Pojkar 00 (2012/13)

Gruppspel
P00 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-10-06 09:00 1206561001 Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK I 5 - 6 Johannes Akyol, Adam Jällfält Katrinebergshallen
2012-10-06 12:30 1206561004 Herrestads AIF - Landvetter IBK 3 - 1 Rimnershallen
2012-10-06 13:00 1206561003 Stenungsunds IBK 1 - IBF Älvstranden 5 - 5 Stenungsund Arena
2012-10-07 12:00 1206561005 Lindås IBK Blå - Partille IBS Röd 2 - 4 Oscar Carestam, Adam Kruse Askims Sporthall
2012-10-07 18:50 1206561006 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Backadalen 8 - 4 Anton Larsson, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2012-12-09 14:00 1206561002 Lindome IBK Grön - Varla IBK Gbg 6 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2012-10-13 12:20 1206561011 Pixbo Wallenstam IBK I - Lindås IBK Blå 4 - 2 Besim Mehmedagic, Henry Tames Mölnlycke Idrottshall
2012-10-13 14:50 1206561009 Partille IBS Röd - Stenungsunds IBK 1 7 - 6 Dejan Cesto, Adam Kruse Lexby Idrottshall
2012-10-14 09:50 1206561008 Landvetter IBK - Lindome IBK Grön 3 - 4 Nathalie Andrén, Rebecka Asp Önnerödshallen
2012-10-14 13:00 1206561007 IBF Älvstranden - Mölndals IBF 1 6 - 4 Emil Bech, Alexander Bonasoni
2012-10-14 13:20 1206561012 Varla IBK Gbg - Sportlife Kungälvs IBK Orange 5 - 6 Lindälvshallen
2012-10-14 14:10 1206561010 IBF Backadalen - Herrestads AIF 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2012-10-20 12:40 1206561017 Lindås IBK Blå - IBF Backadalen 5 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2012-10-20 13:10 1206561014 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK I 5 - 1 David Borgvall, Victor Engstrand Ekenhallen
2012-10-20 14:10 1206561013 Mölndals IBF 1 - Varla IBK Gbg 10 - 4 Oscar Carestam, Jonathan Forsemalm Katrinebergshallen
2012-10-21 09:00 1206561018 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS Röd 4 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Mimershus A-hallen
2012-10-21 10:15 1206561016 Herrestads AIF - IBF Älvstranden 7 - 6 Rimnershallen
2012-10-21 11:45 1206561015 Stenungsunds IBK 1 - Landvetter IBK 5 - 1 Stenungsund Arena
2012-10-27 14:10 1206561021 Pixbo Wallenstam IBK I - Stenungsunds IBK 1 2 - 4 Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall
2012-10-27 18:10 1206561019 Partille IBS Röd - Mölndals IBF 1 3 - 7 Robin Boqvist, Jonas Hansson Partillebohallen
2012-10-28 10:40 1206561020 IBF Backadalen - Lindome IBK Grön 2 - 2 Jesper Hult, Alf Björkner Skälltorpsskolan
2012-10-28 11:40 1206561022 Varla IBK Gbg - Herrestads AIF 5 - 5 Fjärås Idrottshall
2012-10-28 12:00 1206561023 IBF Älvstranden - Lindås IBK Blå 8 - 2 Adem Can, Adnan Tongur
2012-10-28 12:10 1206561024 Landvetter IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 12 Joakim Gaardén, Jonny Gaardén Landvetter Idrottshall
2012-11-03 10:15 1206561028 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK I 0 - 10 Rimnershallen
2012-11-04 09:00 1206561025 Mölndals IBF 1 - IBF Backadalen 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Katrinebergshallen
2012-11-04 09:00 1206561026 Lindome IBK Grön - Partille IBS Röd 0 - 3 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-11-04 10:00 1206561029 Lindås IBK Blå - Landvetter IBK 12 - 2 Amir Huseinovic, Jonathan Forsemalm Salming Arena
2012-11-04 10:20 1206561027 Stenungsunds IBK 1 - Varla IBK Gbg 2 - 2 Stenungsund Arena
2012-11-04 14:40 1206561030 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Älvstranden 6 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2012-11-10 14:20 1206561036 Pixbo Wallenstam IBK I - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 5 Jervand Hakopian, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2012-11-11 09:00 1206561033 Landvetter IBK - Mölndals IBF 1 1 - 9 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2012-11-11 14:00 1206561032 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK 1 7 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2012-11-11 15:00 1206561035 Lindås IBK Blå - Varla IBK Gbg 5 - 4 Dejan Cesto, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2012-11-11 16:00 1206561031 IBF Älvstranden - Lindome IBK Grön 8 - 5 Hampe Gustavsson, Therese Magnusson
2012-11-11 17:40 1206561034 Partille IBS Röd - Herrestads AIF 6 - 0 Amir Huseinovic, Kim Nielsen Öjersjö Idrottshall
2012-11-17 09:00 1206561038 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Blå 5 - 5 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-11-17 13:20 1206561040 Pixbo Wallenstam IBK I - IBF Älvstranden 6 - 6 Rolof Hermfelt, Mika Pulkkinen Wallenstamhallen
2012-11-17 15:20 1206561037 Mölndals IBF 1 - Stenungsunds IBK 1 5 - 7 Alf Björkner, Andreas Julin Katrinebergshallen
2012-11-18 08:00 1206561042 Landvetter IBK - IBF Backadalen 2 - 6 Joakim Amri Nilsson, Fredrik Wallhede Landvetter Idrottshall
2012-11-18 13:20 1206561041 Varla IBK Gbg - Partille IBS Röd 6 - 9 Lindälvshallen
2012-11-18 15:50 1206561039 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Herrestads AIF 4 - 5 Gabriel Holmberg, Stefan Larsson Kastellegårdshallen
2012-12-01 11:50 1206561045 Stenungsunds IBK 1 - Sportlife Kungälvs IBK Orange 4 - 5 Stenungsund Arena
2012-12-01 12:45 1206561043 Herrestads AIF - Lindome IBK Grön 3 - 4 Rimnershallen
2012-12-01 16:15 1206561046 Partille IBS Röd - Pixbo Wallenstam IBK I 5 - 7 Amir Huseinovic, Jervand Hakopian Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 10:00 1206561048 IBF Älvstranden - IBF Backadalen 4 - 5 Adem Can, Adnan Tongur
2012-12-02 14:40 1206561047 Varla IBK Gbg - Landvetter IBK 6 - 3 Lindälvshallen
2012-12-02 15:00 1206561044 Lindås IBK Blå - Mölndals IBF 1 4 - 5 Gabriel Holmberg, Stefan Larsson Askims Sporthall
2012-12-08 13:00 1206561049 Stenungsunds IBK 1 - Lindås IBK Blå 7 - 4 Stenungsund Arena
2012-12-08 13:00 1206561051 Lindome IBK Grön - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 5 Amir Huseinovic, Adam Widebert Almåshallen B
2012-12-08 13:30 1206561050 Mölndals IBF 1 - Herrestads AIF 8 - 5 David Borgvall, Victor Engstrand Katrinebergshallen
2012-12-08 15:00 1206561052 Pixbo Wallenstam IBK I - Landvetter IBK 10 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mölnlycke Idrottshall
2012-12-09 11:10 1206561053 IBF Älvstranden - Partille IBS Röd 3 - 6 Johannes Akyol, Adam Jällfält
2012-12-09 11:20 1206561054 IBF Backadalen - Varla IBK Gbg 10 - 6 Anna Larsson, Lovisa Westlund Gotby Skälltorpsskolan
2012-12-15 14:15 1206561056 Herrestads AIF - Stenungsunds IBK 1 1 - 8 Rimnershallen
2012-12-16 10:20 1206561060 IBF Backadalen - Partille IBS Röd 2 - 0 Amir Huseinovic, Goran Kuduzovic Skälltorpsskolan
2012-12-16 12:10 1206561059 Landvetter IBK - IBF Älvstranden 3 - 10 Hajrudin Begic, Tomas Levin Landvetter Idrottshall
2012-12-16 14:50 1206561055 Lindome IBK Grön - Mölndals IBF 1 4 - 6 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-12-16 18:00 1206561058 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK I 4 - 3 Lindälvshallen
2012-12-16 19:10 1206561057 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK Blå 2 - 3 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Kastellegårdshallen
2012-12-22 09:00 1206561064 Pixbo Wallenstam IBK I - IBF Backadalen 5 - 2 Jonathan Forsemalm, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2012-12-22 09:00 1206561066 Partille IBS Röd - Landvetter IBK 14 - 1 Andreas Julin, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2012-12-22 09:15 1206561062 Stenungsunds IBK 1 - Lindome IBK Grön 5 - 5 Stenungsund Arena
2012-12-22 10:00 1206561061 Mölndals IBF 1 - Sportlife Kungälvs IBK Orange 9 - 10 Joakim Amri Nilsson, Mona Franzon Aktiviteten
2012-12-22 10:00 1206561065 IBF Älvstranden - Varla IBK Gbg 4 - 8 Amir Huseinovic, Anela Hadziselimovic
2012-12-22 11:00 1206561063 Lindås IBK Blå - Herrestads AIF 7 - 5 Rasmus Carlström, Adam Widebert Salming Arena
2013-01-12 10:20 1206561067 Pixbo Wallenstam IBK I - Mölndals IBF 1 7 - 6 Stefan Larsson, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2013-01-13 09:00 1206561071 Partille IBS Röd - Lindås IBK Blå 6 - 1 Lazo Cesto, Johan Pedersen Lexby Idrottshall
2013-01-13 11:10 1206561069 IBF Älvstranden - Stenungsunds IBK 1 7 - 3 Gabriel Holmberg, Stefan Larsson
2013-01-13 12:40 1206561072 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Orange 4 - 3 Amir Huseinovic, Tobias Lindqvist Skälltorpsskolan
2013-01-13 17:30 1206561068 Varla IBK Gbg - Lindome IBK Grön 1 - 4 Lindälvshallen
2013-01-18 18:00 1206561070 Landvetter IBK - Herrestads AIF 1 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Landvetter Idrottshall
2013-01-19 15:30 1206561076 Herrestads AIF - IBF Backadalen 2 - 6 Rimnershallen
2013-01-20 09:00 1206561074 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK 10 - 5 Anton Cedersjö, Anna Larsson Streteredsskolan
2013-01-20 14:50 1206561073 Mölndals IBF 1 - IBF Älvstranden 5 - 4 Johannes Akyol, Adam Jällfält Aktiviteten
2013-01-20 15:00 1206561077 Lindås IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK I 1 - 10 Adem Can, Adnan Tongur Askims Sporthall
2013-01-20 15:50 1206561078 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Varla IBK Gbg 9 - 3 Mustafa Er, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2013-01-27 13:00 1206561075 Stenungsunds IBK 1 - Partille IBS Röd 3 - 8 Stenungsund Arena
2013-01-26 10:00 1206561084 Partille IBS Röd - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 5 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Lexby Idrottshall
2013-01-26 15:30 1206561080 Pixbo Wallenstam IBK I - Lindome IBK Grön 3 - 7 Martin Helg, Gabriel Holmberg Wallenstamhallen
2013-01-26 16:00 1206561082 IBF Älvstranden - Herrestads AIF 4 - 1 Linus Backlund, Johan Pedersen Sjumilahallen
2013-01-26 18:00 1206561079 Varla IBK Gbg - Mölndals IBF 1 1 - 3 Lindälvshallen
2013-01-27 09:00 1206561081 Landvetter IBK - Stenungsunds IBK 1 2 - 4 Robin Petersson-Bark, Stefan Larsson Landvetter Idrottshall
2013-01-27 13:00 1206561083 IBF Backadalen - Lindås IBK Blå 10 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Skälltorpsskolan
2013-02-02 11:50 1206561087 Stenungsunds IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBK I 1 - 7 Stenungsund Arena
2013-02-02 17:40 1206561085 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Röd 2 - 3 Mustafa Er, Vesa Petterson Aktiviteten
2013-02-03 09:10 1206561090 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Landvetter IBK 11 - 0 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Mimershus A-hallen
2013-02-03 14:30 1206561088 Herrestads AIF - Varla IBK Gbg 7 - 3 Rimnershallen
2013-02-03 15:10 1206561086 Lindome IBK Grön - IBF Backadalen 5 - 2 Mona Franzon, Linda Lindskog Skånhällaskolan
2013-02-03 16:00 1206561089 Lindås IBK Blå - IBF Älvstranden 3 - 5 Johannes Akyol, Adam Jällfält Askims Sporthall
2013-02-05 18:00 1206561095 Landvetter IBK - Lindås IBK Blå 6 - 6 Hajrudin Begic, Kim Nielsen Önnerödshallen
2013-02-09 12:00 1206561094 Pixbo Wallenstam IBK I - Herrestads AIF 6 - 1 Martin Helg, Adam Kruse Wallenstamhallen
2013-02-10 14:20 1206561091 IBF Backadalen - Mölndals IBF 1 4 - 5 Tomas Levin, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2013-02-10 14:40 1206561093 Varla IBK Gbg - Stenungsunds IBK 1 8 - 4 Lindälvshallen
2013-02-10 16:40 1206561096 IBF Älvstranden - Sportlife Kungälvs IBK Orange 7 - 4 Tomas Levin, Adnan Tongur
2013-02-24 17:50 1206561092 Partille IBS Röd - Lindome IBK Grön 6 - 1 Alf Björkner, Tomas Levin Ugglumshallen
2013-02-16 11:50 1206561098 Stenungsunds IBK 1 - IBF Backadalen 4 - 6 Stenungsund Arena
2013-02-16 15:40 1206561099 Mölndals IBF 1 - Landvetter IBK 10 - 2 Lovisa Westlund Gotby, Stefan Larsson Aktiviteten
2013-02-17 10:00 1206561097 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden 2 - 6 Tony Cederholm, Mona Franzon Almåshallen B
2013-02-17 12:50 1206561102 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK I 2 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2013-02-20 18:50 1206561101 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Blå 3 - 5 Älvsåkershallen
2013-03-04 18:15 1206561100 Herrestads AIF - Partille IBS Röd 1 - 5 Rimnershallen
2013-02-20 18:15 1206561105 Herrestads AIF - Sportlife Kungälvs IBK Orange 4 - 5 Rimnershallen
2013-02-24 10:00 1206561107 Partille IBS Röd - Varla IBK Gbg 11 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2013-02-24 11:45 1206561103 Stenungsunds IBK 1 - Mölndals IBF 1 5 - 4 Stenungsund Arena
2013-02-24 12:00 1206561104 Lindås IBK Blå - Lindome IBK Grön 4 - 4 Rasmus Carlström, Adam Widebert Askims Sporthall
2013-02-24 13:10 1206561108 IBF Backadalen - Landvetter IBK 12 - 1 Martin Helg, Johan Larsson Skälltorpsskolan
2013-02-24 16:50 1206561106 IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBK I 5 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Sjumilahallen
2013-03-02 11:30 1206561112 Pixbo Wallenstam IBK I - Partille IBS Röd 4 - 3 Anders Bergström, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2013-03-02 18:45 1206561111 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Stenungsunds IBK 1 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2013-03-03 12:30 1206561109 Lindome IBK Grön - Herrestads AIF 5 - 8 Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2013-03-03 13:20 1206561114 IBF Backadalen - IBF Älvstranden 8 - 2 Dejan Cesto, Amir Huseinovic Skälltorpsskolan
2013-03-03 14:40 1206561113 Landvetter IBK - Varla IBK Gbg 5 - 8 Adam Jällfält, Adnan Tongur Landvetter Idrottshall
2013-03-03 18:10 1206561110 Mölndals IBF 1 - Lindås IBK Blå 3 - 6 Johannes Akyol, Adam Jällfält Aktiviteten
2013-03-09 13:20 1206561120 Varla IBK Gbg - IBF Backadalen 5 - 3 Lindälvshallen
2013-03-10 09:00 1206561119 Partille IBS Röd - IBF Älvstranden 9 - 4 Aldin Hadziselmovic, Andreas Julin Lexby Idrottshall
2013-03-10 11:30 1206561118 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK I 1 - 12 Emil Bech, Alexander Bonasoni Landvetter Idrottshall
2013-03-10 13:40 1206561117 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindome IBK Grön 4 - 1 Anton Larsson, Amir Huseinovic Kastellegårdshallen
2013-03-10 15:00 1206561115 Lindås IBK Blå - Stenungsunds IBK 1 4 - 6 David Borgvall, Victor Engstrand Salming Arena
2013-03-10 16:45 1206561116 Herrestads AIF - Mölndals IBF 1 5 - 6 Rimnershallen
2013-03-16 09:00 1206561121 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön 3 - 3 Rasmus Carlström, Adam Widebert Aktiviteten
2013-03-16 11:50 1206561122 Stenungsunds IBK 1 - Herrestads AIF 4 - 7 Stenungsund Arena
2013-03-17 09:50 1206561124 Pixbo Wallenstam IBK I - Varla IBK Gbg 12 - 1 Hajrudin Begic, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2013-03-17 12:00 1206561123 Lindås IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK Orange 7 - 8 Rasmus Carlström, Adam Widebert Askims Sporthall
2013-03-17 12:10 1206561125 IBF Älvstranden - Landvetter IBK 11 - 2 Joakim Gaardén, Jonny Gaardén
2013-03-17 14:40 1206561126 Partille IBS Röd - IBF Backadalen 5 - 2 Ulf Jonasson, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2013-03-20 19:40 1206561130 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK I 3 - 5 Hajrudin Begic, Gabriel Holmberg Skälltorpsskolan
2013-03-23 10:15 1206561129 Herrestads AIF - Lindås IBK Blå 3 - 4 Rimnershallen
2013-03-24 12:30 1206561128 Lindome IBK Grön - Stenungsunds IBK 1 4 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2013-03-24 13:00 1206561132 Landvetter IBK - Partille IBS Röd 3 - 9 Joakim Amri Nilsson, Henrik Haglund Landvetter Idrottshall
2013-03-24 14:10 1206561131 Varla IBK Gbg - IBF Älvstranden 2 - 7 Lindälvshallen
2013-03-24 15:40 1206561127 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Mölndals IBF 1 3 - 2 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sportlife Kungälvs IBK Orange 22 16 2 4 125-76 49 50
2. Partille IBS Röd 22 16 1 5 128-68 60 49
3. Pixbo Wallenstam IBK I 22 14 2 6 126-73 53 44
4. IBF Älvstranden 22 12 2 8 123-98 25 38
5. IBF Backadalen 22 12 2 8 112-88 24 38
6. Mölndals IBF 1 22 11 2 9 123-99 24 35
7. Stenungsunds IBK 1 22 9 3 10 98-105 -7 30
8. Lindome IBK Grön 22 8 5 9 88-92 -4 29
9. Lindås IBK Blå 22 8 3 11 99-114 -15 27
10. Herrestads AIF 22 7 1 14 80-112 -32 22
11. Varla IBK Gbg 22 6 2 14 93-133 -40 20
12. Landvetter IBK 22 0 1 21 52-189 -137 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
P00 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-10-06 09:30 1206562002 Lindome IBK Lila - Ale IBF Blå 6 - 5 Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-10-06 13:30 1206562004 Bergums IF - Floda IBK 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2012-10-07 15:30 1206562001 Marstrands IBK - Pixbo Wallenstam IBK II 1 - 4 Dejan Cesto, Besim Mehmedagic Munkegärdehallen
2013-03-03 17:00 1206562003 Sandö IBK - IF Marin Väst lag 2 5 - 1 Vallda Idrottshall
2012-10-14 12:00 1206562008 Floda IBK - Lindome IBK Lila 5 - 10 David Borgvall, Victor Engstrand Alléhallen
2012-10-14 13:00 1206562009 Partille IBS Svart - Sandö IBK 5 - 0 Amir Huseinovic, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2012-12-01 16:00 1206562007 IF Marin Väst lag 2 - Marstrands IBK 8 - 5 Kim Nielsen, Roger Zahnér Hall Of Flame
2012-10-17 18:45 1206562015 Sandö IBK - Floda IBK 4 - 6 Vallda Idrottshall
2012-10-20 14:20 1206562014 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK II 1 - 11 David Borgvall, Victor Engstrand Ekenhallen
2012-10-21 13:10 1206562016 Bergums IF - IF Marin Väst lag 2 11 - 4 Amir Huseinovic, Andreas Julin Bergumsskolan
2012-10-21 18:10 1206562013 Marstrands IBK - Ale IBF Blå 2 - 8 Anna Larsson, Anton Larsson Munkegärdehallen
2012-10-27 11:00 1206562022 Ale IBF Blå - Bergums IF 8 - 4 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Ale Kulturrum
2012-10-27 13:00 1206562021 Pixbo Wallenstam IBK II - Sandö IBK 4 - 1 Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall
2012-10-28 17:20 1206562019 Partille IBS Svart - Marstrands IBK 12 - 0 Hajrudin Begic, Tomas Levin Ugglumshallen
2012-11-04 09:00 1206562028 Bergums IF - Pixbo Wallenstam IBK II 1 - 7 Jesper Hult, Erik Schloenzig Bergumsskolan
2012-11-04 10:10 1206562026 Lindome IBK Lila - Partille IBS Svart 2 - 4 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-11-25 17:15 1206562027 Sandö IBK - Ale IBF Blå 3 - 12 Vallda Idrottshall
2012-11-10 14:10 1206562033 Floda IBK - Marstrands IBK 6 - 6 Kent Andersson H, Philip Blom Alléhallen
2012-11-10 14:20 1206562034 Partille IBS Svart - Bergums IF 6 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Öjersjö Idrottshall
2012-11-10 17:15 1206562031 IF Marin Väst lag 2 - Lindome IBK Lila 2 - 15 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Hall Of Flame
2012-11-17 12:10 1206562041 Ale IBF Blå - Partille IBS Svart 5 - 6 Oscar Carestam, Adam Kruse Ale Kulturrum
2012-11-18 12:50 1206562040 Pixbo Wallenstam IBK II - IF Marin Väst lag 2 19 - 2 Dejan Cesto, Lazo Cesto Wallenstamhallen
2012-11-18 17:00 1206562037 Marstrands IBK - Sandö IBK 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2012-12-01 17:25 1206562046 Partille IBS Svart - Pixbo Wallenstam IBK II 8 - 5 Amir Huseinovic, Jervand Hakopian Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 10:00 1206562043 Bergums IF - Lindome IBK Lila 2 - 9 Amir Huseinovic, Jervand Hakopian Bergumsskolan
2012-12-02 16:30 1206562047 Ale IBF Blå - Floda IBK 7 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Bohushallen
2012-12-08 16:10 1206562052 Pixbo Wallenstam IBK II - Floda IBK 8 - 0 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mölnlycke Idrottshall
2012-12-08 17:15 1206562053 IF Marin Väst lag 2 - Partille IBS Svart 1 - 9 Johannes Akyol, Adam Jällfält Hall Of Flame
2012-12-09 13:30 1206562050 Marstrands IBK - Bergums IF 0 - 7 Oscar Carestam Munkegärdehallen
2012-12-15 17:40 1206562058 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBK II 4 - 6 Oliver Engström, Tobias Lindqvist Ale Kulturrum
2012-12-16 10:00 1206562056 Bergums IF - Sandö IBK 6 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Bergumsskolan
2012-12-16 10:00 1206562059 Floda IBK - IF Marin Väst lag 2 7 - 4 Johannes Akyol, Adam Jällfält Alléhallen
2012-12-16 12:30 1206562055 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK 8 - 1 David Borgvall, Victor Engstrand Almåshallen B
2012-12-22 10:10 1206562066 Partille IBS Svart - Floda IBK 9 - 4 Andreas Julin, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2012-12-22 14:30 1206562062 Sandö IBK - Lindome IBK Lila 1 - 6 Vallda Idrottshall
2012-12-22 17:15 1206562065 IF Marin Väst lag 2 - Ale IBF Blå 2 - 13 Pierre Eberhard Berg, Mona Franzon Hall Of Flame
2013-01-12 09:10 1206562067 Pixbo Wallenstam IBK II - Marstrands IBK 4 - 1 Stefan Larsson, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2013-01-12 15:10 1206562068 Ale IBF Blå - Lindome IBK Lila 3 - 1 Lazo Cesto, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2013-01-12 17:15 1206562069 IF Marin Väst lag 2 - Sandö IBK 2 - 7 Andreas Julin, Robin Petersson-Bark Hall Of Flame
2013-01-13 10:10 1206562070 Floda IBK - Bergums IF 2 - 5 Adam Jällfält, Robin Petersson-Bark Alléhallen
2013-01-20 10:10 1206562074 Lindome IBK Lila - Floda IBK 8 - 1 Anton Cedersjö, Anna Larsson Streteredsskolan
2013-01-20 14:50 1206562073 Marstrands IBK - IF Marin Väst lag 2 13 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Munkegärdehallen
2013-01-26 16:00 1206562075 Sandö IBK - Partille IBS Svart 4 - 4 Vallda Idrottshall
2013-01-26 15:10 1206562079 Ale IBF Blå - Marstrands IBK 6 - 4 Jesper Hult, Erik Schloenzig Ale Kulturrum
2013-01-26 17:15 1206562082 IF Marin Väst lag 2 - Bergums IF 2 - 8 Pontus Ekengränd, Magnus Persson Hall Of Flame
2013-01-26 17:50 1206562080 Pixbo Wallenstam IBK II - Lindome IBK Lila 9 - 4 Martin Helg, Gabriel Holmberg Wallenstamhallen
2013-01-27 11:00 1206562081 Floda IBK - Sandö IBK 5 - 6 Jesper Hult, Erik Schloenzig Alléhallen
2013-02-01 17:30 1206562087 Sandö IBK - Pixbo Wallenstam IBK II 2 - 1 Vallda Idrottshall
2013-02-03 11:00 1206562088 Bergums IF - Ale IBF Blå 2 - 7 Kent Andersson H, Jervand Hakopian Bergumsskolan
2013-02-03 15:50 1206562085 Marstrands IBK - Partille IBS Svart 4 - 7 Anton Larsson, Simon Gustafsson Munkegärdehallen
2013-02-09 11:10 1206562093 Ale IBF Blå - Sandö IBK 9 - 5 Johan Larsson, Johannes Akyol Ale Kulturrum
2013-02-09 14:20 1206562094 Pixbo Wallenstam IBK II - Bergums IF 4 - 1 Martin Helg, Adam Kruse Wallenstamhallen
2013-03-10 17:50 1206562092 Partille IBS Svart - Lindome IBK Lila 6 - 5 Lazo Cesto, Amir Huseinovic Ugglumshallen
2013-02-18 19:15 1206562100 Bergums IF - Partille IBS Svart 5 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Bergumsskolan
2013-03-02 13:00 1206562099 Marstrands IBK - Floda IBK 3 - 5 Anton Larsson, Stefan Larsson Munkegärdehallen
2013-03-16 12:00 1206562097 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst lag 2 0 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Almåshallen B
2013-02-23 10:10 1206562107 Partille IBS Svart - Ale IBF Blå 3 - 7 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2013-02-23 17:15 1206562106 IF Marin Väst lag 2 - Pixbo Wallenstam IBK II 3 - 17 Amir Huseinovic, Lovisa Westlund Gotby Hall Of Flame
2013-02-24 15:25 1206562103 Sandö IBK - Marstrands IBK 4 - 3 Vallda Idrottshall
2013-03-02 13:50 1206562112 Pixbo Wallenstam IBK II - Partille IBS Svart 5 - 5 Anders Bergström, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2013-03-03 11:20 1206562109 Lindome IBK Lila - Bergums IF 9 - 4 Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2013-03-03 13:20 1206562113 Floda IBK - Ale IBF Blå 2 - 12 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Alléhallen
2013-03-09 10:10 1206562119 Partille IBS Svart - IF Marin Väst lag 2 8 - 1 Tarek El Abtah, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2013-03-10 11:00 1206562116 Bergums IF - Marstrands IBK 4 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Bergumsskolan
2013-03-10 16:50 1206562118 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK II 0 - 13 Hajrudin Begic, Stefan Larsson Alléhallen
2013-03-16 17:15 1206562125 IF Marin Väst lag 2 - Floda IBK 2 - 11 Amir Huseinovic, Robin Petersson-Bark Hall Of Flame
2013-03-16 18:25 1206562122 Sandö IBK - Bergums IF 3 - 2 Vallda Idrottshall
2013-03-17 16:00 1206562121 Marstrands IBK - Lindome IBK Lila 0 - 8 Stefan Larsson, Erik Schloenzig Munkegärdehallen
2013-03-17 16:15 1206562124 Pixbo Wallenstam IBK II - Ale IBF Blå 6 - 5 Linus Backlund, Amir Huseinovic Mölnlycke Idrottshall
2013-03-24 12:50 1206562131 Ale IBF Blå - IF Marin Väst lag 2 6 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2013-03-24 13:40 1206562128 Lindome IBK Lila - Sandö IBK 12 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2013-03-24 16:30 1206562132 Floda IBK - Partille IBS Svart 3 - 9 Amir Huseinovic, Robin Petersson-Bark Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK II 16 13 1 2 123-39 84 40
2. Partille IBS Svart 16 12 3 1 106-55 51 39
3. Ale IBF Blå 16 12 0 4 117-56 61 36
4. Lindome IBK Lila 15 10 0 5 104-58 46 30
5. Sandö IBK 16 7 1 8 59-80 -21 22
6. Bergums IF 16 6 1 9 70-78 -8 19
7. Floda IBK 16 4 1 11 61-110 -49 13
8. Marstrands IBK 16 2 1 13 50-99 -49 7
9. IF Marin Väst lag 2 15 1 0 14 39-154 -115 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
P00 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-10-06 10:10 1206563001 Mölndals IBF 2 - IF Marin Väst 5 - 5 Johannes Akyol, Adam Jällfält Katrinebergshallen
2012-10-06 10:40 1206563004 Partille IBS Wizards - IK Zenith 9 - 6 Linus Backlund, Johan Pedersen Lexby Idrottshall
2012-10-07 10:45 1206563003 Särö IBK - FBC Lerum 7 - 2 Kullavikshallen
2012-10-07 13:10 1206563005 Lindås IBK Röd - Partille IBS Vit 2 - 11 Oscar Carestam, Adam Kruse Askims Sporthall
2012-10-14 09:00 1206563007 FBC Lerum - Mölndals IBF 2 1 - 7 Johannes Akyol, Adam Jällfält Rydsbergshallen
2012-10-14 11:00 1206563011 IF Marin Väst - Lindås IBK Röd 1 - 5 Anna Larsson, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2012-10-14 14:10 1206563009 Partille IBS Vit - Särö IBK 3 - 1 Amir Huseinovic, Tomas Levin Lexby Idrottshall
2012-10-14 15:40 1206563010 Kärra IBK Tigers - Partille IBS Wizards 5 - 5 Anders Bergström, Kim Nielsen Kärra Sporthall
2012-10-20 13:50 1206563017 Lindås IBK Röd - Kärra IBK Tigers 3 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2012-10-20 15:20 1206563013 Mölndals IBF 2 - Ale IBF Grön 3 - 7 Oscar Carestam, Jonathan Forsemalm Katrinebergshallen
2012-10-20 16:15 1206563016 Partille IBS Wizards - FBC Lerum 3 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Lexby Idrottshall
2012-10-21 14:15 1206563015 Särö IBK - IK Zenith 9 - 4 Kullavikshallen
2012-10-28 14:50 1206563023 FBC Lerum - Lindås IBK Röd 6 - 8 Linus Backlund, Johan Pedersen Rydsbergshallen
2012-10-28 15:20 1206563022 Ale IBF Grön - Partille IBS Wizards 15 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Bohushallen
2012-10-28 18:30 1206563019 Partille IBS Vit - Mölndals IBF 2 12 - 4 Hajrudin Begic, Tomas Levin Ugglumshallen
2012-11-05 18:00 1206563021 IF Marin Väst - Särö IBK 1 - 6 Särö Idrottshall B-hallen
2012-11-03 14:45 1206563027 Särö IBK - Ale IBF Grön 7 - 4 Särö Idrottshall B-hallen
2012-11-04 10:10 1206563025 Mölndals IBF 2 - Kärra IBK Tigers 6 - 16 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Katrinebergshallen
2012-11-04 11:10 1206563029 Lindås IBK Röd - IK Zenith 7 - 8 Amir Huseinovic, Jonathan Forsemalm Salming Arena
2012-11-04 11:20 1206563028 Partille IBS Wizards - IF Marin Väst 16 - 2 Joakim Amri Nilsson, Dejan Cesto Lexby Idrottshall
2012-11-10 15:30 1206563034 Partille IBS Vit - Partille IBS Wizards 12 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Öjersjö Idrottshall
2012-11-11 15:30 1206563032 Kärra IBK Tigers - Särö IBK 2 - 3 Hajrudin Begic, Anton Larsson Kärra Sporthall
2012-11-11 16:10 1206563035 Lindås IBK Röd - Ale IBF Grön 4 - 7 Dejan Cesto, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2012-11-11 16:20 1206563033 IK Zenith - Mölndals IBF 2 3 - 8 Eleonore Green, Kent Österström Björlanda Idrottshall
2012-11-17 16:30 1206563037 Mölndals IBF 2 - Särö IBK 4 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Katrinebergshallen
2012-11-18 11:00 1206563040 IF Marin Väst - FBC Lerum 6 - 7 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2012-11-18 17:20 1206563042 IK Zenith - Kärra IBK Tigers 1 - 15 Torbjörn Zahner, Therese Magnusson Björlanda Idrottshall
2012-11-18 17:30 1206563041 Ale IBF Grön - Partille IBS Vit 5 - 5 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Bohushallen
2012-12-01 16:25 1206563048 FBC Lerum - Kärra IBK Tigers 0 - 9 Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Hjällsnäshallen
2012-12-02 14:10 1206563046 Partille IBS Vit - IF Marin Väst 8 - 2 Anton Larsson, Mustafa Er Jonsereds Idrottshall
2012-12-02 15:20 1206563047 Ale IBF Grön - IK Zenith 12 - 5 Hajrudin Begic, Tomas Levin Bohushallen
2012-12-02 16:10 1206563044 Lindås IBK Röd - Mölndals IBF 2 4 - 11 Gabriel Holmberg, Stefan Larsson Askims Sporthall
2012-12-08 14:40 1206563050 Mölndals IBF 2 - Partille IBS Wizards 7 - 7 David Borgvall, Victor Engstrand Katrinebergshallen
2012-12-08 14:45 1206563049 Särö IBK - Lindås IBK Röd 5 - 2 Särö Idrottshall B-hallen
2012-12-09 10:00 1206563052 IF Marin Väst - IK Zenith 0 - 2 Amir Huseinovic, Emil Hilmersson Hall Of Flame
2012-12-09 15:30 1206563054 Kärra IBK Tigers - Ale IBF Grön 7 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kärra Sporthall
2013-01-18 19:45 1206563053 FBC Lerum - Partille IBS Vit 1 - 8 Robin Petersson-Bark, Stefan Larsson Rydsbergshallen
2012-12-16 09:00 1206563056 Partille IBS Wizards - Särö IBK 6 - 5 Hajrudin Begic, Tomas Levin Lexby Idrottshall
2012-12-16 10:20 1206563060 Kärra IBK Tigers - Partille IBS Vit 9 - 6 Oscar Carestam, Adam Kruse Kärra Sporthall
2012-12-16 15:10 1206563059 IK Zenith - FBC Lerum 5 - 5 Joakim Amri Nilsson, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2012-12-16 15:20 1206563058 Ale IBF Grön - IF Marin Väst 7 - 1 Christer Carlberg, Sarah Lundberg Bohushallen
2012-12-22 11:20 1206563066 Partille IBS Vit - IK Zenith 6 - 5 Andreas Julin, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2012-12-22 12:10 1206563063 Lindås IBK Röd - Partille IBS Wizards 7 - 9 Rasmus Carlström, Adam Widebert Salming Arena
2012-12-22 12:40 1206563065 FBC Lerum - Ale IBF Grön 4 - 11 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2012-12-22 14:00 1206563064 IF Marin Väst - Kärra IBK Tigers 2 - 8 Joakim Amri Nilsson, Mona Franzon Hall Of Flame
2013-01-12 11:20 1206563071 Partille IBS Vit - Lindås IBK Röd 5 - 7 Adem Can, Robin Petersson-Bark Lexby Idrottshall
2013-01-13 11:00 1206563067 IF Marin Väst - Mölndals IBF 2 2 - 3 Pierre Eberhard Berg, Magnus Persson Hall Of Flame
2013-01-13 13:50 1206563069 FBC Lerum - Särö IBK 4 - 7 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Rydsbergshallen
2013-01-13 17:50 1206563070 IK Zenith - Partille IBS Wizards 10 - 6 Mona Franzon, Tobias Lindqvist Björlanda Idrottshall
2013-01-19 15:15 1206563075 Särö IBK - Partille IBS Vit 5 - 7 Särö Idrottshall B-hallen
2013-01-20 09:00 1206563076 Partille IBS Wizards - Kärra IBK Tigers 2 - 7 Anders Bergström, Kim Nielsen Lexby Idrottshall
2013-01-20 16:00 1206563073 Mölndals IBF 2 - FBC Lerum 2 - 9 Johannes Akyol, Adam Jällfält Aktiviteten
2013-01-20 16:10 1206563077 Lindås IBK Röd - IF Marin Väst 9 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Askims Sporthall
2013-01-27 12:40 1206563082 FBC Lerum - Partille IBS Wizards 5 - 7 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
2013-01-27 13:10 1206563083 Kärra IBK Tigers - Lindås IBK Röd 16 - 0 Stefan Larsson, Martin Helg Kärra Sporthall
2013-01-27 16:00 1206563081 IK Zenith - Särö IBK 3 - 7 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Sjumilahallen
2013-01-27 16:20 1206563079 Ale IBF Grön - Mölndals IBF 2 6 - 4 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Bohushallen
2013-02-02 15:15 1206563087 Särö IBK - IF Marin Väst 6 - 4 Särö Idrottshall B-hallen
2013-02-03 08:00 1206563088 Partille IBS Wizards - Ale IBF Grön 5 - 5 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Lexby Idrottshall
2013-02-03 10:10 1206563085 Mölndals IBF 2 - Partille IBS Vit 5 - 6 David Borgvall, Victor Engstrand Aktiviteten
2013-02-03 17:10 1206563089 Lindås IBK Röd - FBC Lerum 6 - 9 Johannes Akyol, Adam Jällfält Askims Sporthall
2013-02-10 11:00 1206563091 Kärra IBK Tigers - Mölndals IBF 2 5 - 2 Eleonore Green, Kent Österström Kärra Sporthall
2013-03-02 17:15 1206563094 IF Marin Väst - Partille IBS Wizards 9 - 7 Mustafa Er, Lovisa Westlund Gotby Hall Of Flame
2013-03-06 19:00 1206563095 IK Zenith - Lindås IBK Röd 0 - 8 Jesper Hult, Erik Schloenzig Björlanda Idrottshall
2013-03-09 17:30 1206563093 Ale IBF Grön - Särö IBK 1 - 7 Kent Andersson H, Anders Bergström Ale Kulturrum
2013-02-05 17:40 1206563100 Partille IBS Wizards - Partille IBS Vit 2 - 8 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2013-02-16 16:50 1206563099 Mölndals IBF 2 - IK Zenith 5 - 3 Lovisa Westlund Gotby, Stefan Larsson Aktiviteten
2013-02-18 18:15 1206563098 Särö IBK - Kärra IBK Tigers 7 - 4 Särö Idrottshall B-hallen
2013-03-02 14:20 1206563101 Ale IBF Grön - Lindås IBK Röd 5 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Ale Kulturrum
2013-02-23 12:30 1206563107 Partille IBS Vit - Ale IBF Grön 5 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2013-02-24 09:40 1206563106 FBC Lerum - IF Marin Väst 4 - 8 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2013-02-24 14:30 1206563108 Kärra IBK Tigers - IK Zenith 20 - 2 Amir Huseinovic, Robin Petersson-Bark Kärra Sporthall
2013-02-24 17:30 1206563103 Särö IBK - Mölndals IBF 2 Kullavikshallen
2013-03-03 13:20 1206563112 IF Marin Väst - Partille IBS Vit 2 - 2 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2013-03-03 13:20 1206563114 Kärra IBK Tigers - FBC Lerum 5 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Kärra Sporthall
2013-03-03 16:30 1206563113 IK Zenith - Ale IBF Grön 5 - 7 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Björlanda Idrottshall
2013-03-03 19:20 1206563110 Mölndals IBF 2 - Lindås IBK Röd 6 - 3 Johannes Akyol, Adam Jällfält Aktiviteten
2013-03-09 11:20 1206563116 Partille IBS Wizards - Mölndals IBF 2 5 - 10 Tarek El Abtah, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2013-03-09 12:30 1206563119 Partille IBS Vit - FBC Lerum 4 - 0 Tarek El Abtah, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2013-03-10 16:10 1206563115 Lindås IBK Röd - Särö IBK 6 - 13 David Borgvall, Victor Engstrand Salming Arena
2013-03-10 16:20 1206563120 Ale IBF Grön - Kärra IBK Tigers 3 - 7 Alf Björkner, Mustafa Er Bohushallen
2013-03-10 18:30 1206563118 IK Zenith - IF Marin Väst 3 - 6 Joakim Amri Nilsson, Henrik Haglund Björlanda Idrottshall
2013-03-16 16:15 1206563122 Särö IBK - Partille IBS Wizards 12 - 8 Särö Idrottshall B-hallen
2013-03-16 17:20 1206563126 Partille IBS Vit - Kärra IBK Tigers 5 - 4 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Öjersjö Idrottshall
2013-03-17 11:00 1206563124 IF Marin Väst - Ale IBF Grön 4 - 9 Mika Pulkkinen, Lovisa Westlund Gotby Hall Of Flame
2013-03-17 15:00 1206563125 FBC Lerum - IK Zenith 9 - 0 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Rydsbergshallen
2013-03-23 11:00 1206563129 Partille IBS Wizards - Lindås IBK Röd 17 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Lexby Idrottshall
2013-03-24 09:00 1206563132 IK Zenith - Partille IBS Vit 1 - 19 Mustafa Er, Narcis Hadziselimovic Sjumilahallen
2013-03-24 14:20 1206563130 Kärra IBK Tigers - IF Marin Väst 6 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Kärra Sporthall
2013-03-24 16:20 1206563131 Ale IBF Grön - FBC Lerum 5 - 5 Anton Larsson, Oliver Engström Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS Vit 18 14 2 2 132-59 73 44
2. Kärra IBK Tigers 18 14 1 3 149-58 91 43
3. Särö IBK 17 13 0 4 109-65 44 39
4. Ale IBF Grön 18 9 4 5 118-88 30 31
5. Mölndals IBF 2 17 8 2 7 92-96 -4 26
6. Partille IBS Wizards 18 7 3 8 120-130 -10 24
7. Lindås IBK Röd 18 5 1 12 90-136 -46 16
8. FBC Lerum 18 4 2 12 74-108 -34 14
9. IF Marin Väst 18 3 2 13 61-113 -52 11
10. IK Zenith 18 3 1 14 66-158 -92 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis