Pojkar 97 (2010/11)

Gruppspel
Pojkar 97 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 17:30 1006531004 Partille IBS 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 7 - 3 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Partillebohallen
2010-10-03 14:20 1006531001 Lindås IBK 1 - Lindome IBK Grön 2 - 2 Tobias Almroth, Emil Strand Salming Arena
2010-10-26 18:45 1006531002 Kärra IBK - IF Marin Väst 1 1 - 5 Torbjörn Zahner, Pontus Ekengränd
2010-11-20 11:30 1006531003 Varla IBK Kba - Marstrands IBK Röd 3 - 2 Lindälvshallen
2010-10-08 19:40 1006531006 Lindome IBK Grön - Ale IBF 4 - 2 Johan Selindh, Amir Huseinovic Almåshallen B
2010-10-10 08:10 1006531008 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Varla IBK Kba 6 - 3 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Wallenstam Arena
2010-10-10 14:00 1006531009 Marstrands IBK Röd - Kärra IBK 11 - 1 Kent Österström, Christian Jensen Munkegärdehallen
2010-10-14 18:00 1006531010 IF Marin Väst 1 - Lindås IBK 1 5 - 4 Milan Siljegovic, Patrik Nyman Hall Of Flame
2010-10-16 11:00 1006531015 Ale IBF - Partille IBS 1 4 - 10 Nicholas Winberg, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2010-10-16 11:10 1006531011 Lindome IBK Grön - IF Marin Väst 1 5 - 3 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Almåshallen B
2010-10-17 14:30 1006531013 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 0 - 13 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-10-17 20:30 1006531012 Lindås IBK 1 - Marstrands IBK Röd 2 - 10 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Askims Sporthall
2010-10-23 11:20 1006531018 Partille IBS 1 - IF Marin Väst 1 1 - 1 Christoffer Esteban Hernandez, Josef Nilsson Lexby Idrottshall
2010-10-23 14:20 1006531019 Ale IBF - Marstrands IBK Röd 0 - 9 Fredrik Wallhede, Milan Siljegovic Nödinge Sporthall
2010-10-23 14:30 1006531017 Varla IBK Kba - Lindås IBK 1 17 - 2 Lindälvshallen
2010-10-24 14:20 1006531016 Kärra IBK - Lindome IBK Grön 1 - 6 Kent Österström, Eleonore Green Kärra Sporthall
2010-11-07 09:20 1006531022 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Ale IBF 3 - 3 Apilou Dragin, Håkan Engquist Wallenstam Arena
2010-11-07 12:20 1006531024 IF Marin Väst 1 - Varla IBK Kba 4 - 6 Josef Nilsson, Dejan Cesto Hall Of Flame
2010-11-07 13:20 1006531021 Lindås IBK 1 - Kärra IBK 6 - 3 Christer Carlberg, Fredrik Bergstrand Salming Arena
2010-11-16 18:45 1006531023 Marstrands IBK Röd - Partille IBS 1 2 - 5 Torbjörn Zahner, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2010-11-13 09:10 1006531028 Ale IBF - Lindås IBK 1 8 - 2 Madeleine Boström, Hillevi Söderberg Ale Kulturrum
2010-11-13 13:50 1006531027 Partille IBS 1 - Kärra IBK 11 - 0 Martin Johansson, Viktor Insgård Lexby Idrottshall
2010-11-13 14:20 1006531030 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK Röd 2 - 4 Ulf Lindqvist, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2010-11-13 17:00 1006531026 Varla IBK Kba - Lindome IBK Grön 8 - 4 Lindälvshallen
2010-11-21 08:40 1006531031 Lindås IBK 1 - Partille IBS 1 1 - 5 Johan Hällgren, Hillevi Söderberg Salming Arena
2010-11-21 11:20 1006531035 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart 7 - 2 Adnan Tongur, Milan Siljegovic Almåshallen B
2010-11-21 12:20 1006531032 Kärra IBK - Varla IBK Kba 1 - 9 Adem Can, Amir Huseinovic Kärra Sporthall
2010-11-21 12:20 1006531034 IF Marin Väst 1 - Ale IBF 1 - 1 Daniel Fathi-Najafi, Christer Carlberg Hall Of Flame
2010-11-27 11:50 1006531039 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK 1 2 - 2 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Wallenstam Arena
2010-11-27 15:50 1006531036 Partille IBS 1 - Lindome IBK Grön 2 - 4 Emil Strand, Tobias Almroth Jonsereds Idrottshall
2010-11-28 16:10 1006531040 Marstrands IBK Röd - IF Marin Väst 1 3 - 3 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2010-12-05 16:30 1006531037 Ale IBF - Varla IBK Kba 3 - 4 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2010-12-12 11:00 1006531044 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 7 - 3 Daniel Margell, Daniel Margell, Daniel Margell Hall Of Flame
2010-12-12 14:20 1006531042 Kärra IBK - Ale IBF 1 - 8 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2010-12-12 14:50 1006531045 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK Röd 4 - 4 Martin Johansson, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2010-12-12 16:40 1006531043 Varla IBK Kba - Partille IBS 1 6 - 7 Lindälvshallen
2010-12-19 09:20 1006531047 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS 1 10 - 11 Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Wallenstam Arena
2010-12-19 11:20 1006531050 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 8 - 4 Joel Gustafsson, Joel Gustafsson Almåshallen B
2010-12-19 13:10 1006531049 IF Marin Väst 1 - Kärra IBK 4 - 2 Viktor Insgård, Viktor Insgård Hall Of Flame
2011-01-30 14:50 1006531048 Marstrands IBK Röd - Varla IBK Kba 4 - 4 Tomas Levin, Viktor Insgård Munkegärdehallen
2011-01-16 13:10 1006531052 Kärra IBK - Marstrands IBK Röd 4 - 13 Jervand Hakopian, Jasmin Dzanic Kärra Sporthall
2011-01-16 16:10 1006531053 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Svart 4 - 0 Lindälvshallen
2011-01-16 17:20 1006531055 Ale IBF - Lindome IBK Grön 1 - 3 Narcis Hadziselimovic, Fredrik Wallhede Ale Kulturrum
2011-01-16 18:20 1006531051 Lindås IBK 1 - IF Marin Väst 1 3 - 6 Tobias Lindqvist, Tomas Levin Askims Sporthall
2011-01-22 11:00 1006531056 Partille IBS 1 - Ale IBF 5 - 0 Adnan Tongur, Apilou Dragin Lexby Idrottshall
2011-01-22 20:00 1006531058 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Kärra IBK 4 - 3 Narcis Hadziselimovic, Oscar Carestam Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 13:10 1006531060 IF Marin Väst 1 - Lindome IBK Grön 3 - 4 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2011-01-23 14:00 1006531059 Marstrands IBK Röd - Lindås IBK 1 10 - 0 Therese Magnusson, Erik Gaberud Munkegärdehallen
2011-02-04 18:40 1006531065 Lindome IBK Grön - Kärra IBK 10 - 0 Tobias Almroth, Emil Strand Ekenhallen
2011-02-06 12:10 1006531064 IF Marin Väst 1 - Partille IBS 1 1 - 2 Tomas Levin, Eleonore Green Hall Of Flame
2011-02-06 16:20 1006531063 Marstrands IBK Röd - Ale IBF 12 - 2 Tomas Levin, Erik Westh Munkegärdehallen
2011-02-06 20:00 1006531061 Lindås IBK 1 - Varla IBK Kba 1 - 8 Henry Tames, Narcis Hadziselimovic Salming Arena
2011-02-26 12:10 1006531068 Partille IBS 1 - Marstrands IBK Röd 3 - 5 Sebastian Bodenmalm, Martin Erenstedt Lexby Idrottshall
2011-02-26 15:00 1006531069 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Svart 2 - 4 Viktor Insgård, Martin Johansson Ale Kulturrum
2011-02-27 10:00 1006531066 Kärra IBK - Lindås IBK 1 6 - 11 Adem Can, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2011-02-27 15:50 1006531067 Varla IBK Kba - IF Marin Väst 1 9 - 1 Lindälvshallen
2011-03-01 18:45 1006531073 Marstrands IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Svart 4 - 4 Pontus Carlander, Andreas Carlander Munkegärdehallen
2011-03-05 11:30 1006531071 Lindås IBK 1 - Ale IBF 4 - 6 Hillevi Söderberg, Narcis Hadziselimovic Salming Arena
2011-03-06 14:50 1006531075 Lindome IBK Grön - Varla IBK Kba 2 - 8 Emil Strand, Oscar Carestam Almåshallen B
2011-03-29 18:50 1006531072 Kärra IBK - Partille IBS 1 0 - 16 Amir Huseinovic, Henry Tames
2011-03-12 11:30 1006531076 Varla IBK Kba - Kärra IBK 15 - 0 Lindälvshallen
2011-03-12 13:00 1006531078 Ale IBF - IF Marin Väst 1 0 - 5 Mårdman Jimmy Olsson, Tobias Martinsson Ale Kulturrum
2011-03-12 15:10 1006531080 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Grön 3 - 6 Hillevi Söderberg, Narcis Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall
2011-03-13 12:00 1006531077 Partille IBS 1 - Lindås IBK 1 4 - 6 Jervand Hakopian, Rasmus Durgé Lexby Idrottshall
2011-03-19 11:30 1006531083 Varla IBK Kba - Ale IBF 9 - 2 Lindälvshallen
2011-03-20 10:10 1006531084 IF Marin Väst 1 - Marstrands IBK Röd 3 - 3 Hillevi Söderberg, Adam Jällfält Hall Of Flame
2011-03-20 10:10 1006531085 Lindome IBK Grön - Partille IBS 1 2 - 4 Mika Pulkkinen, Jervand Hakopian Almåshallen B
2011-03-20 17:00 1006531081 Lindås IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 4 Apilou Dragin, Linda Lindskog Salming Arena
2011-03-26 17:30 1006531087 Ale IBF - Kärra IBK 6 - 3 Hillevi Söderberg, Linus Backlund Nödinge Sporthall
2011-03-26 17:30 1006531089 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IF Marin Väst 1 4 - 3 Adem Can, Alf Björkner Mölnlycke Idrottshall
2011-03-27 12:00 1006531086 Partille IBS 1 - Varla IBK Kba 7 - 5 Tomas Levin, Magnus Persson Lexby Idrottshall
2011-03-27 15:10 1006531090 Marstrands IBK Röd - Lindome IBK Grön 4 - 3 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK Kba 16 12 1 3 118-46 72 37
2. Partille IBS 1 16 12 1 3 100-50 50 37
3. Marstrands IBK Röd 16 9 5 2 100-43 57 32
4. Lindome IBK Grön 16 10 2 4 74-51 23 32
5. IF Marin Väst 1 16 6 4 6 55-51 4 22
6. Pixbo Wallenstam IBK Svart 16 6 3 7 67-69 -2 21
7. Ale IBF 16 4 2 10 48-79 -31 14
8. Lindås IBK 1 16 3 2 11 53-104 -51 11
9. Kärra IBK 16 0 0 16 26-148 -122 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 97 Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 17:30 1006532001 Surte IS IBK - Frölunda IBK 4 - 3 Tarek El Abtah, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2010-10-03 11:00 1006532004 Rävlanda AIS M - Floda IBK 5 - 6 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Rävlanda skola idrotthall
2010-10-03 11:15 1006532003 IBK Göteborg 2 - Marstrands IBK svart 4 - 4 Daniel Fathi-Najafi, Tarek El Abtah Torpahallen
2010-10-03 15:10 1006532005 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila 3 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2010-10-09 10:10 1006532009 Lindome IBK Lila - IBK Göteborg 2 8 - 2 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Almåshallen B
2010-10-10 12:10 1006532011 Frölunda IBK - IK Zenith Grön 4 - 3 Tobias Almroth, Emil Strand Flatåsskolan
2010-10-10 13:00 1006532012 Lindås IBK 2 - Partille IBS 2 2 - 10 Adnan Tongur, Adem Can Salming Arena
2010-10-10 15:10 1006532007 Marstrands IBK svart - Surte IS IBK 9 - 0 Kent Österström, Christian Jensen Munkegärdehallen
2010-10-16 14:20 1006532018 Partille IBS 2 - Lindome IBK Lila 2 - 4 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2010-10-16 17:40 1006532013 Surte IS IBK - Lindås IBK 2 5 - 2 Mika Pulkkinen, Joakim Amri Nilsson Ale Kulturrum
2010-10-16 19:15 1006532015 IBK Göteborg 2 - Floda IBK 2 - 3 Fredrik Sävestrand, Christian Jensen Torpahallen
2010-10-17 11:00 1006532016 Rävlanda AIS M - Marstrands IBK svart 5 - 4 Amir Huseinovic, Roger Zahnér Rävlanda skola idrotthall
2010-10-23 16:00 1006532024 Floda IBK - Partille IBS 2 6 - 5 Joakim Amri Nilsson, Torbjörn Zahner Alléhallen
2010-10-24 12:00 1006532021 Frölunda IBK - IBK Göteborg 2 8 - 1 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Flatåsskolan
2010-10-24 13:40 1006532019 Lindome IBK Lila - Surte IS IBK 3 - 5 Ulf Lindqvist, Tomas Levin Almåshallen B
2010-10-24 15:10 1006532023 Marstrands IBK svart - IK Zenith Grön 9 - 5 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Munkegärdehallen
2010-10-24 15:30 1006532022 Lindås IBK 2 - Rävlanda AIS M 0 - 14 Adam Jällfält, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2010-11-06 12:00 1006532030 Partille IBS 2 - Marstrands IBK svart 3 - 1 Milan Siljegovic, Jasmin Dzanic Lexby Idrottshall
2010-11-07 09:00 1006532027 IBK Göteborg 2 - Lindås IBK 2 2 - 4 Martin Johansson, Viktor Insgård Torpahallen
2010-11-07 12:10 1006532028 Rävlanda AIS M - Frölunda IBK 11 - 5 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Rävlanda skola idrotthall
2010-11-07 16:00 1006532029 IK Zenith Grön - Floda IBK 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Martin Johansson
2010-11-13 14:50 1006532033 Floda IBK - Surte IS IBK 6 - 3 Daniel Bedö, Maximilian Ziegler Alléhallen
2010-11-13 16:30 1006532034 Lindome IBK Lila - Rävlanda AIS M 2 - 12 Jasmin Dzanic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2010-11-14 13:10 1006532036 Frölunda IBK - Partille IBS 2 4 - 6 Josef Nilsson, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-11-25 18:30 1006532035 IK Zenith Grön - Lindås IBK 2 5 - 5 Tarek El Abtah, Martin Johansson Björlanda Idrottshall
2010-11-20 15:20 1006532039 Partille IBS 2 - Rävlanda AIS M 3 - 1 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Lexby Idrottshall
2010-11-21 12:10 1006532041 Lindås IBK 2 - Lindome IBK Lila 6 - 6 Daniel Margell, Magnus Enberg Salming Arena
2010-11-21 13:10 1006532037 Surte IS IBK - IBK Göteborg 2 7 - 5 Narcis Hadziselimovic, Mika Pulkkinen Nödinge Sporthall
2010-11-21 13:10 1006532040 Frölunda IBK - Marstrands IBK svart 10 - 5 Therese Magnusson, Josef Nilsson Flatåsskolan
2010-11-27 09:00 1006532044 IK Zenith Grön - Surte IS IBK 5 - 5 Ulf Jonasson, Nicholas Winberg Björlanda Idrottshall
2010-11-28 09:00 1006532046 Lindome IBK Lila - Frölunda IBK 6 - 3 Victor Fundberg, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2010-11-28 12:20 1006532047 Lindås IBK 2 - Floda IBK 4 - 3 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Salming Arena
2010-11-28 12:30 1006532045 IBK Göteborg 2 - Partille IBS 2 4 - 10 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Svingelns Sporthall
2010-12-04 19:50 1006532050 Surte IS IBK - Rävlanda AIS M 2 - 6 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Ale Kulturrum
2010-12-05 11:00 1006532053 Marstrands IBK svart - Lindome IBK Lila 3 - 5 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Munkegärdehallen
2010-12-05 11:10 1006532052 Frölunda IBK - Floda IBK 2 - 8 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-12-05 13:30 1006532049 IBK Göteborg 2 - IK Zenith Grön 2 - 6 Daniel Margell, Daniel Margell, Daniel Margell Svingelns Sporthall
2010-12-12 11:00 1006532056 Rävlanda AIS M - IBK Göteborg 2 4 - 4 Adam Jällfält, Adam Jällfält Rävlanda skola idrotthall
2010-12-12 12:20 1006532057 Partille IBS 2 - IK Zenith Grön 4 - 8 Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Öjersjö Idrottshall
2010-12-12 16:10 1006532058 Lindås IBK 2 - Frölunda IBK 8 - 7 Roger Zahnér, Roger Zahnér Askims Sporthall
2011-02-27 18:00 1006532059 Floda IBK - Marstrands IBK svart 2 - 6 Linda Lindskog, Adnan Tongur Alléhallen
2010-12-19 12:30 1006532066 Lindome IBK Lila - Floda IBK 3 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Almåshallen B
2010-12-19 13:10 1006532065 Marstrands IBK svart - Lindås IBK 2 10 - 1 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-12-19 14:00 1006532063 IK Zenith Grön - Rävlanda AIS M 5 - 6 Eleonore Green, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2010-12-19 14:30 1006532061 Surte IS IBK - Partille IBS 2 4 - 4 Kent Österström, Kent Österström Nödinge Sporthall
2011-01-15 13:00 1006532070 Floda IBK - Rävlanda AIS M 2 - 3 Nicholas Winberg, Hillevi Söderberg Alléhallen
2011-01-15 18:10 1006532071 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön 5 - 8 Eleonore Green, Kent Österström Ekenhallen
2011-01-16 11:10 1006532067 Frölunda IBK - Surte IS IBK 9 - 3 Tomas Levin, Pontus Ekengränd Flatåsskolan
2011-01-16 13:10 1006532069 Marstrands IBK svart - IBK Göteborg 2 2 - 6 Josef Nilsson, Madeleine Boström Munkegärdehallen
2011-01-22 12:10 1006532078 Partille IBS 2 - Lindås IBK 2 7 - 1 Apilou Dragin, Adnan Tongur Lexby Idrottshall
2011-01-22 17:40 1006532073 Surte IS IBK - Marstrands IBK svart 4 - 11 Gustav Glansén, Andreas Rolén Ale Kulturrum
2011-01-23 13:00 1006532077 IK Zenith Grön - Frölunda IBK 4 - 6 Adnan Tongur, Peter Novakovic Björlanda Idrottshall
2011-01-23 13:30 1006532075 IBK Göteborg 2 - Lindome IBK Lila 3 - 2 Tomas Levin, Erik Westh Svingelns Sporthall
2011-01-28 18:00 1006532084 Lindome IBK Lila - Partille IBS 2 5 - 6 Milan Siljegovic, Josef Nilsson Ekenhallen
2011-01-29 12:50 1006532081 Floda IBK - IBK Göteborg 2 1 - 2 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Alléhallen
2011-01-30 09:00 1006532079 Lindås IBK 2 - Surte IS IBK 10 - 5 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Salming Arena
2011-01-30 10:10 1006532082 Marstrands IBK svart - Rävlanda AIS M 1 - 6 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Munkegärdehallen
2011-02-05 09:50 1006532090 Partille IBS 2 - Floda IBK 2 - 2 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Lexby Idrottshall
2011-02-05 17:30 1006532087 IBK Göteborg 2 - Frölunda IBK 6 - 3 Henrik Haglund, Tony Cederholm Svingelns Sporthall
2011-02-06 11:00 1006532088 Rävlanda AIS M - Lindås IBK 2 4 - 5 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Rävlanda skola idrotthall
2011-02-06 13:00 1006532089 IK Zenith Grön - Marstrands IBK svart 8 - 7 Pontus Carlander, Andreas Carlander Björlanda Idrottshall
2011-03-21 18:15 1006532085 Surte IS IBK - Lindome IBK Lila 3 - 7 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2011-02-12 12:00 1006532095 Floda IBK - IK Zenith Grön 3 - 2 Adem Can, Erik Sjöstedt Alléhallen
2011-02-13 10:10 1006532096 Marstrands IBK svart - Partille IBS 2 4 - 2 Jasmin Dzanic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2011-02-26 13:45 1006532093 Lindås IBK 2 - IBK Göteborg 2 7 - 8 Josef Nilsson, Kim Nielsen Salming Arena
2011-03-26 16:15 1006532094 Frölunda IBK - Rävlanda AIS M 3 - 6 Per Pettersson, Roger Zahnér Flatåsskolan
2011-02-26 13:20 1006532102 Partille IBS 2 - Frölunda IBK 10 - 2 Sebastian Bodenmalm, Martin Erenstedt Lexby Idrottshall
2011-02-26 18:30 1006532099 Surte IS IBK - Floda IBK 5 - 5 Milan Siljegovic, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2011-02-27 11:00 1006532100 Rävlanda AIS M - Lindome IBK Lila 11 - 6 Linus Melander, Jervand Hakopian Rävlanda skola idrotthall
2011-02-27 13:20 1006532101 Lindås IBK 2 - IK Zenith Grön 2 - 6 Fredrik Wallhede, Viktor Insgård Askims Sporthall
2011-03-03 18:00 1006532106 Marstrands IBK svart - Frölunda IBK 0 - 14 David Holmquist, Rasmus Durgé Munkegärdehallen
2011-03-04 18:40 1006532107 Lindome IBK Lila - Lindås IBK 2 6 - 4 Roger Zahnér, Janne Vattfors Ekenhallen
2011-03-06 11:00 1006532105 Rävlanda AIS M - Partille IBS 2 2 - 6 Victor Fundberg, Linda Emanuelsson Rävlanda skola idrotthall
2011-03-06 13:30 1006532103 IBK Göteborg 2 - Surte IS IBK 3 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Svingelns Sporthall
2011-03-05 11:30 1006532111 Partille IBS 2 - IBK Göteborg 2 5 - 3 Anders Bergström, Kim Nielsen Lexby Idrottshall
2011-03-05 12:00 1006532113 Floda IBK - Lindås IBK 2 19 - 2 Jervand Hakopian, Victor Fundberg Alléhallen
2011-03-06 11:10 1006532112 Frölunda IBK - Lindome IBK Lila 2 - 5 Lazo Cesto, Dejan Cesto Flatåsskolan
2011-03-28 18:00 1006532110 Surte IS IBK - IK Zenith Grön 7 - 8 Amir Huseinovic, Tomas Levin Ale Kulturrum
2011-03-12 12:00 1006532118 Floda IBK - Frölunda IBK 4 - 6 Jervand Hakopian, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2011-03-13 11:00 1006532116 Rävlanda AIS M - Surte IS IBK 6 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Rävlanda skola idrotthall
2011-03-13 12:30 1006532119 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK svart 3 - 3 Adnan Tongur, Adem Can Almåshallen B
2011-03-13 13:10 1006532115 IK Zenith Grön - IBK Göteborg 2 5 - 2 Patrik Nyman, Johan Selindh Björlanda Idrottshall
2011-03-10 18:00 1006532123 IK Zenith Grön - Partille IBS 2 2 - 7 Ulf Jonasson, Nicholas Winberg Björlanda Idrottshall
2011-03-19 16:30 1006532122 IBK Göteborg 2 - Rävlanda AIS M 4 - 3 Linda Emanuelsson, Viktor Insgård Svingelns Sporthall
2011-03-20 09:00 1006532124 Frölunda IBK - Lindås IBK 2 11 - 9 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Flatåsskolan
2011-03-20 13:20 1006532125 Marstrands IBK svart - Floda IBK 1 - 6 Martin Erenstedt, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2011-03-26 16:10 1006532132 Floda IBK - Lindome IBK Lila 5 - 5 Tobias Martinsson, Martin Erenstedt Alléhallen
2011-03-27 11:00 1006532129 Rävlanda AIS M - IK Zenith Grön 9 - 4 Jervand Hakopian, Milan Siljegovic Rävlanda skola idrotthall
2011-03-27 13:10 1006532127 Partille IBS 2 - Surte IS IBK 7 - 3 Tomas Levin, Per Pettersson Lexby Idrottshall
2011-03-27 14:00 1006532131 Lindås IBK 2 - Marstrands IBK svart 7 - 6 Tobias Martinsson, Martin Erenstedt Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS 2 18 12 2 4 99-58 41 38
2. Rävlanda AIS M 18 12 1 5 114-64 50 37
3. Floda IBK 18 9 4 5 91-62 29 31
4. Lindome IBK Lila 18 8 3 7 86-87 -1 27
5. Frölunda IBK 18 8 0 10 102-99 3 24
6. IK Zenith Grön 18 7 3 8 91-92 -1 24
7. IBK Göteborg 2 18 7 2 9 63-84 -21 23
8. Marstrands IBK svart 18 6 2 10 86-91 -5 20
9. Lindås IBK 2 18 6 2 10 79-134 -55 20
10. Surte IS IBK 18 4 3 11 69-109 -40 15
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 97 Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 18:20 1006533002 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Backadalen 5 - 3 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 10:00 1006533006 IF Marin Väst 2 - Kärra IBK div 3 4 - 1 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2010-10-03 12:15 1006533004 Rävlanda AIS P - Bergums IF 2 - 1 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Rävlanda skola idrotthall
2010-10-03 15:00 1006533001 Skår IBK - Ale IBF Grön 2 - 3 Fredrik Bergstrand, Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2010-10-03 19:20 1006533003 FBC Lerum - IK Zenith Vit 3 - 5 Magnus Rutqvist, Kari Kyyrä Rydsbergshallen
2010-10-09 12:10 1006533009 Mölndals IBF - FBC Lerum 5 - 1 Adam Jällfält, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2010-10-09 15:00 1006533007 IK Zenith Vit - Skår IBK 8 - 2 Milan Siljegovic, Therese Magnusson Lundbystrand
2010-10-10 12:10 1006533010 Kärra IBK div 3 - Rävlanda AIS P 4 - 8 Fredrik Sävestrand, Hampe Gustavsson Kärra Sporthall
2010-10-10 12:20 1006533012 IBF Backadalen - IF Marin Väst 2 3 - 25 Viktor Insgård, Daniel Bedö Skälltorpsskolan
2010-10-10 13:00 1006533008 Bergums IF - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 4 Goran Kuduzovic Bergumsskolan
2010-10-16 09:10 1006533014 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Grön 7 - 8 Therese Magnusson, Viktor Insgård Wallenstam Arena
2010-10-17 10:00 1006533018 IF Marin Väst 2 - Mölndals IBF 5 - 3 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Hall Of Flame
2010-10-17 12:15 1006533016 Rävlanda AIS P - IK Zenith Vit 4 - 7 Roger Zahnér, Amir Huseinovic Rävlanda skola idrotthall
2010-10-17 14:00 1006533013 Skår IBK - IBF Backadalen 5 - 1 Ulf Lindqvist, Tobias Lindqvist Skepplanda Idrottshall
2010-10-17 15:30 1006533015 FBC Lerum - Bergums IF 3 - 2 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Hjällsnäshallen
2010-10-23 09:00 1006533019 Mölndals IBF - Skår IBK 5 - 3 Narcis Hadziselimovic, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2010-10-23 09:00 1006533024 Bergums IF - IF Marin Väst 2 2 - 7 Fredrik Sävestrand, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2010-10-23 15:30 1006533021 Ale IBF Grön - FBC Lerum 7 - 1 Fredrik Wallhede, Milan Siljegovic Nödinge Sporthall
2010-10-24 11:00 1006533020 Kärra IBK div 3 - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 7 Kent Österström, Eleonore Green Kärra Sporthall
2010-10-24 11:20 1006533022 IBF Backadalen - Rävlanda AIS P 3 - 3 Mika Pulkkinen, Torbjörn Zahner Skälltorpsskolan
2010-11-05 18:15 1006533025 Skår IBK - Kärra IBK div 3 1 - 4 Gustav Glansén, Andreas Rolén Skepplanda Idrottshall
2010-11-07 08:10 1006533026 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Mölndals IBF 5 - 0 Håkan Engquist, Apilou Dragin Wallenstam Arena
2010-11-07 13:20 1006533028 Rävlanda AIS P - Ale IBF Grön 4 - 3 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Rävlanda skola idrotthall
2010-11-07 13:30 1006533030 IF Marin Väst 2 - IK Zenith Vit 8 - 1 Josef Nilsson, Dejan Cesto Hall Of Flame
2010-11-07 16:40 1006533027 FBC Lerum - IBF Backadalen 3 - 0 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Rydsbergshallen
2010-11-13 09:50 1006533034 Mölndals IBF - Rävlanda AIS P 5 - 2 Henry Tames, Lazo Cesto Aktiviteten
2010-11-14 13:10 1006533033 Bergums IF - Skår IBK 4 - 2 Goran Kuduzovic, Torbjörn Zahner Bergumsskolan
2010-11-14 13:20 1006533032 Kärra IBK div 3 - FBC Lerum 8 - 2 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Kärra Sporthall
2010-11-14 14:10 1006533031 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd 6 - 9 Christian Jensen Björlanda Idrottshall
2010-11-14 14:50 1006533036 Ale IBF Grön - IF Marin Väst 2 2 - 3 Hillevi Söderberg, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2010-11-19 18:15 1006533037 Skår IBK - FBC Lerum 5 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Skepplanda Idrottshall
2010-11-21 10:00 1006533039 IF Marin Väst 2 - Rävlanda AIS P 0 - 4 Christer Carlberg, Daniel Fathi-Najafi Hall Of Flame
2010-11-21 10:00 1006533042 Bergums IF - Kärra IBK div 3 3 - 1 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Bergumsskolan
2010-11-21 11:30 1006533041 IBF Backadalen - Mölndals IBF 1 - 10 Emil Strand, Tobias Almroth Skälltorpsskolan
2010-11-21 15:30 1006533040 Ale IBF Grön - IK Zenith Vit 6 - 5 Mika Pulkkinen, Narcis Hadziselimovic Nödinge Sporthall
2010-11-27 09:50 1006533046 Mölndals IBF - Ale IBF Grön 2 - 3 Tomas Levin, Jasmin Dzanic Aktiviteten
2010-11-27 10:10 1006533048 IK Zenith Vit - Kärra IBK div 3 6 - 6 Nicholas Winberg, Ulf Jonasson Björlanda Idrottshall
2010-11-28 10:40 1006533045 FBC Lerum - IF Marin Väst 2 1 - 6 Mika Pulkkinen, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-11-28 11:00 1006533043 Rävlanda AIS P - Pixbo Wallenstam IBK Röd 8 - 8 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Rävlanda skola idrotthall
2010-11-28 15:50 1006533047 IBF Backadalen - Bergums IF 4 - 9 Mika Pulkkinen, Håkan Engquist Skälltorpsskolan
2010-12-04 13:40 1006533051 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IF Marin Väst 2 2 - 6 Adam Jällfält, Adam Jällfält Wallenstam Arena
2010-12-04 16:30 1006533052 Ale IBF Grön - Bergums IF 6 - 1 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Ale Kulturrum
2010-12-05 11:10 1006533054 Kärra IBK div 3 - IBF Backadalen 4 - 1 Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-12-05 13:00 1006533053 IK Zenith Vit - Mölndals IBF 0 - 6 Oscar Carestam, Oscar Carestam Björlanda Idrottshall
2010-12-05 15:00 1006533050 Skår IBK - Rävlanda AIS P 3 - 7 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2010-12-11 09:10 1006533055 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Skår IBK 7 - 3 Magnus Enberg, Magnus Enberg Wallenstam Arena
2010-12-12 12:00 1006533059 Bergums IF - IK Zenith Vit 9 - 0 Hampe Gustavsson, Henrik Lord Johansson Bergumsskolan
2010-12-12 12:00 1006533060 Kärra IBK div 3 - Mölndals IBF 4 - 2 Nicholas Winberg, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2010-12-12 12:15 1006533056 Rävlanda AIS P - FBC Lerum 4 - 0 Adam Jällfält, Adam Jällfält Rävlanda skola idrotthall
2010-12-12 12:40 1006533058 IBF Backadalen - Ale IBF Grön 6 - 7 Tarek El Abtah, Tarek El Abtah
2010-12-17 18:15 1006533061 Skår IBK - IF Marin Väst 2 2 - 8 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Skepplanda Idrottshall
2010-12-18 17:20 1006533064 Ale IBF Grön - Kärra IBK div 3 7 - 2 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Nödinge Sporthall
2010-12-19 11:20 1006533062 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd 8 - 3 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Rydsbergshallen
2010-12-19 15:10 1006533065 IK Zenith Vit - IBF Backadalen 3 - 2 Eleonore Green, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2010-12-19 17:30 1006533066 Mölndals IBF - Bergums IF 6 - 2 Tobias Almroth, Tobias Almroth Aktiviteten
2011-01-16 12:00 1006533070 Bergums IF - Rävlanda AIS P 0 - 4 Linda Lindskog, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2011-01-16 14:20 1006533072 Kärra IBK div 3 - IF Marin Väst 2 5 - 5 Jasmin Dzanic, Jervand Hakopian Kärra Sporthall
2011-01-16 14:40 1006533068 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 9 Oscar Carestam, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2011-01-16 18:10 1006533069 IK Zenith Vit - FBC Lerum 3 - 4 Alf Björkner, Linda Lindskog Björlanda Idrottshall
2011-01-16 18:30 1006533067 Ale IBF Grön - Skår IBK 6 - 1 Fredrik Wallhede, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2011-01-22 17:40 1006533074 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Bergums IF 6 - 6 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 11:00 1006533076 Rävlanda AIS P - Kärra IBK div 3 4 - 5 Petter Jonasson, Henrik Borging Rävlanda skola idrotthall
2011-01-23 12:00 1006533078 IF Marin Väst 2 - IBF Backadalen 13 - 0 Hillevi Söderberg, Adam Jällfält Hall Of Flame
2011-01-23 14:10 1006533075 FBC Lerum - Mölndals IBF 2 - 0 Goran Kuduzovic, Ulf Jonasson Rydsbergshallen
2011-01-23 14:15 1006533073 Skår IBK - IK Zenith Vit 5 - 2 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Skepplanda Idrottshall
2011-01-29 09:00 1006533084 Mölndals IBF - IF Marin Väst 2 4 - 7 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Katrinebergshallen
2011-01-29 11:10 1006533080 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd 4 - 7 Torbjörn Zahner, Jasmin Dzanic Ale Kulturrum
2011-01-30 10:00 1006533081 Bergums IF - FBC Lerum 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2011-01-30 11:30 1006533079 IBF Backadalen - Skår IBK 4 - 6 Eleonore Green, Kent Österström Skälltorpsskolan
2011-01-30 14:10 1006533082 IK Zenith Vit - Rävlanda AIS P 3 - 3 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Björlanda Idrottshall
2011-02-04 18:15 1006533085 Skår IBK - Mölndals IBF 0 - 5 Mårdman Jimmy Olsson, Erik Carlsson Skepplanda Idrottshall
2011-02-05 08:00 1006533086 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK div 3 9 - 2 Tomas Levin, Milan Siljegovic Wallenstam Arena
2011-02-06 11:20 1006533087 FBC Lerum - Ale IBF Grön 5 - 3 Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Rydsbergshallen
2011-02-06 12:15 1006533088 Rävlanda AIS P - IBF Backadalen 11 - 4 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Rävlanda skola idrotthall
2011-02-24 17:00 1006533090 IF Marin Väst 2 - Bergums IF 6 - 1 Amir Huseinovic, Tomas Levin Hall Of Flame
2011-02-12 10:20 1006533094 Ale IBF Grön - Rävlanda AIS P 2 - 3 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Ale Kulturrum
2011-02-13 10:00 1006533091 Kärra IBK div 3 - Skår IBK 5 - 3 Mika Pulkkinen, Mårdman Jimmy Olsson Kärra Sporthall
2011-02-13 14:40 1006533093 IBF Backadalen - FBC Lerum 2 - 3 Martin Johansson, Viktor Insgård Skälltorpsskolan
2011-02-24 19:30 1006533096 IK Zenith Vit - IF Marin Väst 2 0 - 12 Linus Backlund, Johan Pedersen Björlanda Idrottshall
2011-03-19 16:20 1006533092 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBK Röd 1 - 7 Tomas Levin, Jervand Hakopian Aktiviteten
2011-02-25 18:15 1006533099 Skår IBK - Bergums IF 6 - 3 Tarek El Abtah, Daniel Fathi-Najafi Skepplanda Idrottshall
2011-02-26 08:00 1006533097 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Vit 7 - 8 David Holmquist, Rasmus Durgé Wallenstam Arena
2011-02-27 11:40 1006533098 FBC Lerum - Kärra IBK div 3 8 - 3 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2011-02-27 12:15 1006533100 Rävlanda AIS P - Mölndals IBF 5 - 7 Jervand Hakopian, Linus Melander Rävlanda skola idrotthall
2011-02-27 13:50 1006533102 IF Marin Väst 2 - Ale IBF Grön 3 - 6 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2011-03-01 18:45 1006533108 Kärra IBK div 3 - Bergums IF 4 - 2 Tomas Levin, Erik Westh
2011-03-02 19:00 1006533105 Rävlanda AIS P - IF Marin Väst 2 5 - 5 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Rävlanda skola idrotthall
2011-03-02 20:20 1006533106 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön 1 - 1 David Holmquist, Rasmus Durgé Björlanda Idrottshall
2011-03-05 09:30 1006533107 Mölndals IBF - IBF Backadalen 6 - 3 Milan Siljegovic, Alf Björkner Aktiviteten
2011-03-09 19:25 1006533103 FBC Lerum - Skår IBK 4 - 3 Milan Siljegovic, Narcis Hadziselimovic Hjällsnäshallen
2011-03-04 18:00 1006533113 Bergums IF - IBF Backadalen 1 - 4 Jervand Hakopian, Josef Nilsson Bergumsskolan
2011-03-04 18:50 1006533112 Ale IBF Grön - Mölndals IBF 3 - 2 Alf Björkner, Torbjörn Zahner Ale Kulturrum
2011-03-05 16:40 1006533109 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Rävlanda AIS P 10 - 5 Torbjörn Zahner, Martin Erenstedt Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 09:40 1006533111 IF Marin Väst 2 - FBC Lerum 8 - 3 Torbjörn Zahner, Adam Jällfält Hall Of Flame
2011-03-06 14:30 1006533114 Kärra IBK div 3 - IK Zenith Vit 9 - 10 Pontus Carlander, Andreas Carlander Kärra Sporthall
2011-03-12 11:00 1006533119 Mölndals IBF - IK Zenith Vit 2 - 3 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Katrinebergshallen
2011-03-13 12:00 1006533118 Bergums IF - Ale IBF Grön 4 - 4 Milan Siljegovic, Mika Pulkkinen Bergumsskolan
2011-03-13 12:15 1006533116 Rävlanda AIS P - Skår IBK 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Rävlanda skola idrotthall
2011-03-13 13:30 1006533117 IF Marin Väst 2 - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 9 Torbjörn Zahner, Jesper Axelsson Hall Of Flame
2011-03-13 15:50 1006533120 IBF Backadalen - Kärra IBK div 3 2 - 8 Linus Backlund, Johan Pedersen Skälltorpsskolan
2011-03-18 18:15 1006533121 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 1 - 7 Ulf Jonasson, Joel Gustafsson Skepplanda Idrottshall
2011-03-19 13:20 1006533126 Mölndals IBF - Kärra IBK div 3 8 - 0 Hampe Gustavsson, Linus Melander Katrinebergshallen
2011-03-19 14:20 1006533124 Ale IBF Grön - IBF Backadalen 8 - 5 Hillevi Söderberg, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2011-03-20 14:40 1006533122 FBC Lerum - Rävlanda AIS P 1 - 4 Tomas Levin, Kim Nielsen Rydsbergshallen
2011-03-20 17:10 1006533125 IK Zenith Vit - Bergums IF 2 - 1 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Björlanda Idrottshall
2011-03-18 18:30 1006533132 Bergums IF - Mölndals IBF 6 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2011-03-26 15:10 1006533128 Pixbo Wallenstam IBK Röd - FBC Lerum 9 - 3 Alf Björkner, Adem Can Mölnlycke Idrottshall
2011-03-27 10:00 1006533130 Kärra IBK div 3 - Ale IBF Grön 5 - 4 Emil Strand, Mika Pulkkinen Kärra Sporthall
2011-03-27 14:00 1006533127 IF Marin Väst 2 - Skår IBK 10 - 1 Adem Can, Apilou Dragin Hall Of Flame
2011-03-27 16:00 1006533131 IBF Backadalen - IK Zenith Vit 4 - 3 Tilda Lundgren, Tomas Levin Skälltorpsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IF Marin Väst 2 20 15 2 3 148-55 93 47
2. Pixbo Wallenstam IBK Röd 20 12 3 5 137-95 42 39
3. Ale IBF Grön 20 12 2 6 93-69 24 38
4. Rävlanda AIS P 20 11 4 5 95-75 20 37
5. Mölndals IBF 20 10 0 10 84-62 22 30
6. Kärra IBK div 3 20 9 3 8 87-96 -9 30
7. IK Zenith Vit 20 8 3 9 76-103 -27 27
8. FBC Lerum 20 9 0 11 61-88 -27 27
9. Bergums IF 20 7 2 11 72-79 -7 23
10. Skår IBK 20 5 0 15 58-101 -43 15
11. IBF Backadalen 20 2 1 17 54-142 -88 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis