
2011-03-19 09:00 1006543126 Mölndals IBF 2 - IBF Älvstranden Svart 13 - 3 Linus Melander, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2011-03-19 14:20 1006543124 Partille IBS Vit - Marstrands IBK vit 3 - 3 Apilou Dragin, Fredrik Sävestrand Lexby Idrottshall
2011-03-20 08:10 1006543121 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindome IBK Lila 10 - 1 Josef Nilsson, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 19:20 1006543122 Lindås IBK 3 - Frölunda IBK Röd 9 - 4 Apilou Dragin, Linda Lindskog Salming Arena
2011-03-27 11:00 1006543132 IBK Göteborg 2 - Mölndals IBF 2 10 - 9 Per Pettersson, Henrik Haglund Torpahallen
2011-03-27 12:30 1006543128 Lindome IBK Lila - Lindås IBK 3 4 - 5 Hillevi Söderberg, Adam Jällfält Almåshallen B
2011-03-27 16:50 1006543130 IBF Älvstranden Svart - Partille IBS Vit 1 - 10 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK 3 16 14 1 1 124-54 70 43
2. IBK Göteborg 2 16 10 2 4 116-79 37 32
3. Pixbo Wallenstam IBK Blå 16 10 1 5 109-57 52 31
4. Lindome IBK Lila 16 8 2 6 108-64 44 26
5. Mölndals IBF 2 16 8 1 7 116-102 14 25
6. Partille IBS Vit 16 5 4 7 80-83 -3 19
7. Marstrands IBK vit 16 5 3 8 78-84 -6 18
8. Frölunda IBK Röd 16 4 1 11 87-156 -69 13
9. IBF Älvstranden Svart 16 0 1 15 37-176 -139 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis