Pojkar Klass 6 (-02-03) (2013/14)

Gruppspel
Pojkar Klass 6 (-02-03)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-18 18:00 1305580005 Söderhamns IBF - Håsta IBK Amel Crnalic, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-10-20 10:00 1305580003 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-10-20 10:45 1305580004 Strömsbro IF - IBK Runsten 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2013-10-20 12:00 1305580001 Gävle GIK - Valbo AIF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2013-10-20 13:30 1305580002 Sandvikens AIK U Vit -02 - AF Aktivera Innebandy FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-10-27 09:30 1305580009 Sandvikens AIK U Svart - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-10-27 12:30 1305580010 AF Aktivera Innebandy - Gävle GIK Elina Furfält Aspenhallen
2013-10-27 13:00 1305580008 IBK Runsten - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-10-27 14:00 1305580006 Valbo AIF - Söderhamns IBF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2013-10-27 15:00 1305580007 Håsta IBK - Strömsbro IF Mikael Wiberg, Mats Sjöqvist Håstaholmen
2013-11-02 14:00 1305580014 Andersbergs IBK - Håsta IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2013-11-03 11:00 1305580015 Söderhamns IBF - Strömsbro IF Anna Lindgren, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2013-11-03 11:30 1305580013 Sandvikens AIK U Vit -02 - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-03 13:00 1305580012 Gävle GIK - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-11-12 18:45 1305580011 Valbo AIF - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2013-11-10 10:00 1305580016 Sandvikens AIK U Vit -02 - Valbo AIF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-10 10:30 1305580017 Andersbergs IBK - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2013-11-10 10:30 1305580019 Söderhamns IBF - Sandvikens AIK U Svart Amel Crnalic, Anna Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-16 17:30 1305580020 Håsta IBK - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-03-23 17:00 1305580018 Strömsbro IF - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-16 13:30 1305580024 AF Aktivera Innebandy - Andersbergs IBK Elina Furfält, Leif Ericsson Aspenhallen
2013-11-17 09:30 1305580023 Sandvikens AIK U Svart - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-17 11:15 1305580022 IBK Runsten - Söderhamns IBF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-11-17 11:30 1305580021 Gävle GIK - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-12 13:45 1305580025 Valbo AIF - Håsta IBK 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
2013-11-10 13:30 1305580029 AF Aktivera Innebandy - Håsta IBK Aspenhallen
2013-11-23 15:30 1305580028 Söderhamns IBF - Gävle GIK Anna Lindgren, Amel Crnalic Bergviks Idrottshall
2013-11-24 09:20 1305580030 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Träffen Arena
2013-11-24 10:15 1305580027 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2013-11-24 10:30 1305580026 Andersbergs IBK - Valbo AIF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2013-12-01 09:15 1305580035 Valbo AIF - IBK Runsten 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-12-01 11:00 1305580031 Gävle GIK - Strömsbro IF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-12-01 11:30 1305580033 Sandvikens AIK U Svart - Håsta IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-12-01 12:30 1305580034 AF Aktivera Innebandy - Söderhamns IBF Ronnie Eriksson, Erik Palmertz Aspenhallen
2013-12-01 13:00 1305580032 Sandvikens AIK U Vit -02 - Andersbergs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-12-08 11:15 1305580036 Strömsbro IF - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-12-08 12:30 1305580037 Söderhamns IBF - Andersbergs IBK Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-08 13:15 1305580039 IBK Runsten - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-12-08 13:30 1305580040 Sandvikens AIK U Svart - AF Aktivera Innebandy FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-03-08 10:00 1305580038 Håsta IBK - Sandvikens AIK U Vit -02 Kristin Jonsson, Frida Sallander Håstaholmen
2014-01-11 15:00 1305580045 Valbo AIF - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-01-12 09:30 1305580041 Gävle GIK - Håsta IBK 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-12 09:30 1305580043 Andersbergs IBK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-01-12 12:00 1305580044 AF Aktivera Innebandy - IBK Runsten Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenhallen
2014-01-12 15:00 1305580042 Sandvikens AIK U Vit -02 - Söderhamns IBF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-01-19 11:30 1305580049 AF Aktivera Innebandy - Sandvikens AIK U Vit -02 Fredrik Longgren, Ronnie Eriksson Aspenhallen
2014-01-19 12:45 1305580050 Valbo AIF - Gävle GIK 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2014-01-19 14:00 1305580048 Sandvikens AIK U Svart - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-19 14:30 1305580047 IBK Runsten - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2014-03-09 17:10 1305580046 Håsta IBK - Söderhamns IBF Per-Olov Nilsson, Matchledare ML Håstaholmen
2013-12-15 17:15 1305580055 Söderhamns IBF - Valbo AIF 0 - 0 Joakim Lindgren, Anna Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2014-01-26 09:30 1305580052 Sandvikens AIK U Vit -02 - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-26 09:50 1305580053 Andersbergs IBK - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2014-01-26 10:00 1305580051 Gävle GIK - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 11:30 1305580054 Strömsbro IF - Håsta IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-01 11:30 1305580056 Strömsbro IF - Söderhamns IBF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2014-02-01 17:20 1305580057 Håsta IBK - Andersbergs IBK Albin Eriksson, Filip Åkerlund Håstaholmen
2014-02-02 09:00 1305580058 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-02 09:30 1305580059 Sandvikens AIK U Svart - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-02-02 18:15 1305580060 AF Aktivera Innebandy - Valbo AIF 0 - 0 Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenhallen
2014-02-08 11:00 1305580064 AF Aktivera Innebandy - Strömsbro IF Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenhallen
2014-02-09 11:45 1305580061 Gävle GIK - Andersbergs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 14:00 1305580065 Valbo AIF - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2014-02-09 16:45 1305580062 IBK Runsten - Håsta IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-02-23 15:00 1305580063 Sandvikens AIK U Svart - Söderhamns IBF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-02-15 11:00 1305580069 Söderhamns IBF - IBK Runsten Anders Fernlund, Göran Johansen Idrottshallen, Söderhamn
2014-02-16 10:00 1305580066 Sandvikens AIK U Vit -02 - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-16 10:20 1305580067 Andersbergs IBK - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-02-16 10:30 1305580068 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-16 10:40 1305580070 Håsta IBK - Valbo AIF 0 - 0 Mikael Wiberg, Mats Sjöqvist Håstaholmen
2014-02-23 09:00 1305580072 Sandvikens AIK U Vit -02 - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-02-23 11:45 1305580071 Gävle GIK - Söderhamns IBF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-23 12:00 1305580073 Sandvikens AIK U Svart - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-02-23 14:15 1305580075 Valbo AIF - Andersbergs IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-02-23 16:30 1305580074 Håsta IBK - AF Aktivera Innebandy Matchledare ML, Per-Olov Nilsson Håstaholmen
2014-03-08 12:00 1305580079 Håsta IBK - Sandvikens AIK U Svart Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-03-08 14:30 1305580078 Söderhamns IBF - AF Aktivera Innebandy Anders Fernlund, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-09 10:40 1305580080 IBK Runsten - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-03-09 11:00 1305580076 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-09 17:15 1305580077 Strömsbro IF - Gävle GIK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-03-16 10:30 1305580085 Valbo AIF - Strömsbro IF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcenter
2014-03-16 10:45 1305580083 Andersbergs IBK - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-16 11:15 1305580081 Gävle GIK - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-03-16 13:00 1305580082 Sandvikens AIK U Vit -02 - Håsta IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-03-16 18:00 1305580084 AF Aktivera Innebandy - Sandvikens AIK U Svart Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenhallen
1305580088 Håsta IBK - Gävle GIK Håstaholmen
2014-03-22 10:15 1305580086 Strömsbro IF - Andersbergs IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-03-23 10:30 1305580087 Söderhamns IBF - Sandvikens AIK U Vit -02 Anna Lindgren, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-23 10:30 1305580090 Sandvikens AIK U Svart - Valbo AIF 0 - 0 FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-03-23 11:30 1305580089 IBK Runsten - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Valbo AIF 17 0 17 0 0-0 0 17
2. Strömsbro IF 9 0 9 0 0-0 0 9
3. Gävle GIK 8 0 8 0 0-0 0 8
4. Sandvikens AIK U Svart 4 0 4 0 0-0 0 4
5. Håsta IBK 4 0 4 0 0-0 0 4
6. Sandvikens AIK U Vit -02 3 0 3 0 0-0 0 3
7. Andersbergs IBK 3 0 3 0 0-0 0 3
8. Söderhamns IBF 3 0 3 0 0-0 0 3
9. AF Aktivera Innebandy 3 0 3 0 0-0 0 3
10. IBK Runsten 2 0 2 0 0-0 0 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis