Flickor 02 (2011/12)

Gruppspel
Flickor 02
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 10:00 1106680001 Pixbo Wallenstam IBK - FBC Lerum Tomas Levin, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 08:00 1106680003 Landvetter IBK - Lindås IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-10-02 08:00 1106680005 IK Zenith - Stenungsunds IBK Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2011-10-02 13:00 1106680004 Floda IBK - Lindome IBK Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-10-08 12:00 1106680008 Lindome IBK - Landvetter IBK Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Almåshallen B
2011-10-09 09:00 1106680010 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-09 10:10 1106680007 Stenungsunds IBK - Floda IBK Stenungsund Arena
2011-10-09 11:00 1106680006 FBC Lerum - IK Zenith Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-10-16 11:45 1106680011 FBC Lerum - Partille IBS Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-16 12:00 1106680015 IK Zenith - Floda IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-10-16 13:30 1106680014 Landvetter IBK - Stenungsunds IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2011-10-16 14:00 1106680012 Pixbo Wallenstam IBK - Lindås IBK Amanda Stenhoff, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-10-22 13:20 1106680020 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Stenungsund Arena
2011-10-23 09:00 1106680017 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-23 10:30 1106680018 Floda IBK - Partille IBS Jonathan Stenson, Emil Oredsson Alléhallen
2011-10-23 11:00 1106680019 IK Zenith - Lindås IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
2011-11-06 10:00 1106680022 Lindome IBK - IK Zenith Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2011-11-06 12:30 1106680025 FBC Lerum - Stenungsunds IBK Hannes Larsson, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2011-11-06 13:00 1106680024 Partille IBS - Landvetter IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-06 14:00 1106680023 Lindås IBK - Floda IBK Albin Carlsson, Hotan Jadidi Önneredsskolan
2011-11-13 08:00 1106680028 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-11-13 09:00 1106680026 Landvetter IBK - FBC Lerum Emelie Bengtsson, Amanda Stenhoff Landvetter Idrottshall
2011-11-13 11:00 1106680030 Lindome IBK - Lindås IBK Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Ekenhallen
2011-11-13 16:40 1106680029 Stenungsunds IBK - Partille IBS Stora Höga Arena
2011-11-19 09:30 1106680031 Pixbo Wallenstam IBK - Floda IBK Filippa Kinderdal, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-11-19 16:00 1106680033 Lindås IBK - Stenungsunds IBK Pouria Saber, Anela Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-11-20 08:00 1106680034 Partille IBS - IK Zenith Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-20 14:30 1106680035 FBC Lerum - Lindome IBK Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2011-12-03 14:00 1106680039 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBK Rasmus Carlström, Adam Widebert Skånhällaskolan
2011-12-04 10:20 1106680036 Floda IBK - FBC Lerum Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2011-12-04 15:30 1106680040 Lindås IBK - Partille IBS Fabian Petersson, August Larsson Salming Arena
2011-12-04 16:00 1106680037 IK Zenith - Landvetter IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-12-11 08:00 1106680043 Landvetter IBK - Floda IBK Kenneth Thorell, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2011-12-11 08:30 1106680044 Partille IBS - Lindome IBK Freddy Hansem, Lawrence Kinde Lexby Idrottshall
2011-12-11 13:45 1106680045 FBC Lerum - Lindås IBK Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-12-11 13:50 1106680041 Pixbo Wallenstam IBK - Stenungsunds IBK Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Wallenstamhallen
2011-12-17 10:20 1106680046 Stenungsunds IBK - IK Zenith Stenungsund Arena
2011-12-17 11:00 1106680047 Lindome IBK - Floda IBK Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2011-12-18 09:00 1106680048 Lindås IBK - Landvetter IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2011-12-18 09:00 1106680050 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-01-15 08:00 1106680053 Landvetter IBK - Lindome IBK Joakim Sandberg, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-01-15 13:00 1106680051 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-01-15 14:00 1106680055 IK Zenith - FBC Lerum Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-11 18:00 1106680054 Floda IBK - Stenungsunds IBK Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-01-21 18:10 1106680060 Partille IBS - FBC Lerum Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Partillebohallen
2012-01-22 10:20 1106680057 Stenungsunds IBK - Landvetter IBK Stenungsund Arena
2012-01-22 11:30 1106680056 Floda IBK - IK Zenith Jonathan Stenson, Jonathan Stenson Alléhallen
2012-01-22 15:00 1106680059 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Jakob Ericson, Emil Martinsson Askims Sporthall
2012-01-29 09:00 1106680064 Partille IBS - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-29 11:00 1106680063 Lindås IBK - IK Zenith Mark Moulavi, Anders Jonefjäll Salming Arena
2012-01-29 11:10 1106680061 Pixbo Wallenstam IBK - Landvetter IBK Anna Larsson, Anna Larsson Mölnlycke Idrottshall
2012-01-29 17:00 1106680062 Lindome IBK - Stenungsunds IBK Fabian Petersson, August Larsson Streteredsskolan
2012-02-04 11:45 1106680070 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Stenungsund Arena
2012-02-05 08:00 1106680067 Landvetter IBK - Partille IBS Lina Thorell, Joakim Sandberg Landvetter Idrottshall
2012-02-05 09:00 1106680069 IK Zenith - Lindome IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-02-25 13:10 1106680068 Floda IBK - Lindås IBK Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Alléhallen
2012-02-25 09:00 1106680071 Pixbo Wallenstam IBK - IK Zenith Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2012-02-25 14:20 1106680074 Partille IBS - Stenungsunds IBK Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2012-02-26 09:00 1106680073 Lindås IBK - Lindome IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming Arena
2012-02-26 12:45 1106680075 FBC Lerum - Landvetter IBK Joakim Svenrot, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-03-03 10:20 1106680079 Stenungsunds IBK - Lindås IBK Stenungsund Arena
2012-03-04 08:00 1106680078 IK Zenith - Partille IBS Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-04 11:30 1106680077 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Alléhallen
2012-03-04 13:20 1106680080 Lindome IBK - FBC Lerum Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2012-03-18 08:00 1106680083 Landvetter IBK - IK Zenith Lina Thorell, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-03-18 08:00 1106680084 Partille IBS - Lindås IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-18 12:00 1106680081 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK Emelie Bengtsson, Anna Larsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-18 12:45 1106680085 FBC Lerum - Floda IBK Anton Ström, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2012-03-24 10:00 1106680089 Lindome IBK - Partille IBS Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2012-03-25 13:15 1106680088 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Stenungsund Arena
2012-03-25 15:00 1106680090 Lindås IBK - FBC Lerum Mark Moulavi, Anders Jonefjäll Askims Sporthall
2012-03-25 15:30 1106680086 Floda IBK - Landvetter IBK Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
Vår F02
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-01-28 10:00 1106701001 Varla IBK Vår - FBC Lerum Cheetahs Vår Lindälvshallen
2012-01-29 16:40 1106701002 Sportlife Kungälvs IBK Vår - FBC Lerum Cougars Vår Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-29 16:50 1106701003 IBF Backadalen Vår - Ale IBF Vår Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2012-02-25 16:30 1106701006 Ale IBF Vår - Sportlife Kungälvs IBK Vår Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2012-02-26 09:45 1106701005 FBC Lerum Cheetahs Vår - IBF Backadalen Vår Jesper Löfvenius, Emelie Nilsson Rydsbergshallen
2012-02-26 10:45 1106701004 FBC Lerum Cougars Vår - Varla IBK Vår Jesper Löfvenius, Emelie Nilsson Rydsbergshallen
2012-03-04 08:00 1106701008 FBC Lerum Cheetahs Vår - Ale IBF Vår Jesper Löfvenius, Anton Ström Rydsbergshallen
2012-03-04 10:30 1106701007 IBF Backadalen Vår - FBC Lerum Cougars Vår Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Skälltorpsskolan
2012-03-04 11:30 1106701009 Varla IBK Vår - Sportlife Kungälvs IBK Vår Lindälvshallen
2012-03-11 10:00 1106701012 FBC Lerum Cougars Vår - FBC Lerum Cheetahs Vår Malin Boquist, Ida Johansson Rydsbergshallen
2012-03-11 17:30 1106701011 Sportlife Kungälvs IBK Vår - IBF Backadalen Vår Oliwer Nilsson, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2012-03-18 13:00 1106701010 Ale IBF Vår - Varla IBK Vår Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Bohushallen
2012-03-24 10:30 1106701013 Varla IBK Vår - IBF Backadalen Vår Lindälvshallen
2012-03-24 17:30 1106701015 FBC Lerum Cheetahs Vår - Sportlife Kungälvs IBK Vår Jesper Löfvenius, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-03-24 18:30 1106701014 FBC Lerum Cougars Vår - Ale IBF Vår Jesper Löfvenius, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis