Pojkar 00 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 00 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1106561001 Lindås IBK 1 - Särö IK Salming Arena
1106561002 Bergums IF Black - Marstrands IBK Bergumsskolan
1106561003 Partille IBS Röd - Varla IBK Gbg Partillebohallen
1106561004 IBF Backadalen - Lindome IBK Lila Skälltorpsskolan
1106561005 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK I Kastellegårdshallen
1106561006 IBF Älvstranden - Kärra IBK Lions Lundbystrand
1106561007 IF Marin Väst 1 - Floda IBK Hall Of Flame
1106561008 IK Zenith Grön - Partille IBS Vit Björlanda Idrottshall
1106561009 Ale IBF Grön - FBC Lerum Lions Nödinge Sporthall
1106561010 Orust IBK - FBC Lerum Panthers Henåns Sporthall
1106561019 Marstrands IBK - Partille IBS Röd Munkegärdehallen
1106561030 FBC Lerum Panthers - FBC Lerum Lions Rydsbergshallen
1106561146 Partille IBS Vit - Partille IBS Röd
2011-10-01 10:00 1106561017 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Orange Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2011-10-01 16:10 1106561016 Pixbo Wallenstam IBK I - IBF Älvstranden Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 10:00 1106561020 Lindås IBK 1 - Bergums IF Black Amanda Stenhoff, Hajrudin Begic Salming Arena
2011-10-02 12:00 1106561015 Kärra IBK Lions - IF Marin Väst 1 Gabriel Holmberg, Adam Auer-Hussein Kärra Sporthall
2011-10-02 12:45 1106561011 Särö IK - FBC Lerum Panthers Kullavikshallen
2011-10-02 13:00 1106561013 Partille IBS Vit - Ale IBF Grön
2011-10-02 15:00 1106561012 FBC Lerum Lions - Orust IBK Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-02 16:00 1106561014 Floda IBK - IK Zenith Grön Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-10-02 16:00 1106561018 Varla IBK Gbg - IBF Backadalen Lindälvshallen
2011-10-09 09:00 1106561025 IBF Älvstranden - Lindome IBK Lila Elof Hallin, Tomas Levin
2011-10-09 10:00 1106561021 Bergums IF Black - Särö IK Emelie Laesker, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2011-10-09 10:00 1106561022 Partille IBS Röd - Lindås IBK 1 August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-09 11:00 1106561026 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBK I Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2011-10-09 11:40 1106561023 IBF Backadalen - Marstrands IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-10-09 11:40 1106561024 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Varla IBK Gbg Sandra Pedersen, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2011-10-09 14:30 1106561029 Orust IBK - Partille IBS Vit Svanesunds Sporthall
2011-10-09 15:00 1106561027 IK Zenith Grön - Kärra IBK Lions Pouria Saber, Filip Sernhede Sjumilahallen
2011-10-09 17:20 1106561028 Ale IBF Grön - Floda IBK Johanna Fri, Fredrik Lahtela Bohushallen
2011-10-11 18:15 1106561031 Särö IK - FBC Lerum Lions Kullavikshallen
2011-10-15 14:30 1106561037 Varla IBK Gbg - IBF Älvstranden Lindälvshallen
2011-10-16 09:00 1106561034 Kärra IBK Lions - Ale IBF Grön Gabriel Holmberg, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-10-16 09:00 1106561036 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst 1 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2011-10-16 09:00 1106561040 Bergums IF Black - Partille IBS Röd Emelie Laesker, Emil Larsson Bergumsskolan
2011-10-16 11:00 1106561035 Pixbo Wallenstam IBK I - IK Zenith Grön Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-10-16 11:15 1106561038 Marstrands IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-16 13:00 1106561032 Partille IBS Vit - FBC Lerum Panthers John Lundkvist, Filip Håkansson Lexby Idrottshall
2011-10-16 13:00 1106561039 Lindås IBK 1 - IBF Backadalen Albin Carlsson, Hotan Jadidi Önneredsskolan
2011-10-16 16:00 1106561033 Floda IBK - Orust IBK Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-10-22 12:00 1106561047 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK I Tobias Fri, Alexander Joakim Lindberg Ale Kulturrum
2011-10-22 15:15 1106561045 IF Marin Väst 1 - Varla IBK Gbg Hall Of Flame
2011-10-22 16:00 1106561046 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-23 09:00 1106561044 IBF Älvstranden - Marstrands IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic
2011-10-23 09:00 1106561049 FBC Lerum Panthers - Floda IBK Hannes Larsson, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-10-23 11:00 1106561041 Partille IBS Röd - Särö IK Anna Larsson, Anna Larsson Lexby Idrottshall
2011-10-23 11:15 1106561048 Orust IBK - Kärra IBK Lions Svanesunds Sporthall
2011-10-23 12:30 1106561042 IBF Backadalen - Bergums IF Black Skälltorpsskolan
2011-10-23 13:40 1106561043 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK 1 Rebecka Asp, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2011-10-23 14:20 1106561050 FBC Lerum Lions - Partille IBS Vit Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-11-01 18:15 1106561051 Särö IK - Partille IBS Vit Kullavikshallen
2011-11-06 10:00 1106561053 Kärra IBK Lions - FBC Lerum Panthers Lukas Nelhage, Sebastian Larsson Kärra Sporthall
2011-11-06 10:00 1106561060 Partille IBS Röd - IBF Backadalen August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-06 11:00 1106561055 Lindome IBK Lila - Ale IBF Grön Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2011-11-06 12:00 1106561058 Lindås IBK 1 - IBF Älvstranden Anna Larsson, Emelie Bengtsson Salming Arena
2011-11-06 13:00 1106561059 Bergums IF Black - Sportlife Kungälvs IBK Orange Janne Ranelöv Bergumsskolan
2011-11-06 13:15 1106561057 Marstrands IBK - IF Marin Väst 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-06 14:40 1106561052 Floda IBK - FBC Lerum Lions Sarah Lundberg, Jonathan Stenson Alléhallen
2011-11-06 15:30 1106561056 Varla IBK Gbg - IK Zenith Grön Lindälvshallen
2011-12-11 16:00 1106561054 Pixbo Wallenstam IBK I - Orust IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Wallenstamhallen
2011-11-13 09:00 1106561063 IBF Älvstranden - Bergums IF Black Elof Hallin, Filip Sernhede
2011-11-13 09:00 1106561070 Partille IBS Vit - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-13 10:00 1106561064 IF Marin Väst 1 - Lindås IBK 1 William Berntsson, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-11-13 10:00 1106561065 IK Zenith Grön - Marstrands IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-11-13 10:15 1106561061 IBF Backadalen - Särö IK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2011-11-13 11:00 1106561067 Orust IBK - Lindome IBK Lila Svanesunds Sporthall
2011-11-13 11:40 1106561062 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS Röd Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2011-11-13 13:20 1106561066 Ale IBF Grön - Varla IBK Gbg Tomas Levin, Tomas Levin Bohushallen
2011-11-13 17:15 1106561069 FBC Lerum Lions - Kärra IBK Lions Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Rydsbergshallen
2011-11-13 18:15 1106561068 FBC Lerum Panthers - Pixbo Wallenstam IBK I Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Rydsbergshallen
2011-11-19 10:00 1106561074 Lindome IBK Lila - FBC Lerum Panthers Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2011-11-19 11:30 1106561073 Pixbo Wallenstam IBK I - FBC Lerum Lions Filippa Kinderdal, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-11-19 13:00 1106561075 Varla IBK Gbg - Orust IBK Lindälvshallen
2011-11-20 09:00 1106561078 Bergums IF Black - IF Marin Väst 1 Emil Larsson, Emil Larsson Bergumsskolan
2011-11-20 11:00 1106561072 Kärra IBK Lions - Partille IBS Vit Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2011-11-20 11:15 1106561076 Marstrands IBK - Ale IBF Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-20 12:30 1106561080 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Orange Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-11-20 13:00 1106561079 Partille IBS Röd - IBF Älvstranden August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-20 14:00 1106561077 Lindås IBK 1 - IK Zenith Grön Fabian Petersson, August Larsson Önneredsskolan
2011-11-20 14:45 1106561071 Särö IK - Floda IBK Kullavikshallen
2011-12-03 13:35 1106561087 FBC Lerum Panthers - Varla IBK Gbg Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2011-12-04 08:00 1106561084 IK Zenith Grön - Bergums IF Black Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-12-04 09:00 1106561082 IBF Älvstranden - IBF Backadalen Elof Hallin, Filip Sernhede
2011-12-04 11:40 1106561081 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Särö IK Rebecka Asp, Rebecka Asp Kastellegårdshallen
2011-12-04 12:00 1106561083 IF Marin Väst 1 - Partille IBS Röd August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2011-12-04 13:20 1106561085 Ale IBF Grön - Lindås IBK 1 Malin Hysing, Albin Andersson Bohushallen
2011-12-04 13:20 1106561090 Floda IBK - Kärra IBK Lions Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-12-04 15:00 1106561089 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK I Kenneth Thorell, Kenneth Thorell Öjersjö Idrottshall
2011-12-04 16:00 1106561086 Orust IBK - Marstrands IBK Svanesunds Sporthall
2011-12-04 16:30 1106561088 FBC Lerum Lions - Lindome IBK Lila Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2011-12-06 18:15 1106561091 Särö IK - Kärra IBK Lions Kullavikshallen
2011-12-10 09:00 1106561093 Lindome IBK Lila - Partille IBS Vit Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen B
2011-12-11 10:30 1106561099 IBF Backadalen - IF Marin Väst 1 Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-12-11 10:40 1106561098 Partille IBS Röd - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-12-11 11:40 1106561100 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Älvstranden Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-12-11 12:00 1106561096 Lindås IBK 1 - Orust IBK Anna Larsson, Emelie Bengtsson Salming Arena
2011-12-11 13:00 1106561097 Bergums IF Black - Ale IBF Grön Besim Mehmedagic, Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2011-12-11 14:00 1106561092 Pixbo Wallenstam IBK I - Floda IBK Amanda Stenhoff, Michaela Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-11 17:30 1106561094 Varla IBK Gbg - FBC Lerum Lions Fjärås Idrottshall
2012-02-04 13:30 1106561095 Marstrands IBK - FBC Lerum Panthers Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-12-17 09:10 1106561108 Partille IBS Vit - Varla IBK Gbg Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2011-12-17 10:50 1106561104 Ale IBF Grön - Partille IBS Röd Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2011-12-18 11:00 1106561103 IK Zenith Grön - IBF Backadalen Hajrudin Begic, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-12-18 11:20 1106561110 Kärra IBK Lions - Pixbo Wallenstam IBK I Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-12-18 12:00 1106561102 IF Marin Väst 1 - Sportlife Kungälvs IBK Orange August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2011-12-18 13:15 1106561107 FBC Lerum Lions - Marstrands IBK Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2011-12-18 15:30 1106561105 Orust IBK - Bergums IF Black Svanesunds Sporthall
2011-12-18 16:40 1106561101 IBF Älvstranden - Särö IK Elof Hallin, Filip Sernhede Björlanda Idrottshall
2011-12-18 16:50 1106561109 Floda IBK - Lindome IBK Lila Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Alléhallen
2012-01-21 14:00 1106561106 FBC Lerum Panthers - Lindås IBK 1 Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Hjällsnäshallen
2012-01-10 18:15 1106561111 Särö IK - Pixbo Wallenstam IBK I Kullavikshallen
2012-01-11 19:00 1106561112 Lindome IBK Lila - Kärra IBK Lions Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen B
2012-01-15 09:00 1106561120 IBF Älvstranden - IF Marin Väst 1 Patrik Freter, Daniel Erenstedt
2012-01-15 10:30 1106561113 Varla IBK Gbg - Floda IBK Fjärås Idrottshall
2012-01-15 11:00 1106561116 Bergums IF Black - FBC Lerum Panthers Jonathan Stenson, Jonathan Stenson Bergumsskolan
2012-01-15 11:00 1106561117 Partille IBS Röd - Orust IBK Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-01-15 11:15 1106561114 Marstrands IBK - Partille IBS Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-15 11:30 1106561118 IBF Backadalen - Ale IBF Grön Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-01-15 13:00 1106561115 Lindås IBK 1 - FBC Lerum Lions Ludwig Blanc, Mark Moulavi Askims Sporthall
2012-01-15 13:40 1106561119 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IK Zenith Grön Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-21 17:40 1106561130 Pixbo Wallenstam IBK I - Lindome IBK Lila Amanda Stenhoff, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 08:00 1106561122 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-01-22 09:00 1106561129 Kärra IBK Lions - Varla IBK Gbg Adam Auer-Hussein, Lukas Nelhage Kärra Sporthall
2012-01-22 10:00 1106561127 Partille IBS Vit - Lindås IBK 1 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-22 11:00 1106561121 IF Marin Väst 1 - Särö IK August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2012-01-22 12:00 1106561124 Orust IBK - IBF Backadalen Svanesunds Sporthall
2012-01-22 13:15 1106561126 FBC Lerum Lions - Bergums IF Black Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-22 14:15 1106561125 FBC Lerum Panthers - Partille IBS Röd Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-22 14:20 1106561123 Ale IBF Grön - Sportlife Kungälvs IBK Orange Fredrik Lahtela, Malin Hysing Bohushallen
2012-01-22 15:30 1106561128 Floda IBK - Marstrands IBK Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-01-24 18:15 1106561131 Särö IK - Lindome IBK Lila Kullavikshallen
2012-01-27 18:40 1106561134 Lindås IBK 1 - Floda IBK Jakob Ericson, Emil Wålinder Askims Sporthall
2012-01-29 09:00 1106561139 IBF Älvstranden - Ale IBF Grön Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Sjumilahallen
2012-01-29 10:00 1106561135 Bergums IF Black - Partille IBS Vit Emil Larsson, Jonathan Stenson Bergumsskolan
2012-01-29 10:00 1106561140 IF Marin Väst 1 - IK Zenith Grön Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-01-29 10:20 1106561137 IBF Backadalen - FBC Lerum Panthers Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-01-29 13:00 1106561136 Partille IBS Röd - FBC Lerum Lions August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-29 13:25 1106561133 Marstrands IBK - Kärra IBK Lions Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-29 14:30 1106561132 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK I Fjärås Idrottshall
2012-02-11 14:30 1106561138 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Orust IBK Sandra Pedersen, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-28 13:00 1106561149 Pixbo Wallenstam IBK I - Marstrands IBK Amanda Stenhoff, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2012-02-04 13:00 1106561142 Ale IBF Grön - IF Marin Väst 1 Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2012-02-04 14:00 1106561150 Lindome IBK Lila - Varla IBK Gbg Pelle Hellberg, David Borgvall Skånhällaskolan
2012-02-05 09:00 1106561143 Orust IBK - IBF Älvstranden Henåns Sporthall
2012-02-05 10:00 1106561148 Kärra IBK Lions - Lindås IBK 1 Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2012-02-05 11:00 1106561141 IK Zenith Grön - Särö IK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-02-05 14:10 1106561145 FBC Lerum Lions - IBF Backadalen Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-02-05 15:10 1106561144 FBC Lerum Panthers - Sportlife Kungälvs IBK Orange Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-02-05 16:40 1106561147 Floda IBK - Bergums IF Black Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-02-25 10:00 1106561155 Partille IBS Röd - Floda IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-02-26 08:00 1106561160 IK Zenith Grön - Ale IBF Grön Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2012-02-26 09:00 1106561159 IF Marin Väst 1 - Orust IBK August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2012-02-26 09:10 1106561156 IBF Backadalen - Partille IBS Vit Sebastian Bodenmalm, Sebastian Bodenmalm Skälltorpsskolan
2012-02-26 11:00 1106561152 Marstrands IBK - Lindome IBK Lila Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-02-26 11:00 1106561154 Bergums IF Black - Kärra IBK Lions Emil Larsson, Emil Larsson Bergumsskolan
2012-02-26 11:40 1106561157 Sportlife Kungälvs IBK Orange - FBC Lerum Lions Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-02-26 11:45 1106561151 Särö IK - Varla IBK Gbg Kullavikshallen
2012-02-26 13:00 1106561153 Lindås IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK I Emil Martinsson, Mark Moulavi Askims Sporthall
2012-02-26 14:50 1106561158 IBF Älvstranden - FBC Lerum Panthers Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic
2012-03-03 09:50 1106561161 Ale IBF Grön - Särö IK Albin Andersson, Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-03-03 12:00 1106561168 Pixbo Wallenstam IBK I - Bergums IF Black Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2012-03-03 18:10 1106561165 Partille IBS Vit - Sportlife Kungälvs IBK Orange Anela Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Partillebohallen
2012-03-04 09:00 1106561164 FBC Lerum Lions - IBF Älvstranden Jesper Löfvenius, Anton Ström Rydsbergshallen
2012-03-04 10:00 1106561162 Orust IBK - IK Zenith Grön Henåns Sporthall
2012-03-04 10:00 1106561163 FBC Lerum Panthers - IF Marin Väst 1 Jesper Löfvenius, Anton Ström Rydsbergshallen
2012-03-04 10:00 1106561167 Kärra IBK Lions - Partille IBS Röd Stefan Larsson, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-03-04 11:20 1106561169 Lindome IBK Lila - Lindås IBK 1 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-03-04 14:30 1106561170 Varla IBK Gbg - Marstrands IBK Fjärås Idrottshall
2012-03-04 15:30 1106561166 Floda IBK - IBF Backadalen Jonathan Stenson, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-03-13 18:15 1106561171 Särö IK - Marstrands IBK Kullavikshallen
2012-03-17 12:30 1106561174 Partille IBS Röd - Pixbo Wallenstam IBK I August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-18 09:00 1106561172 Lindås IBK 1 - Varla IBK Gbg Jakob Ericson, Emil Martinsson Salming Arena
2012-03-18 09:00 1106561177 IBF Älvstranden - Partille IBS Vit Elof Hallin, Filip Sernhede
2012-03-18 10:00 1106561173 Bergums IF Black - Lindome IBK Lila Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Bergumsskolan
2012-03-18 10:00 1106561178 IF Marin Väst 1 - FBC Lerum Lions Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-03-18 11:20 1106561175 IBF Backadalen - Kärra IBK Lions Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2012-03-18 12:00 1106561176 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Floda IBK Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-03-18 13:00 1106561179 IK Zenith Grön - FBC Lerum Panthers Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-03-18 14:00 1106561180 Ale IBF Grön - Orust IBK Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-03-24 09:00 1106561183 Lindome IBK Lila - Partille IBS Röd Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-03-24 15:00 1106561182 Pixbo Wallenstam IBK I - IBF Backadalen Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-25 09:00 1106561181 Kärra IBK Lions - Sportlife Kungälvs IBK Orange Stefan Larsson, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-03-25 09:00 1106561189 Partille IBS Vit - IF Marin Väst 1 August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-25 10:00 1106561188 FBC Lerum Lions - IK Zenith Grön Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-03-25 11:00 1106561187 FBC Lerum Panthers - Ale IBF Grön Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-03-25 11:15 1106561185 Marstrands IBK - Lindås IBK 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-25 13:30 1106561190 Floda IBK - IBF Älvstranden Jonathan Stenson, Hannes Larsson Alléhallen
2012-03-25 14:00 1106561186 Orust IBK - Särö IK Svanesunds Sporthall
2012-03-25 14:30 1106561184 Varla IBK Gbg - Bergums IF Black Fjärås Idrottshall
Pojkar 00 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1106562001 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK Salming Arena
1106562004 Eken IBK - Landvetter IBK Ekenhallen
1106562005 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK II Kastellegårdshallen
1106562006 Frölunda IBK - Kärra IBK Tigers Frölunda Kulturhus
1106562008 IK Zenith Vit - Partille IBS Svart Björlanda Idrottshall
1106562009 Ale IBF Blå - Lindome IBK Grön Nödinge Sporthall
1106562010 Herrestads AIF - FBC Lerum Tigers Stenab
2011-10-01 11:00 1106562018 Mölndals IBF 1 - Eken IBK Edvin Cedersjö Aktiviteten
2011-10-01 14:10 1106562016 Pixbo Wallenstam IBK II - Frölunda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2011-10-01 15:50 1106562011 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Tigers Stenungsund Arena
2011-10-01 17:40 1106562012 Lindome IBK Grön - Herrestads AIF Rasmus Carlström, Rasmus Carlström Almåshallen B
2011-10-02 10:00 1106562015 Kärra IBK Tigers - IF Marin Väst 2 Gabriel Holmberg, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-10-02 11:00 1106562017 Landvetter IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-10-02 14:00 1106562013 Partille IBS Svart - Ale IBF Blå
2011-10-08 10:20 1106562029 Herrestads AIF - Partille IBS Svart Rimnershallen
2011-10-08 15:20 1106562023 Eken IBK - Sandö IBK David Borgvall, Martin Ljungdahl Ekenhallen
2011-10-09 10:00 1106562025 Frölunda IBK - Landvetter IBK Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Flatåsskolan
2011-10-09 10:00 1106562026 IF Marin Väst 2 - Pixbo Wallenstam IBK II Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2011-10-09 12:40 1106562024 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Mölndals IBF 1 Sandra Pedersen, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2011-10-09 14:00 1106562027 IK Zenith Vit - Kärra IBK Tigers Pouria Saber, Filip Sernhede Sjumilahallen
2011-10-09 15:30 1106562030 FBC Lerum Tigers - Lindome IBK Grön Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-15 11:15 1106562036 Landvetter IBK - IF Marin Väst 2 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-15 13:20 1106562037 Mölndals IBF 1 - Frölunda IBK Anela Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Katrinebergshallen
2011-10-15 17:00 1106562031 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Grön Stenungsund Arena
2011-10-15 17:00 1106562038 Sandö IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart Älvsåkershallen
2011-10-16 12:00 1106562032 Partille IBS Svart - FBC Lerum Tigers John Lundkvist, Filip Håkansson Lexby Idrottshall
2011-10-16 12:00 1106562039 Lindås IBK 2 - Eken IBK Albin Carlsson, Hotan Jadidi Önneredsskolan
2011-10-16 13:00 1106562035 Pixbo Wallenstam IBK II - IK Zenith Vit Amanda Stenhoff, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-10-16 18:40 1106562034 Kärra IBK Tigers - Ale IBF Blå Stefan Larsson, Gabriel Holmberg Lillekärrshallen
2011-10-22 11:30 1106562048 Herrestads AIF - Kärra IBK Tigers Rimnershallen
2011-10-22 17:00 1106562046 IK Zenith Vit - Landvetter IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-23 09:00 1106562044 Frölunda IBK - Sandö IBK Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Flatåsskolan
2011-10-23 09:00 1106562045 IF Marin Väst 2 - Mölndals IBF 1 John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-10-23 12:40 1106562043 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Lindås IBK 2 Rebecka Asp, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2011-10-23 13:20 1106562047 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBK II Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Bohushallen
2011-10-23 15:50 1106562050 Lindome IBK Grön - Partille IBS Svart Therese Magnusson, Therese Magnusson Almåshallen B
2011-11-05 11:00 1106562054 Pixbo Wallenstam IBK II - Herrestads AIF Amanda Stenhoff, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-11-05 18:15 1106562057 Sandö IBK - IF Marin Väst 2 Lindälvshallen
2011-11-06 09:00 1106562053 Kärra IBK Tigers - FBC Lerum Tigers Adam Auer-Hussein, Sebastian Larsson Kärra Sporthall
2011-11-06 09:00 1106562055 Landvetter IBK - Ale IBF Blå Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Landvetter Idrottshall
2011-11-06 11:00 1106562058 Lindås IBK 2 - Frölunda IBK Anna Larsson, Emelie Bengtsson Salming Arena
2011-11-06 12:30 1106562051 Stenungsunds IBK - Partille IBS Svart Stenungsund Arena
2011-11-06 14:40 1106562056 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Vit Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2011-11-12 11:00 1106562061 Eken IBK - Stenungsunds IBK Martin Ljungdahl, David Borgvall Ekenhallen
2011-11-12 11:00 1106562066 Ale IBF Blå - Mölndals IBF 1 Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2011-11-12 13:00 1106562067 Herrestads AIF - Landvetter IBK Rimnershallen
2011-11-12 14:15 1106562069 Lindome IBK Grön - Kärra IBK Tigers Tomas Levin, Hajrudin Begic Skånhällaskolan
2011-11-13 09:00 1106562064 IF Marin Väst 2 - Lindås IBK 2 William Berntsson, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-11-13 11:00 1106562065 IK Zenith Vit - Sandö IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-11-13 16:15 1106562068 FBC Lerum Tigers - Pixbo Wallenstam IBK II Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-11-13 19:30 1106562076 Sandö IBK - Ale IBF Blå Forsgläntans Idrottshall
2011-11-19 14:20 1106562080 Eken IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart Victor Engstrand, David Borgvall Ekenhallen
2011-11-19 14:30 1106562075 Mölndals IBF 1 - Herrestads AIF Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2011-11-20 10:00 1106562072 Kärra IBK Tigers - Partille IBS Svart Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2011-11-20 10:00 1106562074 Landvetter IBK - FBC Lerum Tigers Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-11-20 11:10 1106562073 Pixbo Wallenstam IBK II - Lindome IBK Grön Elin Djerf, Pauline Fylke Wallenstamhallen
2011-11-20 15:00 1106562077 Lindås IBK 2 - IK Zenith Vit Fabian Petersson, August Larsson Önneredsskolan
2011-12-03 10:50 1106562085 Ale IBF Blå - Lindås IBK 2 Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2011-12-03 14:10 1106562086 Herrestads AIF - Sandö IBK Rimnershallen
2011-12-04 09:00 1106562082 Frölunda IBK - Eken IBK Pouria Saber, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-12-04 12:40 1106562081 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Stenungsunds IBK Rebecka Asp, Rebecka Asp Kastellegårdshallen
2011-12-04 13:40 1106562088 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen B
2011-12-04 15:30 1106562087 FBC Lerum Tigers - Mölndals IBF 1 Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2011-12-04 16:00 1106562089 Partille IBS Svart - Pixbo Wallenstam IBK II Kenneth Thorell, Kenneth Thorell Öjersjö Idrottshall
2011-12-10 10:00 1106562099 Eken IBK - IF Marin Väst 2 David Borgvall, Victor Engstrand Ekenhallen
2011-12-10 13:10 1106562091 Stenungsunds IBK - Kärra IBK Tigers Stenungsund Arena
2011-12-10 13:15 1106562095 Sandö IBK - FBC Lerum Tigers Forsgläntans Idrottshall
2011-12-11 11:00 1106562096 Lindås IBK 2 - Herrestads AIF Anna Larsson, Emelie Bengtsson Salming Arena
2011-12-11 11:10 1106562093 Landvetter IBK - Partille IBS Svart Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-12-11 12:40 1106562100 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Frölunda IBK Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-01-29 12:00 1106562094 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Skånhällaskolan
2011-12-18 08:00 1106562110 Kärra IBK Tigers - Pixbo Wallenstam IBK II Adam Auer-Hussein, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-12-18 09:00 1106562101 Frölunda IBK - Stenungsunds IBK Pouria Saber, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-12-18 10:00 1106562103 IK Zenith Vit - Eken IBK Hajrudin Begic, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-12-18 11:00 1106562102 IF Marin Väst 2 - Sportlife Kungälvs IBK Svart August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2011-12-18 11:20 1106562107 Lindome IBK Grön - Sandö IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2011-12-18 12:15 1106562106 FBC Lerum Tigers - Lindås IBK 2 Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2011-12-18 14:15 1106562108 Partille IBS Svart - Mölndals IBF 1 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2012-01-14 09:00 1106562118 Eken IBK - Ale IBF Blå Victor Engstrand, David Borgvall Ekenhallen
2012-01-14 13:00 1106562114 Sandö IBK - Partille IBS Svart Älvsåkershallen
2012-01-14 13:20 1106562111 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK II Stenungsund Arena
2012-01-15 08:00 1106562115 Lindås IBK 2 - Lindome IBK Grön Jakob Ericson, Pontus Ek Salming Arena
2012-01-15 09:00 1106562120 Frölunda IBK - IF Marin Väst 2 Mark Moulavi, Emil Martinsson Flatåsskolan
2012-01-15 12:00 1106562112 Landvetter IBK - Kärra IBK Tigers Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-01-15 14:40 1106562119 Sportlife Kungälvs IBK Svart - IK Zenith Vit Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-21 10:00 1106562130 Pixbo Wallenstam IBK II - Landvetter IBK Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2012-01-21 10:50 1106562123 Ale IBF Blå - Sportlife Kungälvs IBK Svart Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2012-01-22 08:00 1106562129 Kärra IBK Tigers - Mölndals IBF 1 Adam Auer-Hussein, Lukas Nelhage Kärra Sporthall
2012-01-22 09:00 1106562122 IK Zenith Vit - Frölunda IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-01-22 10:00 1106562121 IF Marin Väst 2 - Stenungsunds IBK Adam Berntsson, William Berntsson Hall Of Flame
2012-01-22 10:20 1106562124 Herrestads AIF - Eken IBK Rimnershallen
2012-01-22 11:00 1106562127 Partille IBS Svart - Lindås IBK 2 August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-28 13:10 1106562137 Eken IBK - FBC Lerum Tigers Fredrik Ternesten, Victor Engstrand Ekenhallen
2012-01-28 13:40 1106562132 Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK II Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2012-01-29 09:00 1106562139 Frölunda IBK - Ale IBF Blå Pouria Saber, Pouria Saber Flatåsskolan
2012-01-29 09:00 1106562140 IF Marin Väst 2 - IK Zenith Vit Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-01-29 11:45 1106562131 Stenungsunds IBK - Landvetter IBK Stenungsund Arena
2012-01-29 14:40 1106562138 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Herrestads AIF Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-29 18:20 1106562133 Sandö IBK - Kärra IBK Tigers Forsgläntans Idrottshall
2012-02-04 14:00 1106562149 Pixbo Wallenstam IBK II - Sandö IBK Martin Helg, Filippa Kinderdal Djupedalsskolan
2012-02-05 09:00 1106562148 Kärra IBK Tigers - Lindås IBK 2 Adam Auer-Hussein, Lukas Nelhage Kärra Sporthall
2012-02-05 11:00 1106562150 Landvetter IBK - Mölndals IBF 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-02-05 11:40 1106562143 Herrestads AIF - Frölunda IBK Rimnershallen
2012-02-05 12:00 1106562141 IK Zenith Vit - Stenungsunds IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-02-05 13:10 1106562144 FBC Lerum Tigers - Sportlife Kungälvs IBK Svart Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-02-05 14:20 1106562142 Ale IBF Blå - IF Marin Väst 2 Johanna Fri, Fredrik Lahtela Bohushallen
2012-02-05 17:30 1106562145 Lindome IBK Grön - Eken IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2012-02-25 11:10 1106562156 Eken IBK - Partille IBS Svart Victor Engstrand, Fredrik Ternesten Ekenhallen
2012-02-25 16:00 1106562152 Sandö IBK - Landvetter IBK Forsgläntans Idrottshall
2012-02-25 16:30 1106562151 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF 1 Stenungsund Arena
2012-02-26 09:00 1106562160 IK Zenith Vit - Ale IBF Blå Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2012-02-26 10:00 1106562158 Frölunda IBK - FBC Lerum Tigers Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2012-02-26 10:00 1106562159 IF Marin Väst 2 - Herrestads AIF August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2012-02-26 12:00 1106562153 Lindås IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBK II Emil Martinsson, Mark Moulavi Askims Sporthall
2012-02-26 12:40 1106562157 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Lindome IBK Grön Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-03-03 12:00 1106562170 Mölndals IBF 1 - Sandö IBK Simon Lundh Katrinebergshallen
2012-03-04 10:00 1106562165 Partille IBS Svart - Sportlife Kungälvs IBK Svart Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-03-04 10:20 1106562162 Herrestads AIF - IK Zenith Vit Rimnershallen
2012-03-04 11:00 1106562169 Landvetter IBK - Lindås IBK 2 Adem Can, Adem Can Landvetter Idrottshall
2012-03-04 12:00 1106562163 FBC Lerum Tigers - IF Marin Väst 2 Robin Petersson-Bark, Hannes Larsson Rydsbergshallen
2012-03-04 12:20 1106562164 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-03-04 13:20 1106562161 Ale IBF Blå - Stenungsunds IBK Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-03-17 09:00 1106562175 Eken IBK - Kärra IBK Tigers Martin Ljungdahl, Victor Engstrand Ekenhallen
2012-03-17 11:00 1106562180 Ale IBF Blå - Herrestads AIF Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2012-03-17 13:30 1106562171 Stenungsunds IBK - Sandö IBK Stenungsund Arena
2012-03-18 09:00 1106562177 Frölunda IBK - Partille IBS Svart Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2012-03-18 10:00 1106562172 Lindås IBK 2 - Mölndals IBF 1 Jakob Ericson, Emil Martinsson Salming Arena
2012-03-18 11:00 1106562178 IF Marin Väst 2 - Lindome IBK Grön Adam Berntsson, William Berntsson Hall Of Flame
2012-03-18 14:00 1106562179 IK Zenith Vit - FBC Lerum Tigers Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-11 16:15 1106562187 FBC Lerum Tigers - Ale IBF Blå Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-03-18 10:20 1106562186 Herrestads AIF - Stenungsunds IBK Stenungsund Arena
2012-03-24 12:00 1106562182 Pixbo Wallenstam IBK II - Eken IBK Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-25 08:00 1106562181 Kärra IBK Tigers - Sportlife Kungälvs IBK Svart Stefan Larsson, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-03-25 10:00 1106562189 Partille IBS Svart - IF Marin Väst 2 August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-25 16:50 1106562188 Lindome IBK Grön - IK Zenith Vit Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-03-25 18:20 1106562185 Sandö IBK - Lindås IBK 2 Forsgläntans Idrottshall
Vår P00-01
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1106593025 IBF Backadalen Vår - Mölndals IBF P01 Vår Skälltorpsskolan
1106593026 Varla IBK P 00-01 vår - Onsala IBK Vår
1106593027 FBC Lerum Tigers - Mölndals IBF Vår Rydsbergshallen
1106593028 Partille IBS Vår - Åsa IF Partillebohallen
2012-01-27 19:15 1106593004 Varla IBK P 00-01 vår - IBF Backadalen Vår Fjärås Idrottshall
2012-01-28 14:30 1106593001 Åsa IF - Mölndals IBF P01 Vår Åsa Idrottshall
2012-01-28 17:30 1106593003 Onsala IBK Vår - FBC Lerum Tigers Presse Idrottshall
2012-01-29 10:00 1106593002 Mölndals IBF Vår - Partille IBS Vår Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2012-02-04 16:45 1106593005 Mölndals IBF P01 Vår - Varla IBK P 00-01 vår Jakob Hambert, Simon Lundh Aktiviteten
2012-02-04 19:15 1106593006 FBC Lerum Tigers - IBF Backadalen Vår Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-02-05 10:00 1106593007 Partille IBS Vår - Onsala IBK Vår August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-02-05 17:00 1106593008 Åsa IF - Mölndals IBF Vår Åsa Idrottshall
2012-02-25 11:30 1106593009 Mölndals IBF Vår - Mölndals IBF P01 Vår Edvin Cedersjö, Edvin Cedersjö Aktiviteten
2012-02-26 12:20 1106593011 IBF Backadalen Vår - Partille IBS Vår Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-02-26 14:30 1106593012 Varla IBK P 00-01 vår - FBC Lerum Tigers Fjärås Idrottshall
2012-02-26 16:45 1106593010 Onsala IBK Vår - Åsa IF Presse Idrottshall
2012-03-03 09:10 1106593014 Partille IBS Vår - Varla IBK P 00-01 vår Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-03-03 13:00 1106593015 Åsa IF - IBF Backadalen Vår Åsa Idrottshall
2012-03-04 09:00 1106593013 Mölndals IBF P01 Vår - FBC Lerum Tigers Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten
2012-03-04 17:30 1106593016 Mölndals IBF Vår - Onsala IBK Vår Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2012-03-10 17:30 1106593017 Onsala IBK Vår - Mölndals IBF P01 Vår Presse Idrottshall
2012-03-11 12:40 1106593018 IBF Backadalen Vår - Mölndals IBF Vår Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-03-11 14:00 1106593020 FBC Lerum Tigers - Partille IBS Vår Ida Johansson, Malin Boquist Rydsbergshallen
2012-03-16 19:15 1106593019 Varla IBK P 00-01 vår - Åsa IF Fjärås Idrottshall
2012-03-24 10:00 1106593021 Mölndals IBF P01 Vår - Partille IBS Vår Ola Nilowik, Ola Nilowik Aktiviteten
2012-03-24 12:00 1106593023 Mölndals IBF Vår - Varla IBK P 00-01 vår Ola Nilowik, Ola Nilowik Aktiviteten
2012-03-24 13:00 1106593022 Åsa IF - FBC Lerum Tigers Åsa Idrottshall
2012-03-24 17:30 1106593024 Onsala IBK Vår - IBF Backadalen Vår Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis