Flickor 01 (2012/13)

Gruppspel
Flickor 01
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1206670022 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Stora Höga Arena
1206670023 Lindås IBK - Lindome IBK Salming Arena
1206670024 Hindås IBK - Mölndals IBF
1206670025 Varla IBK Gbg - Ale IBF Fjärås Idrottshall
1206670026 Skår IBK - IBF Backadalen Skepplanda Idrottshall
1206670027 FBC Lerum - Surte IS IBK Rydsbergshallen
1206670028 Partille IBS - Sportlife Kungälvs IBK Partillebohallen
1206670050 Hindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK
1206670051 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Fjärås Idrottshall
1206670052 Skår IBK - Stenungsunds IBK Skepplanda Idrottshall
1206670053 FBC Lerum - Lindome IBK Rydsbergshallen
1206670054 Partille IBS - Mölndals IBF Partillebohallen
1206670055 Sportlife Kungälvs IBK - Ale IBF Kastellegårdshallen
1206670056 Surte IS IBK - IBF Backadalen Bohushallen
1206670078 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Skepplanda Idrottshall
1206670079 FBC Lerum - Varla IBK Gbg Rydsbergshallen
1206670080 Partille IBS - Hindås IBK Partillebohallen
1206670081 Sportlife Kungälvs IBK - Lindås IBK Kastellegårdshallen
1206670082 Surte IS IBK - Stenungsunds IBK Bohushallen
1206670083 IBF Backadalen - Lindome IBK Skälltorpsskolan
1206670084 Ale IBF - Mölndals IBF Nödinge Sporthall
1206670088 Stenungsunds IBK - Sportlife Kungälvs IBK Stora Höga Arena
1206670092 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK Mölnlycke Idrottshall
1206670093 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK Katrinebergshallen
1206670094 Ale IBF - Lindås IBK Nödinge Sporthall
1206670095 IBF Backadalen - Hindås IBK Skälltorpsskolan
1206670096 Surte IS IBK - Varla IBK Gbg Bohushallen
1206670097 Sportlife Kungälvs IBK - Skår IBK Kastellegårdshallen
1206670098 Partille IBS - FBC Lerum Partillebohallen
1206670127 Pixbo Wallenstam IBK - Lindås IBK Mölnlycke Idrottshall
1206670128 Stenungsunds IBK - Hindås IBK Stora Höga Arena
1206670129 Lindome IBK - Varla IBK Gbg Almåshallen B
1206670130 Mölndals IBF - Skår IBK Katrinebergshallen
1206670131 Ale IBF - FBC Lerum Nödinge Sporthall
1206670132 IBF Backadalen - Partille IBS Skälltorpsskolan
1206670133 Surte IS IBK - Sportlife Kungälvs IBK Bohushallen
1206670134 Sportlife Kungälvs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Kastellegårdshallen
1206670135 Partille IBS - Surte IS IBK Partillebohallen
1206670136 FBC Lerum - IBF Backadalen Rydsbergshallen
1206670137 Skår IBK - Ale IBF Skepplanda Idrottshall
1206670138 Varla IBK Gbg - Mölndals IBF Fjärås Idrottshall
1206670139 Hindås IBK - Lindome IBK
1206670140 Lindås IBK - Stenungsunds IBK Salming Arena
1206670141 Pixbo Wallenstam IBK - Hindås IBK Mölnlycke Idrottshall
1206670143 Stenungsunds IBK - Skår IBK Stora Höga Arena
1206670144 Lindome IBK - FBC Lerum Almåshallen B
1206670145 Mölndals IBF - Partille IBS Katrinebergshallen
1206670146 Ale IBF - Sportlife Kungälvs IBK Nödinge Sporthall
1206670147 IBF Backadalen - Surte IS IBK Skälltorpsskolan
1206670156 Hindås IBK - Skår IBK
2012-10-14 14:20 1206670013 Ale IBF - Stenungsunds IBK Bohushallen
2012-12-02 11:40 1206670070 IBF Backadalen - Ale IBF Skälltorpsskolan
2012-12-16 11:00 1206670085 Pixbo Wallenstam IBK - Ale IBF Mölnlycke Idrottshall
2013-02-03 09:15 1206670124 Hindås IBK - Ale IBF Hindås Idrottshall
2013-03-03 08:30 1206670150 Partille IBS - Ale IBF Lexby Idrottshall
2012-10-05 18:00 1206670006 Skår IBK - Sportlife Kungälvs IBK Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-10-06 14:30 1206670002 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF Stenungsund Arena
2012-10-06 14:30 1206670003 Lindås IBK - Ale IBF Josefin Wålinder, Emil Wålinder Askims Sporthall
2012-10-07 09:00 1206670001 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBK Johannes Akyol, Adam Jällfält Almåshallen B
2012-10-07 10:15 1206670004 Hindås IBK - IBF Backadalen Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-10-07 11:10 1206670007 FBC Lerum - Partille IBS Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-07 14:30 1206670005 Varla IBK Gbg - Surte IS IBK Lindälvshallen
2012-10-13 08:50 1206670014 Mölndals IBF - Lindome IBK Jakob Hambert, Simon Lundh Aktiviteten
2012-10-13 10:40 1206670011 Surte IS IBK - Hindås IBK Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-13 11:00 1206670010 Sportlife Kungälvs IBK - Varla IBK Gbg Kastellegårdshallen
2012-10-14 10:00 1206670009 Partille IBS - Skår IBK Jesper Olsson, Philip Blom Lexby Idrottshall
2012-10-14 12:00 1206670012 IBF Backadalen - Lindås IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-14 13:30 1206670008 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-10-19 18:30 1206670021 Skår IBK - FBC Lerum Fanny Stenborg, Frida Svensson Skepplanda Idrottshall
2012-10-20 09:10 1206670017 Stenungsunds IBK - IBF Backadalen Stora Höga Arena
2012-10-20 15:00 1206670015 Pixbo Wallenstam IBK - Mölndals IBF Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2012-10-21 09:30 1206670018 Lindås IBK - Surte IS IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-10-21 11:00 1206670016 Lindome IBK - Ale IBF Louise Elgquist, Emma Svensson Almåshallen B
2012-10-21 11:00 1206670019 Hindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-10-21 13:20 1206670020 Varla IBK Gbg - Partille IBS Lindälvshallen
2012-10-23 18:15 1206670030 Sportlife Kungälvs IBK - FBC Lerum Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2012-10-27 10:10 1206670034 Mölndals IBF - Lindås IBK Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2012-10-27 11:30 1206670031 Surte IS IBK - Skår IBK Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-28 12:10 1206670035 Lindome IBK - Stenungsunds IBK Jennifer Malm, Frida Lysö Almåshallen B
2012-10-28 14:00 1206670029 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-10-28 14:50 1206670032 IBF Backadalen - Varla IBK Gbg Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-28 18:30 1206670033 Ale IBF - Hindås IBK Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2012-10-28 13:00 1206670039 Skår IBK - Mölndals IBF Fanny Stenborg, Frida Svensson Skepplanda Idrottshall
2012-11-04 10:10 1206670041 Partille IBS - IBF Backadalen Erik Enoksson, Philip Blom Lexby Idrottshall
2012-11-04 11:00 1206670040 FBC Lerum - Ale IBF Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-11-04 13:40 1206670042 Sportlife Kungälvs IBK - Surte IS IBK Kastellegårdshallen
2012-11-04 14:00 1206670037 Hindås IBK - Stenungsunds IBK Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-11-04 17:00 1206670038 Varla IBK Gbg - Lindome IBK Lindälvshallen
2013-03-25 17:00 1206670036 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Askims Sporthall
2012-11-10 10:00 1206670044 Surte IS IBK - Partille IBS Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-11-10 11:00 1206670047 Mölndals IBF - Varla IBK Gbg Jakob Hambert, Simon Lundh Aktiviteten
2012-11-10 16:50 1206670049 Stenungsunds IBK - Lindås IBK Stenungsund Arena
2012-11-11 13:00 1206670045 IBF Backadalen - FBC Lerum Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-11 13:30 1206670043 Pixbo Wallenstam IBK - Sportlife Kungälvs IBK Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Wallenstamhallen
2012-11-11 17:20 1206670046 Ale IBF - Skår IBK Fredrik Lahtela, Viktor Karlsson Bohushallen
2012-11-11 17:50 1206670048 Lindome IBK - Hindås IBK Anton Skog, Alexander Hafrén Skånhällaskolan
2012-11-17 10:00 1206670057 Pixbo Wallenstam IBK - Surte IS IBK Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-11-17 12:10 1206670060 Mölndals IBF - FBC Lerum Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-11-18 09:00 1206670063 Lindås IBK - Hindås IBK Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming Arena
2012-11-18 10:10 1206670061 Lindome IBK - Skår IBK Almåshallen B
2012-11-18 13:00 1206670058 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-18 16:30 1206670059 Ale IBF - Partille IBS Patrik Jonasson, Tobias Fri Bohushallen
2012-11-25 10:30 1206670062 Stenungsunds IBK - Varla IBK Gbg Stenungsund Arena
2012-12-01 10:00 1206670069 Surte IS IBK - Mölndals IBF Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-12-02 13:40 1206670068 Sportlife Kungälvs IBK - Lindome IBK Kastellegårdshallen
2012-12-02 14:00 1206670065 Skår IBK - Hindås IBK Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-12-02 15:20 1206670067 Partille IBS - Stenungsunds IBK Mustafa Er, Mustafa Er Jonsereds Idrottshall
2012-12-02 16:00 1206670064 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Lindälvshallen
2012-12-02 17:25 1206670066 FBC Lerum - Lindås IBK Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-12-05 18:30 1206670071 Pixbo Wallenstam IBK - IBF Backadalen Amanda Idborg, Josefin Torell Höjesjö Redfoxhallen
2012-12-05 19:00 1206670074 Lindome IBK - Partille IBS Anna Sköldberg, Felicia Krouthén Almåshallen B
2012-12-08 09:00 1206670073 Mölndals IBF - Sportlife Kungälvs IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-12-09 10:15 1206670077 Hindås IBK - Varla IBK Gbg Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-12-09 11:00 1206670076 Lindås IBK - Skår IBK Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming Arena
2012-12-09 14:40 1206670075 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Stenungsund Arena
2012-12-14 18:10 1206670089 Lindås IBK - Partille IBS Elin Björk Linder, Josefin Wålinder Salming Arena
2012-12-15 10:00 1206670086 Mölndals IBF - IBF Backadalen Jakob Hambert, Simon Lundh Katrinebergshallen
2012-12-16 09:15 1206670090 Hindås IBK - FBC Lerum Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-12-16 12:00 1206670091 Varla IBK Gbg - Skår IBK Fjärås Idrottshall
2012-12-16 16:00 1206670087 Lindome IBK - Surte IS IBK Anna Sköldberg, Jonathan Johansson Almåshallen B
2013-01-12 13:00 1206670105 Lindome IBK - Mölndals IBF Josefine Olsson, Michaela Holmström Streteredsskolan
2013-01-13 11:00 1206670103 Lindås IBK - IBF Backadalen Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2013-01-13 11:30 1206670102 Hindås IBK - Surte IS IBK Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-01-13 11:40 1206670104 Stenungsunds IBK - Ale IBF Stenungsund Arena
2013-01-13 13:20 1206670099 Pixbo Wallenstam IBK - FBC Lerum Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Wallenstamhallen
2013-01-13 13:20 1206670101 Varla IBK Gbg - Sportlife Kungälvs IBK Lindälvshallen
2013-01-13 15:00 1206670100 Skår IBK - Partille IBS Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-01-19 09:00 1206670106 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBK Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-01-19 10:30 1206670109 Surte IS IBK - Lindås IBK Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-01-19 16:00 1206670111 Partille IBS - Varla IBK Gbg Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2013-01-20 09:00 1206670112 FBC Lerum - Skår IBK Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2013-01-20 11:00 1206670108 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-01-20 13:40 1206670110 Sportlife Kungälvs IBK - Hindås IBK Kastellegårdshallen
2013-01-26 10:00 1206670116 Ale IBF - Varla IBK Gbg Thomas Johansson, Elisabeth Fransson Ale Kulturrum
2013-01-26 10:00 1206670118 Surte IS IBK - FBC Lerum Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-01-26 14:40 1206670115 Mölndals IBF - Hindås IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2013-01-26 15:20 1206670114 Lindome IBK - Lindås IBK Sophie Apell, Matilda Torstensson Streteredsskolan
2013-01-27 10:00 1206670117 IBF Backadalen - Skår IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-01-27 11:00 1206670113 Pixbo Wallenstam IBK - Stenungsunds IBK Marcus Magnberg, Marcus Magnberg Wallenstamhallen
2013-01-27 15:40 1206670119 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2013-02-02 10:20 1206670126 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Stenungsund Arena
2013-02-02 15:30 1206670120 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-03 13:20 1206670123 Varla IBK Gbg - IBF Backadalen Lindälvshallen
2013-02-03 14:00 1206670122 Skår IBK - Surte IS IBK Fanny Stenborg, Frida Svensson Skepplanda Idrottshall
2013-02-03 14:10 1206670121 FBC Lerum - Sportlife Kungälvs IBK Sara Grafström, Emma Kovacs Rydsbergshallen
2013-02-03 16:30 1206670125 Lindås IBK - Mölndals IBF Hannes Schollin-Löfstedt, Adrian LaFrenz Salming Arena
2013-02-24 09:00 1206670154 Hindås IBK - Lindås IBK Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-02-24 16:00 1206670152 Skår IBK - Lindome IBK Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-02-27 18:00 1206670151 FBC Lerum - Mölndals IBF Jesper Löfvenius, Anton Ström Rydsbergshallen
2013-02-28 18:30 1206670148 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-01 18:45 1206670149 Sportlife Kungälvs IBK - IBF Backadalen Adrian Mellbin Kastellegårdshallen
2013-03-17 13:30 1206670153 Varla IBK Gbg - Stenungsunds IBK Fjärås Idrottshall
2013-03-02 09:00 1206670160 Mölndals IBF - Surte IS IBK Fanny Hellmers, Amanda Idborg Aktiviteten
2013-03-02 11:50 1206670158 Stenungsunds IBK - Partille IBS Stenungsund Arena
2013-03-02 13:20 1206670161 Ale IBF - IBF Backadalen Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Ale Kulturrum
2013-03-02 15:10 1206670159 Lindome IBK - Sportlife Kungälvs IBK Matilda Torstensson, Matilda Olsson Skånhällaskolan
2013-03-03 10:00 1206670157 Lindås IBK - FBC Lerum Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming Arena
2013-03-03 15:00 1206670155 Pixbo Wallenstam IBK - Varla IBK Gbg John Lundkvist, Filip Håkansson Wallenstamhallen
2013-03-08 20:00 1206670167 Skår IBK - Lindås IBK Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-09 09:00 1206670165 Partille IBS - Lindome IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-09 10:00 1206670163 Surte IS IBK - Ale IBF Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-09 12:00 1206670168 Varla IBK Gbg - Hindås IBK Lindälvshallen
2013-03-10 09:00 1206670162 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-10 11:40 1206670164 Sportlife Kungälvs IBK - Mölndals IBF Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2013-03-10 15:10 1206670166 FBC Lerum - Stenungsunds IBK Sara Grafström, Emma Kovacs Rydsbergshallen
2013-03-16 10:20 1206670173 Stenungsunds IBK - Surte IS IBK Stenungsund Arena
2013-03-16 11:20 1206670175 Mölndals IBF - Ale IBF Simon Lundh, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-03-16 11:40 1206670170 Varla IBK Gbg - FBC Lerum Lindälvshallen
2013-03-16 13:40 1206670169 Pixbo Wallenstam IBK - Skår IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-03-16 17:10 1206670174 Lindome IBK - IBF Backadalen Kornelia Ärlig, Emma Clarin Almåshallen B
2013-03-17 10:15 1206670171 Hindås IBK - Partille IBS Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-03-17 13:00 1206670172 Lindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Filip Håkansson, John Lundkvist Salming Arena
2013-03-23 10:00 1206670177 IBF Backadalen - Mölndals IBF Pouria Saber, Pouria Saber
2013-03-23 15:50 1206670178 Surte IS IBK - Lindome IBK Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-24 09:00 1206670180 Partille IBS - Lindås IBK Philip Blom, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-03-24 11:40 1206670179 Sportlife Kungälvs IBK - Stenungsunds IBK Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2013-03-24 11:50 1206670176 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Thomas Johansson, Kajsa Johansson Ale Kulturrum
2013-03-24 14:00 1206670181 Skår IBK - Varla IBK Gbg Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-24 16:35 1206670182 FBC Lerum - Hindås IBK Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis